Jump to content

ברק יצחקי - תחילת הסוף?

SHEVCHENKO

Recommended Posts

בדיון בין יצחקי לבן בסט אני מעדיף את יצחקי שלפחות עונה שעברה עזר באירופה והביא כמה נקודות בליגה, עם הכאב..

מה שכן, עצוב שבמערכת שאנחנו כלכך מתגאים בה יש חלוץ שהוא אשכרה שמן ובליין..

בדיון בין יצחקי לבן בסט אני מעדיף את יצחקי שלפחות עונה שעברה עזר באירופה והביא כמה נקודות בליגה, עם הכאב..

מה שכן, עצוב שבמערכת שאנחנו כלכך מתגאים בה יש חלוץ שהוא אשכרה שמן ובליין..

אכן עצוב, יכול להיות עצוב שנתגאה בשחקן שנוגח אחורה.

לא אמרתי שאמרת דבר כזה אלא שזו דעתם של השורקים. ואם זו דעתם אז למה לא היה בוז גם ליצחקי.

כפיים לבניון שהבין? באמת תודה רבה....

למה זה כל כך חשוב לך?

מה עומד מאחורי כל זה? מדברים על יצחקי בנושא הזה, מה הקשר לדחוף את יוסי בניון? בכוח ללבות את היצרים בקהל של מכבי?

אני לא רציתי שיוסי בניון יגיע למכבי, אני מאלו שמחאו ליוסי בניון כפיים אחרי שהוא הוריד את הסרט. אני מאוד מרוצה ממה שבניון נתן עד עכשיו ויתן למכבי בעתיד, סומך על ג'ורדי.

נקסט.

למה זה כל כך חשוב לך?

מה עומד מאחורי כל זה? מדברים על יצחקי בנושא הזה, מה הקשר לדחוף את יוסי בניון? בכוח ללבות את היצרים בקהל של מכבי?

אני לא רציתי שיוסי בניון יגיע למכבי, אני מאלו שמחאו ליוסי בניון כפיים אחרי שהוא הוריד את הסרט. אני מאוד מרוצה ממה שבניון נתן עד עכשיו ויתן למכבי בעתיד, סומך על ג'ורדי.

נקסט.

אתה נובח על העץ הלא נכון חביבי. אני האחרון שילבה את היצרים. תבוא בטענות לחלק מהקהל שרואה בו קפטן ראוי.

האמת שהוא אחד השחקנים שאני אוהב במכבי..יכול להיות לו מדי פעם שתנגיעה הזאת שכל האיצטדיון ימחא כפיים

מראה יותר על הקהל מאשר על השחקן

אתה נובח על העץ הלא נכון חביבי. אני האחרון שילבה את היצרים. תבוא בטענות לחלק מהקהל שרואה בו קפטן ראוי.

חסר לו דעת, גונב דעת..

קיצור יצחקי סגור שם?

ולא נקבל על זה שקל..

לא ביקשנו שקל, הוא עולה לנו בשנה 500,000 מזיק בחדר ההלבשה נותן דוגמא רעה לצעירים ותרומה מקצועית דלה ביותר.

מכבי חושבת שבשלב הזה של היחסים בין הקבוצה לשחקן הוא רק מפריע ולשחרר אותו בחינם זה רווח מבחינתנו.

לדעתי הקבוצה רק מרוויחה מהשחרור שלו

אני באמת מאחל לו מכל הלב שטביב יאפס אותו והוא ייקח את עצמו ביידיים ויתן עוד שנתיים סבירות.

לא ביקשנו שקל, הוא עולה לנו בשנה 500,000 מזיק בחדר ההלבשה נותן דוגמא רעה לצעירים ותרומה מקצועית דלה ביותר.

מכבי חושבת שבשלב הזה של היחסים בין הקבוצה לשחקן הוא רק מפריע ולשחרר אותו בחינם זה רווח מבחינתנו.

לדעתי הקבוצה רק מרוויחה מהשחרור שלו

אני באמת מאחל לו מכל הלב שטביב יאפס אותו והוא ייקח את עצמו ביידיים ויתן עוד שנתיים סבירות.

בינתיים יצחקי עדיין כאן, ולפי מה שאני מבין טביב בכלל לא רוצה אותו, גם לא רבש, הם רוצים את ורמוט . השאלה אם חיפה תשחרר אותו.

יצחקי כנראה זאת הברירת מחדל..

בינתיים יצחקי עדיין כאן, ולפי מה שאני מבין טביב בכלל לא רוצה אותו, גם לא רבש, הם רוצים את ורמוט . השאלה אם חיפה תשחרר אותו.

אם אני טביב אני לוקח את יצחקי בשביל להשתיק את הבבונים אחרי המכירה של אצילי. ורמוט יתרום להם כמו יצחקי ואפילו פחות ממנו אז עדיף להם ללכת על הרומנטיקה. אולי טביב מנסה לסחוט את שחר להשתתף בשכר מה שכנראה מכבי לא מוכנה לעשות ולכן הוא מנסה את אופציית ורמוט

כל ה"רצון" הזה של ביתר בורמוט זה בכלל שכטר....

יצחקי ייתן שם כמה דריבלים יפים ואת התרגיל שבו הוא עובר שחקן מחוץ לרחבה שאף פעם לא נגמר בגול וכולם יגידו איך הוא חזר לעצמו בבית"ר טביב קוסם