Jump to content

** אמסטרדם - אזהרה לפני הזמנת טיסה **

Sawyerdroid

Recommended Posts

1. זכותם יש עדיין טיסות ישירות לך תשלם יותר אם אתה לא רוצה קונקשן.

2. למה שחבילה תהיה כלולה עם כרטיס? יש מצוקת כרטיסים והם צריכים להימכר למנויים באופן גלוי ורגיל ולא בתנאי עם חבילה.

3. יש תחבורה ציבורית גם בלילה בדקתי את זה, בגג אפשר לקחת מונית אבל לא הבנתי מה זה קשור :|

4. אם מכבי מעדיפה גוף מסחרי על חשבון המנויים אז שתשכח ממני, רואים בשנים האחרונות שעם המודרניזציה אנחנו בדרך להפוך לנוקיהו, אבל אם זה יגיע למצב שמנוי נדפק בלי כרטיס בגלל שאוהד עם יותר כסף קנה חבילה דרך איסתא אז ההנהלה תוכל להגיד שלום לכיסא שלי בנתניה.

5. אין לי בעיה שמכבי תמכור חבילות למנויים עם כרטיס ליציע הכבוד, אבל אסור למכור חבילות למנויים עם כרטיס ליציע רגיל, זה אפליה פר אקסלנס בין מנויים שיש להם כסף לאלו שאין להם כסף וקנו עצמאית טיסות לאמסטרדם.

6. הכוונה לרולקס כשכתבתי זה לטרמפיסטים שבאים למשחק פעם בשנה וקונים חבילות למשחק של מכבי בחו"ל על חשבון המנויים.

דאבל, זו דעתך ובהרבה ממה שכתבת אני מסכים אבל, אני למשל לא אקנה לא דיל ולא טיסה ישירה או כל קונקשן (קצר) אחר, לפני שאדע שיש כרטיס. טיול לאמסטרדם אני אעשה במחיר זול יותר.

ממש לא מסכים לגבי יציע הכבוד, זה שאני מוכן לשלם 100-200 יורו יותר לא אומר שאני עשיר, ומצד שני זה בטח לא נותן העדפה למישהו עלי או לי עליו, אבל אם מקצים נניח מטוס לחברת התיירות שהיא הרישמית של מכבי ודואגים שהכרטיסים ילכו רק למנויים, בעיני זה לגיטימי.

אני לא חושב שזה אומר שמכבי מעדיפים את איסתא על פני או על פנייך, אבל זה אומר שחלק מההכנסות הכספיות של המועדון מגיעות מגופים מסחריים ואם יש חוזים כאלה צריך לראות איך מכבדים אותם.

אגב באותה מידה, למה אתה לא מתלונן על זה ששומרים כרטיסים לפאנטיקס גם לחו"ל? במה הם טובים ממני? הם לא הולכים ליותר משחקים ממני ואני מבטיח לך שלא מעודדים יותר ממני. הם רק מסיבים יותר נזק למועדון ממני, זה כן.

אני לא מכיר אותך

אבל סביר להניח שהגרעין הקשה של הארגון הולך להיות משחקים ממך ולבטח מעודד יותר ממך.

חשוב מזה.

הוא נסחב עם תופים דגלים וציוד מישראל במטוס (וגם כשמכבי עוזרת, זה סיפור).

בלי להכנס לפרטים, מגיע לארגון שמגיע כארגון!! (לא כבודדים) כרטיסים למשחק בחול. ללא ספק.

דאבל, זו דעתך ובהרבה ממה שכתבת אני מסכים אבל, אני למשל לא אקנה לא דיל ולא טיסה ישירה או כל קונקשן (קצר) אחר, לפני שאדע שיש כרטיס. טיול לאמסטרדם אני אעשה במחיר זול יותר.

ממש לא מסכים לגבי יציע הכבוד, זה שאני מוכן לשלם 100-200 יורו יותר לא אומר שאני עשיר, ומצד שני זה בטח לא נותן העדפה למישהו עלי או לי עליו, אבל אם מקצים נניח מטוס לחברת התיירות שהיא הרישמית של מכבי ודואגים שהכרטיסים ילכו רק למנויים, בעיני זה לגיטימי.

