Jump to content

Ps4

idan12

Recommended Posts

אהלן, החלטתי שאני רוצה להתחדש בסוני 4, שאלה חשובה אליכם.. אני לא מאלה שמשחקים בהרבה משחקים, אם אני באמת יקנה אני מאמין שאני ארצה גג 5 משחקים בכל שנה (פיפא, נבא ועוד איזה GTA או משהו בסגנון) יש לי צורך ב1TB?

מאיפה כדאי לקנות? האם יש הבדל בין חנויות פרטיות לבין רשת כמו BUG או KSP לעומת החנויות שמוכרות במחיר שאני יכול לקנות באילת (די חשוד לי)

ועוד שאלה, יש איזה מקום מסוים שמומלץ לקנות בו משחקים ואת? (אני יכול באילת אבל שמעתי שבאינטרנט כנראה אני אמצא בזול יותר, בלי דיסק כמובן)

בקשר לחשבון של האונליין, כמה עולה? לכמה זמן?

קניתי לפני שבוע מksp סוני 4 עם טרה ו2 שלטחם ב1800 שקל בעקבות המלצה פה של בוסה.

לגבי חשבון אונליין - יש בבוטקה נושא שפירטו בצורה מצויינת איך עושים את זה ואיפה הכי זול לקנות.

לדעתי אחד הנוחים לקנות ולהוריד ישירות לסוני, מאוד נוח חוסך זמן וכמובן רץ יותר טוב כי הוא לא קורא מדיסק

זה ממש לא נכון.

קודם כל הדיסקים עולים ברוב הפעמים פחות מאשר בחנות של הסוני.

דבר שני, אתה יכול למכור/להחליף אח"כ את המשחק

שלישית, הדיסק משמש רק להתקנה ראשונית והפעלה, המשחק יושב בהארד דיסק של הסוני ואין הבדל בין משחק דיגיטלי לפיזי

בבדיקה קצרה באמזון זה עולה 400 דולר

לא רואה סיבה שלא תביא את זה בפחות בעוד חודשיים בבלאק פריידי

איך הולך כל העניין של המשלוח לארץ וכו ,בבלאק פריידי כמה זה יעלה לדעתך ?

בלי קשר לבלאק פריידיי, המחיר של הסוני הולך לרדת ל-300 דולר בקרוב ככה שבבלאק פריידיי הוא יעלה אפילו פחות.

כבר היום יש מבצעים בחו"ל של שתי קונסולות ב-400-500 יורו.

בנוגע להזמנה מאמזון:

אם זה עדיין אפשרי אז מומלץ ללכת על הזמנה ישירות מאמזון, אני קניתי מהם סוני לפני שנתיים עם שליח עד הבית ועלה לי 1790 כולל הכל.

מאמין שהיום זה יהיה הרבה יותר זול, רק שלפעמים האופציה הזאת לא זמינה.

בלי קשר לבלאק פריידיי, המחיר של הסוני הולך לרדת ל-300 דולר בקרוב ככה שבבלאק פריידיי הוא יעלה אפילו פחות.

כבר היום יש מבצעים בחו"ל של שתי קונסולות ב-400-500 יורו.

בנוגע להזמנה מאמזון:

אם זה עדיין אפשרי אז מומלץ ללכת על הזמנה ישירות מאמזון, אני קניתי מהם סוני לפני שנתיים עם שליח עד הבית ועלה לי 1790 כולל הכל.

מאמין שהיום זה יהיה הרבה יותר זול, רק שלפעמים האופציה הזאת לא זמינה.

כשאתה אומר 'בקרוב המחיר ירד ל-300 דולר' - כמה בקרוב? וכמה אתה מעריך שיעלה במהלך הבלאק פריידיי?

זה ממש לא נכון.

שלישית, הדיסק משמש רק להתקנה ראשונית והפעלה, המשחק יושב בהארד דיסק של הסוני ואין הבדל בין משחק דיגיטלי לפיזי

מסכים, פעם הייתי קונה הרבה דרך הסטור כי המחירים שם יותר זולים מהחנויות בארץ, אחרי זה הבנתי שעדיף לסחור בדיסקים.

לפני כמה שבועות קניתי אנצ'רטד 4 ב130, שיחקתי, סיימתי ומכרתי ב150, חח אפילו עשיתי רווח.

זה ממש לא נכון.

אני לא מפקפק בדברייך אבל נזכרתי בתקלה שהייתה לחבר שלא מסתדרת עם מה שאתה אומר.

הייתה לו בעיה עם העינית שקוראת את הדיסקים והסוני היה מוציא את הדיסק החוצה באמצע משחק והוא היה נזרק מהמשחק לתפריט הראשי.

