Jump to content

Ps4

idan12

Recommended Posts

פעם ניסיתי לקנות קוד מאמזון והעסקה נכשלה, אבל זה לא בהכרח אומר שאי אפשר כי לא ניסיתי מאז. לפרוטוקול, אני קונה מאמזון קוד של 60 דולר ואח"כ דרך החנות.

לפעמים זה נכשל בעיקר כי לא בטוחים שלא מדובר בהונאה, גם באתר שממנו אני קונה כל פעם PAYPAL שולחים לי מייל שעדיין לא אושר התשלום

ואני צריך לאשר אותו ולהכניס קוד ושטויות...

קישור לbattlefield 1?

ראיתי באמזון ב20 דולר אבל לא נראלי הגיוני

אני קניתי בחנות האמריקאית עלה 55 דולר אם אני זוכר נכון

טוב לאחר 11 יום קיבלתי את הסוני 4, אני צריך ללכת לקנות מתאם כדי לחבר אותו לחשמל

הייתי צריך לקנות שלט נוסף יחד עם הסוני ולחסוך את המשלוח יצאתי קצת פארש

מה אתם אומרים:

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01GVQUX3U/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

יוצא 220 שקל, שווה? בארץ ראיתי סביבות ה-300 שקל

בנוסף אני בנתיים יכול לפתוח חשבון דרך האתר של סוני? איך זה עובד עם כל הסוני פלוס וזה, איך אני עושה חשבון שהוא לא ישראלי? פשוט בוחר ארה"ב או אנגליה במדינה שאני נרשם?

תעזרו לבחור שכל חייו נגע בסוני 2

מישהו יכול לומר לי למה יש אנשים שמעדיפים לקנות דיסקים ולמה יש אנשים שלא מתקרבים לזה בכלל? אני לא יודע באיזה צד אני נמצא

אם אתה קונה דרך הסטור אז בשביל להפעיל את המשחק אתה צריך אינטרנט וזה בעיה שאתה לא בבית עם הסוני

יש משחקים שעדיף לקנות דיסק כי אז אתה מסיים את המשחק ומוכר וככה קונה משחקים חדשים עם הוספה כספית נמוכה לעומת משחקים מהסטור שאין לך מה לעשות איתם לאחר שסיימת

אם אתה קונה דרך הסטור אז בשביל להפעיל את המשחק אתה צריך אינטרנט וזה בעיה שאתה לא בבית עם הסוני

יש משחקים שעדיף לקנות דיסק כי אז אתה מסיים את המשחק ומוכר וככה קונה משחקים חדשים עם הוספה כספית נמוכה לעומת משחקים מהסטור שאין לך מה לעשות איתם לאחר שסיימת

אז בעצם אם אני לא מוציא את הסוני מהבית ומשחק בעיקר פיפא ונבא שווה לי לקנות ישר מהחנות ללא דיסק

אז בעצם אם אני לא מוציא את הסוני מהבית ומשחק בעיקר פיפא ונבא שווה לי לקנות ישר מהחנות ללא דיסק

תכלס גם פיפא ונביאי אפשר למכור אבל כשיוצא חדש לדעתי לא הרבה קונים את הגרסא הישנה אבל אפשרי לקנות מהסטור

זה ממש לא נכון.

אם המכשיר מוגדר כ-PRIMARY אתה יכול לשחק במשחק גם בלי חיבור לאינטרנט.

בנוסף אני בנתיים יכול לפתוח חשבון דרך האתר של סוני? איך זה עובד עם כל הסוני פלוס וזה, איך אני עושה חשבון שהוא לא ישראלי? פשוט בוחר ארה"ב או אנגליה במדינה שאני נרשם?

תעזרו לבחור שכל חייו נגע בסוני 2

חשבון PS+ עולה 60 דולר בשנה, פה יש ב50 http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

יכול להיות שיהיו מצבעים עוד יותר טובים לקראת הכריסמס, בלק פריידי וכל שיט הזה

בלי זה אתה לא יכול לשחק ברשת בשום משחק

אתה נרשם עם כתובת אמיתית בארה"ב או אנגליה, אבל אתה לא יכול לקנות בחנות עם כרטיס אשראי ישראלי

הפתרון, קונים גיפט קארד באינטרנט, אני משתמש באתר הזה http://www.pcgamesupply.com/

(אפשר גם באמזון אני חושב)

רק חשוב לוודא שאתה קונה גיפט קארד בהתאם לחשבון שלך, אם עשית חשבון אמריקאי, אתה קונה גיפט קארד לUS

לאחר הקנייה אתה מקבל קוד שאתה מזין בחנות המקוונת בPS4 ואז אתה יכול לקנות עם הקרדיט מה שאתה רוצה

היתרון שחנות האמריקאית (אולי גם האנגלית, לא בדקתי) תמיד זולה יותר מכל החנויות בארץ

חברים קיבלתי היום את הסוני שהזמנתי מאמזון.

