Jump to content

איפה נארח בשלב הבתים?

העטלף

Recommended Posts

שקוף שנארח בסמי

מה כלכך שקוף בזה בדיוק? ועוד לפני ההגרלה? למה סתם להיות כזה נחרץ ולהתסיס, יוצא לך מזה משהו? קמפיין קודם שיחקנו בבלומפילד וגם עכשיו אני לא רואה סרט שלא נארח בנתניה.

מה כלכך שקוף בזה בדיוק? ועוד לפני ההגרלה? למה סתם להיות כזה נחרץ ולהתסיס, יוצא לך מזה משהו? קמפיין קודם שיחקנו בבלומפילד וגם עכשיו אני לא רואה סרט שלא נארח בנתניה.

אין לי בעיה שתצא עליו

אבל כן זה שקוף שמכבי תבחר בסמי עופר מכיוון שככה הם יכניסו יותר כסף לקופה

זה השיקול העיקרי שעומד לנגד ההנהלה בקבל ההחלטות, $

הלוואי ואני טועה

על פי מה כל הספקולציות שלכם?

אצטדיון נתניה מאושר לשלב הבתים, זה האצטדיון הביתי שלנו כרגע, אז מה כל הרעיונות של סמי עופר עכשיו, בסדר שנה שעברה ליגת אלופות יופי היה מגניב, נגמר.

על פי מה כל הספקולציות שלכם?

אצטדיון נתניה מאושר לשלב הבתים, זה האצטדיון הביתי שלנו כרגע, אז מה כל הרעיונות של סמי עופר עכשיו, בסדר שנה שעברה ליגת אלופות יופי היה מגניב, נגמר.

אין שום ספולקציות. אני מאמין שהרוב המכריע של המנויים רוצה להישאר בנתניה, זה ההנהלה שלך שמפנטזת על עוד קמפיין בסמי בורקס

אין לי בעיה שתצא עליו

אבל כן זה שקוף שמכבי תבחר בסמי עופר מכיוון שככה הם יכניסו יותר כסף לקופה

זה השיקול העיקרי שעומד לנגד ההנהלה בקבל ההחלטות, $

הלוואי ואני טועה

חוץ מהכנסה כספית, אני דיי בטוח שהסיבה העיקרית שאירחנו בסמי היא שהיה צריך להפקיע מקומות של הרבה מנויים לטובת אופא, אז בהנחה וזה לא המצב (אי אפשר לדעת כי לא פרסמו את הנתונים הרשמיים של המנויים וגם בליגה האירופית צריך לשריין פחות מקומות), לא רואה סיבה שנארח שוב בחיפה. אולי אם איכשהו נקבל הגרלה ממש אטרקטיבית.

אין שום ספולקציות. אני מאמין שהרוב המכריע של המנויים רוצה להישאר בנתניה, זה ההנהלה שלך שמפנטזת על עוד קמפיין בסמי בורקס

אבל לא שמעתי מילה מההנהלה.

יותר מזה אני מאמין שאם ההנהלה תשמע את הרוחות בקרב הקהל, היא באמת תעדיף את סמי עופר, כי קבעתם את זה כאילו זאת עובדה.

מה זאת אומרת להעביר לסמי? בפעםמהקודמת בשלב בתים באירופאית אירחנו בבלומפילד 13 וחצי אלף וזה הספיק.

עכשיו נתניה מגרש ביתי שלנו ומכיל 14 למה שלא נארח שם או שבכלל תעלה אופציה אחרת על הפרק?

אבל לא שמעתי מילה מההנהלה.

יותר מזה אני מאמין שאם ההנהלה תשמע את הרוחות בקרב הקהל, היא באמת תעדיף את סמי עופר, כי קבעתם את זה כאילו זאת עובדה.

אין מה לשמוע את ההנהלה בשביל להבין שהיא רוצה את סמי. זה אותה הנהלה שאפילו לא נלחמה לארח בבלומפילד בצ'מפיונס, אז עכשיו כשבלומפילד בכלל לא אופציה, אין ספק בכלל שההחלטה כבר נעשתה

מה זאת אומרת להעביר לסמי? בפעםמהקודמת בשלב בתים באירופאית אירחנו בבלומפילד 13 וחצי אלף וזה הספיק.

עכשיו נתניה מגרש ביתי שלנו ומכיל 14 למה שלא נארח שם או שבכלל תעלה אופציה אחרת על הפרק?

כי ההנהלה גרידית רוצה עוד קצת רווח על חשבון הדלק והכסף של המנויים

המושבה זה המגרש עם המיקום הכי טוב בישראל רק שהוא קטן מדי

בתאכלס המושבה זה המגרש היחיד שמתאים לכולם מבחינת מיקום אבל הוא לא ריאלי בגלל הגודל

באמת נורא שהקבוצה שאתם אוהדים תמנף את שלב הבתים להכנסה כלכלית, אחר כך תבכו שאתם רוצים רכש.

הכנסות גבוהות = תקציב גבוה = יותר שנים שמיץ נשאר פה = יותר הצלחות.

איך לעזאזל ההנהלה האטומה שלנו שרק רוצה לעשות אקזיט ולברוח עם הכסף חשבה על זה ?

מדהים שאותם אנשים שמתלוננים על נתניה מתלוננים גם כשמעבירים מנתניה...או שלא.

וואי נכון

שלא יהיה כמו נגד סטוק וריאל מדריד (אם אני לא מתבלבל בקבוצות)

נכון. הייתי במשחק נגד סטוק, ואז ישר לקחנו מונית בגשם ליד אליהו

באמת נורא שהקבוצה שאתם אוהדים תמנף את שלב הבתים להכנסה כלכלית, אחר כך תבכו שאתם רוצים רכש.

הכנסות גבוהות = תקציב גבוה = יותר שנים שמיץ נשאר פה = יותר הצלחות.

איך לעזאזל ההנהלה האטומה שלנו שרק רוצה לעשות אקזיט ולברוח עם הכסף חשבה על זה ?

מדהים שאותם אנשים שמתלוננים על נתניה מתלוננים גם כשמעבירים מנתניה...או שלא.

כן ראינו בשנה שעברה כשעלינו לצ׳מפיונס את המינוף שהתבטא בכלום מלבד ההחתמה של ראייקו

הנסיעות האלה לנתניה בחמישי זה פשוט מוות בייסורים.

כן אבל צריך לקחת בחשבון שהליגה האירופית המשחקים יכולים להיות בשעה 22:00.. אז זה פחות נורא והרבה מעבר לפקקים

בכל אופן לא רואה סיבה שמכבי לא יארחו באיצטדיון ה"ביתי" שלהם. כלומר בנתניה.

אין מה לשמוע את ההנהלה בשביל להבין שהיא רוצה את סמי. זה אותה הנהלה שאפילו לא נלחמה לארח בבלומפילד בצ'מפיונס, אז עכשיו כשבלומפילד בכלל לא אופציה, אין ספק בכלל שההחלטה כבר נעשתה

כי ההנהלה גרידית רוצה עוד קצת רווח על חשבון הדלק והכסף של המנויים

מבחינתי לכל דבר יש גבול אם יעבירו לסמי אני מקווה שיגיעו כל משחק 5 אלף איש זה תיהיה יריקה ענקית בפנים של הקהל

אצטדיון לדרבי, אצטדיון לאירופה, אצטדיון לגביע הטוטו. חלאס. יש מגרש ביתי כרגע, שישחקו בו.

שחכת אצטדיון שונות