Jump to content

ברק יצחקי - תחילת הסוף?

SHEVCHENKO

Recommended Posts

הוא לא יודע להתראיין, חוזר על עצמו המון.

הוצאת לי את המילים מהמקלדת, מגמגם וחוזר לאותו משפט "כל כולי פה במכבי תל אביב ואעשה מה שאני יכול בכדי לעזור לקבוצה"

הוא לא יודע להתראיין, חוזר על עצמו המון.

כי שואלים אותו כל פעם את אותה שאלה, בדרך אחרת, מנסים להוציא ממנו דברים רעים.

מבין בגדול מה אתם אומרים לגבי הלא לצאת פראייר והמסר לליגה שאין ארוחות חינם וכו', יחד עם זאת, אתם משווים מלפפונים לעגבניות. אין מה להשוות את אזולאי ודסה בעונה שעברה ליצחקי/בן בסט וכו'. מצד אחד שחקני הרכב בכירים, מובילים, צעירים בקבוצות שלהם ובסיום אותה עונה יש שיגידו מהכי טובים בליגה לתקפקידים. מצד שני חלוץ שבקושי משחק, מבוגר, פציע ולא הכי מקצוען. ההשוואה לא במקום. יצחקי ככל הנראה לא ממש היה בתוכניות של הצוות המקצועי, בטח לא היה קריטי בהן.

מכירה של שחקן סגל רחב שגם ככה לא בתוכניות ולא בשיאו המקצועי, לא תהיה בסכומים גבוהים אם בכלל. זה קורה לקבוצות גדולות בליגות שלהן כל הזמן. לא משהו יחודי לכאן.

מבין בגדול מה אתם אומרים לגבי הלא לצאת פראייר והמסר לליגה שאין ארוחות חינם וכו', יחד עם זאת, אתם משווים מלפפונים לעגבניות. אין מה להשוות את אזולאי ודסה בעונה שעברה ליצחקי/בן בסט וכו'. מצד אחד שחקני הרכב בכירים, מובילים, צעירים בקבוצות שלהם ובסיום אותה עונה יש שיגידו מהכי טובים בליגה לתקפקידים. מצד שני חלוץ שבקושי משחק, מבוגר, פציע ולא הכי מקצוען. ההשוואה לא במקום. יצחקי ככל הנראה לא ממש היה בתוכניות של הצוות המקצועי, בטח לא היה קריטי בהן.

מכירה של שחקן סגל רחב שגם ככה לא בתוכניות ולא בשיאו המקצועי, לא תהיה בסכומים גבוהים אם בכלל. זה קורה לקבוצות גדולות בליגות שלהן כל הזמן. לא משהו יחודי לכאן.

אתה עם התקפה במצב הכי לא אידיאלי כרגע ולשחרר עוד שחקן התקפה מההתקפה הדי אנמית שלך זאת טעות.

ברור שלא, אף אחד לא ציפה שימכרו את יצחקי במיליון יורו. אבל שלוש מאות אלף יורו (סתם זורק מספר) זה מחיר יותר מסביר לדרוש על שחקן סגל לגיטימי נראה לך שטביב היה משלם סכום כזה? אם מכבי היו רוצים שחקן שמקביל ליצחקי במעמד הסכומים היו לא פחות משש מאות אלף יורו מחיר התחלתי.

מסכים במאה אחוז.

לא הגיוני לצפות שמכבי יסתובבו ויתנו את התחת כשטביב עושה שרירים עם דסה ואזולאי. עלק מצפים שישחררו אותו בחינם.

ושוב, זה מה שקורה כשאתה ג׳נטלמן לחצי מקבוצות הליגה. אז תשחרר את דן לבית״ר, את ראדי לב״ש ואת ורמוט לחיפה בחינם או בגרעינים. אחר כך אל תתפלא כשטביב דופק צחוק של החיים כשהוא שומע שגולדהאר רוצה כסף אשכרה על שחקן שלו. מדהים. הכי מצחיק שעוד בית״ר בהלם. מה אתם רוצים יא מפגרים?

