Jump to content

שגיב יחזקאל חתם במכבי

Sawyerdroid

Recommended Posts

בתקופה שעוד הייתי רואה המון משחקי נוער. יהונתן כהן לא פחות מוכשר וטוב ממנו, חוזז טוב ממנו בלפחות רמה אחת.

יש פה מסר שהוא לא נכון לשחקני נוער דווקא באיזשהו נקודה שהצלחנו לייצב את המערכת ולהשאיר את כהן, גלזר, ארמלי וחוזז(גם אם זה בבוררות) בקבוצה.

מסכים איתך לגמריי,אגב לטעמי יונתן כהן השחקן הכי "שלם"עד כמה שאפשר בגיל הזה מכל אותו שנתון בנוער,אוהב את המשחק שלו יותר משל חוזז לדוגמא.

עסקה הזויה נוספת של גורדי.

לשלם סכום כזה על שחקן נוער.. מילא היה נותן איזו עונת פריצה, כולה הביא כמה משחקים נחמדים לא רלבנטים שנה שעברה, כמו לשים סכום כזה על איזה דור חוגי שקר כלשהו.

והרי זה ברור שאם היה נשאר במכבי לא היה רואה סגל והיה גומר בביתר רמלה, אבל מסתבר שמספיק לעבור להפועל, ואפילו לא להצליח בה, כדי לקבל מעמד במכבי.

במקום חוזז וכהן אני עושה אותו דבר.

מינוסים:

-ילד חרא שחוצה את הכביש כאילו יום כיפור(סומך על הארגון שיגרמו לו להרוויח את מקומו).

-מחיר מופקע שמציל את הפועל.

-ויתור מוחלט על מדיניות נוער בריאה.

פלוס:

יש סיכוי שהוא מוכשר.

אין ספק עסקה מעולה

תחשבו שאתם עובדים במקום עבודה שנים ולא מקדמים אתכם ואז שנפתח תקן למנהל בא המנהל שמעליו ומחפש רק מועמדים מבחוץ ומשתין על אלה שקרעו את התחת שנים והיו לוייאלים

אם אני שחקן מכבי / רמלה אני טס מכאן

בעניי החתמה טובה.

כשיש לך את יצחקי ובן בסט מאחורה, קצת חוצפה להתלונן על שגיב יחזקאל - שהוא תאכלס כרגע יותר טוב משניהם.

הבעיה שקשה להתנתק מהקונטקסט - שחקן שכבר היה שלנו, ברח מהידיים, לא עשה יותר מדי ונרכש בסכום מאוד גבוהה יחסית.

בעניי החתמה טובה.

כשיש לך את יצחקי ובן בסט מאחורה, קצת חוצפה להתלונן על שגיב יחזקאל - שהוא תאכלס כרגע יותר טוב משניהם.

הבעיה שקשה להתנתק מהקונטקסט - שחקן שכבר היה שלנו, ברח מהידיים, לא עשה יותר מדי ונרכש בסכום מאוד גבוהה יחסית.

לא יודע אם חוצפה אבל אם מוגרבי הוא שחקן חופשי ואופיר מזרחי היה על המדף ואני לא מדבר על רואקביצה שהוא בדיעבד רק קיבל את האישור וצ'יבוטה שעוד לא, אז אפשר טיפה להרים גבה האם זה מה שהיינו צריכים.

בעניי החתמה טובה.

ברח כי בלבלו לו במוח והכסף מרייכרט במילא לא היה מגיע

הלכתי להקיא..

וכוזר מהעתיד שיקפיץ את הנושא כשיחזקאל יהיה הברקה בשביל להראות שהשמצנו אותו, אתה כל כך על הזין שלי..

לא אקלל אותו אבל בטח לא אעודד אותו בעתיד הנראה לעין

עם סיומת די טובה

מהיר והכי חשוב רעב להצלחה

אם יסדרו לו את הקופסא יהיה הצלחה

סיומת בינונית לאללה.

זה חתיכת ״אם״ אה ?

תכלס, אין לי בעיה עם העסקה הזו בכלל.

725 אלף יורו זה לא נורא לשחקן צעיר שמאמינים בו. עדיף על עבאדים למיניהם.
מכיר כמה אוהדי הפועל שתופסים ממנו מאוד.
יש בו משהו, נראה אם ימשיך בהתקדמות שלו.

הפועל נכנעה לגחמות של גוטמן שמחתים כל מיני גנרים מזרח אירופאיים מבוגרים על חשבון הצעירים הישראלים שלהם.

בעניי החתמה טובה.

מצד שני, אולי זה מה שצריך לקרות. כבר ראינו ששחקנים לא מצליחים להתבלט כשהם מגיעים מתוך המועדון, וככה גם עם שחקנים שמושאלים זה בדרך כלל לא עובד.

ריאל עשו את זה עכשיו עם מוראטה בסכומים הרבה יותר גדולים.

מצד שני, אולי זה מה שצריך לקרות. כבר ראינו ששחקנים לא מצליחים להתבלט כשהם מגיעים מתוך המועדון, וככה גם עם שחקנים שמושאלים זה בדרך כלל לא עובד.

אז זאת בעיה של מנהלי מחלקת הנוער ומי שאחרי על שילוב שחקנים. בשביל מה אתה מחזיק מחלקת נוער אם אתה לא נותן לשחקנים הזדמנות ואחרי זה קונה אותם בחזרה? מילא זה היה מקרה חד פעמי אבל זה לא מפסיק לחזור על עצמו ואני מאוד מקווה שזה לא מה שיקרה עם חוזז בעוד 3-4 שנים שנשלם עליו מיליון וחצי יורו לאיזו ק"ש

יחזקל יחזקאל יחזקאל - כל היום הוא רק אוכל

וואי, איך קוראים לזמר הזה? יש לו כמה שירים מצחיקים, אם אני לא טועה, הופיע בחתונה של ההורים של חבר שלי

סיומת בינונית לאללה.

זה חתיכת ״אם״ אה ?

תכלס, אין לי בעיה עם העסקה הזו בכלל.

גם לי לא.

הדבר היחידי שמפריע לי בחלון הזה זה חוסר בבלמים איכותיים בסגל.

יכול מאוד להיות שאתה צודק.

והמסר לכל שחקן צעיר הוא - תשתין על מכבי בקשת ולך להפועל/קבוצה אחרת - הסיכוי שלך לחזור דרך הדלת הראשית גדול יותר (ראה דסה, אצילי, קהת, יחזקאל - מכבי רודפת אחרי אלו שברחו ממנה)

ושוב, אם מתעלמים מזה, אני כן חושב שזה שחקן עם פוטנציאל גדול. עכשיו הכל שאלה של אופי. כמה הוא רציני לגבי הקריירה שלו.

725 אלף יורו זה לא נורא לשחקן צעיר שמאמינים בו. עדיף על עבאדים למיניהם.

זאת השורה התחתונה.

אם הייתי צריך לבחור בינו לבין עאבד הייתי בוחר בשגיב.

ועדיין, מבלי קשר, היום הזה היה חייב להיגמר עם עוד שחקן הגנה לפחות.