Jump to content

המיקום של אוהדי קבוצת החוץ

idan12

Recommended Posts

זה לא יכול להיות, פשוט לא יכול להיות.

איבדנו את הבית שלנו ל3 שנים הקרובות וזה שהקהל של היריבה יושב ביציע למעלה גם גורם לביתיות שלא קיימת בכלל להיעלם, ביציע המערבי לא שומעים את הקהל מהמזרחי ומה שיותר גרוע זה שהם על הראש שלנו, כל המשחק אני מוצא את עצמי מזמזם שירים שלהם (בדרבי אני כנראה ממש אהנה, גם נגד חיפה אני כנראה אשיר שלכל אוהד שלנו יש בת זונה), ועכשיו ברצינות, משהו זז עם השקר הזה של היציעים הזמניים מאחורי השער?

זה לא יכול להיות, פשוט לא יכול להיות.

איבדנו את הבית שלנו ל3 שנים הקרובות וזה שהקהל של היריבה יושב ביציע למעלה גם גורם לביתיות שלא קיימת בכלל להיעלם, ביציע המערבי לא שומעים את הקהל מהמזרחי ומה שיותר גרוע זה שהם על הראש שלנו, כל המשחק אני מוצא את עצמי מזמזם שירים שלהם (בדרבי אני כנראה ממש אהנה, גם נגד חיפה אני כנראה אשיר שלכל אוהד שלנו יש בת זונה), ועכשיו ברצינות, משהו זז עם השקר הזה של היציעים הזמניים מאחורי השער?

והדובדבן שבקצפת זה שהמקום הזה הוא הכי יקר במגרש, אחרי שערי זהב\פלטינה וכד'.

13 שנה ברצף אני מנוי. ההתנהלות האטומה ומטומטת של ההנהלה, ההגעה והחזרה מהמגרש המקולל הזה, והקהל המסריח ששורק בוז לשחקנים של הקבוצה שלו ולא של היריבה, גורמים לי פעם ראשונה להתחיל להתבאס לבוא לחלק מהמשחקים.

כוס אמק. שנתיים (בתקווה) לכווץ את החריץ ולסתום את הפה עד שנחזור לבלומפילד...

אני לא מסוגל לוותר על לראות מכבי, גם אם זה סלי אווירה.

מה שכן אני מרגיש שאני מתנתק מהקבוצה, כל שבוע הייתי מחכה לבוא לבלומפילד והייתי חושב על זה לילה לפני ואפילו שבוע לפני (דרבי) ועכשיו זה נעלם. זה פשוט עצוב.

היום בפה מלא אני אומר שהייתי מעדיף שנארח ברמת גן, לפחות לא הייתי משלם 1,400 שקל על מנוי (שבאמת לא שווה את המחיר)

ביזיון אחד גדול, שנתן לנו טעימה קטנה לקראת הכאוס הצפוי בדרבי/חיפה. בכל אופן, בעייני הפתרון פשוט למדי. על הבוקר אנסה לתפוס את מאירי ואעדכן.

ביזיון אחד גדול, שנתן לנו טעימה קטנה לקראת הכאוס הצפוי בדרבי/חיפה. בכל אופן, בעייני הפתרון פשוט למדי. על הבוקר אנסה לתפוס את מאירי ואעדכן.

אני הולך לישון ולשנן את המשפט האחרון שלך כל הלילה, תן לי לקום עם חדשות טובות. סומך עלייך

ברור שהפתרון פשוט, דיברו על זה פה ביום שהתחילה המכירה למנויים בנתניה וכבר אז התריעו מה יקרה.

בעונות הקודמות, קבוצת החוץ בנתניה קיבלה פשוט סקטור מצומצם בצד שכולל גם את העליון וגם את התחתון, הכי קל והכי הגיוני. החלטה תמוהה, כמו עוד כמה.

ברור שהפתרון פשוט, דיברו על זה פה ביום שהתחילה המכירה למנויים בנתניה וכבר אז התריעו מה יקרה. בעונות הקודמות, קבוצת החוץ בנתניה קיבלה פשוט סקטור מצומצם בצד שכולל גם את העליון וגם את התחתון, הכי קל והכי הגיוני. החלטה תמוהה, כמו עוד כמה.

רצו לחסוך את ההפרדה ולמכור מנויים.

כרגע הפתרון היחיד הוא להזיז את המנויים מלמטה למעלה.

ברור שהפתרון פשוט, דיברו על זה פה ביום שהתחילה המכירה למנויים בנתניה וכבר אז התריעו מה יקרה. בעונות הקודמות, קבוצת החוץ בנתניה קיבלה פשוט סקטור מצומצם בצד שכולל גם את העליון וגם את התחתון, הכי קל והכי הגיוני. החלטה תמוהה, כמו עוד כמה.

כמו כל ההחלטות שהתקבלו בהקשר של הקהל העונה, רק שקול אחד ראו לנגד עיניהם - $$$$$

מבין כל הצעדים הביזיוניים השנה, ולא חסר, זה הבזוי מכולם.

