Jump to content

** אמסטרדם - אזהרה לפני הזמנת טיסה **

Sawyerdroid

Recommended Posts

דיווח בהולנד: undalk, Maccabi Tel Aviv en Zenit hebben alle drie het volledige uitvak afgenomen. Dat betekent zeer waarschijnlijk twee keer 850 uitfans.

850 אוהדי חוץ באלקמאר

מבטיח לך שמכבי עושה מה שהיא יכולה...

דיווח בהולנד: undalk, Maccabi Tel Aviv en Zenit hebben alle drie het volledige uitvak afgenomen. Dat betekent zeer waarschijnlijk twee keer 850 uitfans.

850 אוהדי חוץ באלקמאר

אם היא עושה מה שהיא יכולה שלא תחלק את הכרטיסים לסוכנויות נסיעות ומקומבנים, שכל הכרטיסים ילכו למנויים.

זה יהיה ביזיון וכתם למועדון אם מנוי יתקע בלי כרטיס בגלל רולקס שהצליח לקנות חבילה באיסתא.

אני מסכים איתך לגבי אם כרטיסים יגיעו לאיסתא לפני מנויים. זה יהיה בושה. 100% איתך

אם וכאשר יהיה הגרלה בין מנויים כשחלק מהכרטיסין נשמרים לארגונים וכו, זה המצב הרגיל בכל המשחקים הגדולים. זה מה יש.

אתה זה שהיית זחוח ובטוח שלא יהיה בעיית כרטיסים..

אם היא עושה מה שהיא יכולה שלא תחלק את הכרטיסים לסוכנויות נסיעות ומקומבנים, שכל הכרטיסים ילכו למנויים.

זה יהיה ביזיון וכתם למועדון אם מנוי יתקע בלי כרטיס בגלל רולקס שהצליח לקנות חבילה באיסתא.

בכל משחק ליגה גדול בחוץ לפחות שליש מהכרטיסים הולכים בקומבינות (משמע לא להגרלת מנויים ולא לארגונים). למה שבמקרה הזה זה יהיה שונה?

הגיע הזמן לדרוש שקיפות ופרסום הרשימות של מקבלי הכרטיסים למיניהם.

בכל משחק ליגה גדול בחוץ לפחות שליש מהכרטיסים הולכים בקומבינות (משמע לא להגרלת מנויים ולא לארגונים). למה שבמקרה הזה זה יהיה שונה?

הגיע הזמן לדרוש שקיפות ופרסום הרשימות של מקבלי הכרטיסים למיניהם.

הגיע הזמן שמי ידרוש? באיזה זכות? וממי?

שטויות.

אף אחד לא חייב לך כלום ובטח לא יפרסמו את שמו הזוכים ולאן הולך כל כרטיס..

אני מסכים איתך לגבי אם כרטיסים יגיעו לאיסתא לפני מנויים. זה יהיה בושה. 100% איתך

אם וכאשר יהיה הגרלה בין מנויים כשחלק מהכרטיסין נשמרים לארגונים וכו, זה המצב הרגיל בכל המשחקים הגדולים. זה מה יש.

אתה זה שהיית זחוח ובטוח שלא יהיה בעיית כרטיסים..

הגרלה זה גם בעייתי, לך תדע מי באמת ירשם אליה, אולי הרוב שירשמו זה אלא שלא מתכננים לטוס ורק רוצים להגדיל את הסיכוי של החבר לזכות בהגרלה, הפתרון היחידי זה מכירה פרונטלית בחנויות עם הוכחה של המנוי שהוא באמת מתכוון לטוס עם אסמכתא כלשהי.

לגבי הכמות אין לי בעיה ש100 כרטיסים ילכו לארגון ו750 למנויים במכירה פתוחה, מי שיהיה מספיק נחוש ורציני יצליח לקנות כרטיס אני לא מאמין שלא.

שטויות.

למה לא? חייבת להיות שקיפות המינימום זה לפרסם את זוכי ההגרלה, למה ההנהלה לא רוצה היא מתביישת להראות שחצי מהכרטיסים הולכים למקומבנים? זה יהיה היחס למנויים שלה גם השנה ועוד אחרי שזיינו אותנו עונה שלמה באצטדיון הרדיוס?

