Jump to content

אורלנדו סה - נושא פרידה?

snufkin

Recommended Posts

מה?

על מה כל הסיפור אחי?

אומרים לו לך, בחינם, לכל קבוצה שתרצה אותך.

יש לו הצעות מכמה ליגות

הוא לא רוצה לעזוב בלי פיצוי על התרת החוזה (3 עונות ששוות לו כ1.5 מליון)

אני רוצה להבין איך החלטתם שהסיבה שהוא לא עוזב היא כי הוא רוצה את מלוא החוזה שלו.

עד כמה שאני יודע הבעיה היא שהשכר שמציעים לו בקבוצות האחרות לא מתקרב לשכר שהוא מקבל במכבי. במקרה כזה גם אני לא הייתי ממהר לעזוב.

אני רוצה להבין איך החלטתם שהסיבה שהוא לא עוזב היא כי הוא רוצה את מלוא החוזה שלו.

עד כמה שאני יודע הבעיה היא שהשכר שמציעים לו בקבוצות האחרות לא מתקרב לשכר שהוא מקבל במכבי. במקרה כזה גם אני לא הייתי ממהר לעזוב.

ומה ההבדל בין שתי האפשרויות?

"בעולם מקביל..."

בעולם מקביל הינו מקבלים 2 חלוצים, 2 קשרים, מגן שמאלי ובלם איפשהו בין יולי לאוגוסט עם מאמן שחתום שבוע אחרי שבוס עזב.

גורדי כמו גורדי, שקוף פיצוצים.

לדעתי כריס התכוון שזה לא שהוא קיבל הצעות שקרובות לשכר שהוא מקבל, קרי אם נניח הוא מקבל כאן 500 נטו,

ההצעות שקיבל כנראה רחוקות מזה מאוד, נגיד 250. זה לא שהוא קיבל הצעות של 480 ועדין מתעקש על כל סנט.

אם יש אפשרות לגרוע אותו מהרישום בקבוצה ולהחתים את ורגאס הייתי עושה זאת.

ואז יהיה שבוע שבהן יש בפני סה את האפשרות לעבור לקבוצה אחרת בישראל או במקום בו החלון פתוח או להיות ביציע או התרת חוזה ושחרור ואז יוכל לחתום בכל מקום.

אם באמת הייתה הצעה מפאוק (או כל קבוצה אחרת ברמה הזאת לא זוכר שמות) והם היו מוכנים לתת לו שכר ראוי שזה בערך 70 אחוז ממה שאנחנו הבאנו לו והוא עדיין בחר להשאר אז שיזדיין שיתייבש בספסל. השאלה אם באמת הייתה הצעה או סתם דיבורים

נניח וזה הסיפור, אז מכבי צריכה להשלים את ה 30% הנותרים. ברור שזה מעצבן לשלם לשחקן שלא נמצא אצלך, בטח כשמדובר ב 3 שנים, אבל מה אפשר לעשות עכשיו?

לא עדיף לשלם 0.3X מאשר X?

אפילו הפועל עם הקשיים הכלכליים שלה עשו בדיוק את הדבר הזה עם ליביו אנטל, שנה שנייה ברציפות (וכנראה לא אחרונה) עם קבוצה ברומניה.

1. הקבוצה שם מציעה לי 300. רוצה שאלך? תביא 500.

2. הקבוצה שם מציעה לי 300. אני רוצה לקבל 500. רוצה שאלך? תביא 200.

לא נראה לי שהוא דורש לקבל את כל השכר במכבי ובקבוצה החדשה, השלמת שכר נשמע לי יותר סביר

נניח וזה הסיפור, אז מכבי צריכה להשלים את ה 30% הנותרים. ברור שזה מעצבן לשלם לשחקן שלא נמצא אצלך, בטח כשמדובר ב 3 שנים, אבל מה אפשר לעשות עכשיו?

לא עדיף לשלם 0.3X מאשר X?

אפילו הפועל עם הקשיים הכלכליים שלה עשו בדיוק את הדבר הזה עם ליביו אנטל, שנה שנייה ברציפות (וכנראה לא אחרונה) עם קבוצה ברומניה.

אז אתה אומר שמיץ צריך ללמוד מכבירי איך להתנהל כלכלית?

אם צריך להמר אני שם חושב שיחזקאל יגיע בוודאות

ואולי אולי מגן/בלם מחר לקראת הסגירה

דווקא נראה שהעסקה הזאת די תקועה.

