Jump to content

שגיב יחזקאל חתם במכבי

Sawyerdroid

Recommended Posts

כנראה יש עוד שחקן אם עוד לא הוצג ברשמי

מהאופטימים

או שמי שבדר"כ מעדכן את האתר לא עובד ב-1 בלילה. מניח שיעלה בבוקר, או במקסימום אם מישהו במקרה יתעורר ויראה מייל או הודעה בטלפון שצריך לעדכן...

או שמי שבדר"כ מעדכן את האתר לא עובד ב-1 בלילה. מניח שיעלה בבוקר, או במקסימום אם מישהו במקרה יתעורר ויראה מייל או הודעה בטלפון שצריך לעדכן...

אתה יודע מתי יצאה אתמול הודעה על סה?

החתמה מעצבנת .

דבר ראשון והכי חשוב,לא משנה מי זה,אני לא רוצה אף שחקן ממועדון הרפש של הפועל תל אביב במיוחד עכשיו שהם נראים כמו סבתא שלי.

דבר שני , 800 אלףיורו על יחזקאל? נו באמת..יש לו קצת כישרון ברגליים והוא עשה איזה דריבל או 2 בליגה אבל מחיר כזה?? יכלת לגנוב להפועל חיפה את פלקושצנקו או להביא איזה שחקן עם רזומה ולא שחקן בינוני כצו יחזקאל

ודבר שלישי והכי חשוב

מה החתמה כזאת משדרת לנוער? הרי יחזקאל לא מגיע על תקן הרכב ראשון וכנראה יעבה את הסגל

מה שחקן שמושאל במכבי ירגיש? למה לא להביא במקומו את צ׳יבוטה אחלה שלשחקן התקפה או איזה שחקן התקפה מביתר רמלה...

באמת שאני לא מבין את ההחתמה הזאת,שיהיו בריאים שם כולם במכבי באמת.

לא רוצה לחשוב איזה שחקנים גורדי היה מחתים אם לא היינו עולים לליגה האירופית.

עד עכשיו קיץ ביזיון. אין עומק בספסל. נצטרך לחיות עוד שנה עם עדן בן בסט כי זה מה יש.

בסגל הנוכחי אליפות קלה לגמלים

עד עכשיו קיץ ביזיון. אין עומק בספסל. נצטרך לחיות עוד שנה עם עדן בן בסט כי זה מה יש.

איזה מגזים אתה, תשתה נמים קרים ותרגע.

אין עומק בספסל ?

יש לנו כרגע סגל לארבע קבוצות

שגיב נראה קצת בשוק, נראה שעבר הרבה מידי השבוע.

הפועל עשו לו תרגיל מסריח, סימנו אותה כמטרה להעיף ופשוט התהפכו עליו בצורה מאוד שיטתית בשבועיים האחרונים. לקינוח שלחו את כל הכתבות לתקשורת כדי שכבירי יקבל אישור מפורום השדים ופשוט פלטו אותו החוצה מהמועדון.

אני בטוח שיש לו כלפיהם כרגע מלא כעס.

חייבים להרים אותו למעלה והוא חייב להרים את עצמו.

ההחתמה הזאת מחזקת את הביקורת הכי גדולה שיש לי על יורדי וזה מדיניות שילוב הצעירים במועדון. אם הייתה לנו מדיניות שעובדת כמו שצריך, אז לא היינו צריכים לקנות שחקנים כמו יחזקאל במחיר מופקע. אנחנו מאבדים בשיטתיות כשרונות צעירים, ועם כל הכבוד לדור פרץ ולאליאל פרץ (שחקני קצה רוטציה אצלנו), זה קצת מבאס לראות שעם כל ההשקעה הגדולה, בסופו של דבר מה שיוצא לנו זה השאלה של חביב אוחיון לווטפורד והמון מושאלים שלא באמת מתקדמים לשום מקום מעבר לבית"ר רמלה או לקבוצות אחרות.

המסר לשחקני הנוער שלנו הוא נוראי - אם אתם רוצים להיות שחקנים בבוגרים של מכבי, הסיכוי הכי טוב שלכם הוא לעזוב וכמה שיותר מהר וכמה שיותר מוקדם. אגב, גם אם תהיו טובים ותשתלבו כמו דאבור, לא תקבלו מספיק הזדמנויות ולא תתפתחו כמו שיכלתם להתפתח במקומות אחרים.

מחכה לגאון שיבוא ויכתוב כאן שהכל בגלל מרגוליס שקיבל מלא צ'אנסים ולא הוכיח את עצמו.

אגב, אין לי ביקורת על כך שהשחקנים המובילים במועדון ברובם לא גדלו אצלנו. קשה לגדל שחקנים מובילים. עם זאת, הסגל הרחב, מבחינת שחקנים שהם רוטציה ועולים מהספסל (למשל יצחקי, יחזקאל ומחליפים בכל מיני עמדות) צריך להתבסס על תוצרת בית.

מדהים איזה מועדון סירחון הם, בערב פירסמו על המגן הצעיר שעכשיו הם מתקנים טעויות ברכש, ועכשיו מפרסמים עליו שהוא לא מחוייב למועדון, אוי, איך אני מריח עוד חגיגה של שחקן שלהם לשעבר, על הראש שלהם.

איזה מגזים אתה, תשתה נמים קרים ותרגע.

אני מגזים??

בוא תגיד לי מי הספספל שלך??

מי השחקן שאמור לעלות מהספסל ולהביא משהו שיהיה חסר לך במגרש?