Jump to content

שגיב יחזקאל חתם במכבי

Sawyerdroid

Recommended Posts

וויד אול דה ריספקט כל עוד יצחקי מצליח ללכת הוא יכול לצחצח לו.

לא זוכר את הפעם האחרונה שראיתי את יצחקי מדרבל, משמע מוליך כדור קדימה כשהוא דבוק לו לרגל.

אם הכוונה שלך היא ללהטוטים, אז אין ספק ...יצחקי מספר אחד.

לא חושב שזה הוגן לפצל את עניין השכר מעלות הרכישה.

מוגרבי כרגע חתום על חוזה של 150 אלף יורו נטו למשך עונה, עם אופציה לשנתיים נוספות. כלומר-עלות פוטנציאלית של 150,000 אלף יורו לעונה.

עזרא משתכר 270 אלף יורו למשך 3 שנים בהפועל ת"א. עלות פוטנציאלית לעונה-270 אלף יורו לעונה.

רוקאביציה משתכר 330 אלף יורו לעונה למשך שנתיים, עם אופציה לעונה נוספת. תוסיף לכך עלות רכישה של 350 אלף יורו, ויוצא שהעלות הפוטנציאלית לעונה עומדת על 440 אלף יורו לעונה לערך.

יחזקאל משתכר 100 אלף יורו יחד עם עלות רכישה של 700 אלף יורו לערך למשך 4 שנים. כלומר, 200 אלף יורו לערך לעונה.

לא בטוח שהוא האופציה הטובה ביותר, וכאשר בוחנים את הסיטואציה הדי מתוסבכת של עודף שחקני ההתקפה בחיפה-אני מאמין שגם מוגרבי וגם רוקאביציה יקבלו לא מעט זמן ספסל.

אתה רק מחזק את הטענה שלי מהפן הכלכלי. ובהתחשב בגילאים והאפשרות למכור את יחזקאל לאירופה אם וכאשר יצליח ויתפתח לשחקן, זו לא עסקה כזו רעה כלכלית כמו שמציירים.

אני מסכים גם, לא חושב שהייתי הולך עליו. לטעמי מוגרבי היה צריך להגיע. (עזרא מקרה אבוד, רוקאביצה יקר מדי ו"בכיר" מדי עבור שחקן שלא אמור לשחק יותר מדי).

אני חושב שיצחקי איבד מהמהירות ואיבד מהחדות שלו מול השער,את כל אחד רואה ומבין, אבל בעניי זה לא כל הסיפור.

הדבר שהוא הכי איבד, וכנגד זה אין כל כך מה לעשות, זה את חדוות המשחק - את הברק בעניים והדרייב לטרוף את המשחק.

סוס מת ? ברמת הכדורגל אני לא בטוח. אם תהיה קבוצה שתאתגר אותו מחדש ותדע להחזיר לו את הניצוץ וההתלהבות לשחק יש מצב שהיא תקבל ממנו דברים יפים (אבל בטח לא מה שהיה לפני 5 שנים)- כי בליגה שלנו גם לצב מאוד מוכשר יש מה למכור (ראה פדרו גלבאן או ערן לוי)

במכבי אני כבר לא רואה את זה קורה, ולכן הייתי משחרר אותו ראשון, עוד לפני עדן, שכמה שהוא חלש רצח, הוא לפחות שם ברמת הדרייב והרצון. זאת נקודת הפתיחה בעניי.

אתה רק מחזק את הטענה שלי מהפן הכלכלי. ובהתחשב בגילאים והאפשרות למכור את יחזקאל לאירופה אם וכאשר יצליח ויתפתח לשחקן, זו לא עסקה כזו רעה כלכלית כמו שמציירים.

אני מסכים גם, לא חושב שהייתי הולך עליו. לטעמי מוגרבי היה צריך להגיע. (עזרא מקרה אבוד, רוקאביצה יקר מדי ו"בכיר" מדי עבור שחקן שלא אמור לשחק יותר מדי).

אני איתך במקרה הזה, הייתי שמח לקבל את מוגרבי. מספרים נהדרים בכל עונה שהיה בליגת העל, גם בכיבושים וגם בבישולים. חבל שהוא לא כאן.

מה שגם שניהם לא הדמויות הכי סימפטיות לעבודה איתם, כך שאין כאן שאלה.

מקווה שיחזקאל יוכיח את עצמו לאורך זמן, בטוח שאין מה לשפוט את ההעברה אחרי עונה בודדת.

