Jump to content

טלוויזיה יד שניה 50+ אינטש

Sawyerdroid

Recommended Posts

הטלווזיה בסלון גוססת (חצי מסך מתפקסל/ניהיה אפור לזמן בלתי מוגדר. יכול להיות דקות או שעות. אי אפשר לחיות ככה)

וצריך טלוויזיה חדשה.

אין לנו כסף באמת להשקיע בטלווזיה חדשה אז צריך יד2. בגלל שהסלון ענקי המינימום הוא 50 אינטש (יש עכשיו 55 והיא לא גדולה במיוחד לסלון..) ומחיר קבענו מקס של 1000 שח..

ראיתי ביד2 כמה טלוויזיות שעומדות בדרישות אבל כולן פלזמה ולא LCD/LED. כמה זה משמעותי?

ואם מישו יודע/מכיר/שמע על טלוויזיה שעומדת בדרישות, דברו אליי.

משמעותי מאוד, יש לי פלזמה, התמונה מאוד חשוכה ביחס ל-LED.

זאת טכנולוגיה ישנה, ויש אחת 50 אינץ' של סמסונג שעלתה לי בזמנו 5000 שקל, היום LED שעולה 1500 שקל רואים יותר מאצלי.

קשה לחזור אחורה בגודל, 55 אינץ' ועדיין לא היתה מספיק גדולה לטענתו.

שבוע שבועיים והם רגילים לגודל

חוץ מפוזה הגודל הזה לא תורם כלום חוץ מאיכות תמונה ירודה יותר.

טלוויזיה 55' משדרת באיכות פחות טובה מאשר טלוויזיה 40'.

יש לי סלון ענקי בדירה שלי והטלוויזיה היא 40' שהייתה אצלי בחדר

וואלה יומיים שלושה זה היה נראה מוזר והתרגלתי.

חוץ מאנשים מאוסים שבאים ואומרים "מה זה הטלוויזיה קטנה מידי לסלון"

לי זה לא מזיז ושידחפו אצבע לתחת במיוחד שהתקציב הוא 1000 שקל לLED (הזוי).

אם אתה לא מחפש מותג מפוצץ יש לך בשופרסל טלוויזיה 42 אינץ' אל סי די ב1100 שקל.

מותג זה ממש לא מחייב.

צריך בהירות טובה, יחס ניגודיות טוב וזמן תגובה טוב. (לפחות בבייסיק).

מה שכן, איכות הבנייה במותגים דרג ב׳ ומטה בדרך כלל לא טובה, גם הבלאי יחסית גדול.

מצד שני, זה עולה חצי מחיר ומטה ממותגים.

יש לי בחדר LCD של איזה חברה סינית או קוריאנית או משהו כזה, איתי כבר 4 שנים ועובדת יופי.

אם אתה יכול להשקיע 2000 ( אומנם פי 2 מהתקציב אבל זה חדש מחנות ותוכל לחלק ל-18 תשלומים),

יש לך LED של חברה סינית כלשהי באתר של "שופרסל אונליין", 55 אינץ', טלויזיה חכמה עם אנדרואיד, דווקא אומרים עליה דברים טובים, עם הובלה בחינם ב2000 ש"ח כביכול במבצע במקום 3000 (אין לי מושג אם זה נכון,אבל כך או כך המחיר מעולה).

אגב הפנטיזה הכי גדולה שלי היא לקנות (דרכם,גם) 65 אינץ' של אותה חברה, באיכות 4K, ב3500 ש"ח, אומנם לא מעט כסף אבל עבור גודל מסך כזה מטורף... כמובן שזה לא יקרה כי אני במינוס נמוך יותר מאשר מפלס המים בכינרת, אבל המחירים שם מעולים.

אם אתה יכול להשקיע 2000 ( אומנם פי 2 מהתקציב אבל זה חדש מחנות ותוכל לחלק ל-18 תשלומים),

יש לך LED של חברה סינית כלשהי באתר של "שופרסל אונליין", 55 אינץ', טלויזיה חכמה עם אנדרואיד, דווקא אומרים עליה דברים טובים, עם הובלה בחינם ב2000 ש"ח כביכול במבצע במקום 3000 (אין לי מושג אם זה נכון,אבל כך או כך המחיר מעולה).

