Jump to content

Ps4

idan12

Recommended Posts

אפשר קישור לחבילה הזאת ב1300 שקל??

יש דף בפייסבוק שקוראים לו "דילים שווים באמאזון" או משהו כזה, הם פרסמו את הקישור שם. מוזמן לבדוק:)

נ.ב יש שם גם חבילה של הגרסה החדשה של אקס בוקס וואן + פיפא 17 + שלט ב1200

לגבי הדיון מאיפה המשחק רץ

כשאני הורדתי משחק מלא מהחנות - המאוורר של הסוני עבד שעות נוספות בניסיון לקרר את ההארד דיסק, כשרץ משחק מהדיסק המאוורר שקט, המשחק רץ מתוך הדיסק, ה"התקנה" היא של קבצים ספורים בלבד.

לגבי הדיון מאיפה המשחק רץ

כשאני הורדתי משחק מלא מהחנות - המאוורר של הסוני עבד שעות נוספות בניסיון לקרר את ההארד דיסק, כשרץ משחק מהדיסק המאוורר שקט, המשחק רץ מתוך הדיסק, ה"התקנה" היא של קבצים ספורים בלבד.

יפה שאתה אומר את זה בכזה ביטחון בזמן שזה לא נכון בכלל.

אתה מוזמן לבדוק בעצמך ולראות שכשאתה מתקין משחק על הסוני (עם דיסק) יש לך על הסוני 50-60 ג'יגה.

וכדי להמחיש את זה בצורה יותר טובה:

הקול אוף דיוטי החדש שהולך לצאת שוקל בסביבות ה-100 גי'גה אבל מגיע בדיסק בלוריי אחד, איך זה יכול להיות? הרי בלוריי יכול להכיל עד 25 ג'יגה לשכבה וגם אם מדובר על דיסק שכבה כפולה (כמו כל המשחקים לסוני) אז מקבלים פה 50 ג'יגה.

התשובה: ברגע שתתקין את המשחק הסוני שלך יוריד מהרשת את שאר הקבצים הדרושים להארד דיסק, הדיסק הפיזי משמש להפעלה בלבד.

אמאזון. יש שם את הגרסה החדשה של סוני 4 + פיפא 17 + שני שלטים ב1300 בערך

באתי כבר לקנות אבל ראיתי שהאחריות שהם מציעים שם (3 שנים תמורת 20 פאונד) לא נתמכת בישראל.

יש אפשרות לקנות עם אחריות? מכיר אולי דרך מוכר אחר? חיפשתי ולא מצאתי..

קניתי אינטרנט ואני לא. מצליח להכנס לאונליין בפיפא עשיתי בדיקת תקשורת של האינטרנט בסוני והכל יצא תקין שאני מנסה להכנס לאונליין בפיפא

קניתי אינטרנט רוצה לשחק ברשת זה רושם לי ''you have lost your connection to EA Servers.you will be unable to access any online features until you sign in to EA Servers''

קניתי אינטרנט ואני לא. מצליח להכנס לאונליין בפיפא עשיתי בדיקת תקשורת של האינטרנט בסוני והכל יצא תקין שאני מנסה להכנס לאונליין בפיפא

קניתי אינטרנט רוצה לשחק ברשת זה רושם לי ''you have lost your connection to EA Servers.you will be unable to access any online features until you sign in to EA Servers''

עזרה מישהו?

מישהו יכול להסביר לי איך הולך הקטע שאני קונה משחק באינטרנט בלי דיסק?

נגיד מאתר כמו אמזון ולא דרך החנוך של סוני.. איך מקבלים את המשחק?

מישהו יכול להסביר לי איך הולך הקטע שאני קונה משחק באינטרנט בלי דיסק?

נגיד מאתר כמו אמזון ולא דרך החנוך של סוני.. איך מקבלים את המשחק?

אתה מקבל קוד במקרה הזה

ומזין אותו בקונסולה (תחת redeem code) ואז הוא מזהה את המשחק ומוריד

על אותו עיקרון אתה יכול לרכוש קוד של כסף ואז לקנות משחק בחנות והוא יורד ישר (רק שים לב שאתה קונה לפי המדינה של הכתובת ששמת ביוזר שלך, אמריקאי קנדי או בינלאומי)

אם אתה מעדיף אתה יכול לעשות את כל זה דרך המחשב גם, יש לינק באחד הפוסטים פה ששמתי לאתר של playstationnetwork ואז קל יותר לעשות העתק הדבק במקום להזין קוד ידנית

(עובד גם דרך הדפדפן בסמארטפון)