Jump to content

אורלנדו סה - נושא פרידה?

snufkin

Recommended Posts

סלח לי, אבל הנתונים מראים אחרת.

מכבי לא רוכשת עשרות שחקנים בעשרות מיליוני יורו, אלא פועלת בדר"כ בשוק החופשי לצד רכש או שניים בכסף מזומן. גם אותם סכומים הם סכומים מאוד זניחים.

כך שלהגיע למצב של ניסיון לקניית דאבור(ורוב האשמה מונחת על כתפיו של סוכן ופרשן העל), קהת, שוינפלד, ניקוליץ' ונוספים בסכומים הגבוהים באלפי אחוזים ממה שהיה עולה למועדון מלכתחילה, וכאשר אותן עסקאות או שעולות הרבה מאוד ומסנדלות את המועדון בסכום שלא היה צריך להשקיע, ובעצם מונעים סכום גדול שיכל לחזק את המועדון בעמדה משמעותית נוספת.

תראה את מה שקורה עם יחזקאל (אני מקווה שלא יבוא ואני גם מאמין שהוא לא יגיע) אבל זה שיש דיבורים עליו אחרי שהוא כבר עזב את מכבי להפועל זה מוכיח את הנקודה שלי, נכון זה לא באותם סכומים אבל בקנה מידה ישראל - אירופה אז יחזקאל הוא הג'ורדי אלבה של הסיפור הזה (עזב את בארסה לולנסיה תמורת שקית גרעינים וחזר תמורת המון מיליוני יורו), זה יכול לקרות עם יחזקאל, ולא רק איתו, תראה מה קרה עם קהת אחרי שהצליח בקריית שמונה, עם מונאס אחרי שהצליח בשוויץ ובטוח קרה עם עוד

אני לא מבין את הסדר עדיפויות ההזוי הזה

ההגנה שלנו חרא אנחנו חייבים בלם

אז לא יהיה מגן שמאלי כמו שאנחנו רוצים , כבר כמה שנים שהסתדרנו בלי מגן שמאלי נורמלי אבל בלי בלם זאת התאבדות

כשמתחילים לעבוד ברגע האחרון, דברים מתחרבנים.

סתם שאלה מסקרנות (בלי קשר לסה, עם קשר לזה שאנשים רוצים סגל סגור ביולי). אתה חושב שקיארטנסון וניקוליץ' היו על המדף גם ביוני, יולי, או אפילו תחילת אוגוסט? ומה אם באמת היית מביא אחד מהם, עף מאירופה, ואז המוטיבציה שלהם הייתה ברצפה כי הם צריכים לשחק בי"א ובדוחא? כל כך מופרך ששחקנים טובים באמת ירצו לדעת שהמקום שלך מובטח באירופה?

חוץ מזה, אני עדיין לא רואה קורולציה חזקה בין מועד ההחתמה של שחקנים לבין ההצלחה שלהם או של הקבוצה.

אז לא יהיה מגן שמאלי כמו שאנחנו רוצים , כבר כמה שנים שהסתדרנו בלי מגן שמאלי נורמלי אבל בלי בלם זאת התאבדות

יש בלם

אין מגן שמאלי

יש בלם

אין מגן שמאלי

בתאכלס אתה יודע שזה לא נכון.

חוץ מטיבי אין לנו מה להציע בעמדה הזו.

בן הרוש וריקן זה עוד סביר.

בתאכלס אתה יודע שזה לא נכון.

חוץ מטיבי אין לנו מה להציע בעמדה הזו.

בן הרוש וריקן זה עוד סביר.

כבר יותר משנה אני שומע פה בכי על ריקן ובן הרוש, וכמה שכל אחד יותר נורא מהשני כל פעם מחדש

בעמדת הבלם עזב קרלוס והגיע פיליפ. זה שהחלטתם שהוא פלופ ופידלף ומה לא, הכל טוב ויפה. בפועל יש לנו בלמים טובים ומגנים שמאליים אין.

אם מחתימים מגן שמאלי אז אחד מבין בן הרוש או ריקן כל כך מיותר.

הסגל שלנו מאוזן כמו מאושפזי לילה באברבנאל.

