Jump to content

ניקוליץ' (?)

Sawyerdroid

Recommended Posts

אולי ננהל דיון על מסי?

זה גם שחקן שבכל מקרה לא יגיע, אבל לפחות שתהיה הסכמה על כולם שצריך להביא אותו.

נתחיל מכך שזו עסקה שלא נסגרה בזמן ובמקום. מכבי משלמת סכום גבוה, שזה מבורך-אבל התנהלות חכמה יותר הייתה חוסכת יותר מכמה דולרים.

אם יגיע-מבורך. אין אחד שיתלונן על ההגעה שלו-אלא רק על ההתנהלות. אם הכל יילך כשורה-הוא יאנוס את הליגה.

מעדיף להביא את ניקוליץ בסכום כזה(אחרי שנכנס לנו כסף) שהוא כבר מוכח בגיל 29 והוא יכול לכככב אצלנו 4-5 שנים, מאשר להביא אותו בזול מהונגריה שיפרוץ אצלנו ואז למכור אותו שנה אח"כ.

עם כל הכבוד לכולנו, אנחנו בתור אוהדים לא מרוויחים ולא מפסידים כסף ומה שאמור לעניין אותנו זה רק הצלחת הקבוצה, למאזנים הכלכליים יש מספיק אנשים שמבינים בזה יותר מאתנו ויעשו את השיקולים שלהם.

לא אוהב את זה, בעיקר כי זה מחדד את העובדה שאין לנו שום מודל או דרך התנהלות בשנים האחרונות.

אם פעם רצינו לחקות את באזל, היום זה... לא יודע איך לתאר אותנו בכלל. שומרים על כל שחקן כאילו הוא האחרון בעולם ועכשיו משלמים כאילו על שחקן בן 28 שאין לנו פוטנציאל לעשות עליו רווח? למה? בשביל אליפות? את זה אפשר לעשות גם עם שחקן של 800 אלף יורו.

לא אוהב את זה, בעיקר כי זה מחדד את העובדה שאין לנו שום מודל או דרך התנהלות בשנים האחרונות.

אם פעם רצינו לחקות את באזל, היום זה... לא יודע איך לתאר אותנו בכלל. שומרים על כל שחקן כאילו הוא האחרון בעולם ועכשיו משלמים כאילו על שחקן בן 28 שאין לנו פוטנציאל לעשות עליו רווח? למה? בשביל אליפות? את זה אפשר לעשות גם עם שחקן של 800 אלף יורו.

סה ?

גולדהר ממשיך בשיטתיות לחסל את נמני.

אחרי שהביא את זהבי שיקח את השחקן הטוב בהסטוריה של מכבי.

עכשיו מגיע הנמני הטוב בהסטוריה של מכבי.

כמה בילבולי מוח.

זה שחקן שהוא לפחות 3 רמות מעל הליגה הזאת, בשיא הכושר שלו, סוגר לך פינה בעמדה הכי בעייתית שלנו ל3-4 שנים.

מביאים לכם את פאקינג ניקוליץ׳ ואנשים פה מתבאסים.

מספיק עם הזיוני מוח כל כסף, במילא הכנסנו השנה קרוב ל 15 מיליון יורו.

אם כבר מחפשים מודל כלשהו, מכבי שנה שנייה ברציפות מכניסה סכומים ענקיים בקנה מידה ישראלי ומרשה לעצמה להתפרע עם רכישת ענק, בעיניי התקדמות אדירה.

וואלה??? לא מתאים לך??? הכסף יוצא ממך? רצית פעם להיות מודל של באזל?

זה מה יש תגיד תודה שמביאים לך כאלה שחקנים

או שתלך לצד השני של הכביש שמה לא מוציאים כסף.

ברור שהרצון והשאיפה היא לחקות את באזל. אבל כל עוד יש כאן הגבלת זרים (ועוד מספר גורמים וסיבות שזה לא הזמן והמקום להרחיב עליהם), זה פשוט בלתי אפשרי ליצור כאן משהו שבאמת מבוסס על מה שבאזל עושה.

הבאה של ניקוליץ' בסכומים האלה, כשלפני שנה היינו יכולים להביא בחינם, מזכירה לי את מה שכמעט קרה עם דאבור לפני שנה, ובאופן מסוים את מה שקרה ליונייטד ופוגבה.

אין מה לעשות, לפעמים צריך להסתכל על הדברים האלה באופן קר ולא מה היה אם.

החלוץ הזה הוא כנראה גיים צ'יינג'ר, ואנחנו משוועים לחלוץ זר טוב כבר לפחות שנתיים. עכשיו אמור להגיע אחד לא טוב, אלא מצוין.

מבין את הביקורת על ההתנהלות אבל בסיטואציה הנוכחית זה הצעד הכי טוב שאפשר לעשות.

מעדיף לתקן ב3 מיליון יורו את הפיספוס מלפני שנתיים מאשר להישאר עם סה.

נו באמת, גם ניקוליץ' לא מספיק טוב לכם? באמת? נדמה לפעמים שחרצו פה את גורלו של ג'ורדי, ולא משנה מי יגיע תמיד יחפשו למה זה גם לא טוב.

אם יבוא זו החתמת על (כזאת שרק פינטזתי עלייה בתחילת החלון) ועדיין, זה מההחתמות שיש לך המון מה להפסיד. נפלת איתו בטעות וגולדהאר בחיים לא יעשה רכישות יקרות.

מפחיד לי.

כמה בילבולי מוח.

