Jump to content

פרופורציות

Recommended Posts

מאז ההגעה של מיטשענק (ובפרט מאז ההגעה של יורדי) אנחנו מבססים את עצמנו כקבוצה לגיטימית באירופה.

2011: הדחה בשלב הפלייאוף של הליגה האירופית.

2012: שלב הבתים בליגה האירופית.

2013: העונה היחידה מבין שבע האחרונות שלא השתתפנו בה באירופה.

2014: 32 אחרונות בליגה האירופית.

2015: הדחה בשלב הפלייאוף של הליגה האירופית (אוסקר מלחמה וכו').

2016: שלב הבתים בליגת האלופות.

2017: שלב הבתים בליגה האירופית.

העונה רשמנו כבר שני הישגים יפים מאוד: הקבוצה הישראלית הראשונה אי פעם לנצח בפנדלים (ועוד במגרש קשה) והקבוצה הישראלית הראשונה (ואחת מחמש קבוצות בלבד שעשו זאת בליגה האירופית) אי פעם שהעפילה לשלב הבתים אחרי שעברה את כל שלבי המוקדמות.

בסך הכל ארבעה שלבי בתים, ובכל פעם שהשתתפנו באירופה מאז שמיטשענק הגיע התמודדנו על עלייה לשלב הבתים. למעט הפאנצ'ר ב-2015, כשגם לו יש נסיבות מקלות, עידן יורדי ייזכר גם כשיפור גדול במעמד ובניקוד שלנו באירופה, וזה למרות ההצהרות שלו על התמקדות בליגה.

את העונה האירופית הראשונה של מיטשענק פתחנו עם 5.9 נקודות דירוג.

היום יש לנו מעל 20 (כשגם בעונה הבאה יהיו לנו לפחות 20 נקודות דירוג).

32 אחרונות בעונה של סוזה לא שמינית.

נכון. ועוד תיקון, הפאנצ'ר היה ב2014 (צוק איתן), לא 2015.

והפאנצ'ר לא של ג'ורדי אלא של מדינת ישראל.

קורא בפייסבוק של מכבי פלוס כאן תגובות הזויות..!

חבר'ה עלינו לשלב בתים,כן עשינו את זה! באיצטדיון של הר געש בלי השחקנים הכי חשובים שלנו בהרכב.(בן חיים ואלברמן)

אנחנו צריכים להיות מרוצים מהקבוצה\שחקנים שלנו מרגיש לי שהם באמת נותנים את הכל בכל משחק.

לראות את האריס דופק הגנה בדקה 117 ולראות את יצחקי דופק צעד תמני אחרי כל פנדל שהוחמץ ולראות את שוטה מרעיל תשחקנים לפני הפנדלים ודופק ריצה בסיום כאילו זכינו בצמפיונס? לא יודע מה איתכם אני מרוצה.

תוסיפו לכך שיבוא חלוץ אדיר ומגן שמאלי ויש לנו קבוצה יותר טובה משנה שעברה.

את העונה האירופית הראשונה של מיטשענק פתחנו עם 5.9 נקודות דירוג.

היום יש לנו מעל 20 (כשגם בעונה הבאה יהיו לנו לפחות 20 נקודות דירוג).

לפני 5 שנים לא הייתי מאמין שמכבי תהיה קבוצה של 20 נקודות דירוג (בעצם, בלי סול בוי בכלל לא הייתי חושב על זה).

צודק, תיקנתי, תודה.

נכון. ועוד תיקון, הפאנצ'ר היה ב2014 (צוק איתן), לא 2015.

והפאנצ'ר לא של ג'ורדי אלא של מדינת ישראל.

העונה היא לפי השנה בסיום העונה.

אין שום קשר לפרופורציות.. אני מחשיב את עצמי אופטימיסט ואחד שמסתכל על חצי הכוס המלאה, אבל זה כבר נהיה מדאיג. עלית על חודו של פנדל אחרי תצוגה חלשה שלפי דעתי משקפת בדיוק את איכות הסגל. בהינתן והיית מודח, היית מתחיל עונה ללא תואר, יכולת פחותה משל ב״ש (לדעתי האישית), ללא זהבי, מצב טוב שג׳ורדי היה עוזב, עם קהל שמתחיל להתפלג וללא איצטדיון ביתי, ועכשיו גם ללא אירופה.

המגמה היא לא טובה. אמנם לא קטסטרופה והכל עדיין פתוח וביידים שלנו אבל צריך לעבור לשלב הבא. איבדת שלושה תארים שנה שעברה והשנה כמעט את אירופה. אל תטמון את הראש בחול

חחחח אם הייתי רואה את התגובה שלך קודם לא הייתי קורא עכשיו שעתיים בוויקיפדיה.

לא הבנתי מתי היינו בשמינית, אשכרה קראתי מגילת אסתר עכשיו לראות מה פספסתי...

ב6 השנים האחרונות עשינו עונה כן עונה לא בשלב בתים של אירופה, ועכשיו זאת הפעם הראשונה (בכלל אי פעם אני חושב) שאנחמו הולכים להיות בשלב בתים שנתיים ברציפות. והאמת? כרגע באמת לא חשובה הדרך העיקר שעשינו את זה.

חיפה הייתה בשמינית ורבע במחזיקות גביע כשבניון כבש מול פסז

הפועל רבע בגביע אוופ"א

לא בר השוואה, היו הרבה פחות קבוצות במחזיקות. כדי להגיע לשמינית היית צריך לעבור סיבוב אחד או שניים.

בכללי אני חושב שהראנו עליונות בכל המשחקים שלנו באירופה , שזה ממש לא רגיל. סתכלו על סלטיק או אייאקס(משחקים שראיתי..) לדוגמא , בכל המשחקים שלהם הם לא שלטו במרכז השדה לאורך רוב המשחק .

אני ממש מרוצה ממכבי גם מאתמול , משחק חוץ שהרבה שחקנים היו טובים סך הכל. יאללה מכבייי!! מסורת!

איפה אפשר להציק לקרואטים הקקות האלה שזיינו את המוח לפני המשחק?

בא לי לרשום להם שהם סתם קבוצה פח עם קהל בסדר ולא יותר.

היתרון שלהם באצטדיון ההזוי הזה זה רק הדשא פח הזה שלא הייתי נותן לפרות לרעות שם

בכללי אני חושב שהראנו עליונות בכל המשחקים שלנו באירופה , שזה ממש לא רגיל. סתכלו על סלטיק או אייאקס(משחקים שראיתי..) לדוגמא , בכל המשחקים שלהם הם לא שלטו במרכז השדה לאורך רוב המשחק .

אני ממש מרוצה ממכבי גם מאתמול , משחק חוץ שהרבה שחקנים היו טובים סך הכל. יאללה מכבייי!! מסורת!

לא היינו צריכים להסתבך ככה נגד היידוק הקבוצה הכי חזקה ששיחקנו נגדה העונה היא קריאט שגם שם עם חלוץ נורמלי היינו יכולים לגמור את ההתמודדות כבר אצלם בחוץ אבל לא נורא העיקר עלינו