אגב הפנטיזה הכי גדולה שלי היא לקנות (דרכם,גם) 65 אינץ' של אותה חברה, באיכות 4K, ב3500 ש"ח, אומנם לא מעט כסף אבל עבור גודל מסך כזה מטורף... כמובן שזה לא יקרה כי אני במינוס נמוך יותר מאשר מפלס המים בכינרת, אבל המחירים שם מעולים.

אין בשביל מה לקנות 4K. אין מספיק תוכן מתאים בעולם, אז בטח ובטח שלא בישראל. ועוד לשדר SD מגעיל של הערוצים בארץ על זה... זוועה.

אין בשביל מה לקנות 4K. אין מספיק תוכן מתאים בעולם, אז בטח ובטח שלא בישראל. ועוד לשדר SD מגעיל של הערוצים בארץ על זה... זוועה.

ה-4K זה צ'ופר, איך שאני רואה את זה. במיוחד שהיא טלויזיה חכמה ואתה לא מוגבל לשידורים בישראל.

בכל מקרה 3500 על 65 אינץ' חכמה עם אנדרואיד זה אחלה מחיר איך שלא מסתכלים על זה, כמובן למי שיש את האפשרות (שלצערי אין לי). כמובן, למי שלא מחפש את האיכות הטובה ביותר, כי סביר להניח שאי אפשר באמת להשוות בינה לבין טלויזיה יקרה במיוחד של LG או SAMSUNG, אבל אם רואים מספיק טוב כדי להנות ומקבלים גודל כזה מטורף בסכום כזה, בעיניי זה שווה.

ה-4K זה צ'ופר, איך שאני רואה את זה. במיוחד שהיא טלויזיה חכמה ואתה לא מוגבל לשידורים בישראל.

בכל מקרה 3500 על 65 אינץ' חכמה עם אנדרואיד זה אחלה מחיר איך שלא מסתכלים על זה, כמובן למי שיש את האפשרות (שלצערי אין לי). כמובן, למי שלא מחפש את האיכות הטובה ביותר, כי סביר להניח שאי אפשר באמת להשוות בינה לבין טלויזיה יקרה במיוחד של LG או SAMSUNG, אבל אם רואים מספיק טוב כדי להנות ומקבלים גודל כזה מטורף בסכום כזה, בעיניי זה שווה.

זה לא צ'ופר. אם תצפה בתוכן שמשודר ברזולוציה יותר נמוכה מאשר זו בטלוויזיה, האיכות תיפגם. היום יש מעבדי תמונה שיודעים לטשטש ולהסתיר את הפגמים, אבל בטלוויזיה כזו? תרשה לי להטיל ספק.

זה לא צ'ופר. אם תצפה בתוכן שמשודר ברזולוציה יותר נמוכה מאשר זו בטלוויזיה, האיכות תיפגם. היום יש מעבדי תמונה שיודעים לטשטש ולהסתיר את הפגמים, אבל בטלוויזיה כזו? תרשה לי להטיל ספק.

מדויק.

למה בכלל אנחנו ממשיכים לקבל שידורים בארץ באיכות של סקייפ תמורת מאות שקלים בחודש ליס והוט? זה בלתי נתפס. איכות השידור פה מביכה.

למה בכלל אנחנו ממשיכים לקבל שידורים בארץ באיכות של סקייפ תמורת מאות שקלים בחודש ליס והוט? זה בלתי נתפס. איכות השידור פה מביכה.

מבנה השידורים פה נוראי. זכייניות קמצניות כמו קשת ורשת לצד ערוץ מפסיד כלכלית כמו ערוץ 10 (שאני דווקא חושב שהוא מצוין מבחינת השידורים).

לא מבין גדול בתחום, אבל להבנתי הבסיסית, היו אמורים לתקן עוד לפני שנתיים ולעבור למודל של רישיונות לערוצים במקום זכיינות כאשר אחד התנאים לרישיון הוא הוכחת יכולת טכנולגית מתקדמת.

