Jump to content

וידאר קיארטאנסון חתם במכבי ל 4 שנים

ronash

Recommended Posts

יאללה מכבי לשווק לנו כובעי קרניים של ויקינגים, תביאו לארץ את בירה Viking שירגיש בבית ושאלה לחברי הארגון-דגל איסלנד עם הפס האדום לגיטימי ביציע?

נראה לי שכן, מידי פעם יש דגל סרביה ויש שם יותר אדום מאצל איסלנד.

אם למכבי יש שכל הם יורדים מ-KJARTANSSON ומדפיסים VIÐAR על החולצה שלו. ואז אני חייב להשיג אחת עם האות הזאת.

חייבים

זה הרבה יותר מרגש שיש שם פרטי על החולצה (ודיר באלאק אתה אומר לי שהשם הפרטי שלו זה אורן)

נו באמת אני לא נכנס לקונספירציות עכשיו, ברור שנשלם את שמפורסם, סה״כ דמי ההעברה הם שקופים ובסוף העונה נדע בדיוק.

ברור שההצלחה לא תלויה רק בו, אבל את רוב השאר אפשר להחליף. חלוץ ב3.5 לא נחליף.

כבר עכשיו במקום אחד כתוב 3 מיליון ובמקום אחר כתוב 3.5 מיליון

כמו גם הבדלים בשכר.

נו באמת אני לא נכנס לקונספירציות עכשיו, ברור שנשלם את שמפורסם, סה״כ דמי ההעברה הם שקופים ובסוף העונה נדע בדיוק.

ברור שההצלחה לא תלויה רק בו, אבל את רוב השאר אפשר להחליף. חלוץ ב3.5 לא נחליף.

אחלה, אבל זה מה שחלמנו לא?

לקפוץ רמה בזרים. אמרנו שזאת הדרך להשתדרג.

אין דבר כזה באנקר בזר, וגם בזרים של 3 מליון אפשר ליפול, מיטש לא מטומטם וזה לא "לקרדה", זה כדורגל. ככה זה עובד.

אני לא מבין למה אתה מפריד את מיטש מג'ורדי וחושב שג'ורדי הוא זה שמאכיל לקרדות את מיטש.

ההחלטה להביא שחקן (במיוחד בסכום כזה), עברה אצל מיטש ב7 עיניים כולל המלצות מאנשים שהם לא ג'ורדי קרויף (אתה לא באמת חושב שהוא מקבל עצות רק ממנו נכון?).

אם נופלים בשחקן זה לא רק על גורדי ולא רק על מיטש, זה משהו של המערכת, כמו שאם מצליחים בשחקן (ע"ע זהבי), זה לא רק גורדי או מיטש.

השחקן הנכון, אבל ממש לא בטוח שבמחיר הנכון.

המדיניות צריכה להיות להחתים אותם בפברואר-מרץ כשהם לקראת סיום החוזים וככה להמנע מתשלומי ההעברה ההזויים האלה. מכבי מתנהלת כמו קבוצה מהמפרץ או מסין רק בקנ"מ קטן יותר. זו המחלה של ג'ורדי קרוייף- מחכה תמיד לרגע האחרון במקום לפעול לפני שהשוק מתחמם.

המדיניות צריכה להיות להחתים אותם בפברואר-מרץ כשהם לקראת סיום החוזים וככה להמנע מתשלומי ההעברה ההזויים האלה. מכבי מתנהלת כמו קבוצה מהמפרץ או מסין רק בקנ"מ קטן יותר. זו המחלה של ג'ורדי קרוייף- מחכה תמיד לרגע האחרון במקום לפעול לפני שהשוק מתחמם.

לא בטוח שזה היה אפשרי או שאפשר למצוא עכשיו אחד כזה.

יותר הגיונית בעיני הטענה שעם מערכת סקאוטינג טובה יותר, אפשר היה למצוא אותו לפני שנה בסין ב- 300 אלף יורו, שזה קצת יותר ממה ששילמנו על ראדוניץ.

