Jump to content

אורלנדו סה - נושא פרידה?

snufkin

Recommended Posts

נראה לי שזו סוגיה שתעסיק אותנו עד תום מועד הרישום לליגה האירופית ואולי גם עד תום מועד חלון העברות בארץ.

כרגע המצב הוא שמכבי רוצים להיפטר ממנו, הוא מתעקש לקבל את כל שכרו.

שמענו הרבה שמועות בזמן האחרון על קבוצות ההתעניינו בו אבל שום דבר לא הבשיל למשהו רציני, הקובצות שאני זוכור:

לימסול

אפועל ניקוסיה

פאוק סלוניקי

קארדיף

סביאספור

לגיה ורשה

אנחנו לא יודעים מה פירוט ההצעות שיש לו ועד כמה הן רציניות או סתם התעניינות כללית, לא יודעים אם יש קבוצה

שמוכנה אשכרה לשלם דמי מעבר או לשלם לו את מלוא שכרו בחוזה שלו במכבי.

הבעיה העיקרית כאן לדעתי היא שיש לו חוזה לעוד 3 עונות, כך שתשלום פיצוי של X משכורות ושחרור בחינם - לא ריאלי כאן.

האופציות של מכבי:

1. להעבירו בהשאלה ולהשלים את שכרו.

2. לשחרר בחינם ולשלם לו את מלוא שכרו (לא יקרה לדעתי)

3. להקפיא - מישהו מוכן להסביר מה זה אומר?! אם אני מקפיא עכשיו שחקן, אני יכל "להפשיר" אותו שבוע הבא?

מה שמשנה זה כמה זרים אתה רושם למשחק נתון והעיקר שתרשום 6 מקסימום, לא?

חוץ מזה, אני רוצה להציע אופציה נוספת: להשאיר אותו כגיבוי לוידאר. גם ככה זר אחד יושב על הספסל.

נכון שבמצב הנוכחי אנחנו כמעט בנקודת אל חזור אבל.. אולי בכל זאת אם אין ברירה אחרת.

מה אתם חושבים? מה הייתם עושים לו הייתם מיץ'/קרוייף בנקודת הזמן הזו?

מותר לכל קבוצה להחזיק שישה זרים. אי אפשר להחתים שבעה זרים ולהשאיר אחד מחוץ לסגל המשחק כל פעם.

להקפיא אומר שאתה לא רושם אותו כשחקן בקבוצה כדי שלא יתפוס מקום של זר. אתה יכול להפשיר אותו במועד ההעברות הבא (ינואר).

האופציה הכי ריאלית ולדעתי עדיפה כרגע לשני הצדדים היא שהוא יצא לעונה השאלה(שימכרו לו גם את תקדים יצחקי מבחינתי) ושגולדהאר ישלים את שכרו , זה עדיף מאשר להתקע איתו עם שכר מלא ושיהיה ביציע.

הרי גם ככה הוא לא בתכניות אז עדיף כן למצוא לו קבוצה ולשלם חצי מאשר שיהיה פה וישלמו לו הכל.

הכל עניין של כסף.

ולצערנו, זכותו לבקש את מה שמגיע לו אם מכבי מחליטה שהיא לא רוצה אותו.

אי אפשר לבוא אליו בטענות אם הוא רוצה לממש את החוזה שמכבי נתנה לו.

לא בא אליו בטענות, הוא רוצה למקסם את שכרו.

מצד שני למכבי אופציה טובה, להקפיא אותו. זה אומר שהוא יקבל אומנם את רוב שכרו אבל יאבד לגמרי את הקריירה.

אני חושב שאם הוא היה יודע שמכבי רציניים באיום ההקפאה, הוא היה קופץ על ההצעה הראשונה מקבל פיצוי כזה או אחר ועף.

אני מאמין שזאת גם הפשרה שתתקבל לבסוף

לא בא אליו בטענות, הוא רוצה למקסם את שכרו.

מצד שני למכבי אופציה טובה, להקפיא אותו. זה אומר שהוא יקבל אומנם את רוב שכרו אבל יאבד לגמרי את הקריירה.

אני חושב שאם הוא היה יודע שמכבי רציניים באיום ההקפאה, הוא היה קופץ על ההצעה הראשונה מקבל פיצוי כזה או אחר ועף.

אני מאמין שזאת גם הפשרה שתתקבל לבסוף

שוב, שאלה של כסף.

אם גולדהאר יהיה מוכן להשקיע ברכש במקביל לתשלום שכר לשחקן מוקפא, הכל בסדר (כן, זה חוסך בונוסים, אבל עדיין שכר גבוה).

לא בטוח בכלל שזה הסנריו.

אגב, הקפאה מבחינת מכבי אומרת גם ששווי הנכס שלה יורד פלאים, אפילו אם תרצה למכור אותו בינואר, תצטרך להתפשר על סכום נמוך משמעותית ממה שיכלה לקבל היום.

שוב, שאלה של כסף.

אם גולדהאר יהיה מוכן להשקיע ברכש במקביל לתשלום שכר לשחקן מוקפא, הכל בסדר (כן, זה חוסך בונוסים, אבל עדיין שכר גבוה).

לא בטוח בכלל שזה הסנריו.

אגב, הקפאה מבחינת מכבי אומרת גם ששווי הנכס שלה יורד פלאים, אפילו אם תרצה למכור אותו בינואר, תצטרך להתפשר על סכום נמוך משמעותית ממה שיכלה לקבל היום.

למכור ? להעייףף

חשוב לציין שאפואל ניקוסיה ופאוק סלוניקי משחקות בליגה האירופית, לגיה ורשה באלופות. אם הוא לא משתחרר ממכבי היום-מחר יורדות לו האופציות האלה בסיכוי גבוה, יכול להיות שזה גם לא מטריד אותו. אין לדעת.

• מנהלים ראשיים

הכי ריאלי בישבלו זה לעבור דווקא לקארדיף.

הוא גם חוזר בערך לאותו מקום שממנו בא..

לדעתי זה גם מה שיקרה בסוף

אפשר לקבל הסבר מה זה הסטטוס של מוקפא?

פשוט לא רשום כשחקן של הקבוצה , לא ברשימת שחקנים שמגישים לליגה , ולא ברשימת שחקנים שמגישים לליגה האירופית.

• מנהלים ראשיים

אפשר לקבל הסבר מה זה הסטטוס של מוקפא?

כמו בראן בעונה ההיא של משחקי הכס.

כולם יודעים שהוא שם, אבל לאף אחד לא אכפת מה קורה איתו.

מצד שני, את הכסף הוא ממשיך לקבל.

הכל משחקי מו"מ של סוף חלון ההעברות. מאמין שעד סוף החלון הוא כבר לא יהיה כאן, כשמכבי כנראה משלימה חלק מהשכר שלו בקבוצה החדשה.