Jump to content

וידאר קיארטאנסון חתם במכבי ל 4 שנים

ronash

Recommended Posts

חחח אני האחרון ששופט לפי תג המחיר! זה אתם שעושים הנחות לשחקן בגלל תג המחיר.

אם ראייקו היה מגיע בהעברה חופשית. היו חותכים אותו בפורום.

ואני משווה את הליגה הלאומית לליגה השנייה והשלישית באיסלנד קל.

חותכים בפורום כל אחד. גם את ראייקו חתכו. את פיליפנקה חתכו (גם אתה) עוד לפני שראו אותו משחק דקה.

בקשר לראייקו, יש לך ספק שתוך שלוש שנים הוא שוער ראשון באחת מארבעת הליגות הגדולות?

מגיע לפה שחקן שרק העונה כבש 14 שערים ב20 משחקים במאלמו, יש לך כישרון להפוך את הנתונים בצורה הנוחה ביותר לתיזה שלך (אתה עושה זאת גם עם מיכה ובן חיים), בקיצור אתה צריך להיות מדען...

הכל טוב אני מאמין בו מאוד אבל אני אישית לא הייתי ממהר לשים את כל הצ׳יפים על ה14 הגולים האלה. אם לא פגענו בחלוץ, אכלנו אותה ולא רק לשנה הזו. האמת היא שמאוד רציתי את ניקוליץ ומכאן האכזבה..

כנראה חתם כבר אתמול בלילה לפי התגובה שלו באתר של מכבי, מעניין איזה מספר הוא יקבל.

מי זה מספר 9 שמשחק לידו במאלמו? הקפטן שלהם, נראה שחקן טוב, להביא!

אחת התגובות הטובות שקראתי.

טוב שלא רשמת מי זה ההוא ליד סוארז, נראה טוב.

נקודה למחשבה לכל "רואי החשבון" בפורום.

אף אחד (עיתונאים, אוהדים, שחקנים) לא יודע כלום על מכבי, אף אחד לא מצליח לנחש מי מגיע ומתי, נזרקו 2000 שמות באוויר שאף אחד לא הגיעה בסוף.

בנוסף לזה, ג'ורדי אומר לאתר הרשמי שניהלו עימו מגעים כבר תקופה ארוכה ואף אחד לא ידע על כך.

אבל כולם יודעים ששילמו עליו 3.5 מליון יורו.

נו באמת.

אף אחד חוץ ממיץ, ג'ורדי, השחקן והסוכן שלו לא יודע כלום, וכנראה גם לא ידע לעולם.

תקדמו כבר..

מכירים את זה ששברת את המראה באוטו ואתה מספר להורים שהכנסת מישהי להריון רק כדי להכניס אותם לפרופורציה כשתספר להם על המראה?

אז החלק היחיד שמבאס בהחתמה שלו זה שפינטזתי כבר על ניקוליץ'.

מה שטוב בקיארטנסון זה שהוא מגיע בכושר משחק של אמצע עונה (אבל גם אומר שנצטרך לתת לו לנוח כי הוא משחק רצוף מהחורף).

אף אחד (עיתונאים, אוהדים, שחקנים) לא יודע כלום על מכבי, אף אחד לא מצליח לנחש מי מגיע ומתי, נזרקו 2000 שמות באוויר שאף אחד לא הגיעה בסוף.

בנוסף לזה, ג'ורדי אומר לאתר הרשמי שניהלו עימו מגעים כבר תקופה ארוכה ואף אחד לא ידע על כך.

נו באמת.

תקדמו כבר..

לא שאני שולל את מה שכתבת,

אבל גורדי אמר על כל שחקן שניהלו איתו מגעים תקופה ארוכה.

זה בעיקר כדי להגיד שזו לא ברירת מחדל

במכבי הכי חשוב להדגיש כמה עלה ולנפח

בב"ש הכי חשוב להדגיש עד כמה הוא שחקן בעל רקורד מרשים

בחיפה הכי חשוב להדגיש עד כמה הוא תורם בחדר הלבשה ומרביץ ליריבות במשחקי אימון..

בינתיים אנחנו ב-5 שנים נמשיך לקחת 3 אליפויות ולהופיע באירופה כבדרך קבע והעיתונאים שמנסים להרוס כל חלקה טובה במכבי ובספורט, ישארו עם הזין ביד.

אחלה סטטוס.

מוזר, עכשיו בדקתי לא שיחק עם איסלנד ביורו, בכל מקרה 20 שערים ב 14 משחקים זה מטורף !

הפוך.

ולמה שהוא בעצם יגיע לפה ממאלמו? כסף כרגיל? או שיש שביב של תקווה שאנחנו מתחילים לצבור reputation?

מקום מרגש, קבוצה פחות. רוב הגולים המוחלט הובקעו בליגה השנייה והשלישית באיסלנד.

בכלל המחיר קצת הזוי ביחס לרזומה, לא ביחס לג׳ורדי. כולנו רצינו חלוץ מוכח ויקר.. אבל לשלם על שחקן הרבה כסף לא יהפוך אותו למוכח.

