Jump to content

שגיב יחזקאל חתם במכבי

Sawyerdroid

Recommended Posts

מסכים שהוא עדיף על עאבד , שחקן מאוד מוכשר גם ממה שיצא לי לשמוע מחברים ששיחקו איתו.

גם אצילי ומיכה עשו את הפריצה בגיל 21 , אם ידע להתאים את עצמו למערכת ויתן הכל אנחנו יכולים להרוויח.

מה עם ורמוט שזיין אותנו דרבי אחרי דרבי ביחד עם טועמה ואנשים פה כן קיבלו אותו?

ובסוף גם ורמוט ירק לך בפנים ! וגם את רייכארט קיבלתם למרות שהוא הרביץ לשחקן שלנו במועדון.

עזבו נו, העיקר שהטרולים פה יהיו מבסוטים מציטוטים מהשדים.

הדריבל הטוב בארץ, כל השאר חלש עד בינוני.

בהצלחה שיהיה !

אך נתונים לשיפור בגילו , במיוחד במערכת של מכבי.

אם הוא ישים את הטיפשות בצד יש מצב שהעסקה הזאת תשתלם לנו.

כלום.

אני סתם מניאק, הוא סתם עזב את המועדון תוך כדי שעובר תקנון משמעתי פעם אחר פעם, לכלך על מאמניו בעבר, על ראשי המועדון ועל המועדון בכללי, ובחר לחתום ביריבה העירונית מתוך רצונות של דווקא.

בחור טוב סה"כ, אני מקטלג אותו כילד חרא.

ילד חרא זו תכונה לפעמים נדרשת בקבוצת כדורגל, שיהיה לו בהצלחה.

אז ברור שנפנק אותו על ההתנהגות הזאת באחלה סכום שהוא יקבל על החלק שלו בכרטיס ובטח הכפלה של המשכורת הנוכחית שלו סתם בשביל הכיף...

הדריבל הטוב בארץ, כל השאר חלש עד בינוני.

בהצלחה שיהיה !

עם סיומת די טובה

מהיר והכי חשוב רעב להצלחה

אם יסדרו לו את הקופסא יהיה הצלחה

כאחד שיצא לו לשחק נגדו הרבה בגילאי הנערים וכו וראיתי אותו מתפתח מאז אין ספק שכישרון יש שם בכמויות ואם הכוונה והדרכה נכונה הוא יכול להתפתח לשחקן טוב מאוד.

עם זאת,מתחבר מאוד למה שקמחי אומר,לא חושב שחוזז כישרון פחות טוב וגם אם כן עדיין מעדיף לתת את הדקות המעטות בעמדה הזאת לשחקן בית שלנו אפילו רק עבור מה שזה ישדר לשחקנים הצעירים.

לא אוהב את מה שזה משדר לשחקני הנוער, אבל בשורה התחתונה - אחלה שחקן.

שחקן מהיר עם שליטה טובה בכדור ו2 רגליים טובות, שיכול לשחק גם באגפים וגם בחוד. אחרי כמעט שנה עם יצחקי ובן בסט כחילופים היחידים בהתקפה, זה חידוש מרענן.

כאחד שיצא לו לשחק נגדו הרבה בגילאי הנערים וכו וראיתי אותו מתפתח מאז אין ספק שכישרון יש שם בכמויות ואם הכוונה והדרכה נכונה הוא יכול להתפתח לשחקן טוב מאוד.

עם זאת,מתחבר מאוד למה שקמחי אומר,לא חושב שחוזז כישרון פחות טוב וגם אם כן עדיין מעדיף לתת את הדקות המעטות בעמדה הזאת לשחקן בית שלנו אפילו רק עבור מה שזה ישדר לשחקנים הצעירים.

בתקופה שעוד הייתי רואה המון משחקי נוער. יהונתן כהן לא פחות מוכשר וטוב ממנו, חוזז טוב ממנו בלפחות רמה אחת.

יש פה מסר שהוא לא נכון לשחקני נוער דווקא באיזשהו נקודה שהצלחנו לייצב את המערכת ולהשאיר את כהן, גלזר, ארמלי וחוזז(גם אם זה בבוררות) בקבוצה.

מת לדעת במה הוא יותר טוב מעזרא, מוגרבי שיכלו לבוא בחינם או מרוקאביצה שהיה עולה פחות או יותר אותו דבר.

הוא מהפועל !

gg1177165.jpg