הגרלה זה גם בעייתי, לך תדע מי באמת ירשם אליה, אולי הרוב שירשמו זה אלא שלא מתכננים לטוס ורק רוצים להגדיל את הסיכוי של החבר לזכות בהגרלה, הפתרון היחידי זה מכירה פרונטלית בחנויות עם הוכחה של המנוי שהוא באמת מתכוון לטוס עם אסמכתא כלשהי.

לגבי הכמות אין לי בעיה ש100 כרטיסים ילכו לארגון ו750 למנויים במכירה פתוחה, מי שיהיה מספיק נחוש ורציני יצליח לקנות כרטיס אני לא מאמין שלא.

למה לא? חייבת להיות שקיפות המינימום זה לפרסם את זוכי ההגרלה, למה ההנהלה לא רוצה היא מתביישת להראות שחצי מהכרטיסים הולכים למקומבנים? זה יהיה היחס למנויים שלה גם השנה ועוד אחרי שזיינו אותנו עונה שלמה באצטדיון הרדיוס?

מכבי מגרילה פחות מחצי.

מכבי מגרילה פחות מחצי.

בוא נראה אותם, אם אני ידפק בלי כרטיס בגלל שההנהלה תעשה הגרלה ולא תפרסם את רשימת הזוכים המלאה או שההנהלה תביא את הכרטיסים לאיסתא אז אני ימכור את המנוי שלי למזרחי עליון במיידי, אני לא יהיה הזונה של ההנהלה שממשיכה לירוק על המנויים ועוד בעונה הזאת שאנחנו גם ככה סובלים בנתניה, מי שרוצה מוזמן לשלוח לי פרטית להיות ברשימת המתנה לקניית המנוי במידה וזה אכן יקרה.

דאבל,

לפני כמה דק היית עוד זחוח ואמרת לאנשים שהכל יהיה טוב.

מה התהפכת ככה איומים בלאגנים. יהיה בסדר.

לא מתאים לך.

כי אין סיבה שלא יהיה טוב קניתי כבר דיל לאמסטרדם אני טס עם כרטיס או בלי כרטיס, עכשיו זה התור של ההנהלה להחליט עם מי היא הולכת עם המנויים או עם המקומבנים והרולקסים של איסתא, אם היא תבחר עוד פעם ללכת נגדנו אז אני ימכור את המנוי(בטווח המיידי זה אולי לא יפגע בה אבל בטווח הרחוק כן כי אני פשוט לא אחדש את המנוי)

בואו תיכנסו רגע לפרופורציות:

1. יש מנויים שמעדיפים לשלם עוד מאה יורו ושהכל יהיה תפור פרפקט, וואלה לא מתאים לי לחכות שמונה שעות בקונקשן כדי לחסוך מאה יורו.

2. לא כולם קנו עדיין טיסות בהמתנה לחבילות שאולי יהיו כוללות כרטיס.

3. לכל מי שתפר טיסה לבד, אין איך לחזור מהמשחק (אלא אם הוא חוזר במונית, לוקח רכב או נשאר לישון באלקאמר, דברים שעולים עוד כסף).

4. למכבי יש הסכמים מסחריים, שנה שעברה זה היה דיזנהויז והשנה זה איסתא, החברות האלה משלמות מאות אלפי שקלים בשנה על החסות הזאת, עכשיו לא שאני בעד, אבל אם יש בהסכם התחייבות לספק להם מינימום כרטיסים אז ככה צריך להיות.

5. עדיין אין בעיה שיגבילו את מכירת החבילות למנויים בלבד! נניח למשך שבוע. מה שנשאר שימכר הלאה.

6. לא כל מי שלא קנה עדיין נחשב לרולקס, יש כאן איזה דיעה שכל מי שרוצה להתנגד למישהו ישר מוציא את הרולקסים, איזה שטות לא קשורה.

זה נושא כל כך חשוב אבל כרגיל אוהדי והנהלת מכבי עושים הייפ לדברים אחרים ולא לעיקר.

מה שדאבל כתב כאן מתאר בדיוק מה קורה ואם זה יקרה גם הפעם זה חמור, מביך, מבאס, חוצפה ועוד שלל תיאורים.

אני גם אשקול לא חדש מנוי במידה וזה יקרה כי פשוט נשבר הזין מהעניין הזה.

מדברים על רכש ולקרדות כל הזמן במקום להתעסק בזה שפשוט מחרבנים עלינו.

אני לא מבין למה אני ודאבל ועוד מלא אוהדים כאן בפורום לא מקבלים קדימות למשחק של מכבי בפאקינג אירופה ובמקום זה המקובמנים מקבלים.