גם לי לא.

הדבר היחידי שמפריע לי בחלון הזה זה חוסר בבלמים איכותיים בסגל.

מכבי פותחת את העונה כאשר אין אחד שיודע מהי הרביעייה האחורית המובילה שלה. רשלני מאוד בעיניי.

קשה לי להזכר באלופות שלא החזיקו קו הגנה יציב ומובהק.

מילא לעשות תחלופה בעמדה אחת מתוך הארבע, אבל בשתיים ? פשוט לא לעניין (עוד שמתי בצד את כושרו

הרעוע של דסה וספרתי אותו כבאנקר בחוליה).

הבסיס של קבוצה אלופה הוא צמד הבלמים שלה.

נקווה שאחד מבין טב״ח או פיליפנקה, לא משנה מי, ייתעלה באופן ברור על השני. הנדנדה הזו רעה למכבי.

במקום החלל הריק שהיה קיים במחליפים עם יכולת מקצועית מוכחת ויכולת לשחק כדורגל.

לא יודע, נראה לי לא מוכיח את עצמו העניין של להביא שחקנים במומנטום אחרי עונה טובה להיות גיבוי להרכב. זה משהו שטוב במנג'ר ופחות במציאות.

הכדורגל הוא מערכת אקולוגית - שחקנים הם טובים כאשר הם נכנסים למומנטום מסוים, כאשר הם רצים עם הקבוצה, מקבלים בטחון וזורמים עם המשחק, ברגע שאתה תוקע אותם בספסל, ונותן להם פה דקות ושם דקות ולא בהכרח בעקביות, זה די מכבה את זה

ואז כל התכנות והדברים שבגללן אתה רוצה את השחקן מלכתחילה די נעלמות ואתה מוצא את עצמך עם משהו אחר לגמרי (שלומי אזולאי, עדן בן בסט, נראה לי הבנת את הרעיון)

בעניי רכש של שחקנים "מוכחים" זה להרכב, לספסל תקנה פרוספקטים שיגדלו איתך ויתאבדו על הדקות, ולא כאלו שבאו במומנטום מסוים, ואז כמובן יהפכו מתוסכלים מקטיעתו.

זה טוב ויפה לדבר על שחקנים כמו מוגרבי, רוקאביצה, עזרא וכו' אבל אלה שחקנים שלא יבואו לשבת על הספסל, וכנראה קיבלו הבטחה שבונים עליהם להרכב בקבוצות החדשות שלהם, משהו שבמכבי לא יכלו לקבל.

יש לנו כרגע כגיבוי מהספסל את בן בסט, יצחקי, בניון ויחזקאל. אשמח מאוד אם חוזז יישאר ולא אבכה אם יצחקי יעזוב. זה עדיין ישמור על עומק מספיק ואיכות מספיקה.

זה טוב ויפה לדבר על שחקנים כמו מוגרבי, רוקאביצה, עזרא וכו' אבל אלה שחקנים שלא יבואו לשבת על הספסל, וכנראה קיבלו הבטחה שבונים עליהם להרכב בקבוצות החדשות שלהם, משהו שבמכבי לא יכלו לקבל.

יש לנו כרגע כגיבוי מהספסל את בן בסט, יצחקי, בניון ויחזקאל. אשמח מאוד אם חוזז יישאר ולא אבכה אם יצחקי יעזוב. זה עדיין ישמור על עומק מספיק ואיכות מספיקה.

אני איתך.

אנשים רואים שחקן עושה תקופה יפה בקבוצה וחושבים שאם תביא אותו ותתן לו רבע שעה פה חצי שעה שם תקבל את אותו הדבר בפרק הזמן הזה,

במציאות זה לא בדיוק עובד ככה. לעלות מהספסל זה לעיתים מקצוע יותר קשה מלהיות שחקן הרכב (בטח מנטלית)

הגולים של יחזקאל בעונה שעברה (מצטער מראש על האדום)

נגד בני יהודה:

נגד מכבי נתניה:

נגד הפועל חיפה 1:

נגד הפועל חיפה 2:

בסך הכל 4 שערי ליגה + עוד שניים בגביע.

יורדי רואה בו פוטנציאל והשקעה לעתיד, סומך עליו.

שיהיה בהצלחה.