אתה עם התקפה במצב הכי לא אידיאלי כרגע ולשחרר עוד שחקן התקפה מההתקפה הדי אנמית שלך זאת טעות.

התקפה אנמית?? דווקא מבקיעים די הרבה שערים.

לא מבין למה הביאו אותו להתראיין, והקישקושים על "הוכיחו לי שמעריכים אותי" מביכים בעיניי. אם מישהו צריך להוכיח משהו זה יצחקי למכבי ולא להפך.

אני באמת לא מבין מה הסיפור עם יצחקי. השחקן מקבל משכורת מעולה ומשחק בקבוצה הכי גדולה וטובה בישראל, הלו בן אדם מי אתה ? כן כן מי בדיוק אתה חושב שאתה ? מאז המספרת שלו והשער מול פלזן אני באמת לא ראיתי ממנו כלום, אני מדבר על יכולת. אבל מה עם הדבר הכי חשוב ? מה עם התשוקה והמקצועניות שלו בתור שחקן ? הוא זורק המון והוא מביך לפעמים שזה מציק.

מכאן הוא צריך רק לעלות קדימה, אם לא זה יהיה בזבוז גם לשחקן הזה וגם למועדון שלנו שמביא לו כסף על כלום תאכלס. יאללה תראה מה אתה יודע באמת.

זאת פעם שניה כבר שמכבי מעמידים את יצחקי במקומו (אחרי הגלות בקפריסין), אבל כנראה ששכונה הוא יישאר כל חייו.

אני לא שמח שהוא נשאר, אבל לפחות מיטש הראה לטביב ולשאר בעלי הליגה שאף אחד לא יעשה פארטיה על הגב שלו.

אני גם שמח שלא שחררנו בחינם, אבל בואו לא נעבוד על עצמנו. אין פה מרוויחים באמת בסיפור הזה, יצחקי הוא אותו יצחקי.

הרווחנו בכך שהעברנו מסר לטביב,שחר וכל שאר החיים בסרט בליגה. לא ידפקו אותנו עם "תעריף מכבי" וסעיפי "אין שחרור למכבי" (ואז משחררים את יחזקאל ועוד 100 שחקני נוער...) ואז כשירצו שחקן שלנו, פח ככל שיהיה, יקבלו אותו בחינם עם הובלה והרכבה עד הבית.

(אם כי חשוב לציין שללכת "דווקא", גם אם בצדק מוחלט, יש לכך גם השפעות שליליות. מי אמר שלא נרצה שחקן מטביב בסוף העונה הזאת?).

גולדהאר לא באמת יחיה או ימות על הכסף שהיה מקבל מחיפה על אזולאי (בקושי חצי וגם זה בלחץ,ממה ששילם רק בשנה שעברה) ובוודאי שלא צריך איזה 100 אלף דולר על יצחקי (בנינו,יצחקי העברה חופשית סבירה ובוודאי שלא הייתי קונה אותו בתור בעלים של קבוצה),

ככל הנראה הוא מוכן "לשרוף" את הכסף הזה כדי להעביר מסר, שהוא מאמין, שבעתיד יחזיר לו חלק מהכסף שנשרף היום.

מבחינתי שאזולאי יושאל לק"ש עד סוף החוזה ושלא ידרוך פה שוב, כנ"ל יצחקי החוצפן שפותח עונה עם כרס בירה ופיצוחים, כובש שער כל 4 משחקים שמשחק (וזה בתור חלוץ!) ואז מתלונן על המעמד שלו? שחקן בן 32, עם משקל עודף, אפס כושר גופני, הסטורית פציעות של לוחם במלחמת העולם השנייה, עם תפוקה לא טובה (בלשון המעטה) בתור חלוץ, שמרוויח סכומים דמיוניים (גם לאחר שקיצץ), מרשה לעצמו "לדרוש למעמדו"? הוא חתיכת חוצפן שאין דברים כאלו, אני אפילו לא מאשים אותו בזה שאח שלו מתפרץ על המאמן ושכל מיני בועלי קטינות בהסכמה יוצאים להגנתו, כי זה לא באמת בשליטתו, אבל על ההתנהגות שלו? ברור שהוא לא היה צריך להיות פה כבר מזמן.

