Jump to content

משחקי הדרבי לא ייערכו בסמי עופר

Ronaldo De Lima

Recommended Posts

מנהלת הליגות מבקשת להודיע כי בקשת מכבי והפועל תל אביב לאירוח משחקי הדרבי בעונת 2016/17 באצטדיון סמי עופר נדחית. לאחר בחינה בתקנון הליגה והמשמעויות הספורטיביות הנובעות מהבקשה, החליטה המנהלת לדחות את בקשת הקבוצות. אשר על כן, משחקי הדרבי ישוחקו במגרשים הביתיים של הקבוצות כפי שהוגדרו על ידן ברישומים בתחילת העונה.

על הזין הכסף לתרופות להפועל בדרבי החוץ מסכנים האלו שיושבים במערבי תחתון

עד עכשיו אני לא מבין מה הבעיה להעלות את מערבי תחתון למערבי עליון בכל המשחקים הבעייתים?

הם מעדיפים לשבת למטה ושישתינו עליהם או לשבת למעלה כמה משחקים בשנה?

עד עכשיו אני לא מבין מה הבעיה להעלות את מערבי תחתון למערבי עליון בכל המשחקים הבעייתים?

תשאל את ההנהלה אני חושב שמי שיושב שם יעדיף לעלות למעלה במשחקים גדולים זה לא תלוי בהם

הפתרון הכי טוב זה לפצל את הקהל חוץ ולעליון ותחתון. אבל זה עולה יוצר כסף אז חס וחלילה שנלך לפתרון הזה.

הפתרון הכי טוב זה לפצל את הקהל חוץ ולעליון ותחתון. אבל זה עולה יוצר כסף אז חס וחלילה שנלך לפתרון הזה.

רעיון טוב לא מאמין שעולה יותר כי גם ככה פורסים מאבטחים לאורך היציע אז שיפרסו אותך לרוחב

אני רק לא מבין דבר אחד, אתמול פורסם שהישיבה וההחלטה בנושא נדחתה עד חזרתה של אלונה מאיטליה, והיום בבוקר פתאום הגיעו כבר להחלטה? אני מניח שאלונה לא לקחה טיסת בזק לארץ ובוצעה ישיבה לילית עם כל נציגי הקבוצות. קצת מוזר הקטע הזה...

בכל מקרה החלטה מבורכת. אין שום סיבה לסחוב אותנו עד סמי עופר למשחק דרבי, ואין שום סיבה לתת להפועל חבל הצלה שלא מגיע להם.

מסכים בהחלט, ואם קשה ליישום אז לפחות במשחקים גדולים, לקחת את הגוש הדרום מערבי התחתון (כמה שנדרש לשריין לקהל חוץ) ולהעביר אותם ליציע העליון קרוב למרכז.

אמנם לא יהיו להם מקומות שמורים במשחקים האלה אבל לפחות הם ישודרגו מבחינת זוית צפייה, וגם כשהאחרונים יגיעו ליציע עדיין תהיה להם צפייה טובה יותר מאשר עכשיו.

פיתרון אידיאלי לדעתי ולא כזה מסובך, כמובן צריך הפרדה ביציע העליון והתחתון בהתאם.

מראש ההחלטה הייתה צריכה להיות לשים אותם בפינה עליון ותחתון, כמו שהיה בשנים הקודמות במשחקים בנתניה. הבעיה שזה יוצר שתי פגיעות כלכליות :

1. צריך יותר חציצה (כי בעצם מבטלים שני יציעים, אחד בכל קומה לצורך חציצה)

2. מה יעשו עם תאי הכסף או איך שקוראים להם שנמצאים בתחתון? ישימו תא כסף ביציע האורחים? (ולכן גם לא ישימו את האורחים רק למטה)

המסקנה - זה הכל שיקול כלכלי.

זה היה יותר דחוף להפועל מלמכבי,

האבסורד הוא שיותר קל להגיע לסמי עופר מלנתניה

עם הבלאגן שהולך להיות עם הרכבת אני לא בטוח.

למה פחחחחחחחח

במקום אלפי כרטיסים לקבוצת החוץ נקבל איזה 1000 למושבה..

אתה באמת חושב אבל שהיינו ממלאים את סמי עופר במצבנו הנוכחי?

אם זה היה עובר לסמי היתה אווירת בית קברות רבתי (לפחות בדרבי הקרוב שאנחנו מארחים)

אם זה היה עובר לסמי היתה אווירת בית קברות רבתי (לפחות בדרבי הקרוב שאנחנו מארחים)

אתה מדבר על הפועל? כי בפעם האחרונה שהסתכלתי על הטבלה אנחנו מקום 2 עם אותו מספר נקודות כמו מקום ראשון+שלב בתים בליגה האירופית.

זה דרבי. ברור.

למה פחחחחחחחח

במקום אלפי כרטיסים לקבוצת החוץ נקבל איזה 1000 למושבה..

נו אז מה? מי שירצה מספיק יהיה לו כרטיס, אף פעם לא זכיתי בהגרלה והייתי בכל דרבי, דרבי חוץ זה המשחק הכי כיפי בעונה(גם בטוטו) ולהיות עם ״רק״ אלף אוהדים זה מצוין בלהתחשב באיכות הקהל שלנו.