אגב דיברתי עם כמה חברים שלי ששיחקו איתו כולם אמרו לו שהוא תמיד היה נחשב אחד המוכשרים בשנתון שלהם , ותכלס גם אצילי וגם מיכה עשו את הקפיצה שלהם בגיל 21 , וכנראה שהוא עדיף מעאבד(למרות שלא חשבתי כך בהתחלה) , אבל אם הפועל לא תתגמש בסכומים משמעותית זה לא יקרה.

ומה ההבדל בין שתי האפשרויות?

זה המצב שכמה יוזרים כאן מתארים: סה רוצה להפוך לשחקן חופשי (על ידי התרת חוזה וקבלת פיצוי כספי חלקי/מלא ממכבי) ואח"כ לחתום בקבוצה אחרת ולקבל שכר גם ממנה.

המצב שאני מתאר הוא שמכבי מוכנה למכור את סה (או לתת אותו בחינם), וסה מוכן לעבור עקרונית - אבל לא מוכן לחתום בקבוצה שמציעה לו שכר יותר נמוך. במקרה כזה צריכה להגיע הצעה יותר טובה או שמכבי צריכים להשלים את הפער בשכר כדי שהוא יתרצה.

במקרה השני אי אפשר לבוא אליו בתלונות. המקרה הראשון אכן חזירי במידה מסויימת (אבל עדיין לגיטימי וחוקי).

חבל לבזבז אנרגיה, סה לא הולך לעזוב ואני אופתע מאוד במידה וכן.

נכון שהחלון נסגר אוטוטו אבל הוא יעזוב, לוקח זמן שם לתרגם לג'ורדי את מה שרשום כאן.

לא ראיתי שפורסם אז אם כן תתעלמו אבל קארדיף סגרה עם חלוץ ככה שסה ירד מהפרד.

בסיבאספור מפרסמים שאחרי שסה היה 90% סגור העסקה נפלה והוא לא יגיע אבל שחקן אחר מישראל אולי יגיע ולא פירסמו שם

יאללה להקפיא...

מי שמעדיף כסף על קריירה שיקבל כסף ויקבור את הקריירה.

מחר יבוא יצחקי, בן בסט ושפונגין ירצו גם פיצוי..

מי שלא מספק את הסחורה משוחרר, ומי שלא מוצא קבוצה יושב ביציע.

הכסף שנשלם על אורלנדו עד ינואר הוא גרושים, אבל יבהיר לכולם שפה זה לא כספומט.

יאללה להקפיא...

מי שמעדיף כסף על קריירה שיקבל כסף ויקבור את הקריירה.

מחר יבוא יצחקי, בן בסט ושפונגין ירצו גם פיצוי..

מי שלא מספק את הסחורה משוחרר, ומי שלא מוצא קבוצה יושב ביציע.

הכסף שנשלם על אורלנדו עד ינואר הוא גרושים, אבל יבהיר לכולם שפה זה לא כספומט.

סתם בשביל לסבר את האוזן, מכבי השלימה שכר לאינבינדר, אבו-זייד, ראדוניץ' ונוספים.

פה זה כספומט.

אגב, אני לא כזה בטוח שאם תהיה התרת חוזה הוא יכול לחתום בכל קבוצה כמו ששחקן חופשי אכן רשאי..

אחרי היינו רואים העברות מבוצעות דה פקטו בין החלונות דרך התרות חוזה..

אני חושב ששחקן חופשי שרשאי לחתום בכל קבוצה בהגדרה לא היה רשום בקבוצה אחרת ערב החלון. כלומר סיים חוזה לפני תחילת החלון

פה זה כספומט בגלל מה שקורה עם הצעירים שמכבי משחררת ומנסה להחזיר אותם בפי 20, ולא רק אנחנו, גם מנצסטר עם פוגבה ובארסה עם ג'ורדי אלבה וככה זה בכל העולם, העולם הוא כספומט אחד גדול

פה זה כספומט בגלל מה שקורה עם הצעירים שמכבי משחררת ומנסה להחזיר אותם בפי 20, ולא רק אנחנו, גם מנצסטר עם פוגבה ובארסה עם ג'ורדי אלבה וככה זה בכל העולם, העולם הוא כספומט אחד גדול

לא חביבי, אין לנו את הפריבלגיות האלה ואנחנו לא בטוח בשלב הזה בשרשרת המזון בכדורגל האירופאי.

אחר כך אתם צוחקים על המנודים של חיפל'ה

יש הבדל בין זר לישראלי.

אני לא רואה שאזולאי מתאמן לבד ליד הקרן ולא מקבל משכורת, כשזה זר אתה לא יכול לבזבז עליו מקום רק כי לא נעים לך .