Jump to content

ברק יצחקי - תחילת הסוף?

SHEVCHENKO

Recommended Posts

הוא עלול להפצע מההכרזה על המעבר...

הזכרת לי בדיחה שראיתי על ג'ק ווילשר שנפל מחלון ההעברות ונפצע.

באנגלית זה נשמע יותר טוב: https://twitter.com/BBCSporf/status/770962195211583488

יש דיווח ב one שמיץ' מסרב לשחרר אותו. יופי שיעשה עליו כמה ג'ובות.

אם מיטש מסרב לשחרר אותו אז למה מכבי איפשרו לטביב להגיע לסיכומים עם יצחקי? ואם מכבי לא אישרו לטביב לדבר עם יצחקי אז הבעיה היא אחרת לגמרי.

לדעתי זה סתם למשוך זמן, יכול להיות שהסיבה בכלל לא זאת...

או לחילופין, מסכת תירוצים של טביב במידה ויצחקי לא יעבור לבית"ר ( קשה לי להאמין שלא).

" יש לציין כי ההתקדמות במו"מ בין יצחקי לבית"ר הגיע אחרי לחצים שהעפילו חיים רביבו ואייל גולן, מקורביו של יצחקי, על הבעלים אלי טביב להחזיר את השחקן לבירה."

אם יש משהו שאני יודע זה שאני שומע היום 102 :)

סיכוי סביר שהם מחתימים שם את יצחקי בשידור חי בבית"ר או משהו כזה.

אני נזכר שמכבי האריכו ליצחקי את החוזה אחרי שקרע את הרצועה נגד באזל , רואה את ההתנהגות שלו היום, כאילו הוא שלומי אזולאי, ופשוט נגעל, איכס, מה הוא ממהר לעזוב, מה הוא חושב? שהוא ישחק 90 דקות בירושלים?

שוטא באמת לא נתן לו קרדיט. היה נותן לו לשחק ואז ככל הנראה היה מתחיל עם פציעות ולא היה יכול להתלונן.. עזיבה של ברק תגדיל את הדקות של עדן הנוראי..

צריך לזכור שיש לנו גם את יחזקאל אז שני מחליפים לוידאר זה מספיק (לא כולל עדן)

שוטא באמת לא נתן לו קרדיט. היה נותן לו לשחק ואז ככל הנראה היה מתחיל עם פציעות ולא היה יכול להתלונן.. עזיבה של ברק תגדיל את הדקות של עדן הנוראי..

צריך לזכור שיש לנו גם את יחזקאל אז שני מחליפים לוידאר זה מספיק (לא כולל עדן)

מה? שיחק יותר מעב"ב או סע בהשוואה.

מתחילת העונה הוא החלוץ הבכיר בסגל לפי דקות משחק.

שיחק יותר משחקים מעדן ואורלנדו סה השנה לפי נתון שמישהו הביא פה פעם

שוטא הכניס אותו בדקות האחרונות בכל משחק. גם כשהיה החלוץ היחיד בסגל נגד אשדוד, הוא הוציא אותו במחצית והכניס את טיבי (היה חילוף רע לדעתי אבל לא משנה לצורך העניין). אפשר להבין את התסכול שלו (עד שהוא מרגיש יחסית בריא הוא מקבל 0 קרדיט השנה).

**אם אתם אומרים שהוא קיבל יותר דקות מסה ועדן אז סבבה.. משום מה לא שמתי לב לזה.

שוטא הכניס אותו בדקות האחרונות בכל משחק. גם כשהיה החלוץ היחיד בסגל נגד אשדוד, הוא הוציא אותו במחצית והכניס את טיבי (היה חילוף רע לדעתי אבל לא משנה לצורך העניין). אפשר להבין את התסכול שלו (עד שהוא מרגיש יחסית בריא הוא מקבל 0 קרדיט השנה).

סבבה מקבל קרדיט ומה עושה עם זה?

בוא נודה באמת שהוא לא רץ וזה לא מזיז לו

מעדיף את בסט עליו

זה ממש נשמע לי מוזר. הרי אין סיכוי שיצחקי ניהל מו"מ מול בית"ר בלי אישור מכבי. או שזה איזה תרגיל מתוחכם או שסתם התקשורת אוהבת כותרות בומבסטיות.

דווקא נתן חצי שעה טובה מאוד מול הפועל בטוטו עד שכמובן נפצע.

מעדיף אותו מקצועית על פני בן בסט. אבל אחד נראה שקיבל את מעמדו והשני לא.

מניח שג'ורדי אישר לבית"ר לנהל משא ומתן עם יצחקי, ועכשיו אחרי שהם סגרו את זה, צריך אישור סופי ממיץ.

אני נזכר שמכבי האריכו ליצחקי את החוזה אחרי שקרע את הרצועה נגד באזל , רואה את ההתנהגות שלו היום, כאילו הוא שלומי אזולאי, ופשוט נגעל, איכס, מה הוא ממהר לעזוב, מה הוא חושב? שהוא ישחק 90 דקות בירושלים?

זכותו לרצות לשחק יותר..

אם גולדהאר באמת רוצה תמורה כספית, זה איתות יפה לכל הבעלים המזדיינים שתופסים אותו כגביר הפראייר של הליגה

כן כן, שמעתי כבר על המשחקי דווקא האלה. בינתיים אנחנו תקועים עם אזולאי בגללם.

אמרתי את זה ביום הראשון שהנושא עלה.

בתור אוהד מכבי ואחד שתמך ביצחקי בכל דקה ודקה על המגרש ומחוצה לו, כולל בפציעות, בא לי להקיא מההתנהלות הזאת.

אני לא הולך אחרי התקשורת לעולם אבל מהיום הראשון שהנושא עלה הייתה הרגשה שיש ליצחקי יד בדבר ובמיוחד אחרי שהאח או האבא או הדוד הגזימו וצעקו לעבר שוטא באשדוד מטווח של מטר.

זה לא מתאים ההתנהלות הזאת במכבי, אני יודע שיש המון אוהדים ואוהדים ותיקים שחולים על יצחקי והוא תמיד היה מתקבל באהבה בגוש ומחוצה לו אבל וואלה הפעם הוא הגזים.

הראיון בתחילת העונה והתייפחות שהוא רק רוצה להחזיר למכבי על כך שהיו איתו ולצידו בכל רגע קשה ומשבר וברוך השם היה לו טונה כאלה בזמן שלו אצלנו.

אז בתור אוהד מכבי ואחד שאהב את יצחקי מאוד ותמיד ותמיד תמיד יצא מנקודת הנחה שהוא ממש רוצה אבל פשוט נפצע - לך ואל תחזור.

מוכנים לסלוח על שלושה קילו אקסטרה אחרי פגרה, על ישיבות מעל הרובי בירימיהו, מוכנים לסלוח על הכל, אבל אל תעשה לנו טובה שאתה כאן.

וואלה האחרון שהייתי מצפה ממנו לדבר כזה זה יצחקי.

ברק בן אדם מאוד פרופורציונלי ואני בטוח שהוא יודע שלא מגיע לו יותר ממה שהוא מקבל במכבי (לא כסף, דקות)

לא ברור לי כל הסיפור הזה. איכס.