Jump to content

סופ"ש אירופאי

matis

Recommended Posts

מעניין אם בפורום של צ'לסי פתחו נושא בשם "החילופים של קונטה"

הם נראו ממש רע, והוא חיכה עד לדקה ה 84 כדי לעשות חילוף משולש (!) של פברגאס, פדרו ומוזס.

בכלל, סגנון המשחק שלהם ממש אפור ומשעמם. רק ניסו להניע כדור לאגף כדי להגביה לרחבה.

חבל לי שקונטה לא מיישם בצ'לסי את הסגנון שלו מיובנטוס ונבחרת איטליה, לא ממש ברור לי למה גם, כי עד עכשיו ההגנה סופגת יותר ממכבי, ובהתקפה הם חיים בעיקר על הברקות או מזל.

מנגד, ליברפול.. באמת כיף לראות אותם משחקים, וזה הכל קלופ. סגנון המשחק שלו פשוט מהנה עם קישור מהיר ודינמי ושחקני התקפה זריזים וטכניים, מה שמוביל להרבה חילופי מקומות בהתקפה ובעיקר ללחץ בלתי פוסק.

ליברפול עם ניצחונות חוץ באמירויות ובברידג', ועם פתיחת העונה הקשה שלהם, 10/15 זה לגמרי לא רע.

מעניין אם בפורום של צ'לסי פתחו נושא בשם "החילופים של קונטה"

הם נראו ממש רע, והוא חיכה עד לדקה ה 84 כדי לעשות חילוף משולש (!) של פברגאס, פדרו ומוזס.

בכלל, סגנון המשחק שלהם ממש אפור ומשעמם. רק ניסו להניע כדור לאגף כדי להגביה לרחבה.

חבל לי שקונטה לא מיישם בצ'לסי את הסגנון שלו מיובנטוס ונבחרת איטליה, לא ממש ברור לי למה גם, כי עד עכשיו ההגנה סופגת יותר ממכבי, ובהתקפה הם חיים בעיקר על הברקות או מזל.

מנגד, ליברפול.. באמת כיף לראות אותם משחקים, וזה הכל קלופ. סגנון המשחק שלו פשוט מהנה עם קישור מהיר ודינמי ושחקני התקפה זריזים וטכניים, מה שמוביל להרבה חילופי מקומות בהתקפה ובעיקר ללחץ בלתי פוסק.

ליברפול עם ניצחונות חוץ באמירויות ובברידג', ועם פתיחת העונה הקשה שלהם, 10/15 זה לגמרי לא רע.

גם תיקו בחוץ מול טוטנהאם.

יש לציין שמול הגדולות בשנים האחרונות ליברפול בסדר גמור. הם נופלים מול הקטנות ומאבדים מומנטום על משחקים קלים על הנייר. ולראייה, ההפסד הבודד בליגה עד עכשיו הוא דווקא מול ברנלי. אם לא ישתפרו באספקט הזה אז למרות המשחק היפה לעין - לא רואה אותם מגיעים להישג משמעותי בליגה.

גם תיקו בחוץ מול טוטנהאם.

יש לציין שמול הגדולות בשנים האחרונות ליברפול בסדר גמור. הם נופלים מול הקטנות ומאבדים מומנטום על משחקים קלים על הנייר. ולראייה, ההפסד הבודד בליגה עד עכשיו הוא דווקא מול ברנלי. אם לא ישתפרו באספקט הזה אז למרות המשחק היפה לעין - לא רואה אותם מגיעים להישג משמעותי בליגה.

בול... החשש שלי שזה יהיה ניוקאסל של 95-97, כדורגל פנטסטי אבל בלי תארים.

אגב אם יש הבדל אחד השנה משנים עברו זה הניצחון באמירויות ועוד פאקינג רביעייה, אני חושב שזה ניצחון שני בהיסטוריה של ליברפול באמירויות.

**** בעיניים ליברפול צ'לסי, בייחוד צ'לסי. מעניין אם קונטה ידע מראש עד כמה גדול הפער הטקטי-משמעתי בין השחקנים שהיה לו ביובה ובנבחרת איטליה, לשחקני פרמיירליג/צ'לסי מצויים. דויד לואיז זאת החלטה שלו? לדעתי מעדיף את מאלדיני בגילו הנוכחי.

קלופ עושה דברים יפים מאוד עם סגל בינוני.

