Jump to content

לקראת המשחק נגד בית״ר

Barkan

Recommended Posts

---------------אורן-------------

--יצחקי--------------------מיכה--

-------------אסקייאל------------

---------אלברמן----איגיבור--------

-דסה------------------------ריקן-

----------טבח------פרץ----------

-------------רייקוביץ׳-------------

3 שחקני בית

4 זרים

4 אקסים של ביתר (יש מצב שארבעתם גם היו קפטנים בביתר...?)

גילוי נאות - קניתי לשם מנוי חדש (לא הצלחתי לקנות לבלומפילד בשנים האחרונות כי היה סולד אאוט ואמרתי לעצמי שאני חייב מנוי השנה).

כמה שזה יציע שווה וזה, אין סיכוי שבעולם שמנוי לליגה האירופית לשם עולה 400 למנויים (550 לקהל הרחב) וכרטיס בודד נגד בית"ר 255. זה פשוט לא הוגן ותורם לכך שגם נגד בית"ר נשאר עם קרחות. גם מי יקנה ליציע כסף ב455? נשמע הזוי

זה פשוט מאוד. בדומה לספסרות...

ברגע שאין כרטיסים מוזלים, נכון שהמחיר הוא הזוי, אבל מי שאין לו מנוי יש לו שתי אפשרויות או לא לבוא למשחק או לשלם יקר.

אגב, זה פחות או יותר מה שמכבי סל עושה למי שאין מנוי. משחק יורוליג בודד עולה מחיר דומה.

יש אוטבוס או מונית שירות מהרכבת לאיצטדיון מלבד השאטל?

אם אתה לוקח אוטובוס עדיף לך מתחנת רכבת בית יהושע, אתה הקו אני לא כ"כ זוכר אבל תהיה לך בעיה בחזור כי אין אוטובוסים.

עדיף שאטל, 13 ש"ח שאטל הלוך חזור ופותר לך את החיפוש אחר אוטובוסים

הסרטון שמכבי העלו היום על הדרך הגעה ברכבת עם השאטל עושה לי להקיא. כמה זיוני שכל וניסיון להראות כאילו עושים הכול לטובתינו כוסראבק. עוד 70 שקל כל משחק על רכבות ושאטלים תודה רבה

הסרטון שמכבי העלו היום על הדרך הגעה ברכבת עם השאטל עושה לי להקיא. כמה זיוני שכל וניסיון להראות כאילו עושים הכול לטובתינו כוסראבק. עוד 70 שקל כל משחק על רכבות ושאטלים תודה רבה

איך 70?!

רכבת זה 20-25 הלוך חזור ושטאל זה 13 (ביזיון שהוא לא בחינם)

איך 70?!

רכבת זה 20-25 הלוך חזור ושטאל זה 13 (ביזיון שהוא לא בחינם)

יכול להיות הוא בא מהדרום - בש דימונה וכו'

נראה לי אלה המחירים

עריכה: בדקתי מחירים

ברכבת הלוך חזור מבוגר רגיל מב"ש לנתניה עולה

63 ש"ח

למה לא תופס טרמפ דרך פן זון?

אני כל משחק לוקח אנשים, ב-11 עד 15 ש"ח הלוך חזור כולל חנייה במקום.

70 ש"ח יוצא לך זה באמת המון...

הבנתי שיש קו 15 מהתחנת רכבת. מישהו יכול לתת מידע על הקו הזה?

אפשרי לקנות כרטיס בתוך השאטל עצמו? או שחובה להזמין לפני?

אתה יכול לקנות במקום, אבל אז עולה 20 במקום 13 (מחיר להלוך חזור)

הבנתי שיש קו 15 מהתחנת רכבת. מישהו יכול לתת מידע על הקו הזה?

אפשרי לקנות כרטיס בתוך השאטל עצמו? או שחובה להזמין לפני?

כתבתי באחד הנושאים כאן

אם יוצאים מהתחנת רכבת לכיוון השני, כלומר לא לכיוון השאטלים אלא במנהרה לצד שני לכיוון איזור התעשייה אפשר לתפוס קו 15 שמגיע לאיצטדיון ב20 דקות בערך.

כתבתי באחד הנושאים כאן

אם יוצאים מהתחנת רכבת לכיוון השני, כלומר לא לכיוון השאטלים אלא במנהרה לצד שני לכיוון איזור התעשייה אפשר לתפוס קו 15 שמגיע לאיצטדיון ב20 דקות בערך.

הקו הזה עובר בתדירות גבוהה?

הקהל שלנו יצטרך להיות מחר במיטבו נגד החולי רוח שלהם,

הם מקבלים חצי יציע עליון בנתניה זה מאוד מאוד משעותי במיוחד כשמדובר בקהל של בית"ר עם העוצמות שלו...

הקהל שלנו יצטרך להיות מחר במיטבו נגד החולי רוח שלהם,

הם מקבלים חצי יציע עליון בנתניה זה מאוד מאוד משעותי במיוחד כשמדובר בקהל של בית"ר עם העוצמות שלו...

שכבתם ?

57d4a08014c9953f.jpg

במנהלת מקווים שאוהדי ביתר יעשו נזק באיצטדיון וזה יוכיח לטענתם שהרשת מיותרת

:g:

מעניין איך ידאגו שהבבונים לא יקרעו את הרשת, כי זה קורה בערך כל שבוע באירופה.

גועל נפש איך התקשורת מנסה לחמם, איך הם אוהבים דם החולים בראש האלה. זה כאילו מעמיד לכתבים תזין?

תראו לי אוהד ביתר אחד, רק אחד שאמר "כולאים אותנו בכלוב" כמו שבידיעות מציגים את זה (או בוואן לפני כמה ימים). כמה פאתטיות, זאת כולה רשת מסכנה שקיימת כמעט בכל יציע אורחים באירופה.

57d4a08014c9953f.jpg

במנהלת מקווים שאוהדי ביתר יעשו נזק באיצטדיון וזה יוכיח לטענתם שהרשת מיותרת

:g:

ומתחת לתמונה כתוב שמדובר במקרה שכיח באירופה אז מה הם רוצים? שהמנהלת תחתום על זה שהיא לוקחת אחריות אם יקרה משהו ואת הקנסות של בית"ר ומכבי אחרי העונשים בבית הדין ואז הבבונים יוכלו לשבת בכף שלהם

יש לי מנוי לתחתון ואני צריך ניקוב לעליון, אם מישהו רוצה להחליף או יש לו חבר שלא מגיע היום ורוצה לשחרר לי ניקוב לעליון, אודה לו מאוד. שלחו הודעה פרטית..

תודה חבר'ה.

נו מה לעשות שזה מה שחייבים לעשות מול אנשים בלי יכולת חשיבה, פרמיטיבים, אלימים ובלי אינטלגנציה ? (אני עוד מפרגן כאן). הרי ידוע שאם לא יהיה רשת\משטרה הם יעשו את מה שהם עושים כל הזמן. טוב שככה האמת.

נו מה לעשות שזה מה שחייבים לעשות מול אנשים בלי יכולת חשיבה, פרמיטיבים, אלימים ובלי אינטלגנציה ? (אני עוד מפרגן כאן). הרי ידוע שאם לא יהיה רשת\משטרה הם יעשו את מה שהם עושים כל הזמן. טוב שככה האמת.

מה הקשר בכלל? אוהדי הפעול יהיו הראשונים לזרוק חפצים, והם נחשבים לאינטליגנטים וחנונים עאלק.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.