אני לא חושב שזה אומר שמכבי מעדיפים את איסתא על פני או על פנייך, אבל זה אומר שחלק מההכנסות הכספיות של המועדון מגיעות מגופים מסחריים ואם יש חוזים כאלה צריך לראות איך מכבדים אותם.

אגב באותה מידה, למה אתה לא מתלונן על זה ששומרים כרטיסים לפאנטיקס גם לחו"ל? במה הם טובים ממני? הם לא הולכים ליותר משחקים ממני ואני מבטיח לך שלא מעודדים יותר ממני. הם רק מסיבים יותר נזק למועדון ממני, זה כן.

אני מבטיח לך שזה לא יהיה 100 יורו יותר, חבילה תעלה מינימום 4000 שקל(אני קניתי ב1800 שקל)

לגבי יציע הכבוד אם יש הקצאה קבועה לשם של 50 כרטיסים אז אין לי בעיה שימכרו לשם חבילות כי גם ככה היציע הזה יקר והמנויים שקנו טיסות מתכננים לשבת ביציע עידוד עם רוב האוהדים.

זה לא לגיטימי לתת כרטיסים לסוכנות נסיעות על חשבון האוהדים! אם זה הקצאה נוספת ומעבר אין לי בעיה אך אם מנוי נדפק בלי כרטיס בגלל שההנהלה העבירה את הכרטיס שלו לסוכנות נסיעות זה בושה גדולה ויריקה בפרצוף.

כי מגיע לארגון הם ראויים לזה הם דואגים לאווירה ועידוד ביציע, בלעדיהם הנסיעה לחו"ל עם מכבי לא שווה, ומי שטס שנה שעברה ללונדון ופורטו יודע את זה(מטורף מה שהלך שם חוויות שלא נשכח לעולם)

חייב להיות לארגון קידומות לכל משחק של המועדון, בארץ ובאירופה.

לא מבין את התלונות שלך באמת, היית רוצה ללכת למשחק ללא עידוד מאורגן?

חייב להיות לארגון קידומות לכל משחק של המועדון, בארץ ובאירופה.

לא מבין את התלונות שלך באמת, היית רוצה ללכת למשחק ללא עידוד מאורגן?

מי מדבר על כרטיסים לארגון,מדברים על כרטיסים לאיסתא

יהיה טוב אחי. אל תדאג.

אם ההנהלה לא תעביר כרטיסים לאיסתא או למקומבנים יהיה טוב, זה ההחלטה שלה אם לירוק על המנויים או לא, בינתיים לך זה לא מפריע כי אתה תמיד מסודר על כרטיס.

מי מדבר על כרטיסים לארגון,מדברים על כרטיסים לאיסתא

אליהו_הנביא התלונן על קידמות לפאנטיקס במשחקים באירופה

אם ההנהלה לא תעביר כרטיסים לאיסתא או למקומבנים יהיה טוב, זה ההחלטה שלה אם לירוק על המנויים או לא, בינתיים לך זה לא מפריע כי אתה תמיד מסודר על כרטיס.

אח יקר,

מבטיח לך שזה מפריע לי לפחות כמה שזה מפריע לך.

ואכן, אם ההנהלה תעביר כרטיסים לאיסתא. היה לכולנו בעיה.. גדולה.

ממשיכים לקוות שמכבי יוציאו עוד כמה מאות כרטיסים ושהכל יסתדר.

די להשחיל את הפאנטיקס לכל חור.

אם הפאנטיקס לא מקבלים קדימות לכרטיסים ולמנויים, חו"ל או בארץ צריך לסגור את המועדון.

לא המצאתם את הגלגל ומכבי לא המציאו את הגלגל גם כן.

אני מהמתלוננים כאן על ההתנהלות של מכבי בנושא ולגבי העניין עם הפנאטיקס..אין ספק הם קודמים.

זיינתם את המוח כבר עם הפאנטיקס תפסיקו לנסות לחנך מחדש את כולם. הכדורגל מאז ומעולם בנוי על ארגוני אוהדים..לא מבין למה תמיד אוהדי מכבי אוהבים להמציא מחדש הכל.

850 כרטיסים

200 אירגון

400 איסתא

200 מקורבים

50 הגרלה

הערכה גסה

הערכה הכי גרועה שראיתי בחיים.

