Jump to content

כוסות קולה, פיפי, יריקות לעבר המערבי תחתון

העטלף

Recommended Posts

אחי, אנחנו (לפחות ה20-30 חבר׳ה שדיברתי איתם אתמול) לא רוצים שום פיצוי ושום כלום, שפשוט יעבירו אותנו למעלה וזהו.

אחי ההנהלה שלך לא תעשה את זה בחיים

מפני שביציע התחתון נמצאים גם יציע הכבוד והתאים תהיה בטוח שלהנהלה המסריחה שלנו הם טיפה יותר חשובים

ממני וממך

רואים אותנו שטרות

עם כל האהבה למכבי -

במקומכם? לא דורך במגרש עד שלא ימצאו לזה פיתרון, ואם ממשיכים להתעלם ממני ולא לעשות כלום אז גם דואג לחתיכת תביעה על הבושה הזאת. ועל הזין כל הפוליטיקלי-קורקט של 'אוהד לא צריך לתבוע את המועדון שלו', 'איפה שמכבי נמצאת אני שם' וכל השיט הזה. אף אוהד לא צריך לקבל קולה/פיפי/יריקות/סיגריות על הראש 90 דקות ולהרגיש חשש שיפגעו בו מיציע עליון. אני עוד ממש מתאמץ לתת להנהלה קרדיט מסוים כי בכל זאת זה מחזור ראשון שבו הם נתקלים בבעיה הזאת 'במלוא תפארתה', אבל לצערי הכתובת היתה על הקיר ברגע הראשון בעניין הזה וההיערכות אליה הייתה נוראית לפי כל התיאורים.

לא צריך לחשוב על פתרון אחר. היה נוהל שעבד מצוין בכל משחקי הרדיוס, אבל אממה ההנהלה בחרה להיות גרידית על חשבון ביטחון האוהדים ואילצה אותם לקחת את הסיכון לשבת מתחת ליציע אורחים, ועכשיו אנחנו חוזים במשהו שהיה ידוע לכל והיה ידוע למכבי אבל מה לעשות שאצלם הסדר העדיפיות נקבע ע"פ ה$$$ ולא ע"פ טובת האוהדים, בדיוק כמו בכל נושא איסתא והכרטיסים לאלקמאר יחס של לקוחות סוג ז'

אני ממש לא בעד ההנהלה בסיפור , אבל למטה יש אץ התאים של אוהדי מכבי שמשלמים ים כסף וזה בצמוד לגמרי ליציע ככה שזה כנראה לי יקרה אף פעם.

הרשת לא תרד כי לזכותה של המשטרה יאמר שהם בחיים לא יתנו יד לדבר כזה שאוהדי חיפה/הפועל/בש ישבו מעל קהל של מכבי בלי חציצה

שישימו משהו שקוף כמו בהוקי כזה. בלי חורים בלי חארטות

חבר טוב שישב שם סיפר לי פחות או יותר אותם סיפורים, מבחינתו כל עוד אוהדי היריבה יושבים מעליו הוא לא מגיע יותר בחיים

איך אין אף מילה על זה באף אתר? תקשורת בושה העיקר להציג את הבבונים כמסכנים שסוגרים אותם עם רשת.

הפתרון זה לבנות את היציע הדרומי כיציע זמני עם 1400 אוהדים, אני לא יודע מה זה אומר מבחינת כל האישורים אבל מבחינה טכנית אפשר לבנות את זה תוך שבוע.

סליחה אבל זה ענק

איזה קטע גדול יהיה אם אוהדי חיפה נגיד יתאגדו כולם ויעשו כזה אהההההההההה עולההההה ויזרקו מלא כוסות קולה ביחד באותה שניה.

או נגיד חחחחחח יעשו 10 9 8 ... 2 1 אהההה ויזרקו כולם ביחד.

סליחה אבל זה ענק

איזה קטע גדול יהיה אם אוהדי חיפה נגיד יתאגדו כולם ויעשו כזה אהההההההההה עולההההה ויזרקו מלא כוסות קולה ביחד באותה שניה.

יותר ענק אם הם יזרקו במכה רימוני עשן ואבוקות לדשא ואז זהבי יתן להם גול ניצחון.

עם כל האהבה למכבי -

במקומכם? לא דורך במגרש עד שלא ימצאו לזה פיתרון, ואם ממשיכים להתעלם ממני ולא לעשות כלום אז גם דואג לחתיכת תביעה על הבושה הזאת. ועל הזין כל הפוליטיקלי-קורקט של 'אוהד לא צריך לתבוע את המועדון שלו', 'איפה שמכבי נמצאת אני שם' וכל השיט הזה. אף אוהד לא צריך לקבל קולה/פיפי/יריקות/סיגריות על הראש 90 דקות ולהרגיש חשש שיפגעו בו מיציע עליון. אני עוד ממש מתאמץ לתת להנהלה קרדיט מסוים כי בכל זאת זה מחזור ראשון שבו הם נתקלים בבעיה הזאת 'במלוא תפארתה', אבל לצערי הכתובת היתה על הקיר ברגע הראשון בעניין הזה וההיערכות אליה הייתה נוראית לפי כל התיאורים.

אם לא הייתי יודע שמדובר במכבי, הייתי חושב שמדובר במשחק ליגה ג'.

אם יש למישהו סרטונים הוא צריך להפיץ את המייל של מכבי, פייסבוק וכל כלי תקשורת שאפשר.

במשחק הבא כאפקט מיידי צריך לשים איזה יריעת יוטה או משהו קצת יותר מאסיבי מאשר איזה רשת מסכנה.

אתם יודעים למה המנויים של שער 13 עולים יותר?

הם מגיעים עם שתיה חינם במשחקים הגדולים.

אם לא הייתי יודע שמדובר במכבי, הייתי חושב שמדובר במשחק ליגה ג'.

אם יש למישהו סרטונים הוא צריך להפיץ את המייל של מכבי, פייסבוק וכל כלי תקשורת שאפשר.

במשחק הבא כאפקט מיידי צריך לשים איזה יריעת יוטה או משהו קצת יותר מאסיבי מאשר איזה רשת מסכנה.

חחחחחחחח יוטה

חחחחחחצצחחחחחחח חחחחחחחח

שמע אני פיפי

סליחה אבל זה ענק

חחחחחחחחח סויר אני פיפי.... הרגת אותי מצחוק!

מבין כל הצעדים הביזיוניים השנה, ולא חסר, זה הבזוי מכולם.

אשכרה בחרו לסכן חיי אדם בשביל כסף.

ולמי שחושב שאני מגזים, בואו נראה אם לא יזרקו עלינו חזיזים/מקלות/אבנים מלמעלה בדרבי.

הכתובת הייתה על הקיר והיום הכתובת כתובה בענק על הקיר. מקווה שלשם שינוי ישנו משהו במדינה הזאת לםני האסון ולא אחריו.

לא הבנתי למה היציע הזה עולה יותר מהמזרחי תחתון.

מה התירוץ של ההנהלה? ששם האוויר שווה יותר ואין שם ערבוב עם האנשים הכלליים של שער 7?