אני רק מפחד מדבר אחד, ששוטא מקבל את הרמז ש"יצחקי הוא שחקן של הבעלים" ועכשיו נתחיל לראות אותו יותר, שלא בצדק. אני מקווה מאוד שזה לא יקרה. (אם יתאפס על עצמו ומקצועית נטו יהיה לו מקום - בכיף ובהצלחה).

בשורה התחתונה, אני מבסוט מאוד על גולדהאר, אחלה בעלים שבעולם וסוף סוף התחיל לנשוך כשצריך. מבסוט גם על קרויף שנראה שיריבה מתחזקת זה רק מחרמן אותו וגורם לו להביא שחקנים טובים יותר ולכן אני מחזיק אצבעות לב"ש שימשיכו להתחזק כי כך גם אנחנו נמשיך נגדול,

הולכת להיות עונה בת זונה, גם אם ההגנה שלנו לא טובה, גם אם לא הבאנו אלטרנטיבות לאגפים, גם אם בן בסט ויצחקי היו צריכים להיות מוחלפים באופציות אחרות להתקפה, עדיין יש קבוצה מעולה (סקוררסון[על הנייר], מיכה, טב"ח, אוסקר, אלברמן,גולסה,מדוניאנין,אייגבור[שמפתיע אותי ונראה טוב העונה], דסה[כשיחזור לעצמו], טיבי, כמובן ראייקוביץ') ושיקפצו לי כל הטביבים והיענקלות למינהם.

הרווחנו בכך שהעברנו מסר לטביב,שחר וכל שאר החיים בסרט בליגה. לא ידפקו אותנו עם "תעריף מכבי" וסעיפי "אין שחרור למכבי" (ואז משחררים את יחזקאל ועוד 100 שחקני נוער...) ואז כשירצו שחקן שלנו, פח ככל שיהיה, יקבלו אותו בחינם עם הובלה והרכבה עד הבית.

(אם כי חשוב לציין שללכת "דווקא", גם אם בצדק מוחלט, יש לכך גם השפעות שליליות. מי אמר שלא נרצה שחקן מטביב בסוף העונה הזאת?).

גולדהאר לא באמת יחיה או ימות על הכסף שהיה מקבל מחיפה על אזולאי (בקושי חצי וגם זה בלחץ,ממה ששילם רק בשנה שעברה) ובוודאי שלא צריך איזה 100 אלף דולר על יצחקי (בנינו,יצחקי העברה חופשית סבירה ובוודאי שלא הייתי קונה אותו בתור בעלים של קבוצה),

ככל הנראה הוא מוכן "לשרוף" את הכסף הזה כדי להעביר מסר, שהוא מאמין, שבעתיד יחזיר לו חלק מהכסף שנשרף היום.

מבחינתי שאזולאי יושאל לק"ש עד סוף החוזה ושלא ידרוך פה שוב, כנ"ל יצחקי החוצפן שפותח עונה עם כרס בירה ופיצוחים, כובש שער כל 4 משחקים שמשחק (וזה בתור חלוץ!) ואז מתלונן על המעמד שלו? שחקן בן 32, עם משקל עודף, אפס כושר גופני, הסטורית פציעות של לוחם במלחמת העולם השנייה, עם תפוקה לא טובה (בלשון המעטה) בתור חלוץ, שמרוויח סכומים דמיוניים (גם לאחר שקיצץ), מרשה לעצמו "לדרוש למעמדו"? הוא חתיכת חוצפן שאין דברים כאלו, אני אפילו לא מאשים אותו בזה שאח שלו מתפרץ על המאמן ושכל מיני בועלי קטינות בהסכמה יוצאים להגנתו, כי זה לא באמת בשליטתו, אבל על ההתנהגות שלו? ברור שהוא לא היה צריך להיות פה כבר מזמן.

