Jump to content

המשחק באשדוד מוחרם!

אחים לסמל

Recommended Posts

נראה לך הגיוני שכל בעיה תתבטא במחאה של כולם?

איך החיים יתקיימו בפועל?

רק מעצם ההדמייה של המציאות הזאת אני נגמר מצחוק,נשמע כמו עליסה בארץ הפלאות

וואו.

אחד המופרכים שהיו פה

באמת,ריספקט

הצבת רף חדש

מה ענית לי ברצינות? לא הבנת שהרעיון שלך מגוחך כי אי אפשר לפתור בעיה לכמה עשרות/מאות אוהדים בצורה כזו?

כמו שאני לא מצפה ממכבי ומשאר האוהדים לפתור את הבעיה שלי, כך אי אפשר לצפות מהקהל הרחב לצאת ב"מחאה" למען האוהדים מהערים הרחוקות. הפתרון צריך להימצא בינם לבין עצמם.

כן, אני מבין שזה לא קל, אבל לצאת במחאה על זה? זה מגוחך.

כל ההשוואה הזו מוזרה ממש.

ואם זה חשוב לך, אז נחלת החדשה. במהלך היום יש אוטובוסים, בשעות המשחקים אין כלום, מרחק הליכה של חצי שעה מתחנת האוטובוס הקרובה.

לצערי אני מתנחל על האוטו של ההורים או מבקש מהם טרמפ לתחנות אוטובוס/רכבת.

מכבי לא צריכה לדאוג לאוהדים שלה? מה מכבי היא לעשירים בלבד? אני צריך רכב בשביל ללכת למשחקים של מכבי?

אתה מצפה ממני שאני אחשוב לטובת הכלל שהינה אתה בעצמך לא רוצה לצאת איתי למחאה, אין לאנשים אין לחזור לבתים שלהם!

תראה איך הנהלת בית"ר מתנהגת, טביב תמני קמצן אבל עדיין בכל זאת עשה מאמצים ועשה להם רכבת חזור מטדי למרכז, למה מכבי לא דאגה לזה נגד כפ"ס?

לא לכולם יש רכבים או הורים שיחזרו אותם מהתחנת רכבת או גרים עם ההורים..

אגב, אני עניתי לך כי אני באמת רוצה לעזור לך, אתה כנראה חדש בראשון אבל אתה באזור הכי נגיש לתחבורה ציבורית, יש לך את קו 201 ו301 לתחנה מרכזית בת"א, הליכה קצרה לתחנת רכבת ההגנה.

בחזרה? יורד ברכבת תל אביב ההגנה והולך לתחנה מרכזית משם יש לך קו 201 עד 00:00 לנחלת.... אתה מפונק מדי, אתה בוכה על מחירי כרטיסים ואתה וואלק גר בנחלת יהודה!!!!!! החדשה@!!!!

כמה עלה הבית ? 2-3 מיליון???

תגיד לאמא לקנות לך רכב, ככה לא תצטרך להסתבך כמוני

אני לא מאמין ש6 עמודים אתם ממשיכים לענות לו ברצינות.

הבן אדם מסתלבט עליכם ומנסה להוציא אתכם מדעתכם.

למה, לעזאזל, אתם ממשיכים להגיב לו?

חבל על האנרגיות שלכם.

כמה קל להיות עם הרוב, תחשוב עם עצמכם לבד ותבינו שאני פה צודק, למרות שגם אתם צודקים בעניין המחירים של הכרטיס, אבל כמו שאמרתי, זה לא ימנע ממני להגיע.

נראה לך הגיוני שכל בעיה תתבטא במחאה של כולם?
איך החיים יתקיימו בפועל?
רק מעצם ההדמייה של המציאות הזאת אני נגמר מצחוק,נשמע כמו עליסה בארץ הפלאות
וואו.
אחד המופרכים שהיו פה
באמת,ריספקט
הצבת רף חדש
תודה "גבר" - כיף להיות בדעת הרוב אה?
אשכרה כל אחד מגיב פה נגדי כי הוא רוצה לרצות את האנשים פה

ושוב - כל הכבוד לפאנטיקס, אתם מפתעים לטובה באמת, חבל שאת הדרבי לא החרמנו עם מחירי הבושה שהיו שם.