של מיטש וג'ורדי. (כנראה הרבה יותר מיטש מג'ורדי).

לא חושב שהיינו נמנעים מתשלום העברה הזוי. אין הרבה שחקנים ברמה הזאת שאנחנו רוצים שמגיעים בחינם או בקצת כסף.

כדי להימנע ממצבים כאלה, פותחים חוזה לשחקנים טובים ומשדרגים אותם (ע"ע ערן זהבי).

לא בטוח שזה היה אפשרי או שאפשר למצוא עכשיו אחד כזה.

יותר הגיונית בעיני הטענה שעם מערכת סקאוטינג טובה יותר, אפשר היה למצוא אותו לפני שנה בסין ב- 300 אלף יורו, שזה קצת יותר ממה ששילמנו על ראדוניץ.

יש ביבשת עשרות שחקנים בלבל שלו. כל קיץ כמה מהם (לפחות) מסיימים חוזים. תציע 750 אלף אירו לעונה כשהם שחקנים חופשיים ויעמדו בתור לשחק אצלך. לצורך ההשוואה מכבי בכדורסל החתימה את סוני ווימס במרץ בשנה שעברה. זאת צריכה להיות האסטרטגיה. ג'ורדי אוהב לחכות לרגע האחרון ולשלם מחיר גבוה מאוד.

אי אפשר להחתים בשנה את בניון, גולסה וסקאריונה בהעברות חופשיות, כאשר שניים מתוך השלושה ניהלו את המגעים לפני סיום העונה ואח"כ לטעון שהמדיניות של מכבי היא כמו קבוצה מסין בנוגע להבאת שחקנים. לא מתחבר לי עם המציאות סורי רבביד.

מישהו יודע אם הוא מהיר? לדעתי בליגה שלנו מהירות זאת התכונה הכי חשובה לחלוץ

על פי הסרטונים הוא לא נראה איטי בכלל, אפילו מהיר יחסית לליגה, לא טל אבל מספיק מהיר עם שליטה טובה בכדור בעיטה ב 2 רגליים ובנגיעה, עושה תנועה נכונה וגם כובש הרבה בראש (ובפנדלים)

אי אפשר להחתים בשנה את בניון, גולסה וסקאריונה בהעברות חופשיות, כאשר שניים מתוך השלושה ניהלו את המגעים לפני סיום העונה ואח"כ לטעון שהמדיניות של מכבי היא כמו קבוצה מסין בנוגע להבאת שחקנים. לא מתחבר לי עם המציאות סורי רבביד.

הוא לא צריך להיות מהיר

הוא צריך לשחק מהר וזה מה שהוא עושה

משחק בנגיעות לפתוח הגנות

יש לו נוכחות ברחבה

הרבה גולים בנגיחות וזה אומר שהוא חזק ברחבה, עם הגנות גרועות כמו בארץ הוא יחגוג כמו פריצה, אני זוכר משחקים שמיטרוביץ' היה מרים כדורים ללא כתובת לרחבה עד שפריצה נכנס והיה פתאום נוגח את כולם

נראה לי שהוא הולך לעשות פה בלאגן אחושרמוטה

יש ביבשת עשרות שחקנים בלבל שלו. כל קיץ כמה מהם (לפחות) מסיימים חוזים. תציע 750 אלף אירו לעונה כשהם שחקנים חופשיים ויעמדו בתור לשחק אצלך. לצורך ההשוואה מכבי בכדורסל החתימה את סוני ווימס במרץ בשנה שעברה. זאת צריכה להיות האסטרטגיה. ג'ורדי אוהב לחכות לרגע האחרון ולשלם מחיר גבוה מאוד.

הלוואי שמכבי כדורסל של השנים האחרונות הייתה מתנהלת כמו מכבי כדורגל.

וואי וואי, שיתוף פעולה שלו בהתקפה עם מיכה, טב"ח וסאקורינה.. וואו.

תוסיפו לזה כמה מסירות סרגל שיקבל ממדו... וואו.

נקווה שהכל יתחבר. על הנייר זה נראה מעולה.