Jump to content

** אמסטרדם - אזהרה לפני הזמנת טיסה **

Sawyerdroid

Recommended Posts

על פי מה שהצלחתי להבין מהדיבורים מסביב, מכבי כבר עכשיו נמצאת בבעיית כרטיסים לקראת משחק החוץ מול אלקמר במסגרת הליגה האירופית.

כמות הכרטיסים שמכבי צפויה לקבל למשחק זעומה וכבר עכשיו הזמינו יותר אנשים כרטיסי טיסה ממקומות באצטדיון לאוהדי מכבי.

אני אומר עכשיו לכל מי שלא הזמין שידע, ייתכן מאוד ולא תוכלו להכנס למשחק כי לא יהיו כרטיסים.

למכבי אין אחריות או יכולת לעשות עם זה כלום. ורק שתדעו את כל הפרטים לפני שאתם מחליטים להזמין או לא להזמין כרטיס טיסה.

מישהו יודע אם המשחקים של אלקמאר תמיד מלאים? אם האוהדים שלהם יגיעו למשחק? כי אולי עדיף להתארגן ולהשתלט על יציע שכן ולקנות דרך אלקמאר..

לא הייתי מעולם במשחק בהולנד, אז לא יודע אם זה אפשרי הדבר הזה...

רק אצלנו יש חרטות כאלה.

תאריכים של הזין שלי וכרטיסים של הזין שלי.

יאללה תהנו להנות כבר בשקט לסגור חודש מראש..כל הזמן כאבי ראש.

לא נראה לי שזה עניין כל כך ריסקי למי שיש מנוי, במקרה הכי גרוע אפשר לקנות ליציע של אלקאמר, לא מאמין שיהיה אצלם כזה ביקוש גדול למשחק

אתה טועה ומטעה.

בקשר לכרטיסים ליציע של אלקמר זה לדעתי מה שעשו אוהדים של חיפה ובסוף "הסתדרו"

בכל הקשור ל"לא תיהיה בעיה למנויים". אני אומר לך באופן רשמי - תיהיה.

אתה טועה ומטעה.

בקשר לכרטיסים ליציע של אלקמר זה לדעתי מה שעשו אוהדים של חיפה ובסוף "הסתדרו"

בכל הקשור ל"לא תיהיה בעיה למנויים". אני אומר לך באופן רשמי - תיהיה.

שוב, אני כותב את דעתי, לא המלצתי לאף אחד להסתמך על הדעה שלי. מה שכן, לא כתבתי שלא תהיה בעיה, כבר ביום ההגרלה הזהרתי שההקצאה תהיה בסך הכל 850 כרטיסים. לגבי המשפט האחרון, זה לא מה שכתבתי, התכוונתי שהסיכון להיתקע בלי כרטיס ליציע של מכבי נמוך משמועתית מאשר למי שאין לו מנוי

מה שכן, אם להנהלה יש קצת שכל בקודקוד, אז שכבר מעכשיו יפתחו רשימת המתנה

שוב, אני כותב את דעתי, לא המלצתי לאף אחד להסתמך על הדעה שלי. מה שכן, לא כתבתי שלא תהיה בעיה, כבר ביום ההגרלה הזהרתי שההקצאה תהיה בסך הכל 850 כרטיסים. לגבי המשפט האחרון, זה לא מה שכתבתי, התכוונתי שהסיכון להיתקע בלי כרטיס ליציע של מכבי נמוך משמועתית מאשר למי שאין לו מנוי

מה שכן, אם להנהלה יש קצת שכל בקודקוד, אז שכבר מעכשיו יפתחו רשימת המתנה

מעכשיו לפתוח את רשימת ההמתנה? נו באמת חח... זאת עדיין הנהלת מכבי

כל מי שהזמין טיסה באופן עצמאי שיתפלל שהמועדון לא יעשה דיל עם חברת תעופה כלשהי כי אם זה יקרה אז רוב הכרטיסים ילכו לשם.

מעכשיו לפתוח את רשימת ההמתנה? נו באמת חח... זאת עדיין הנהלת מכבי

כל מי שהזמין טיסה באופן עצמאי שיתפלל שהמועדון לא יעשה דיל עם חברת תעופה כלשהי כי אם זה יקרה אז רוב הכרטיסים ילכו לשם.

חח אני יודע, אני לא מצפה יותר מדי מהנהלה שבמשחקים עם ביקוש מגרילה כרטיסים כאילו אנחנו מנויי פיס

עשיתי סריקה במשחקים רנדומלים באתר של אלקאמר, ויש דיי הרבה כרטיסים למשחקים שם... זה אומר שזה לא סולד אאוט מראש.

לטעמי לא תהיה בעיה לרכוש במקרה הצורך ליציעים שלהם.

עשיתי סריקה במשחקים רנדומלים באתר של אלקאמר, ויש דיי הרבה כרטיסים למשחקים שם... זה אומר שזה לא סולד אאוט מראש.

לטעמי לא תהיה בעיה לרכוש במקרה הצורך ליציעים שלהם.

מבחינת זמינות הכרטיסים ליציעים שלהם, לא. אבל יהיה בעייתי לקנות מהאתר שלהם, זה לא מביא אופציה לקנות מאשראי, רק דרך חשבון בנק הולנדי

מאמין שכן.

מה זה משנה? יהיו משמעותית יותר מ700 מנויים שיחפשו כרטיס

ודמירת כרטיסים לכל מני אנשים במועדון וכו תיהיה בגל מקרה.

הסיכוי מבחינת הגרלה גם למנוי עשויה להיות לא גבוה ובכל מקרה מאוד מסוכנת.

נראה לי סוייר תפר לעצמו דיל לאמסטרדם ועכשיו מנסה לסדר גם אחוזים גבוהים גם להגרלה של הכרטיסים למשחק בזה שהוא מנסה לנפנף אחרים... או שלא כמו שאמר הפרשן הדגול ...

נראה לי סוייר תפר לעצמו דיל לאמסטרדם ועכשיו מנסה לסדר גם אחוזים גבוהים גם להגרלה של הכרטיסים למשחק בזה שהוא מנסה לנפנף אחרים... או שלא כמו שאמר הפרשן הדגול ...

מקווה מאוד מאוד שאתה צוחק.

כן.. מתכוון לזה שמשהו כמו 800-1000 קנו מראש את ההקצאה ו1500 הגיעו מבלי לדעת מה קורה

הם הביאו 1000 אוהדים, כמה עשרות אצלם קנו ליציעים סמוכים. מאמין שגם אצלנו נראה אותה כמות בגלל ההקצאה הנמוכה, מה גם שזה לא נראה שיש הסתערות לסגור על דילים, ככה שמאמין שיהיה בסדר