Jump to content

שותא ארבלדזה

antonio_margheriti2

Recommended Posts

המאמן הכי חלש בעידן ג'ורדי, לא מחזיק ממנו בכלל.

לא רואה עבודה של מאמן, או שיטת משחק שלא ראינו בעבר, גם החילופים המאוחרים והגרועים, לא יודע... נפילה.

לא מסכים. אני אוהב אותו כמאמן עד עכשיו הוא משחק התקפי , עושה רוטציות וגם במקרים רבים מגן על שחקנים ומראה להם צדדים טובים בהם לפעמים באופן מוגזם כמו עם בן בסט. מה שכן עד עכשיו עברנו 4 קבוצות בליגה האירופית , נמצאים בעמדה טובה אחרי 3 מחזורים בליגה וגם הקבוצה נראית סביר חוץ מההגנה שזה כבר טעויות של שחקנים ומיקום. אני אוהב את שוטה אני מחזיק ממנו הרבה עד עכשיו.

לא מסכים. אני אוהב אותו כמאמן עד עכשיו הוא משחק התקפי , עושה רוטציות וגם במקרים רבים מגן על שחקנים ומראה להם צדדים טובים בהם לפעמים באופן מוגזם כמו עם בן בסט. מה שכן עד עכשיו עברנו 4 קבוצות בליגה האירופית , נמצאים בעמדה טובה אחרי 3 מחזורים בליגה וגם הקבוצה נראית סביר חוץ מההגנה שזה כבר טעויות של שחקנים ומיקום. אני אוהב את שוטה אני מחזיק ממנו הרבה עד עכשיו.

לקמפיין באירופה היה הרבה מזל, הוא לא עשה שום מהלך יוצא דופן שהביא אותנו לשם.

שוטא טועה בדבר אחד.

אתה לא יכול להפקיר את הקישור שלך, במיוחד שגם ההגנה חלשה וחסרה.

בדיוק!

לא לתת לאלברמן לפתוח זאת טעות שקשה לסלוח עליה, כמו גם החילוף עם יצחקי, שכולנו מסכימים שהיה מיותר ומעצבן, שיעשה ניסויים בטוטו, לא בליגה.

לא מסכים, מאמן שאוצה לשחק בשיטה התקפית ולנצח מהר, לצערו הוא למד על בשרו שזה לא מתאים מול כל קבוצה ויש צורך לתמרן כמו פאקו תוך כדאי משחקים, הוא ילמד את הכדורזבל הישראלי

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.