זה בדיוק אותו סיפור שאותם שלושה אנשים עומדים כבר שש שנים ליד הקופות ומוכרים כרטיסים לכל המשחקים ויש להם מלאי יותר גדול מהכמות כיסאות באיצטדיון.

מכבי פשוט שמה זין זה לא יאמן.

שטויות.

דווקא לא מסכים איתך. למה לא לפרסם ? מה יש ? למה שלא תהיה שקיפות ?

בואו תיכנסו רגע לפרופורציות:

1. יש מנויים שמעדיפים לשלם עוד מאה יורו ושהכל יהיה תפור פרפקט, וואלה לא מתאים לי לחכות שמונה שעות בקונקשן כדי לחסוך מאה יורו.

2. לא כולם קנו עדיין טיסות בהמתנה לחבילות שאולי יהיו כוללות כרטיס.

3. לכל מי שתפר טיסה לבד, אין איך לחזור מהמשחק (אלא אם הוא חוזר במונית, לוקח רכב או נשאר לישון באלקאמר, דברים שעולים עוד כסף).

4. למכבי יש הסכמים מסחריים, שנה שעברה זה היה דיזנהויז והשנה זה איסתא, החברות האלה משלמות מאות אלפי שקלים בשנה על החסות הזאת, עכשיו לא שאני בעד, אבל אם יש בהסכם התחייבות לספק להם מינימום כרטיסים אז ככה צריך להיות.

5. עדיין אין בעיה שיגבילו את מכירת החבילות למנויים בלבד! נניח למשך שבוע. מה שנשאר שימכר הלאה.

6. לא כל מי שלא קנה עדיין נחשב לרולקס, יש כאן איזה דיעה שכל מי שרוצה להתנגד למישהו ישר מוציא את הרולקסים, איזה שטות לא קשורה.

1. זכותם יש עדיין טיסות ישירות לך תשלם יותר אם אתה לא רוצה קונקשן.

2. למה שחבילה תהיה כלולה עם כרטיס? יש מצוקת כרטיסים והם צריכים להימכר למנויים באופן גלוי ורגיל ולא בתנאי עם חבילה.

3. יש תחבורה ציבורית גם בלילה בדקתי את זה, בגג אפשר לקחת מונית אבל לא הבנתי מה זה קשור :|

4. אם מכבי מעדיפה גוף מסחרי על חשבון המנויים אז שתשכח ממני, רואים בשנים האחרונות שעם המודרניזציה אנחנו בדרך להפוך לנוקיהו, אבל אם זה יגיע למצב שמנוי נדפק בלי כרטיס בגלל שאוהד עם יותר כסף קנה חבילה דרך איסתא אז ההנהלה תוכל להגיד שלום לכיסא שלי בנתניה.

5. אין לי בעיה שמכבי תמכור חבילות למנויים עם כרטיס ליציע הכבוד, אבל אסור למכור חבילות למנויים עם כרטיס ליציע רגיל, זה אפליה פר אקסלנס בין מנויים שיש להם כסף לאלו שאין להם כסף וקנו עצמאית טיסות לאמסטרדם.

6. הכוונה לרולקס כשכתבתי זה לטרמפיסטים שבאים למשחק פעם בשנה וקונים חבילות למשחק של מכבי בחו"ל על חשבון המנויים.

850 אוהדי חוץ באלקמאר

אכפת לך להביא קישור לידיעה הזו?

פשוט כי כשאני מחפש אותה בגוגל אני לא מקבל תוצאות

לא מצפה לכלום מההתנהלות של מכבי.

מכין את עצמי לאפשרות לשבת ביציע של אלקמאר

יש לצפות ויש לעשות, גם אם זה יקרה לפחות שהמנויים יתאחדו ויעשו משהו פעם אחת, תמיד יושבים בשקט כמו פודלים ונותנים להנהלה לשחק איתנו כאילו אנחנו לקוח סוג ז'

אכפת לך להביא קישור לידיעה הזו?

פשוט כי כשאני מחפש אותה בגוגל אני לא מקבל תוצאות

מוסיף את "חיפוש באינטרנט" לגברים שרביד לא מבין בהם אבל מתבטא נחרצות

תיוק:

אינטרנט»חיפוש באינטרנט

תפסיק לחפש אותי, אני לא אצחק בנושאים כאלו.

זה מעליב שבכלל אתה חושב שאעשה דבר כזה. לא מתאים.