אם הדיסק אכן משמש רק להתקנה, ולאחר מכן אין הבדל בין דיסק לבין משחק דיגיטלי (ז"א שניהם יושבים על ההארד דיסק), מדוע הוא לא יכל להמשיך לשחק למרות שהדיסק בחוץ?

מסכים, פעם הייתי קונה הרבה דרך הסטור כי המחירים שם יותר זולים מהחנויות בארץ, אחרי זה הבנתי שעדיף לסחור בדיסקים.

לפני כמה שבועות קניתי אנצ'רטד 4 ב130, שיחקתי, סיימתי ומכרתי ב150, חח אפילו עשיתי רווח.

אתה גם לא חייב לקנות מהארץ, אפשר להזמין מחו"ל, יש המון מבצעים.

כשאתה אומר 'בקרוב המחיר ירד ל-300 דולר' - כמה בקרוב? וכמה אתה מעריך שיעלה במהלך הבלאק פריידיי?

כשייצא הפרו, בנובמבר (אני לא מעריך, זו הודעה של סוני)

אני לא מפקפק בדברייך אבל נזכרתי בתקלה שהייתה לחבר שלא מסתדרת עם מה שאתה אומר.

הייתה לו בעיה עם העינית שקוראת את הדיסקים והסוני היה מוציא את הדיסק החוצה באמצע משחק והוא היה נזרק מהמשחק לתפריט הראשי.

אם הדיסק אכן משמש רק להתקנה, ולאחר מכן אין הבדל בין דיסק לבין משחק דיגיטלי (ז"א שניהם יושבים על ההארד דיסק), מדוע הוא לא יכל להמשיך לשחק למרות שהדיסק בחוץ?

כי כמו שאמרתי:

הדיסק משמש להתקנה ראשונית ולהפעלה של המשחק.

לא ניתן להפעיל את המשחק בלי הדיסק, אבל המשחק עצמו מותקן ועובד על ההארד דיסק ולא משנה מאיפה קנית אותו.

בנוגע למשחקים מחו"ל:

תמיד תבדקו מבצעים, לפעמים יש בחנויות מבצעים מיוחדים על משחקים שהם DAY 1 EDITION כי רוצים להיפטר מהמלאי והם עולים פחות מהמשחק הרגיל (שזה אבסורד כי מקבלים עוד DLC עם המשחק).

כדאי גם לבדוק כל מיני מבצעים בחנות של הסוני

ומי שרוצה לקנות בארץ יכול ללכת לבסט מובייל שמוכרים משחקים במחירים ממש זולים (קניתי שם פאר קריי פרימאל ב-135 שקל, פחות מאשר בחו"ל).

אם כבר נושא ps, הפרטי אשראי שלי שמורים אוטומטית ברגע שרוצים לבצע קנייה,איך אני מוחק אותם?

נכנס, שם את היוזר והסיסמא.

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action

בחשבון שלך:

account>wallet>payment methods

אאל"ט יש שם עדכון לכרטיס או מחיקה שלו.

נכנס, שם את היוזר והסיסמא.

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action

בחשבון שלך:

account>wallet>payment methods

אאל"ט יש שם עדכון לכרטיס או מחיקה שלו.

תודה אחי

רוכב גם על הנושא. שאלה.

יש לנו פלייסטיישן בבית(נקנה בישראל עם חשבון פלוס שנגמר עוד חודש) ועכשיו הבאתי את שלי מאמריקה עם פלוס אמריקאי והכל. הסוני שהיה בבית הולך לאח שלי הגדול. עכשיו לדילמת המשחקים:

שאלה ראשונה - האם במידה ואני מוריד משחק דרך החשבון האמריקאי, אח שלי יוכח לשחק במשחק עם הפליסטיישן הישראלי? זאת אומרת, להתחבר לפלוס האמריקאי שלח דרך המכשיר השני?

במידה ולא, אני מניח שכדאי לנו לקנות את הדיסק במקום שאני אוריד את המשחק, כדי שלא נשלם פעמיים, נכון?

במידה ואני קונה דיסק של משחק, אני יכול אחרי הפעם הראשונה להמשיך לשחק ללא דיסק?

תודה

זה ממש לא נכון.

אני מדבר על לקנות מהאיביי, לרוב זה משחקים שהם לא רק סטורי (פיפא,gta,כ דטרגל מכוניות וכו)

לרוב בסטור זה יעלה 300-400, באיביי 70-80.

לגבי משחקי הסטורי אכן שווה להחליף/לקנות מאנשים ולהחליף.

