Jump to content

מחזור 2 - יתר המשחקים

קמאנן

Recommended Posts

איפה כל האלה שהכתירו את ב"ש לאליפות שנייה ברציפות?

אוי נו באמת... ידעתי והימרתי חזק על תיקו היום, ואני עדיין אומר שב"ש כרגע עם סיכוי גדול יותר (לפני החיזוק אם יגיע). לא צריך להיות סטייק על כל תיקו

טוב ליהודים.

"בש רמה מעל הליגה"
"הקהל הכי טוב בארץ"
"הניצחון הכי סוחף באירופה"

טוב מאוד.
רק הדלקתם אותנו, את מכבי, להחזיר את השלטון לידיים שלנו.

שבוע טוב ומ-ב-ו-ר-ך!

תבינו איזה עונה עשינו שנה שעברה.

היינו נגיעה מדאבל (שהגיע לנו).

היריבה שלנו בלי אירופה היתה צריכה את כל העולם עם ההתאחדות וסכנין כדי לקחת אליפות בקושי.

אחלה תוצאה ליהודים

אני לא חמדן. תיקו זה סבבה אבל הפסד שלהם במקרה היום היה הרבה יותר סבבה.

ולכל אלו שלוקחים את היכולת החלשה היום של באר-שבע, אחרי ירידת המתח ושהיא פצועה וחבולה תיקו חוץ נגד הפועל זה ממש לא האסון גדול. המעבר בין המסגרות קשה לכל קבוצה, אנחנו בכלל מכבי אחרי טיסה ו-120 דקות ומחר אני לא מצפה למשחק טוב שלנו, העיקר התוצאה.

לגבי הפועל, הם יותר טובים משנה שעברה, יש משמעת טקטית הגנתית והכרע התקפה עדיין חלשה אבל שתספיק לגול למשחק מול קבוצות פחות טובות מצמרת הליגה. הם יחזקו את ההתקפה ויהיו בפלייאוף העליון.

אני לא חמדן. תיקו זה סבבה אבל הפסד שלהם במקרה היום היה הרבה יותר סבבה.

ולכל אלו שלוקחים את היכולת החלשה היום של באר-שבע, אחרי ירידת המתח ושהיא פצועה וחבולה תיקו חוץ נגד הפועל זה ממש לא האסון גדול. המעבר בין המסגרות קשה לכל קבוצה, אנחנו בכלל מכבי אחרי טיסה ו-120 דקות ומחר אני לא מצפה למשחק טוב שלנו, העיקר התוצאה.

לגבי הפועל, הם יותר טובים משנה שעברה, יש משמעת טקטית הגנתית והכרע התקפה עדיין חלשה אבל שתספיק לגול למשחק מול קבוצות פחות טובות מצמרת הליגה. הם יחזקו את ההתקפה ויהיו בפלייאוף העליון.

כל עוד הרוש בשער שלהם אין להם עתיד

כל עוד הרוש בשער שלהם אין להם עתיד

תגדיר עתיד. תזכיר לי מי השוערים של רעננה וסכנין ? בשביל להגיע לפלייאוף העליון הרוש יספיק. יש להם הגנה טובה יחסית. הם קבוצה גוטמנית טיפוסית. בשביל להגיע לאירופה מהליגה הם יצטרכו גם להחתים שוער זר. הנה עכשיו יש להם כסף מהסינים.

בתור מה? עוצר כדורים על החזה?

מחזיק קריירה על הרזומה בנוער, כמו אסולין.

חושב שיש לו יותר מפוטנציאל נוער, הראה יכולת יפה תחת סוזה(שהוציא מכל שחקן כאן את המיץ) וחושב שיש לו מה לתת.

מעבר לעובדה שיש לי מקום רך בלב לשחקני בית.

איך ב"ש שיחקו ?

מאוד עייף ושבלוני. מחצית ראשונה שקולה שהפועל עוד עמדה על הרגליים. במחצית השניה וואקמה נכנס וראדי ודן ביטון והם נראו יותר טוב, יותר בגלל הכושר הגופני החלש יותר של הפועל, 10 דקות אחרונות הם ישבו עליהם שהפועל בקושי עוברת את החצי אבל הגיעו רק לאיזה 2 מצבים.

חושב שיש לו יותר מפוטנציאל נוער, הראה יכולת יפה תחת סוזה(שהוציא מכל שחקן כאן את המיץ) וחושב שיש לו מה לתת.

מעבר לעובדה שיש לי מקום רך בלב לשחקני בית.

הראה יכולת בדיוק משחק אחד (נגד פרנקפורט כמגן), וגם אותה לא הייתי מגדיר יותר מסבירה. ואצל סוזה גם בן הרוש נראה כמו רוברטו קרלוס..

תגדיר עתיד. תזכיר לי מי השוערים של רעננה וסכנין ? בשביל להגיע לפלייאוף העליון הרוש יספיק. יש להם הגנה טובה יחסית. הם קבוצה גוטמנית טיפוסית. בשביל להגיע לאירופה מהליגה הם יצטרכו גם להחתים שוער זר. הנה עכשיו יש להם כסף מהסינים.

מהמר על מקומות 5-6 בלחץ אחרי שגירדו פלייאוף עליון במחזור 1-2 לפני סיום הליגה הסדירה