Jump to content

שגיב יחזקאל חתם במכבי

Sawyerdroid

Recommended Posts

זאת השורה התחתונה.

אם הייתי צריך לבחור בינו לבין עאבד הייתי בוחר בשגיב.

ועדיין, מבלי קשר, היום הזה היה חייב להיגמר עם עוד שחקן הגנה לפחות.

שכר מישהו?

אני ראיתי פרסום של 100 אלף יורו.

אם אלה הסכומים? שיהיה?

על הנייר יש לנו קו קדמי צעיר וטוב לשנים הבאות.

שגיב, חוזז, כהן וצ׳יבוטה.

שכר מישהו?

אם אלה הסכומים? שיהיה?

כל הפרסומים שראיתי זה 100 אלף ועוד אלף לכל נקודה (אזור כללי של 170-190 כולל בערך).

כל הפרסומים שראיתי זה 100 אלף ועוד אלף לכל נקודה (אזור כללי של 170-190 כולל בערך).

זו הפרמייה הסטנדרטית במכבי לכל שחקן.

בכללי, הפרמיות על הישגיות במכבי הם זהות לכל שחקן ושחקן.

זו הפרמייה הסטנדרטית במכבי לכל שחקן.

בכללי, הפרמיות על הישגיות במכבי הם זהות לכל שחקן ושחקן.

תודה לא ידעתי.

במקרה שלו זה די קריטי בכל מקרה כי זה כמעט מכפיל את המשכורת אז אולי שווה אזכור בכל זאת.

שכר מישהו?

אם אלה הסכומים? שיהיה?

לא, יש לך רק את שגיב יחזקאל. אחרי שתשחרר את חוזז, כהן וצ'יבוטה והם יביאו שלושה משחקים טובים בהפועל תשלח להם עוד חבל הצלה ותרכוש גם אותם ב-700K יורו כ"א.

ממש מרתיח שמצילים את הפועל ועל הדרך גוזלים למתן חוזז, שחקן מהנוער שגם עשה פרצופים אבל לבסוף התרצה והלך בדרך של מכבי, דקות משחק.

אני רק מקווה שה-700K האלה כוללים את החוב על רייכרט שבכ"מ לא היינו רואים.

לא, יש לך רק את שגיב יחזקאל. אחרי שתשחרר את חוזז, כהן וצ'יבוטה והם יביאו שלושה משחקים טובים בהפועל תשלח להם עוד חבל הצלה ותרכוש גם אותם ב-700K יורו כ"א.

ממש מרתיח שמצילים את הפועל ועל הדרך גוזלים למתן חוזז, שחקן מהנוער שגם עשה פרצופים אבל לבסוף התרצה והלך בדרך של מכבי, דקות משחק.

אני רק מקווה שה-700K האלה כוללים את החוב על רייכרט שבכ"מ לא היינו רואים.

לא רוצה לנחש מה יהיה בעתיד.

מקווה שיהיו פה כל הארבעה ויקבלו צ׳אנס.

לשגיב יש 39 משחקים בליגת העל ו7 שערים.

כמה יש לשלושת האחרים?

בעניי החתמה טובה.

כשיש לך את יצחקי ובן בסט מאחורה, קצת חוצפה להתלונן על שגיב יחזקאל - שהוא תאכלס כרגע יותר טוב משניהם.

אח שלי עם כמה שבן בסט ויצחקי לא פוגעים, את מה שכל אחד מהם שכח שגיב יחזקאל עדיין לא למד.

לשגיב יחזקאל יש 7 שערים בקריירה שלו כשחקן בוגרים ב-39 הופעות. לבן בסט יש 7 שערים רק בנבחרת ישראל ב-12 הופעות. ליצחקי יש 3 אליפויות ו-2 גביעים. לוקח כל אחד מהם לפניו כרגע עד שיוכיח אחרת.

אח שלי עם כמה שבן בסט ויצחקי לא פוגעים, את מה שכל אחד מהם שכח שגיב יחזקאל עדיין לא למד.

לשגיב יחזקאל יש 7 שערים בקריירה שלו כשחקן בוגרים ב-39 הופעות. לבן בסט יש 7 שערים רק בנבחרת ישראל ב-12 הופעות. ליצחקי יש 3 אליפויות ו-2 גביעים. לוקח כל אחד מהם לפניו כרגע עד שיוכיח אחרת.

יצחקי צריך קורקינט.

גם לסטלמך יש מלא שערים בנבחרת. נחזיר אותו?

זו טעות להסתכל על יצחקי ובן בסט כאיזושהי נקודה חיובית לטובת יחזקאל. זה שהם חלשים והוא אולי (בדגש על אולי) פחות חלש לא אומר שמדובר כאן באיזשהו שדרוג משמעותי ובשחקן שבדיוק היינו צריכים.

זו טעות להסתכל על יצחקי ובן בסט כאיזושהי נקודה חיובית לטובת יחזקאל. זה שהם חלשים והוא אולי (בדגש על אולי) פחות חלש לא אומר שמדובר כאן באיזשהו שדרוג משמעותי ובשחקן שבדיוק היינו צריכים.

יצחקי צריך לעזוב.

במצב השוק מי שיכול להחליף אותו זה רק פוטנציאל.

שגיב, חוזז או יוני.

הזוי, מבאס ומעצבן

מקווה שיצליח וישכיח את העבר, חובת ההוכחה עליו מהרגע

השחקן הנוער היחיד שעלה בתקופת קרויף זה דור פרץ, מבאס, מקווה שהמנהל המקצועי הבא יתן קצת קרדיט לצעירים

לצורך ויכוח עם חבר מי שיכול לעזור לכתוב את השחקנים שבשנים האחרונות אקסים של מכבי שעברו להפועל, כמו אלטמן למשל

רייכרט ויוסי שבחון

יצחקי צריך לעזוב.