אבו זייד

"חסן הוא מהקשרים האחוריים הטובים בישראל ואין לי ספק שהוא יוביל את הקישור של מכבי להצלחות בעתיד הקרוב והרחוק"

רייכרט

"אנחנו שמחים על צירופו לסגל של בן, שחקן אחריו עקבנו משך זמן מה והראה העונה שיש לו פוטנציאל לשפר את הסגל שלנו"

אל תסמוך יותר מדי

בואנה אחלה גולים לשחקן בן 21 .(פשוט לא רואה משחקים של הפועל ולא הכרתי אותו)בגול עם הפריצה בצד ימין רואים את המהירות מחשבה וכח פריצה ,עם ליטוש של המערכת נראה לי שיהיה אחלה שחקן .בהצלחה

ממה שהעלו פה.

הוא בדיוק על העמדה של מיכה. רק נכנס לרחבה יותר ומסוגל גם לכבוש.

לא מבין מה הבעיה בהבאה שלו לרוטציה כמחליף של מיכה.

חרא של החתמה,מגעיל

שחקן שירק לנו בפנים ואנחנו מספקים לו חבל הצלה בקבוצה שבה הוא מחוק וגם מספקים חבל הצלה להפועל

יורקים בפנים פני כל שחקן נוער ובעצם נותנים מסר שמי שרוצה להצליח לשחק במכבי עדיף שיעבור להפועל ואז יהיה יותר קל להגיע למכבי

פשוט בזיון

אבו זייד

"חסן הוא מהקשרים האחוריים הטובים בישראל ואין לי ספק שהוא יוביל את הקישור של מכבי להצלחות בעתיד הקרוב והרחוק"

רייכרט

"אנחנו שמחים על צירופו לסגל של בן, שחקן אחריו עקבנו משך זמן מה והראה העונה שיש לו פוטנציאל לשפר את הסגל שלנו"

אל תסמוך יותר מדי

בטח אם יצא לך לפגוש את ג'ורדי פנים-מול-פנים תזכיר לו את אבו-זייד ורייכרט, במקום לומר תודה על זה שהוא הפך אותנו (יחד עם מיץ' ושאר הצוות) למה שאנחנו היום. המעט שאפשר לעשות זה לראות איך דברים מתפתחים לפני ששולפים סכינים. באמת שאם המערכת הנוכחית לא זוכה לטיפה קרדיט, למרות טעויות, אני לא יודע מי כן יזכה לקרדיט פה.

לא יודע, נראה לי לא מוכיח את עצמו העניין של להביא שחקנים במומנטום אחרי עונה טובה להיות גיבוי להרכב. זה משהו שטוב במנג'ר ופחות במציאות.

הכדורגל הוא מערכת אקולוגית - שחקנים הם טובים כאשר הם נכנסים למומנטום מסוים, כאשר הם רצים עם הקבוצה, מקבלים בטחון וזורמים עם המשחק, ברגע שאתה תוקע אותם בספסל, ונותן להם פה דקות ושם דקות ולא בהכרח בעקביות, זה די מכבה את זה

ואז כל התכנות והדברים שבגללן אתה רוצה את השחקן מלכתחילה די נעלמות ואתה מוצא את עצמך עם משהו אחר לגמרי (שלומי אזולאי, עדן בן בסט, נראה לי הבנת את הרעיון)

בעניי רכש של שחקנים "מוכחים" זה להרכב, לספסל תקנה פרוספקטים שיגדלו איתך ויתאבדו על הדקות, ולא כאלו שבאו במומנטום מסוים, ואז כמובן יהפכו מתוסכלים מקטיעתו.

ברק בדש

חרא של החתמה,מגעיל

שחקן שירק לנו בפנים ואנחנו מספקים לו חבל הצלה בקבוצה שבה הוא מחוק וגם מספקים חבל הצלה להפועל

יורקים בפנים פני כל שחקן נוער ובעצם נותנים מסר שמי שרוצה להצליח לשחק במכבי עדיף שיעבור להפועל ואז יהיה יותר קל להגיע למכבי

פשוט בזיון

i couldnt agree more.

בארסה עשתה זאת עם פיקה, ססק וג'ורדי אלבה. ריאל עם מוראטה. אני חלילה לא משווה, אבל פוגבה נמכר ליובה בפחות מ5 מיליון פאונד!!! נקנה ב100 מיליון. אז שילמנו על פוטנציאל סכום קצת גבוה, שהולך למושפלים באדום. ביג דיל, הם לא מעניינים.