Jump to content

לקראת המשחק נגד בית״ר

Barkan

Recommended Posts

המחזור הוא ב10 לחודש (שבת).

יש את המשחק הראשון באירופית ב15 (יום חמישי).

מאמין שנשחק או במוצ"ש משחק מרכזי של ערוץ 5 סטייל (כמו שהיה ב"ש הפועל) או בראשון. (10\11 לחודש).

מאמין שנשחק או במוצ"ש משחק מרכזי של ערוץ 5 סטייל (כמו שהיה ב"ש הפועל) או בראשון. (10\11 לחודש).

וואלה זניט בבית,עוד ישימו אותנו בשני

גם אני חושב ככה, לדעתי ראשון.

המשחק יהיה בראשון או בשני.

אם הייתי צריך להמר הייתי אומר יום שני.

המשחק יהיה בראשון או בשני.

אם הייתי צריך להמר הייתי אומר יום שני.

קשה לי להאמין שיתקעו לאחת משתי הנציגות היחידות באירופה מקל בגלגלים, עם כמה שזה אנחנו.

קשה לי להאמין שיתקעו לאחת משתי הנציגות היחידות באירופה מקל בגלגלים, עם כמה שזה אנחנו.

אף פעם לא הפריע להם, לא משנה מי הנציגה, לשים משחק ליגה בשני כשמחמישי יש משחק בית. אם זניט היה בחוץ אין לי ספק שהיינו משחקים בראשון.

אם זה תלוי בי, ברור שמשחקים בראשון. אבל הטלוויזיה פה קובעת הכל. ובניגוד לערוץ 1 שעוד התחשב לפעמים, ערוץ 5 הם נבלות.

אין סיכוי שהמשחק יהיה ביום שני.

אגב באתר של לאן זה מסמן לי אירוע קרוב במנוי שבת בשבע נגד בית"ר...

אין שום סיכוי בעולם שהמשחק שלנו יהיה בשבע בטח נהיה משחק מרכזי בתשע. עיני מנסה להראות שבאמת יש "שביתה" ואז הוא יציל את המצב ביום חמישי ורק אז נדע מתי ואיפה המשחק. הימור שלי בסמי עופר (אין הרבה אופציות).

כמו שאיים לשבות כשהיה את משבר השבת

אין שום סיכוי בעולם שהמשחק שלנו יהיה בשבע בטח נהיה משחק מרכזי בתשע. עיני מנסה להראות שבאמת יש "שביתה" ואז הוא יציל את המצב ביום חמישי ורק אז נדע מתי ואיפה המשחק. הימור שלי בסמי עופר (אין הרבה אופציות)

למה סמי עופר? יש רדיוס?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.