Jump to content

איפה נארח בשלב הבתים?

העטלף

Recommended Posts

אגב קחו בחשבון שחלק מהמשחקים ייתכן שנארח ב 20:00 וחלק ב 22:00

יהיה לא פשוט להגיע למשחקים של 20:00 ולא משנה איפה יחליטו שנשחק. ב 22:00 זה לא נורא, כי במילא זה לפני יום שישי...

יהיה לא פשוט להגיע למשחקים של 20:00 ולא משנה איפה יחליטו שנשחק. ב 22:00 זה לא נורא, כי במילא זה לפני יום שישי...

ב22:00 זה רע - לא יהיו רכבות חזרה, כמו שאני מכיר את מכבי, הם גם לא ידאגו לזה

אני רוצה לראות שיקבעו שזה בנתניה, ושיש קדימות לבעלי מנויים לרכוש מיני מנוי למשחקים בבתים

ואז תגובות של כל מי שאין לו מנוי שיתלוננו על הקדימות למנויים

מזיז מאד גדול התלונות של מי שאין לו מנוי.

לא הגיוני שכל פעם נצטרך להתחשב בלא מנויים שנזכרים להגיע פעם באפעם. להגיד את האמת? גם לא אכפת לי מהם במקרה הזה.

צריך להתחשב נטו בבעלי המנויים- עשיתי ׳מאמץ׳ וקניתי מנוי? התאמצתי בשביל להבטיח לי מקום לכל משחק בית העונה? אז וואלה כן מגיע לי על פני אחרים שלא מנויים קדימות.

ולדעתי האישית? רק נתניה. זה האיצטדיון הביתי שלנו כרגע ובמידה והוא מאושר לאירופה אין צורך לנדוד למקומות אחרים אפילו קצת מעצבן שחושבים על זה בכלל עם כל הבעיות שיש באיצטדיון הזה.

אל תשכחו שזה ליגה אירופאית ולא ליגת האלופות, אין שום סכוי שנמלא אפילו 20000 מנויים לטדי/סמי עופר. הקהל שלנו השנה מפונק ואם לא יהיו קבוצות מפוצצות, גם את העשרת אלפים של נתניה לא יקנו (הרי יתלוננו על המחיר, הפקקים ושאר ירקות).

מקווה שמכבי רגל+סל יסתדרו בשעות עד כמה שניתן בגלל משחקי היורוליג במקביל.

למשל אם יהיה משחק חוץ באירופית ב-22:00 ובאותו יום משחק חוץ/בית ביורוליג- שמכבי תבקש להקדים ל-20:00.. לא פשוט בגלל המון דברים, טלויזיה בעיקר, אבל אם לפחות משחק אחד או שניים יצליחו- גם ברכה..

מקווה שמכבי רגל+סל יסתדרו בשעות עד כמה שניתן בגלל משחקי היורוליג במקביל.

למשל אם יהיה משחק חוץ באירופית ב-22:00 ובאותו יום משחק חוץ/בית ביורוליג- שמכבי תבקש להקדים ל-20:00.. לא פשוט בגלל המון דברים, טלויזיה בעיקר, אבל אם לפחות משחק אחד או שניים יצליחו- גם ברכה..

וואי נכון

שלא יהיה כמו נגד סטוק וריאל מדריד (אם אני לא מתבלבל בקבוצות)

הלוואי טדי. גם אם יהיו 20K תהיה אווירה מעולה ולא יותר מדי פקקים. אולי גם ירד להנהלה האסימון והיא תשנה לטדי בעונה הבאה.
נחנקנו בלומפילד, נחנקנו.

מכבי תחשוב כך

קבוצות אפורות נתניה

שמות— סמי עופר בגלל שהכל מתוקתק שם מבחינת תקשורת ועיתונאים, אוופ"א, הכנסה, ניסיון משנה שעברה וכו'

וואי נכון

שלא יהיה כמו נגד סטוק וריאל מדריד (אם אני לא מתבלבל בקבוצות)

היה גם בעונת סוזה, משחק סל בוילנה(סל נצחון של רייס) ונצחון על פרנקפורט [2:4] + ב-32 האחרונות משחק חוץ בבאזל+מכבי סל איחרו את המשחק ל-21:45 בבית.

תאריכים-ליגה אירופית :

15/09/16: משחק ראשון. - אין יורוליג

29/09/16: משחק שני. - אין יורוליג.

* 20/10/16: משחק שלישי באירופית + (ריאל מדריד בהיכל) !

* 03/11/16: משחק רביעי באירופית + (ברצלונה בהיכל) !

24/11/16: משחק חמישיבאירופית + (מכבי באולימפיאקוס)

* 08/12/16: משחק שישי באירופית + (באמברג בהיכל)

(לוח משחקי היורוליג: http://maccabi.co.il/season.asp?cType=1&cBoard=0&cMode=0&cYear=2017&lang= )

בתור נתנייתי כמובן שמקווה לנתניה. אבל אם בפקקים עסקינן, אז יום חמישי זה יום נוראי בכבישים. הגעה ברכב פרטי לנתניה או לירושלים בחמישי אחר הצהריים זו משימה בלתי אפשרית. רכב פרטי לחיפה זה אומר לעבור את הפקקים של נתניה ואז להמשיך עוד.

כלומר, מומלץ מאד לסוע ברכבת. הרכבת לירושלים נוראית למרות שהתחנה קרובה לאצטדיון. הרכבת לנתניה זריזה אבל צריך לקחת שאטל שעולה כסף. מהבחינה הזו סמי עופר עדיף כי הרכבת לא נוראית ובמרחק הליכה.

אבל סמי עופר איצטדיון נוראי ומנוכר. נתניה הרבה יותר ביתי.

אז גם ברמה האובייקטיבית, נתניה.