בניגוד לרייקו שאף אחד פה לא זוכר אותו מזנק, או לפחות זוכר אותו יותר טועה ממזנק אבל עדיין מחשיב אותו לשוער הטוב בגלקסיה ולו רק בגלל המחיר שמעצב דעות כמו ״המיקום הטוב בעולם, לזנק זה לחלשים״- לחלוץ החדש לא יספיק רק לא לטעות, יהיה חייב להבקיע, והמון, בכדי להצדיק את 3 המליון האלו.

יש לו 50 גולים ראויים בקריירה בליגות הראשונות בשבדיה, נורווגיה ופינלנד. לא רע, אבל לא יודע אם הליגות האלה שוות 3.5 מליון, או לחילופין התרשמות כלשהי מכמות השערים הטובה אך לא יוצאת דופן. זה לא ניקוליץ׳ ולא גוהו. לחמדי סליחי היה רזומה יותר מרשים בגיל 26.

תבדוק את עצמך קצת יותר טוב לפני שאתה מנסה להכניס אנשים לדיכאון.

לא שיחק מעולם בליגה השלישית באיסלנד, עשה בסך הכל שתי עונות בליגה השנייה שם כשהיה שחקן צעיר.

מתוך ה 100+ גולים שלו, בערך 20 הגיעו משם.

עלק זה לא ניקוליץ׳ ולא גוהו. מה גוהו עשה שהוא לא ?

* לרקורד, גוהו מצויין בעיניי.

כן, אם הפרסומים נכונים הוא עלה למכבי מיליון יורו יותר בערך ממה שהוא ״שווה״ כיום בעיניי.

על סקאריונה שילמת 2.5 מיליון יורו פחות ממה שהוא שווה בעיניי.

סלח לי, אתה יודע שאני מכבד אותך, אבל אתה רושם פה דברים שהם פשוט לא לעניין.

נו באמת.

תקדמו כבר..

אתמול בשש בערב ככה הבאתי פה דיווח מהתקשורת האיסלנדית לפני כל האתרים בארץ. דגתי אותו בפורום של מאלמו. הם התבאסו וטענו שהוא כלי התקשורת הכי אמין באיסלנד בנושא כמו שהוא פירסם לא מזמן ראשון על איסלנדי אחר שחתם בפרמיירליג.

הפרסום אמר שמאלמו הסכימו להצעה, שהשחקן/סוכנו בדיבור על פרטי החוזה, שג׳ורדי היה איתם בקשר במשך חודשים, וסכום ההעברה הוא 400-500 מליון קרונות איסלנדיות, שזה יוצא 3-3.8 מליון יורו. אם הכל נכון עד לסכום ההעברה בדיווח שלהם, כנראה גם הסכום.

נראה טוב מאוד.

קיארטנסון

מיכה טב"ח

סקאריונה

נראה מדהים התקפית אבל אני חושב שאם רוצים לשחק עם מדו זה רך מדי הגנתית (אפשר עדיין לשחק ככה מול חצי ליגה).

ואוו 3.5 מליון דולר איזה סכום ענק, מקווה שהוא באמת יספק את הסחורה כמובן. מה שכן בתור קהל צריכים להביא לו את הבטחון בהתחלה כי יקח לו כמה משחקים כמובן להכנס לתוך הקבוצה שלנו.

שיהיה בהצלחה !!

לתת!!! כוס ראבק אנשים פה צריכים לחזור לבית ספר יסודי

אתמול בשש בערב ככה הבאתי פה דיווח מהתקשורת האיסלנדית לפני כל האתרים בארץ. דגתי אותו בפורום של מאלמו. הם התבאסו וטענו שהוא כלי התקשורת הכי אמין באיסלנד בנושא כמו שהוא פירסם לא מזמן ראשון על איסלנדי אחר שחתם בפרמיירליג.

הפרסום אמר שמאלמו הסכימו להצעה, שהשחקן/סוכנו בדיבור על פרטי החוזה, שג׳ורדי היה איתם בקשר במשך חודשים, וסכום ההעברה הוא 400-500 מליון קרונות איסלנדיות, שזה יוצא 3-3.8 מליון יורו. אם הכל נכון עד לסכום ההעברה בדיווח שלהם, כנראה גם הסכום.

התבאסו זה כבר טוב. מה עוד אמרו? יש לינק לפורום?

הכל טוב אני מאמין בו מאוד אבל אני אישית לא הייתי ממהר לשים את כל הצ׳יפים על ה14 הגולים האלה. אם לא פגענו בחלוץ, אכלנו אותה ולא רק לשנה הזו. האמת היא שמאוד רציתי את ניקוליץ ומכאן האכזבה..

אם אתה מתיימר להבין משהו בכדורגל

אז אתה בטח יודע שהכדורגלן הישראלי הוא מביך ואין לו התנהלות ומשמעת של ספורטאי בכלל

תקצין את זה לרמת ליגה 2 בישראל שכולה קומבינות ומכירות משחקים ותבין מה היא שווה

אז כן אני לוקח בכל מדינה עם תרבות ספורט נורמלית גם ליגה שניה על הליגה הראשונה שלנו...