זה הגיע עם כבל שמתאים לחשמל של אנגליה כלומר עם 3 פינים שטוחים. חיברתי את הסוני בנתיים עם מתאם. השאלה היא האם זה תקין או שכדאי לקנות כבל ישראלי?

זה הגיע עם כבל שמתאים לחשמל של אנגליה כלומר עם 3 פינים שטוחים. חיברתי את הסוני בנתיים עם מתאם. השאלה היא האם זה תקין או שכדאי לקנות כבל ישראלי?

קניתי גם מתאם, לא אמור להיות בעיה

יש סיבה שמייצרים מתאמים, הכל בסדר.

התחדשתי בסוני 4

איפה הכי כדאי לרכוש את הפלוס? מה נחשב מחיר הוגן?

ישראלי? אמריקאי? לא הבנתי את הרעיון? יש היצע שונה? מחירים?

מצאתי 50 דולר באמזון

https://www.amazon.com/1-Year-PlayStation-Plus-Membership-Digital/dp/B004RMK5QG/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&qid=1445248990&sr=8-1&keywords=playstation+plus&linkCode=sl1&tag=game09392-20&linkId=8cf27b5aafddbd85d95e6d82cf7ea885

בעקרון כדאי לך לעשות חשבון אמריקאי ולקנות את האונליין דרך החנות של הסוני, אותו דבר לגבי משחקים (אלא אם אתה תרצה למכור משחקים או לשחק איתם גם מחוץ לבית)

שאלות של מתחיל:

בתור אחד שמאוד קפדן ואוהב לשמור על דברים חדשים, אני רוצה לשדרג ולקנות כמה תוספות.

1. מגן סיליקון לשלט, שווה משהו? המלצה לדגם ספציפי?

2. מגן לקונסולה? שלא תצבור אבק/שריטות וכו' ? לא מדבקות (אלא סיליקון או משהו בסגנון)

3. שלט נוסף מתחת ל-200 שקלים נחשב מחיר טוב? מצאתי באמזון ועוד אתרים מוכרים.

מגן סיליקון לשלט זה הדבר הכי דבילי שיש, אפשר לחשוב אתה משחק עם השלטים כדורגל

הקונסולה צוברת אבק? תנקה אותה

אין סיבה שיהיו עליה שריטות, היא סתם יושבת במקום

מגן סיליקון לשלט זה הדבר הכי מיותר שהומצא אי פעם

זה לא נוח זה לא עוזר בכלום וזה חוסם לך את הלחיצות על המקשים.

כנל מגן לקונסולה, מה זה בכלל? אין טעם לקנות לא את זה ולא את זה

שאלות של מתחיל:

בתור אחד שמאוד קפדן ואוהב לשמור על דברים חדשים, אני רוצה לשדרג ולקנות כמה תוספות.

1. מגן סיליקון לשלט, שווה משהו? המלצה לדגם ספציפי?

2. מגן לקונסולה? שלא תצבור אבק/שריטות וכו' ? לא מדבקות (אלא סיליקון או משהו בסגנון)

3. שלט נוסף מתחת ל-200 שקלים נחשב מחיר טוב? מצאתי באמזון ועוד אתרים מוכרים.

הכי זול שמצאתי באמזון זה 224 שקל, אשמח אם תשתף בלינקים לשלטים שמצאת

קניתי גם שלט לסוני, הכי זול שמצאתי זה מאמאזון ב220.

שאלה של צעירים: האוזניה שמקבלים עם הסוני, אמורים לשמוע איתה את הסאונד של המשחק? (חיברתי ולא שמעתי כלום אז מניח שזה מיועד למשהו אחר)

ושאלה למי שמשחק בפיפא 17 - כשאני בוחר קבוצות סתם למשחק ידידות, מתחת לשם של הקבוצה כתוב איזה מקום היא. למה הכוונה? כי לא התחלתי אף ליגה עם אף קבוצה