Jump to content

שירים חדשים = טירוף?

dadiT

Recommended Posts

הבעיה היחידה בקהל היא שמראש יש כאלו שמצפים שאנשים יעודדו פה כאילו אנחנו מינימום הקהל של סן לורנצו. בסך הכל עוד קהל מישראל וביחס לשאר העולם אנחנו מקום טוב באמצע

דווקא אני כן חושב ששירים חדשים זה פתרון טוב.

קחו כדוגמא את הקהל של חיפה וב"ש שהוציאו בשנה האחרונה עשרות שירים ,ומספיק ש3 מתוכם תופסים והם עשו את שלהם.

שכחתי משהו שרציתי להוסיף לפותח הנושא:

השיר של וויל גריג הוא פאדיחה, היה נחמד קצת ביורו אבל גם שיר חופר וגם הגרסה של ב"ש מביכה ביותר, "מחטף" זה לא.

חוץ מזה שעד שהצליחו לייצב פה את מ-כ-ב-י אני מבסוט ואין לי תלונות לכלום.

לדעתי זה הולך להיות שיר חזק מאוד. לאו דווקא בגלל המילים, בגלל הלחן, בגלל הטירוף שטרנר מביא איתו. זה לא שכל שיר שלנו שתפס הוא יצירת מופת של צירופי מילים עם משמעות

כי לפני האונס ולפני ראדי כל שיר היה מושר בקולי קולות מ2 עד 7.

יש אנשים שיושבים בשערים שהם לא 11 (וגם ב11 לצערי) שלא מעניין אותם לשיר בקולי קולות כל המשחק ומצטרפים במומנטומים של הקבוצה ואחרי גולים, אם אתם יושבים במקום כזה וחשוב לכם העידוד תעודדו, יצטרפו אליכם. לא מצטרפים? אתם תמיד יכולים להתקרב או אפילו להכנס לגוש.

אני אישית לא שר את השירים שאני תופס כגזעניים או את השיר עם האונס ומצליח לעודד יופי, כשפחות מתאים לי אני יושב רחוק יותר מהגוש.

שיר האונס הוא רק דוגמא. כמובן, שהכוונה העיקרית היא לדברים שמפלגים ומפצלים את קהל. היו לנו שנים ארוכות של פיצול ומלחמה בין הקהל, והשנה התחילו לצערי ניצוצות של פיצול.

זה גם שיר האונס, וגם אוהדים שמוקירים את המצב הנוכחי ולא רוצים להבריח את מיץ' (עברנו שנים קשות בעבר). ...

כל זה מוביל לפיצול ומלחמות שפוגעות בקבוצה...

שיר האונס הוא רק דוגמא. כמובן, שהכוונה העיקרית היא לדברים שמפלגים ומפצלים את קהל. היו לנו שנים ארוכות של פיצול ומלחמה בין הקהל, והשנה התחילו לצערי ניצוצות של פיצול.

זה גם שיר האונס, וגם אוהדים שמוקירים את המצב הנוכחי ולא רוצים להבריח את מיץ' (עברנו שנים קשות בעבר). ...

כל זה מוביל לפיצול ומלחמות שפוגעות בקבוצה...

אז אתה אומר שעם כל הדברים האלה שפוגעים בקבוצה לטענתך, תגרום לפגיעה גדולה יותר בקבוצה בזמן משחקים ולא תעודד את השחקנים.

מה השחקנים אשמים שהקהל מחפש כל הזמן סיבות לריב עם עצמו? תעודד 90 דקות ובשאר הזמן תתעסק בשטויות האלה.

אז אתה אומר שעם כל הדברים האלה שפוגעים בקבוצה לטענתך, תגרום לפגיעה גדולה יותר בקבוצה בזמן משחקים ולא תעודד את השחקנים.

מה השחקנים אשמים שהקהל מחפש כל הזמן סיבות לריב עם עצמו? תעודד 90 דקות ובשאר הזמן תתעסק בשטויות האלה.

אמרתי שלא אעודד?

לדעתי זה הולך להיות שיר חזק מאוד. לאו דווקא בגלל המילים, בגלל הלחן, בגלל הטירוף שטרנר מביא איתו. זה לא שכל שיר שלנו שתפס הוא יצירת מופת של צירופי מילים עם משמעות

אבל השיר מאוס עוד לפני שיצא ברוך השם שלא חשבנו על השיר הזה.