אני רק מפחד מדבר אחד, ששוטא מקבל את הרמז ש"יצחקי הוא שחקן של הבעלים" ועכשיו נתחיל לראות אותו יותר, שלא בצדק. אני מקווה מאוד שזה לא יקרה. (אם יתאפס על עצמו ומקצועית נטו יהיה לו מקום - בכיף ובהצלחה).

בשורה התחתונה, אני מבסוט מאוד על גולדהאר, אחלה בעלים שבעולם וסוף סוף התחיל לנשוך כשצריך. מבסוט גם על קרויף שנראה שיריבה מתחזקת זה רק מחרמן אותו וגורם לו להביא שחקנים טובים יותר ולכן אני מחזיק אצבעות לב"ש שימשיכו להתחזק כי כך גם אנחנו נמשיך נגדול,

הולכת להיות עונה בת זונה, גם אם ההגנה שלנו לא טובה, גם אם לא הבאנו אלטרנטיבות לאגפים, גם אם בן בסט ויצחקי היו צריכים להיות מוחלפים באופציות אחרות להתקפה, עדיין יש קבוצה מעולה (סקוררסון[על הנייר], מיכה, טב"ח, אוסקר, אלברמן,גולסה,מדוניאנין,אייגבור[שמפתיע אותי ונראה טוב העונה], דסה[כשיחזור לעצמו], טיבי, כמובן ראייקוביץ') ושיקפצו לי כל הטביבים והיענקלות למינהם.

תגובה לעניין מסכים כל מילה בדיוק מה שאני חושב

אם לא ברור אני אסביר לאט.

זה מחולק לשלושה : קודם כל מקצועי

מכבי שמרו על האופציות פתוחות, בעיקר מכבי רצו את עאבד מק"ש במקום אזולאי, אם זה היה קורה הם היו מודים ליצחקי על השנים היפות ו"מכבדים את רצונו" וכל הדיבורים היפים האלה.

עאבד לא הגיע, גם חלוץ אחר לא הגיע, גם לא חלוץ זר אחר. לכן מקצועית מכבי צריכה את יצחקי כגיבוי ולכן יצחקי נשאר. כל זה כמובן מתובל ב"שחקן חשוב" "מיץ אוהב את יצחקי" וכד'.

הצד של הכיף/שעשוע - או הצד של מיץ'

אתה מרוויח 10,000 שקל בחודש מזה אתה חי מ 6000 וצריך גם לחסוך 4000 כדי שיהיה לך משהוא בחיים, בכל זאת אתה קונה ארטיק ב 10 שקלים שזה רבע אחוז מהכסף שאתה יכול לחסוך בחודש.

מיץ מרוויח 10,000 שקל ברבע שעה ( אולי חצי שעה) והוא לא צריך לחסוך שקל כי העתיד שלו מסודר - קריא בשבילו המשכורת של יצחקי זה פחות מאשר בשבילך ארטיק.

מיץ אוהב את יצחקי - הוא הביא אותו למכבי ותמיד החזיק ממנו, חוץ מזה עובדתית יצחקי זה שחקן שכיף לראות על הדשא

מיץ כועס על טביב שעשה פרטיות במו"מ על דסה וברגע האחרון סחט 40-50 אלף שקל משכורות שהוא היה חייב להם אז עכשיו מיץ החזיר לו

כמו שאתה לא נותן ביס מהארטיק שלך למי שעצבן אותך זה לא החצי שקל שהיה עולה לך הביס, זה העובדה שאתה לא רוצה לתת לו. זה משהו אישי.

ככה בדיוק גולדהר לו רצה לתת להם את יצחקי, זה לא איזה עיקרון או מלחמה, סתם לא בא לו והוא יכול להרשות לעצמו את זה.

הצד השלישי מסר:

מיץ מעביר בזול מסר יקר לליגה

"הצבר"