במצב השוק מי שיכול להחליף אותו זה רק פוטנציאל.

שגיב, חוזז או יוני.

אם מצבת החלק הקדמי הורכבה לפני ההגעה של וידאר מסה, יצחקי, בן-בסט וחוזז, אני לא ארגיש רע במיוחד אם היא תורכב מוידאר, בן-בסט, חוזז ויחזקאל.

אם בן-בסט הוא כרגע צפרדע שצריך לבלוע(כי אין ברירה אחרת, וגם אם נרצה לבצע תחלופה זה ישאיר אותנו ללא מחליף לליגה האירופאית)-יצחקי הוא לא כזה. מבין האפשרויות בשוק-אני מעדיף שחוזז ישאר ויצחקי ימצא את מקומו בכל מועדון אחר.

עצוב לומר את זה, אבל התרומה של יצחקי היא אפסית. לא קשה להתחרות בכך.

אין שדרוג יוצא דופן כרגע בעמדה, אולי רק אם עזיבה של ברק-כך שיתפנה שכר. אני מעדיף להחליף בכל יום שחקן שבע עם תרומה אפסית עם פוטנציאל צעיר שעלול להתגלות כאחד שיכול לתרום. אין כאן הפסד, אבל יש פוטנציאל לרווח. יותר טוב מכלום.

אם מצבת החלק הקדמי הורכבה לפני ההגעה של וידאר מסה, יצחקי, בן-בסט וחוזז, אני לא ארגיש רע במיוחד אם היא תורכב מוידאר, בן-בסט, חוזז ויחזקאל.

אם בן-בסט הוא כרגע צפרדע שצריך לבלוע(כי אין ברירה אחרת, וגם אם נרצה לבצע תחלופה זה ישאיר אותנו ללא מחליף לליגה האירופאית)-יצחקי הוא לא כזה. מבין האפשרויות בשוק-אני מעדיף שחוזז ישאר ויצחקי ימצא את מקומו בכל מועדון אחר.

זה בדיוק מה שאמרתי.

לא מבין על מה כל הרעש.

במצב השוק - זה מה יש.

מליקסון או בוזגלו לא יהיו פה.

לא חושב שזה כזה נורא כמו שחלק מהאנשים עושים את זה פה.

הימור טוב ללכת עליו, ציבוטה חוזז ויונתן יקבלו את ההזדמנויות שלהם, אולי לא העונה, אבל יקבלו.

הם עדיין צעירים וגם אם יבלו עוד עונה או 2 מחוץ למכבי אני לא חושב שזה רעיון רע.

למי ששאל במה יחזקאל עדיף על רוקאביצה, עזרא או מוגרבי:

הוא לא.

יחד עם זאת, הוא הרבה יותר צעיר מכולם וסביר שיקבל בהבנה ישיבה על הספסל. פרוספקט לעתיד שאולי המעבר לקבוצה מסודרת כמו מכבי ישפר אותו.

אגב, עם כל זה, צריך לזכור שיחזקאל כנראה משתכר פחות משלושתם ולחלק על שנתיים/שלוש/ארבע. ככה שהפער מתקזז.

האם אני הייתי עושה את העסקה הזו? לא. אבל אני מבין את ההיגיון בהעדפה של יחזקאל על פני שלושת הקיצוניים שהזכרתי, בלי קשר לפן הכספי.

אבל כנראה שהכסף בעסקה הספציפית הזו משחק תפקיד שולי עבור ג'ורדי (אולי מיטש?).

למי ששאל במה יחזקאל עדיף על רוקאביצה, עזרא או מוגרבי:

הוא לא.

יחד עם זאת, הוא הרבה יותר צעיר מכולם וסביר שיקבל בהבנה ישיבה על הספסל. פרוספקט לעתיד שאולי המעבר לקבוצה מסודרת כמו מכבי ישפר אותו.

אגב, עם כל זה, צריך לזכור שיחזקאל כנראה משתכר פחות משלושתם ולחלק על שנתיים/שלוש/ארבע. ככה שהפער מתקזז.

האם אני הייתי עושה את העסקה הזו? לא. אבל אני מבין את ההיגיון בהעדפה של יחזקאל על פני שלושת הקיצוניים שהזכרתי, בלי קשר לפן הכספי.

אבל כנראה שהכסף בעסקה הספציפית הזו משחק תפקיד שולי עבור ג'ורדי (אולי מיטש?).

לא חושב שזה הוגן לפצל את עניין השכר מעלות הרכישה.

מוגרבי כרגע חתום על חוזה של 150 אלף יורו נטו למשך עונה, עם אופציה לשנתיים נוספות. כלומר-עלות פוטנציאלית של 150,000 אלף יורו לעונה.

עזרא משתכר 270 אלף יורו למשך 3 שנים בהפועל ת"א. עלות פוטנציאלית לעונה-270 אלף יורו לעונה.

רוקאביציה משתכר 330 אלף יורו לעונה למשך שנתיים, עם אופציה לעונה נוספת. תוסיף לכך עלות רכישה של 350 אלף יורו, ויוצא שהעלות הפוטנציאלית לעונה עומדת על 440 אלף יורו לעונה לערך.

יחזקאל משתכר 100 אלף יורו יחד עם עלות רכישה של 700 אלף יורו לערך למשך 4 שנים. כלומר, 200 אלף יורו לערך לעונה.

לא בטוח שהוא האופציה הטובה ביותר, וכאשר בוחנים את הסיטואציה הדי מתוסבכת של עודף שחקני ההתקפה בחיפה-אני מאמין שגם מוגרבי וגם רוקאביציה יקבלו לא מעט זמן ספסל.