בגלל כוח הלובינג העצום של קשת בסיוע של רשת והתירוץ להקלה כלכלית לערוץ 10 זה נדחה כמה פעמים.

בכל מקרה אנחנו ממש סוטים מהנושא.

סויר, אם זו הייתה טלוויזיה שלא הייתה בשימוש נרחב, אין בעיה ללכת על פלזמה. איכות הצפייה לא נופלת מLED/LCD בהבדל אחד: אי אפשר לצפות בהן עם תאורה חזקה, אז קח בחשבון ותתאים אותה לסלון.

אם זו טלוויזיה יחסית ישנה שנטחנה, יש סיכוי שהתאורה תהיה יותר חלשה, אז אני חושב שהכי כדאי שתלך לראות בעיניים. גם ככה אתה אמור לנסוע לשם כדי להוביל.

אין טעם לקנות חדשה ב1000 או 2000 שקל.

לקנות סמארט זה אחד הדברים הכי מיותרים שיש.

כל לפטופ ישן בן 4 שנים מחזיק במעבד וביצועים טובים בהרבה מאלו שיש בטלוויזיה, ואם אין אז עדיף במקום להשקיע עוד 30 אחוז מערך הטלוויזיה (לפחות) על הסמארט לקנות סטרימר נורמלי ב-150-200 ₪ ולסגור את הסיפור.

לגבי הטלוויזיה - ממליץ לחכות עוד כמה שבועות, בדרך כלל יש מבצעים לקראת החגים (זכור לי שבשופרסל ראיתי 50 אינץ׳ של פיילוט ב-1000).

לקנות סמארט זה אחד הדברים הכי מיותרים שיש.

כל לפטופ ישן בן 4 שנים מחזיק במעבד וביצועים טובים בהרבה מאלו שיש בטלוויזיה, ואם אין אז עדיף במקום להשקיע עוד 30 אחוז מערך הטלוויזיה (לפחות) על הסמארט לקנות סטרימר נורמלי ב-150-200 ₪ ולסגור את הסיפור.

לגבי הטלוויזיה - ממליץ לחכות עוד כמה שבועות, בדרך כלל יש מבצעים לקראת החגים (זכור לי שבשופרסל ראיתי 50 אינץ׳ של פיילוט ב-1000).

אין מה לשים כסף על סטרימר כשאפשר לקנות היום מיני פיסי באותם סכומים.

(אבל לחלוטין אין מה לקנות סמארט TV)

אנחנו שני שותפים, סביר להניח שעוד 10 חודשים הטלוויזיה נמכרת שוב (/נזרקת אנערף)

המטרה שיראו סבבה ושיחזיק תדנה הזאת כמו שצריך.

בקשר לסלון אני חושב שיש כ4 מטר בין הספה לטלוויזיה. אז פחות מ50 זה באמת בעיה.

ראיתי ביד2 אחלה אחלה טלוויזיה של LG ב700 אבל היא רק 47 אינטש ואני מפחד שזה יהיה קטן ומבאס.

יש ביד 2

700 שקל פוגיקום (כן אני יודע..) 50+ אינטש (לא כתוב כמה)

אמרו שאצלם 3 שנים וללא בעיות. FullHD

לקחת?

לך תעיף מבט, תבדוק שידורים, אם תאהב קח

אני אנצל את הנושא בשביל לשאול איזו טלוויזיה חדשה כדאי לקנות עם אותן דרישות של סוייר מינוס המחיר (אני והחברה מוכנים להשקיע גג 3,000 ש"ח).

ראיתי איזה 2-3 דגמים של חברות כמו skyworth ו-EDGE שאני לא מכיר אבל מציעות טלוויזיות FULL HD של 50 אינץ' בסביבות 2,000 ש"ח, אבל אני קצת חושש לקנות דגמים לא מוכרים במחירים מחשידים ומעדיף להסתמך על המלצות של אנשים.

סוייר מצאתי לך 50 אינץ' לד חדש מחנות ב1300 ש"ח, זה רק 300 מעל לתקציב שלך ואתה מקבל מוצר חדש מחנות שזה שווה לדעתי לפחות.

מתחת לקרויף :)

57d1e4a812ed54a63.jpg