זה שחקן שהוא לפחות 3 רמות מעל הליגה הזאת, בשיא הכושר שלו, סוגר לך פינה בעמדה הכי בעייתית שלנו ל3-4 שנים.

אין דבר כזה שחקן בשלוש רמות מעל הליגה.

זה משפטים על פארש. יש שחקנים מעולים, והוא כזה, זה עדיין לא מבטיח כלום בשום מקום.

עם שחקנים כמו טורס ופלקאו התרסקו בקבוצות אז נראה לי שאין באנקרים בכדורגל.

פאקינג איי שיביאו אותו ב20 מיליון יורו מה אכפת לי.. אין לנו חלוץ, והוא חלוץ טוב, אז תודה..

מכבי מחר קונה את מסי ב200 מיליון אז נתחיל לזיין את המוח על פוטנציאל מכירה ומניה בירידה ופייר פליי?

אם יש משהו שהקבוצה הוכיחה, זה שהיא מבינה במבנה ההכנסות וההוצאות שלה יותר טוב מהפורום. אז עד שג'ורדי סוף כל פאקינג סוף לכאורה עושה רכש מפוצץ אנחנו מתחילים לזיין ת'מוח..

ואחרי שזה נאמר, 2 נקודות:

1. סוף סוף יפסיקו להנפיץ לסקאריונה עמדות.

2. הוא לא יבוא :)

השתגעתם לגמרי, אם יגיע ולדעתי הוא לא, זה רכש פשוט מעולה, על מה אתם מדברים?

אי אפשר להתעלם מזה שמכבי הכניסו סכום אסטרונומי בשנה האחרונה (צמפיונס, זהבי, עליה לליגה האירופית).

זה נותן לגולדהאר ולג'ורדי את האפשרות לעשות רכישות בסדר גודל שלא עשינו עד היום (למעט ראיקוביץ שפה באמת מדובר בהשקעה וההבדל גדול).

לקנות חלוץ ב3-4 מליון יורו אחרי ההכנסה המטורפת שעשינו בשנה האחרונה זה לא כזה החלטה הזויה, זה סוגר את הפינה של לחפש חלוץ ל4 שנים בשקט בלי בעיה בכלל, על מה אתם מדברים?

שום מדיניות לא השתנתה מדובר ברכש נקודתי.

ושוב, אני לא מאמין ששחקן כזה יבוא לפה.

מי אמר שאי אפשר למכור את ניקוליץ'? 30 זה לא סוף הקריירה, רוס מקורמאק נמכר מפולהאם לאסטון וילה תמורת 12 מיליון פאונד בגיל הזה.

לא תמכור שחקן בגיל 30 בסכום גבוה יותר ממה שקנית אותו.

רק שאלה - למה אתם חושבים שהוא ב-3 רמות מעל הליגה? או יותר נכון - מה מבטיח את זה?

נכון כמות הכיבושים שלו מרשימה, בנוסף לעקביות בשנים האחרונות.

אבל הוא עשה את זה לרוב בליגה ההונגרית הבינונית מינוס (ביחס לטופ האירופי), ונתן עונה אחת באמת מרשימה מבחינת כמות כיבושים בפולין (הישג יפה).

אז אני לא יודע, אני לא סומך על רזומה בעיניים עצומות. לא מכיר את השחקן ולכן אני נשאר סקפטי עד שיוכח שהוא אכן שווה סכומי עתק כאלה.

אני לא אומר שהוא לא טוב, אבל בפורום כאן מדברים כאילו מבצעים מחטף עכשיו על רומלו לוקאקו או משהו.

עוד משהו אנשים פה מדברים על גולדהאר כאילו הוא ילדה במחזור עם מצבי רוח, כל פיפס מפחדים שחלילה יתאכזב ויעזוב את מכבי.

גם אם יקנו שחקן ב 1646262 מיליון יורו ויאכזב, אולי זה יגרום לאנשים במערכת להסס יותר אבל בסופו של דבר כולם מבינים שמדי פעם יהיו נפילות גדולות, ככה זה בכל קבוצה ומערכת.

שורה תחתונה מביאים לפה חלוץ אדיר ובדיוק מה שאנחנו צריכים.

רק שאלה - למה אתם חושבים שהוא ב-3 רמות מעל הליגה? או יותר נכון - מה מבטיח את זה?

נכון כמות הכיבושים שלו מרשימה, בנוסף לעקביות בשנים האחרונות.

אבל הוא עשה את זה לרוב בליגה ההונגרית הבינונית מינוס (ביחס לטופ האירופי), ונתן עונה אחת באמת מרשימה מבחינת כמות כיבושים בפולין (הישג יפה).

אז אני לא יודע, אני לא סומך על רזומה בעיניים עצומות. לא מכיר את השחקן ולכן אני נשאר סקפטי עד שיוכח שהוא אכן שווה סכומי עתק כאלה.

אני לא אומר שהוא לא טוב, אבל בפורום כאן מדברים כאילו מבצעים מחטף עכשיו על רומלו לוקאקו או משהו.

הוא לא שלוש רמות מעל הליגה (לא יודע מה זה אומר בכלל), ולא לקאקו - אף אחד פה לא רשם את זה.

בקנה מידה של קבוצות דרג ד׳ באירופה - הוא הכי טוב שניתן לקבל בעמדה שלו.

לא תמכור שחקן בגיל 30 בסכום גבוה יותר ממה שקנית אותו.

ברור שזה לא רכש כלכלי מהבחינה הזאת, אבל גם אם תמכור אותו באותו מחיר או בהפסד מינימלי זה לא נורא (בהנחה והוא באמת תותח כמו שאומרים).