Jump to content

דכאון של החיים

Recommended Posts

אני מפחד מאד מהתפרקות מנטלית

אין שום סיבה להתפרקות מנטלית. אם היית צריך להתפרק כמו שהתפרקת או לא זה לא משנה, כי הסיבה שהתפרקת היתה משהו שהסיכוי שיקרה לך שוב הוא אחד למיליון. אין סיבה לעבוד על לתקן משהו שלא יקרה לקבוצה הזאת עוד פעם העונה, בטח שאין סיבה לשקוע בזה. מכבי פשוט צריכה למחוק את כל מה שקרה מאז האדום ולהמשיך הלאה.

אני היחיד שלא *כזה* מבואס? בזמן אמת זה היה נוראי, ועדיין, הרבה יותר כאב לי על איבוד הנקודות נגד בית"ר.

אני לא מבואס, אני חושב שהשופט הוציא את הערך הספורטיבי מהמשחק, לפעמים אין מה לעשות.

אני מרגיש כאילו מישהו צריך לתת נושא של אופטימיות אבל אני לא רואה שום סיבה לאופטימיות הכל נראה לי שחור.. היציאה של האוהדים מהאיצטדיון כולם שבורים בלי יוצא מן הכלל!

לראות ילד בן 12 בוכה הפיל גם עליי אווירה של מחר אני ישן שינה ארוכה ולא בטוח שארצה להיכנס לאתרי ספורט המסריחים שלנו

אגב, לכל המזוכיסטים בפורום.

23:50 - חדשות הספורט

00:30 יציע העיתונות

כל כך רציתי לראות אותם אוכלים זין אחד אחרי השני.

עכשיו רק סידרנו להם מטעמים.

אני היחיד שלא *כזה* מבואס? בזמן אמת זה היה נוראי, ועדיין, הרבה יותר כאב לי על איבוד הנקודות נגד בית"ר.

גם אני עומר. להיות אוהד של קבוצה זה דבר אכזרי לפעמים, אבל בפרופורציה הנכונה? גאה ב-80 דקות שהראו שיש לנו מה למכור במפעל, ולהפסיד לזניט זה גם ככה משהו שלא היה מפתיע אף אחד לפני.

בוא נגיד שהרבה פה היו קונים 4-3 לפני המשחק. איך שזה התפתח בפועל היה נורא.

נראה לי שעד המשחק הבא באירופית זה יעבור. הגול של בדש ברעננה השאיר באסה של כמעט חודש.

הפרופורציה היא לשני הכיוונים. הייתי שבור אחרי יום ראשון כי זה באמת שינה משהו. היום זה כולה אירופה. מצטער, אבל כולה אירופה. משהו שהוא בונוס. כן, אם היינו מנצחים זה היה גדול, ועדיין, גם לחגיגות האליפות פה אחרי הפנדלים מול היידוק לא התחברתי.

באמת קשה לעיקול מה שקרה היום.

אבל תזכרו את היום הזה טוב טוב.

בגלל מה שקרה כאן היום.

וזה לא בגלל משחק רע של השחקנים.

זה צירוף מיקרים נדיר.

זה יגרום לשחקנים להתאחד.

העונה הזאת תיהיה שלנו.

קשקוש מוחלט, ויסלח לי רסקין

אני יזכור את זה הרבה זמן עצם התוצאה ב15 דקות האחרונות של המשחק שמו לנו 4 שערים, בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה ממכבי

כן בזמן אמת זה באמת הדבר הכי כואב שקיים.

אבל הגול נגד ביתר נגיד עד עכשיו מטריף אותי

חוץ מזה שאם נעלה מהבית הזה זה סוג של ישכח מבחינתי (מנסה לשכנע את עצמי)

המצב חרבנה, אבל בגדול? אפשר לקחת את זה לכיוונים נכונים ולהתאחד כקהל וקבוצה, אבל באותה מידה זה יכול להפיל אותנו ביחד ושוב יהיו שריקות בוז וחוסר הביטחון של השחקנים יבוא לידי ביטוי

לא יודע מה לחשוב כבר, אני מבולבל

אני יזכור את זה הרבה זמן עצם התוצאה ב15 דקות האחרונות של המשחק שמו לנו 4 שערים, בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה ממכבי

אני לא אשכח את היום בערב בחיים, אבל זה לא דומה בכלל לעשירייה מחיפה.

הדבר היחיד שישכיח את זה זה ניצחון בזניט (ובואו נהיה ריאלים, לא יקרה)... זה יכול היה להיות אחד הניצחונות היוקרתיים ביותר שלנו באירופה, אולי היוקרתי ביותר אחרי אייאקס.

• מנהלים ראשיים

אני לא אשכח את היום בערב בחיים, אבל זה לא דומה בכלל לעשירייה מחיפה.

הוא הקצין סתם.

אבל זה בהחלט אחד הערבים השחורים שידענו.