ייצטרכו למצוא קבוצות גם לאזולאי וגם לריקן/בן הרוש עד תום החלון.

יש בלם

אין מגן שמאלי

אני מבין את ההתעקשות להגן על פיליפנקה תחת הטענה כי הוא נשפט מוקדם מדי.

אבל אני שואל אותך, האם אתה היית מוכן לסכן/לתלות את כל התקציב והצלחת הקבוצה, על שחקן שללא סבתא יהודייה לא היה נוחת כאן.

כבר יותר משנה אני שומע פה בכי על ריקן ובן הרוש, וכמה שכל אחד יותר נורא מהשני כל פעם מחדש

בעמדת הבלם עזב קרלוס והגיע פיליפ. זה שהחלטתם שהוא פלופ ופידלף ומה לא, הכל טוב ויפה. בפועל יש לנו בלמים טובים ומגנים שמאליים אין.

בלמים טובים?

לא החלטתי שהוא בלוף אבל לגמרי לא נראה טוב לבנתיים. ואם נפלנו איתו אז המחליף הוא טבח הנוראי.

מגן שמאלי היא עמדה פחות קריטית מבלם. כן היה נחמד איזה מגן שמאלי שיודע לסגור וקצת להרים, אבל לצאת למלחמה עם יגור וטבח?

מסוכן מדי.

דיווחים נוספים: אורלנדו סה בדרך לאפואל ניקוסיה, חוזה לשנתיים, יצטרך לעבור בדיקות רפואיות

http://www.palo.com.cy/a/galazokitrinos-o-orlanto-sa-652549

http://protathlima.com/2016/08/31/etimos-orlanto-sa/

ריקן יכול לשחק כנף שמאל מדי פעם?

או שבן הרוש יוסט לעמדת הבלם וימצאו קבוצה לבן חיים\יהיו לנו ארבעה בלמים על שתי עמדות , כאמור מאוזן.

אני מבין את ההתעקשות להגן על פיליפנקה תחת הטענה כי הוא נשפט מוקדם מדי.

אבל אני שואל אותך, האם אתה היית מוכן לסכן/לתלות את כל התקציב והצלחת הקבוצה, על שחקן שללא סבתא יהודייה לא היה נוחת כאן.

מה אתה מציע?

וכן, אני מעדיף לצאת למלחמה עם טיבי, פיליפ ומגן זר מאשר עם טיבי בלם זר וריקן/עמבה

אם אתה מביא עכשיו בלם זר אתה גם סותם את הגולל על האפשרות להביא את בירנבאום בינואר, ואחר כך בוכים שג'ורדי לא מתכנן דברים מראש. לא יודע אם יש תכנון כזה בכלל, הוא הרי לא משתף אותנו בתוכניות שלו, אבל זאת אפשרות שצריך לקחת בחשבון.

זה המצב שכמה יוזרים כאן מתארים: סה רוצה להפוך לשחקן חופשי (על ידי התרת חוזה וקבלת פיצוי כספי חלקי/מלא ממכבי) ואח"כ לחתום בקבוצה אחרת ולקבל שכר גם ממנה.

המצב שאני מתאר הוא שמכבי מוכנה למכור את סה (או לתת אותו בחינם), וסה מוכן לעבור עקרונית - אבל לא מוכן לחתום בקבוצה שמציעה לו שכר יותר נמוך. במקרה כזה צריכה להגיע הצעה יותר טובה או שמכבי צריכים להשלים את הפער בשכר כדי שהוא יתרצה.

במקרה השני אי אפשר לבוא אליו בתלונות. המקרה הראשון אכן חזירי במידה מסויימת (אבל עדיין לגיטימי וחוקי).

במקרה הראשון אתה יוצא מתוך הנחה שאת מכבי מנהלים אנשים מטומטמים במקרה הרע או נאיביים במקרה הפחות גרוע. אני רוצה להאמין שזה לא המצב.

מן הסתם מכבי מודעים לגובה ההצעות שעש עליו והפיצוי, אם וכאשר יוסכם, יהיה פחות או יותר ההפרש בין המשכורת הנוכחית לזו צפויה.