לא בקטע רע. אבל אם אין לך מושג אל תרשום בץם מספרים..

אח יקר,

מבטיח לך שזה מפריע לי לפחות כמה שזה מפריע לך.

ואכן, אם ההנהלה תעביר כרטיסים לאיסתא. היה לכולנו בעיה.. גדולה.

ממשיכים לקוות שמכבי יוציאו עוד כמה מאות כרטיסים ושהכל יסתדר.

הבעיה זה גם ההגרלות אי אפשר לדעת כמה באמת הולך למנויים, שנה שעברה לפי פרסומים שונים התגלה לנו שבטרנר הגרילו למנויים רק 300 כרטיסים, אין שקיפות בהגרלות לכן זה לא הוגן, במכירה רגילה לפחות יש לך סיכוי ממשי לקנות הכל תלוי עד כמה אתה נחוש, בהגרלה אתה מסתמך על מזל וסיכוי נמוך לזכות בכרטיס בין אלפי מנויים שמוגרלים על כמות קטנה כשהשאר הולך למקומבנים.

תקן אותי אז מעניין אותי באמת כמה כרטיסים ״יוגרלו״ לדעתך

לא רוצה להמר/לנחש דברים שלא קלים.

אבל על סמך הגרלות קודמות יהיה הרבה, הרבה הרבה יותר מ50 כרטיס.

הבעיה זה גם ההגרלות אי אפשר לדעת כמה באמת הולך למנויים, שנה שעברה לפי פרסומים שונים התגלה לנו שבטרנר הגרילו למנויים רק 300 כרטיסים, אין שקיפות בהגרלות לכן זה לא הוגן, במכירה רגילה לפחות יש לך סיכוי ממשי לקנות הכל תלוי עד כמה אתה נחוש, בהגרלה אתה מסתמך על מזל וסיכוי נמוך לזכות בכרטיס בין אלפי מנויים שמוגרלים על כמות קטנה כשהשאר הולך למקומבנים.

ראיתי את הרשימה של טרנר... זכו בהגרלה הרבה פחות מ-300

אני לא מכיר אותך

אבל סביר להניח שהגרעין הקשה של הארגון הולך להיות משחקים ממך ולבטח מעודד יותר ממך.

חשוב מזה.

הוא נסחב עם תופים דגלים וציוד מישראל במטוס (וגם כשמכבי עוזרת, זה סיפור).

בלי להכנס לפרטים, מגיע לארגון שמגיע כארגון!! (לא כבודדים) כרטיסים למשחק בחול. ללא ספק.

כמות הכרטיסים שהארגון מקבל במשחקי חוץ בליגה היא לחלוטין לא פרופורציונית לגודל שלו ולכמות האוהדים שבאמת בארגון ומגיעים למשחקים.

הארגון מקבל מעבר, זה מה שמעצבן וגורם לדרישה לשקיפות.

גם לאירופה הארגון צריך לקבל קדימות כארגון, השאלה כמה כרטיסים.

הגיע הזמן שמי ידרוש? באיזה זכות? וממי?

שטויות.

אף אחד לא חייב לך כלום ובטח לא יפרסמו את שמו הזוכים ולאן הולך כל כרטיס..

למה לא לפרסם ? ולמה בב"ש יכולים ?

למה לא לפרסם ? ולמה בב"ש יכולים ?

כי אם אוהדים שלא קשורים להתקמבנות הקבועה שהולכת בקריית שלום יגלו מה הולך מבחינת חלוקת הכרטיסים-המועדון יצטרך להיפרד מכמה אנשים שאחראים על זה.

לא חבל?

כי אם אוהדים שלא קשורים להתקמבנות הקבועה שהולכת בקריית שלום יגלו מה הולך מבחינת חלוקת הכרטיסים-המועדון יצטרך להיפרד מכמה אנשים שאחראים על זה.

לא חבל?

אני יודע את זה, רק השאלה שלי היא למה מיץ' לא יודע מה הולך שם ?

כולם יודעים מה הולך בשחיתות של הכרטיסים

גם מכבי מודעת וכנראה שיש לה פה איזה עניין בנוכלות הזאת

קמחי,

כולם יודעים על הקומבינות לא חושב שזה משהו חדש