הצלה פסיכית של השוער של בטיס מהפנדל של אצילי (לקח את הפנדל, ואת הריבאונד).

מזתומרת? אצילי לא בעט..עליו עשו את העברה ברחבה.

אגב הוא נראה שם נהדר..הפתיע אותי שהוא קיבל משחק ראשון ישר הרכב אבל הוא מוכיח שזה המקום שלו

מזתומרת? אצילי לא בעט..עליו עשו את העברה ברחבה.

אגב הוא נראה שם נהדר..הפתיע אותי שהוא קיבל משחק ראשון ישר הרכב אבל הוא מוכיח שזה המקום שלו

סורי התכוונתי מהפנדל שעשו על אצילי. ומסכים, נראה כמו שחקן לה-ליגה לגיטימי לגמרי.

לליברפול יש בעיה בהגנה במיוחד בעמדת המגן השמאלי..

לסטר לאט לאט מתחברת והופכת לקבוצה טובה מאד..חיזוק נכון לקישור ואולי להגנה והיא תעשה דברים יפים

לליברפול יש בעיה בהגנה במיוחד בעמדת המגן השמאלי..

לסטר לאט לאט מתחברת והופכת לקבוצה טובה מאד..חיזוק נכון לקישור ואולי להגנה והיא תעשה דברים יפים

יש לה בעיה בעמת המגן שמאלי ובקישור האחורי, מבחינת שאר עמדות ההגנה היא לדעתי ברמה טובה מספיק (מאטיפ, לוברן, קלבאן וסאקו זה אחלה בלמים וקליין בימין זה לא וורלד קלאס אבל עדיין אחלה מגן וריאלית הוא מספיק טוב לרמה שליברפול יכולה להביא).

הקישור מורכב ברובו משחקנים מאוד התקפיים, הם צריכים איזה גרזן שיידע לסכל מתפרצות ולעזור להגנה. אבל... זה מאוד תלוי אם בכלל מתאים לקלופ להשתמש בשחקן כזה באופן קבוע, או שהוא מעדיף להישאר קבוצה שסופגת גול למשחק ומבקיעה 2-3.

יש לה בעיה בעמת המגן שמאלי ובקישור האחורי, מבחינת שאר עמדות ההגנה היא לדעתי ברמה טובה מספיק (מאטיפ, לוברן, קלבאן וסאקו זה אחלה בלמים וקליין בימין זה לא וורלד קלאס אבל עדיין אחלה מגן וריאלית הוא מספיק טוב לרמה שליברפול יכולה להביא).

הקישור מורכב ברובו משחקנים מאוד התקפיים, הם צריכים איזה גרזן שיידע לסכל מתפרצות ולעזור להגנה. אבל... זה מאוד תלוי אם בכלל מתאים לקלופ להשתמש בשחקן כזה באופן קבוע, או שהוא מעדיף להישאר קבוצה שסופגת גול למשחק ומבקיעה 2-3.

אמרה צ'אן, נפצע בגביע הליגה אם אני זוכר נכון.

לאס פאלמאס בעונה הזייה

שמע, ראיתי העונה 2 משחקים שלהם כולל המשחק שעבר נגד סביליה, שלאס פאלמאס שיחקו בלי 2 מהשחקנים הבכירים שלהם ועדיין הפסידו בקושי מגולים בדקות הסיום, והם משחקים פשוט נהדר..לא חושב שהם יהיו הלסטר של ספרד, אבל לדעתי הם כן יתברגו במקום גבוה בסוף העונה

שמע, ראיתי העונה 2 משחקים שלהם כולל המשחק שעבר בלי סביליה ששיקחו בלי 2 מהשחקנים הבכירים שלהם ועדיין הפסידו בקושי מגולים בדקות הסיום, והם משחקים פשוט נהדר..לא חושב שהם יהיו הלסטר של ספרד, אבל לדעתי הם כן יתברגו במקום גבוה בסוף העונה

מעניין.

ברור שהם לא יהיו לסטר, בוא נראה אם הם מסוגלים להתמודד על מקום 4.

פאקו הבאסקי יוצא למשחק חוץ בבילבאו

וואלה, לא יודע אם הוא שורד מעבר למחזור הזה

https://www.youtube.com/watch?v=2V6ZkEtZoY8

הגול של דרדיוק במשחק בסופ''ש מול ריזאספור, קראתי שהיו לחשושים כאן שכדאי להביא אותו.

אם היה מסכים שווה גם 5 מיליון יורו.