Jump to content

ברק יצחקי - תחילת הסוף?

SHEVCHENKO

Recommended Posts

אם מיטש מסרב לשחרר אותו אז למה מכבי איפשרו לטביב להגיע לסיכומים עם יצחקי? ואם מכבי לא אישרו לטביב לדבר עם יצחקי אז הבעיה היא אחרת לגמרי.

מאותה סיבה שחיפה מדברים עם אזולאי ומסכמים איתו על חוזה

לכל הליגה זה מותר, רק כשמכבי עושה את זה כולם מזדעקים.

מי ששומע את אופירע ב 6 , תתכוננו לרטינות מצידה על למה יצחקי לא משוחרר בחינם וזה לא בסדר השחקן רוצה לשחק וכו'.

לא לשכוח שהיא וטביב קרובים מאוד מאוד, אבל לעזאזל הגילוי נאות שהיא לא תעשה לעולם.

מה שמוזר בכל הקטע זה שנראה כאילו יש חוסר תיאום או חוסר עדכון של גולדהאר בכל מה שקורה.

הרי על עזיבה אפשרית של יצחקי לבית"ר אנחנו יודעים כבר כמה ימים, הרי קרויף סביר להניח אישר

לנהל מו"מ מול בית"ר.

אז אתם רוצים להגיד לי שרק עכשיו, שעה לפני תום מועד העברות יידעו את גולדהאר לגבי יצחקי?

אין סיכוי. מכל הראיונות עם קרוייף תמיד עולה שמיץ' מעורב בכל פיפס באופן שוטף.

משהו כאן נראה לי מאוד מוזר.

שמח מאוד על ההחלטה השטן התימני רוצה? שישלם 200 אלף 300 אלף עדיין מחיר טוב לחלוץ ברמה של יצחקי שיכול לפרוח מחדש בבית''ר למרות הגיל או למכור או להשאיר בתור חלוץ שלישי

אם טביב כזה חם על רכש שיקח את בן בסט

מה שמוזר בכל הקטע זה שנראה כאילו יש חוסר תיאום או חוסר עדכון של גולדהאר בכל מה שקורה.

הרי על עזיבה אפשרית של יצחקי לבית"ר אנחנו יודעים כבר כמה ימים, הרי קרויף סביר להניח אישר

לנהל מו"מ מול בית"ר.

אז אתם רוצים להגיד לי שרק עכשיו, שעה לפני תום מועד העברות יידעו את גולדהאר לגבי יצחקי?

או שעכשיו גורדי מנהל את המשא ומתן וזה בשלב האחרון ומיץ כרגע לא מאשר, אישר לנהל משא ומתן וחיכה לעדכון ועדיין לא מסכים את התנאים האלה.

לנהל מו"מ מול בית"ר.

לדעתי עשו לבית"ר תרגיל, ישבו בשקט ונתנו להם לסגור מול יצחקי, בלי להתערב ולדרוש שנשתתף בשכר שלו. עכשיו אחרי שהם הודיעו לורמוט שהם בחרו ביצחקי, אפשר לסחוט אותם. מקסימום יצחקי ישאר כיף לי לראות אותו ויש מרחק שנות אור בין היחס שהוא מקבל כאן לבין הערכה שהמועדון והשחקנים נותנים לו

מצד אחד מיטש יוצא גבר.

מצד שני תצפו מברק לשביתה איטלקית בכל מה שקשור לכדורגל , ואני מקווה מאוד שזה לא יתנקם בנו באיזה רגע קריטי.

כן כי עד עכשיו הוא אכל את הדשא....

איציק זוהר אצל אופירה בתכנית טוען שאי השחרור של יצחקי לבית''ר הוא ''התערבות מקצועית'' של מיץ' גולדהאר.

אוקי ו ?

אלי טביב לא התערב מקצועית חח ?

מה אתם מבלבלים תשכל שיצחקי לא היה מחויב למועדון ושם עליו זיין כשהוא על הדשא, יצחקי אולי בנזיר שלא שומר על עצמו אבל כשהוא על המגרש הוא נותן את הכל, מעדיף יצחקי שמן על מאה בן בסטים כרגע.

זכרון קצר יש לכם, שכחתם שלפני שנה בערך כולם ףה שרפו וקללו את האמא של בן בסט כי עשה פרצופים שלא שיחק והציב תנאים למועדון, אבל פתאום אתם מעדיפים אותו על יצחקי כןכןכן, שחררו.

מה אתם מבלבלים תשכל שיצחקי לא היה מחויב למועדון ושם עליו זיין כשהוא על הדשא, יצחקי אולי בנזיר שלא שומר על עצמו אבל כשהוא על המגרש הוא נותן את הכל, מעדיף יצחקי שמן על מאה בן בסטים כרגע.

זכרון קצר יש לכם, שכחתם שלפני שנה בערך כולם ףה שרפו וקללו את האמא של בן בסט כי עשה פרצופים שלא שיחק והציב תנאים למועדון, אבל פתאוםאתם מעדיפים אותו, שחררו.

בן בסט מעולם לא היה בפוזיציה להציב תנאים למועדון