יש לנו שירים טובים מאוד שהפסיקו לשיר כמו סוזנה ומו בשבילך אפוצץ שוב את הדרבי שאין לי מושג למה לא שרים..וכמובן גם את תנו לשמש לעלות

לדעתי, המיקום של הגוש(כרגע השנה הנוכחית) לשבת במזרחי עליון הוא טעות. נכון שתגידו שהאקוסטיקה למעלה יותר טובה. אבל, אם והגוש היה יושב במזרחי תחתון הוא היה סוחף אחריו עוד רבים.

תחשבו בתור קהל שרואים את הגוש מתחת לאף שלכם קופץ ומשתגע ואתם לא חלק מהעניין הזה, קשה לי להאמין שאנשים לא היו מצטרפים.

בעניין שירים, הקהל שלנו לא יודע, יותר נכון עייף, מלשיר שירים ארוכים לכן צריך כמה וכמה להיטים קצרים.

לדוגמא( לא מאמין שאני מביא דוגמא כזו) ״כולם לקפוץ״ של הקופים.

וכמו כן, הפנאטיקס צריכים לחשוב על איך הם מגדילים את עצמם מבחינת גוש, זה לא נראה טוב...

זוכרים פעם היו מציבים רמקולים ליד 11 והיו שמים שירים של מכבי לפני המשחק?

למה לא מחזירים את זה?

זה מדליק את האווירה! אפשר לשים את זה לפני המשחק ובמחצית במקום לשים שירים באנגלית או סתם שירים.

אגב, לא יודע אם זה חוקי - אבל ששי סידי למשל דקה 60 הוא רואה שהקהל רדום אז פתאום הוא מתחיל שורה של שיר ואז כל הקהל אחריו.

רק זה חסר לנו כדע להגיע לשפל חדש, שי סידי כאיש גדר

חחחח עדיין, יש המון רגעים שהקהל רדום וזה יכול לעורר

אפשר לחשוב זה בחירה שלהם אם לשבת בעליון או בתחתון, שער 11 בבלומפילד=מזרחי עליון בנתניה

תאמין לי שהגוש בחר לשבת שם ולא ההנהלה

כאילו שבכלל אפשר לראות מלמעלה אם למטה מעודדים...

והנה למה הקהל שלנו מעפן.

לא רואה אף תלונה בפורומים של חיפה והגועל על זה שהגוש שלהם למטה

והנה למה הקהל שלנו מעפן.

לא רואה אף תלונה בפורומים של חיפה והגועל על זה שהגוש שלהם למטה

טענו פה קודם שאם הגוש היה יושב למטה, אז היציע העליון היה רואה אותם, ונכנס לטירוף.

המלצה: לפתוח נושא מסודר (אפילו ב'בוטקה/'בטיל') - בו יכללו שמות המשתמשים (היותר פעילים פה) שניתן להפנות להם רעיונות, אני בטוח שלפחות 1 מ-10 (עדיין, יש סלקציה כמובן...)

מאז ומתמיד היה אפשר לשלוח שירים, לא לכולם עונים אבל רואים את הכל.

אפשר לשלוח אלי ואל המשתמשים קובי בובאן, טלדו, שומע מ

מאז ומתמיד היה אפשר לשלוח שירים, לא לכולם עונים אבל רואים את הכל.

אפשר לשלוח אלי ואל המשתמשים קובי בובאן, טלדו, שומע מ

בתור איש גדר ותיק. איזה שינויים לדעתך צריך לעשות לאור העובדה שעברנו לנתניה? הרי זה לא כמו בלומפילד, האווירה שונה, אפשר לראות שקוראים למערבי הם בכלל לא עונים...

אני ממש לא מתכוון להיכנס פה לדיונים שלא רלוונטים לכולם במציאות.

רק רציתי להתייחס לעניין שכמו תמיד אם למישהו יש רעיון הוא כמובן מוזמן לשלוח לנו.

לפתוח הצעות בבטיל/כל מקום אחר

זה הדבר הכי מפגר שאפשר לעשות יש פה בשפע אוהדי בש (בוודאות) וסביר להניח שאוהדי חיפה גם

לתת להם לגנוב על מגש של כסף נשמע לי קצת דבילי