אני מדבר על לקנות מהאיביי, לרוב זה משחקים שהם לא רק סטורי (פיפא,gta,כ דטרגל מכוניות וכו)

80 שקל פיפא באיבי? לא נראה לי שהבנתי נכון

רוכב על הנושא

אני רוצה.להזמין סטנד לשלטים עם מטען. יש המלצות?

לי יש את זה והוא מעולה:

ps4-charging-tower-1.png

משחקים מאיביי? איפה אתה חי?

כבר יותר משנה שסוני נותנים באנים לאנשים שקונים יוזרים באיביי (חוסמים אותך מחיבור לרשת ככה שאתה יכול לשחק רק סינגל).

ומי קונה משהו בחנות הישראלית? קונים רק דרך האמריקאית במחירים סבירים.

ועדיין כמעט תמיד יהיה יותר שווה לקנות דיסקים.

מאז סוני 2 אני לא בעניינים הכל חדש לי לגמרי בעולם הזה

מישהו יכול לעשות לי סדר מי נגד מי?

איםה כדאי לקנות?

שלטים של סוני 3 מתאימים ל4?

דברים שכדאי לדעת?

חברים תפנו לשאלה שלי (פתחתי את הנושא) תעזרו לי

לדעתי אין צורך בטרה בייט, יש פה שיגידו שכן, אצלי יש דווקא תחלופה יפה, משחקים שגם ככה סיימתי אני מוחק ותמיד אלו משחקים שכבר סיימתי לפני איזה חצי שנה-שנה ככה שאין לי בעיה למחוק אותם,

בנוסף השמירות שלי בכל מקרה מגובות בענן של PS+ ככה שגם על השמירות אני לא מפחד.

אבל אני בהחלט יכול להבין מי שקונה טרה בייט, ככה אפשר לשכוח מאחסון ורק אחרי איזה שנתיים אולי תצטרך להתעסק עם מחיקות. אם אתה מוכן להשקיע בשביל עוד קצת אז זה אחלה.

לגבי המחירים-כמו שאמרו פה מלא פעמים, יש כמה גרסאות של סוני: סיני, אמריקאי, אירופאי.

האירופאי הוא הכי יקר, הוא מגיע עם אחריות רשמית של היבואן הרשמי ישפאר (יש גם חנויות שמוכרות אירופאי בלי היבואן הרשמי ואז זה יוצא יותר זול), אחריו האמריקאי שיותר זול ולבסוף הסיני.

אין הבדלים בין הגרסאות למעט תמיכה בכתוביות בעברית אם אתה רואה סרטים בסוני, באמריקאי ובסיני אין תמיכה (אבל מי בכלל משתמש בסוני לסרטים?),

הבדל נוסף זה שבסוני הסיני התפקידים של המקשים עיגול וריבוע-הפוכים וגם זה רק בתפריטים, במשחקים אאל"ט זה רגיל.

ככה שאין ממש הבדלים, אני מניח שהגרסה שמוכרים בKSP אילת היא אמריקאית ולכן יש חנויות שמוכרות את הסיני בשאר הארץ ואז זה יוצא יותר זול(כי הסיני זול יותר מהאמריקאי).

בנושא האחריות אותי אישית זה לא ממש מדאיג, הסוני שלי הוא אמריקאי והייתה לי אחריות של החנות ולא של היבואן, אבל הPS4 זה מכשיר אמיד,

לי מעולם לא היה בעיות עם הסוני וגם לא שמעתי ממישהו שהיה לו בעיות בסוני שהצריכו אחריות.

חנות לקנות את הסוני עצמו אין לי בדיוק המלצה, אני קניתי בארץ כי אני רציתי לשלם בתשלומים, אבל אפשר גם באמזון זה יוצא יותר זול ולגבי הארץ כולם אותו הדבר בערך תחפש בזאפ.

לגבי משחקים הכי טוב זה לקנות יד שנייה (לדעתי), אתה מקבל משחקים טובים בחצי מחיר ועוד מוכר אותם אחרי זה באותו מכיר ככה שיוצא שאתה אשכרה משחק במשחקים בחינם.

יש קבוצות בפייסבוק של יד שנייה וביד 2 כמובן.

אם בכל זאת אתה רוצה משחק חדש מהניילון אני מציע לך להיכנס לגיימרדיל, יש להם השוואות בין מחירים של חנויות (החנויות בחו"ל תמיד יותר זולות אז זה מצריך משלוח)

ולאחרונה מוריו הביא פה את בסטמובייל שמוכרים פה בארץ משחקים במחירים מפתיעים.