אשכרה בחרו לסכן חיי אדם בשביל כסף.

ולמי שחושב שאני מגזים, בואו נראה אם לא יזרקו עלינו חזיזים/מקלות/אבנים מלמעלה בדרבי.

הכתובת הייתה על הקיר והיום הכתובת כתובה בענק על הקיר. מקווה שלשם שינוי ישנו משהו במדינה הזאת לםני האסון ולא אחריו.

בגלל התופים שככ קרובים אלינו לא שומעים איזה שירים מתחילים במזרחי.

התחברות של איש גדר למערכת הגברה דחוף

הנהלה של שרמוטות זונות יש לנו

אשכרה הפקירו אותנו וגרמו לזה שנקבל כוסות קולה לראש

בושה וחרפה של התנהלות והכי מצחיק שעל התענוג הזה אנחנו יושבי מערבי תחתון משלמים הכי הרבה.

המילה שמסכמת את ההחלטה הזאת היא בזיון

ואת הישיבה במערבי תחתון מתחת ליושבי האורחת כסיוט מלא.

לקום בבוקר עם פצצות למוח מהתופים.

אני אשכרה מתחנן לאלוהים שיעבירו את הדרבי ומיצידי כל משחק לאיצטדיון אחר

אחרי כמעט 30 שנה שאני מגיע לכל משחק השנה ההתנהלות גורמת לי פשוט לאבד עיניין ,זה פשוט בלתי אפשרי לעבור את מה שעברתי אתמול

פשוט סבל וסיוט!!!!

פשוט מייאש לשבת במערבי.. לא שומעים כלום מהמזרחי, רק שומעים את הקהל חוץ כל המשחק.. גם מי שרוצה לעודד והיו אתמול לא מעט כאלה פשוט לא יכולים.

צריך פתרון, ודחוף

מסכים עם מה שנאמר, המערבי מנותק לגמרי מהגוש כי לא שומעים שום דבר כשפאקינג 2000 חיות עם תופים עושים רעש בצד שלנו. המון דווקא כן רצו להשתתף בעידוד אתמול ולשיר והיה פשוט בלתי אפשרי.

כמו שאחרים פה אמרו, הפנאטיקס צריכים להתחבר למערכת ההגברה דחוף. לא משנה כמה מסובך זה ולא משנה כמה ההנהלה תרצה או לא תרצה.

סיוט המגרש הזה יהיה, כי כנראה הבולשיט של היציעים הזמניים לא יקרה בחיים.

כולם פה אומרים את אותם תלונות

השאלה אם באמת אפשר לעשות משהו

האם באמת יש פה מישהו בפורום שיש לו מספיק כוח כדי לשבת עם ההנהלה ולהסביר להם את כל הבעיות האלו וביחד להגיע לפיתרונות

אם שמתם לב "יציע הכסף" היה כמעט ריק כמעט ולא נמכרו לשם מנויים, מכבי חשבו שבגלל שזה באמצע אז הם יכולים לדפוק איזה מחיר שהם רוצים. הייתי מציע להעביר את אלו שיושבים מתחת לקהל חוץ לשם, אבל זה לא באמת פתרון כי מה יהיה עם איפה שהם יושבים כיום?

לדעתי יש 2 סיבות למה מכבי שמה את הקהל אורח בעליון.

1. בגלל שהיא יכולה למכור ביותר יקר לתחתון.

2. בשביל שהקהל האורח לא יפריע לתאים ביציע הזהב.

אמן שהמשטרה לא תאשר שם יותר משחקים.

חד משמעית מעדיף את רמת גן על העינוי המסריח הזה, לא מצאתי דבר אחד טוב להנות ממנו מאז שהתחילו המשחקים בנתניה. זה כאילו הפרידו לך את התשוקה וההנאה מהדבר שאתה הכי אוהב בעולם, וכל מה שנותר לך זה להגיע למגרש מותש, עצבני ועייף. אבל זה לא באמת נגמר שם כי בראש אתה יודע שזאת מנוחה של שעתיים לפני העונש של היציאה והחזרה הביתה.

לא פלא שהקהל שלנו כזה סמרטטת, אנשים באמת סובלים (וזה ללא קשר לבני זונות ששורקים בוז שהיו גם בבלומפילד ויהיו גם בכל מקום אחר במדינה הרקובה הזאת).

הלוואי שהיה אפשר לעשות משהו ולשנות את הגזירה הזאת.

מבחינתי שלא יבנו יציעים זמניים ושנעוף מהסיוט הזה שנקרא נתניה כמה שיותר מהר.

אמן!!

אבל לא חתמו על חוזה ל3 שנים עם עיריית נתניה..?

למה לבנות מלכתחילה איצטדיון פתוח פשוט החלטה מפגרת

איך לא בנו שם איצטדיון בסיגנון טרנר לא מובן

האיצטדיון נבנה בהתאם לצרכים של מכבי נתניה, עם אפשרות להרחבה בעתיד מאחורי השערים.

מן הסתם הוא לא תוכנן עבור קבוצה עם קהל גדול כמו מכבי תל אביב.