Jump to content

לקראת המשחק נגד בית״ר

Barkan

Recommended Posts

מה הקשר בכלל? אוהדי הפעול יהיו הראשונים לזרוק חפצים, והם נחשבים לאינטליגנטים וחנונים עאלק.

נו אבל חצי מהיציע של ביתר זה כורדים לא ? לך תסביר להם אין להתנהג במגרש כדורגל, אני בספק אם הם בכלל יודעים להתנהג כמו בני אדם. הסיבה ששמים את הרשת כי יודעים בדיוק מי נמצא שם, לא חושב שמול קבוצה אחרת היו שמים שם רשת כזאת( לא שזה סיפור גדול כל כך ) .

נו אבל חצי מהיציע של ביתר זה כורדים לא ? לך תסביר להם אין להתנהג במגרש כדורגל, אני בספק אם הם בכלל יודעים להתנהג כמו בני אדם. הסיבה ששמים את הרשת כי יודעים בדיוק מי נמצא שם, לא חושב שמול קבוצה אחרת היו שמים שם רשת כזאת( לא שזה סיפור גדול כל כך ) .

מה זה קשור לעדה?

אוהדי הפועל רובם אשכנזים והם מתנהגים כמו ברברים, מה הקשר פה?

אפילו שער 13-2 שלהם ברברים

יצא לך קצת הגזענות פה :)

ישימו את הגדר נגד הפועל, ביתר, חיפה, בש וסכנין

תשמע אני חייב להגיד לך שאתה אהבל מפחיד.

איך באיצטדיון מודרני של היום לא בונים יציעים מאחורי השערים?!?!?!?!

השאלה הגדולה היא, מי ישלם את זה?

האצטדיון בנתניה היה אמור להכיל את מכבי נתניה ולא קבוצה כמו מכבי ת"א.

למה שיבנו אצטדיון עם יציעים מאחורה? זה לא משתלם להם, לנתניה מספיק המערבי, קבוצה אורחת מקבלת יציע בצד.

ואם הקרחות שרואים השנה במשחקים של מכבי אם יציעים מאחורה מיותר לבנות.

https://www.youtube.com/watch?v=7gpcAWXTIz8

בית"ר זונה

יאללה מכבי :wubyellow3:

שער ראשון: ייני מוסר לפריצה שבנגיעה שולח את זהבי

שער שני: ייני שולח לעטר שפורץ פנימה ומוסר רוחב לפריצה

שער שלישי: ראדי מוציא קרן לפריצה שמוציא החוצה לעטר

שער רביעי: ראדי מגביה כדור חופשי לרחבה, דאבור נוגח

שער חמישי: ראדי באגף ימין של הרחבה, מוסר רוחב לדאבור שבועט פנימה.

איפה השחקנים האלה? איפה הערבי התורן שדופק את בית"ר (מישהו יכול לבדוק את התפלגות הכיבושים של ערבים מול כל קבוצה?)

השאלה הגדולה היא, מי ישלם את זה?

האצטדיון בנתניה היה אמור להכיל את מכבי נתניה ולא קבוצה כמו מכבי ת"א.

למה שיבנו אצטדיון עם יציעים מאחורה? זה לא משתלם להם, לנתניה מספיק המערבי, קבוצה אורחת מקבלת יציע בצד.

ואם הקרחות שרואים השנה במשחקים של מכבי אם יציעים מאחורה מיותר לבנות.

הבעיה היא מלכתחילה בנו שני מפלסים במקום אחד ב—4 יציעים. עכשין מאוחר מידי, רק לעבור למושבה שנה הבאה, הקהל הרחב יסבול שנה אבל זה קרוב

הבעיה היא מלכתחילה בנו שני מפלסים במקום אחד ב—4 יציעים. עכשין מאוחר מידי, רק לעבור למושבה שנה הבאה, הקהל הרחב יסבול שנה אבל זה קרוב

אתה באמת מאמין לזה? (לא שואל בציניות)

בכל מקרה, מה שמטריף אותי בתקשורת מפגרים הזאת שאין אפילו בן אדם אחד עם אייקיו תלת ספרתי לרפואה שיסביר שזה מצב שלא היה שנים בליגה שאוהדי קבוצה אורחת יושבים מעל אוהדי הקבוצה הביתית ולכן ההערכות היא שונה מכל מה שהכרנו עד עכשיו. משפט אחד כ"כ פשוט שיפתור את כל העניין הזה. אבל מה אני מצפה...

לא להאמין

אתה באמת מאמין לזה? (לא שואל בציניות)

בכל מקרה, מה שמטריף אותי בתקשורת מפגרים הזאת שאין אפילו בן אדם אחד עם אייקיו תלת ספרתי לרפואה שיסביר שזה מצב שלא היה שנים בליגה שאוהדי קבוצה אורחת יושבים מעל אוהדי הקבוצה הביתית ולכן ההערכות היא שונה מכל מה שהכרנו עד עכשיו. משפט אחד כ"כ פשוט שיפתור את כל העניין הזה. אבל מה אני מצפה...

מאמין למה?

ראלי בראיון לספורט 5 לקראת המשחק "פותח את הלב" ומסביר שמכבי זאת מלכודת דבש.....

פףף שחקן מנחוס.

עד עכשיו הוא רץ אחרי לידור כהן בגול הרביעי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.