Jump to content

וידאר קיארטאנסון חתם במכבי ל 4 שנים

ronash

Recommended Posts

בבקשה לכולם, שמחתי לעזור :) תגידו אם אתם רוצים עוד מישהו...

אני חושב שראוי לקרוא לו בשמו הפרטי. אני עדיין לא סגור אם זה ויד'אר (ד' כמו במילה the) או וי'אר (קצת כמו איך שגרמנים יגידו we are אבל ברצף), אברר עם האחיין שלו. כנראה שפגשתי אותו איפשהו.

חחח כאילו לא אני הכתבתי לך.

חוצפן חח

התבאסו זה כבר טוב. מה עוד אמרו? יש לינק לפורום?

התבאסו ברמה השוודית אתה יודע, זה לא זעקות שבר כמו פה עם סימני קריאה ואותיות נמשכווווות.

הם במאבק אליפות עכשיו, לכן גם חלק פיקפקו

לא יושע אם זה הראשי או יש יותר גדול...בכל מקרה חפש "malmo forum", אחת התוצאות הראשונות, כתוב שם בשוודית ונראה כמו ״פורום״ אתר ממש ישן, כאילו אין נושאים וזה צ׳אט ארוך שההודעות אחת אחרי השניה

נראה טוב מאוד.

קיארטנסון

מיכה טב"ח

סקאריונה

נראה מדהים התקפית אבל אני חושב שאם רוצים לשחק עם מדו זה רך מדי הגנתית (אפשר עדיין לשחק ככה מול חצי ליגה).

גולסה יכול לתת אחלה מענה לבעיה הזו.

מקווה ששוטא יתן צאנס אמיתי (בליגה) לטריו גל-גולסה-סקריונה

יאללה שיהיה בהצלחה!

עכשיו רק בלם ושיגמר החלון המסויט הזה.

לצערי זה נראה מגן שמאלי. אם כי אני מסכים שבלם חשוב יותר.

אולי יביאו איזה בן והבה ישראלי.

התבאסו ברמה השוודית אתה יודע, זה לא זעקות שבר כמו פה עם סימני קריאה ואותיות נמשכווווות.

הזכרתי לי שהשוויצרים היו בהלם מזה שמדברים לא יפה אצלנו.

יאללה מכבי לשווק לנו כובעי קרניים של ויקינגים, תביאו לארץ את בירה Viking שירגיש בבית ושאלה לחברי הארגון-דגל איסלנד עם הפס האדום לגיטימי ביציע?

נראה טוב מאוד.

קיארטנסון

מיכה טב"ח

סקאריונה

נראה מדהים התקפית אבל אני חושב שאם רוצים לשחק עם מדו זה רך מדי הגנתית (אפשר עדיין לשחק ככה מול חצי ליגה).

אני שם מאחוריהם את גולסה ואיגייבור, קל.

הייתי נגד אורלנדו סה.. אז לא יודע כמה זה חשוב.

החיים לא שחור ולבן, אני ממש לא נגדו. אני פשוט חושב שב3.5 מליון היה אפשר להביא חלוץ שבטוח יאכל פה את הליגה. עם האיסלנדי יש קצת סיכון ו3.5 זה מחיר מוגזם.

בכל אופן, שיהיה בהצלחה

איך אתה יודע שזה הסכום שבאמת שולם? אי אפשר באמת להתבסס על מה שרשום בצהובונים...

מדהים, עכשיו בואו נשכח ממגן שמאלי ונביא גם את ניקוליץ', סופגים כל 2 אבל מבקיעים 5.

וברצינות, מקווה לבירנבאום+מגן שמאלי זר, אבל אם להיות ריאליים יגיע שחקן אחד במקרה הטוב

מסכים אבל קצת חבל לי על האריס (למרות שבכל מקרה בליגה אפשר רק 5 זרים על המגרש).

ראייקוביץ', איגייבור, סקאריונה, קיארטנסון זה 4.

יש לך קו ישר במרכז המגרש של זרים

הסכומים שגולדאהר מפזר בעיקר במשכורות פותחים דלת לשחקנים שבחיים לא היו מגיעים לכאן

תחשבו איזה הזוי זה שבכלל שחקן בהרכב לגיה וורשה בבתים של הצ'מפיונס מתלבט אם להגיע למכבי

רק להביא איזה קווארסמה יום אחד

איך אתה יודע שזה הסכום שבאמת שולם? אי אפשר באמת להתבסס על מה שרשום בצהובונים...

עזוב נו.. ברור שזה מה ששולם. אני מאוד מקווה שהוא יצליח.. ההצלחה שלנו בשנים הקרובות תלויה בו. מיצ׳ בחיים לא יספוג עוד לקרדה כמו סה ובטח לא כזו יקרה. הוא ישאר פה 4 שנים בכל תסריט רע ככל שיהיה.

בהנחה שיגיע מגן שמאלי זר, יהיו לנו באנקר בהרכב:

ראיקו, מגן שמאלי, סקאריונה ווידאר. 4 זרים מתוך ה 5, כשהשניים הנוספים הם מדוניאנין ונוסא שיעשו רוטציה ביניהם אני מניח.

עזוב נו.. ברור שזה מה ששולם. אני מאוד מקווה שהוא יצליח.. ההצלחה שלנו בשנים הקרובות תלויה בו. מיצ׳ בחיים לא יספוג עוד לקרדה כמו סה ובטח לא כזו יקרה. הוא ישאר פה 4 שנים בכל תסריט רע ככל שיהיה.

אתה באמת מאמין שמכבי הציעה את אותו סכום בדיוק על 4 חלוצים זרים במקביל, עם אותה הצעת שכר? תכף תגיד לי שאתה מאמין ששגיב יחזקאל יגיע לכאן תמורת 1.3 מיליון יורו.

בכל מקרה ברור שההצלחה שלנו תהיה תלויה בו. לא רק בו כמובן, אבל נצטרך שהוא יהיה בינגו. בוא נקווה שהוא כזה במקום לדבר על פלופים וליגות שלישיות באיסלנד.

אתה באמת מאמין שמכבי הציעה את אותו סכום בדיוק על 4 חלוצים זרים במקביל, עם אותה הצעת שכר? תכף תגיד לי שאתה מאמין ששגיב יחזקאל יגיע לכאן תמורת 1.3 מיליון יורו.

בכל מקרה ברור שההצלחה שלנו תהיה תלויה בו. לא רק בו כמובן, אבל נצטרך שהוא יהיה בינגו. בוא נקווה שהוא כזה במקום לדבר על פלופים וליגות שלישיות באיסלנד.

נו באמת אני לא נכנס לקונספירציות עכשיו, ברור שנשלם את שמפורסם, סה״כ דמי ההעברה הם שקופים ובסוף העונה נדע בדיוק.

ברור שההצלחה לא תלויה רק בו, אבל את רוב השאר אפשר להחליף. חלוץ ב3.5 לא נחליף.