וכמו תמיד - הרבה כבוד לאחים לסמל שאף פעם, אבל אף פעם לא מאכזבים. :wub_anim:

עטלף יש מיליון דברים למחות עליהם, ומלא דברים לעשות ולשנות. אתה לא עושה כלום.

נותנים לך הזדמנות ואתה עדיין חושב רק על עצמך.

כמה תירוצים.... עשית משהו עם השאטלים שביטלו מול רעננה? ניסית להגיע לעוד אנשים שהיו תלויים בהם? אנחנו הבאנו מאה חתימות של אנשים מהדרום שרוצים רכבת, תאכלס אני לא יודע אם זה יקרה כי זה לא מכבי ולא פאנזון אלא רכבת ישראל, אבל מכבי התייחסו אלינו מאה אחוז ועדיין מנסים למצוא פתרון. לא כל דבר צריך לגרור מחאה, יש דברים שכן ואם אתה רואה שגם יש כוח למחאה, תצטרף, אל תחליש אותה.

כמה קל להיות עם הרוב, תחשוב עם עצמכם לבד ותבינו שאני פה צודק, למרות שגם אתם צודקים בעניין המחירים של הכרטיס, אבל כמו שאמרתי, זה לא ימנע ממני להגיע.

מצאת למי להגיד את זה. אתה פשוט אטום ולא שווה תגובה - סה טו.

כל הכבוד אחים לסמל ופאנטיקס !!

עטלף- כל פעם שאני אראה שיבוץ למשחק בשבת ב17:00עד 19:00 יעלה לי חיוך כי אני אזכר בך.

אה וכן .. אני אקח את האוטו הפרטי שלי ואסע . בשבת.

כל הכבוד אחים לסמל ופאנטיקס !!

עטלף- כל פעם שאני אראה שיבוץ למשחק בשבת ב17:00עד 19:00 יעלה לי חיוך כי אני אזכר בך.

אה וכן .. אני אקח את האוטו הפרטי שלי ואסע . בשבת.

וואו איזה גבר אתה! כפיים

כמה טמטום הולך בפורום הזה וואו וואו וואו

1)החלטה מעולה החרם הזה על אשדוד,ניסיון חרם על הדרבי בעקבות מחירי הכרטיסים סתם היה יוצא מביך היציעים היו מלאים ככה או ככה וזה עדיין דרבי,אשדוד לא במעמד שיכולים לסחוט אותנו ולקחת 80 שקל אלא אם כן זה משחק אליפות ואז אף אחד לא היה שוקל להחרים,במשחק ליגה רגיל כל קבוצה קטנה בדגש על קטנה שתיקח יותר מ50 לכרטיס צריך להחרים את אותו המשחק בסופו של דבר כולנו עובדים קשה בישביל הכסף הזה ועם כל האהבה למכבי אסור להתפשר גם על ה30 שקל יותר בכרטיס

2)העטלף ראיתי שאתה שומר שבת ובוכה שאף אחד לא נרתם לעזור לך במחאה על כך שישחקו רק בימי חול,אני שומר שבת אח שלי ואני ממש לא בעד מחאה ושום דבר אחרי כדי שישחקו רק בימי חול,כדורגל זה בימי שבת עם כל הצער שלי ושלך יש רק לקוות לכמה שיותר משחקים במוצש וימי חול אין לאף אחד מאיתנו זכות למחות על כך ולדרוש משחקים רק בימי חול יש כל כך הרבה אנשים שמתאים להם משחקים בשבת וכל כך הרבה שמתאים להם בימי חול אתה לא יכול לרצת את כולם וברוך השם רוב המשחקים של מכבי בשנים האחרונות הם בימי חול

===========

כל הכבוד לאחים לסמל כל הכבוד לפנאטיקס רק ביחד בשיתוף פעולה מתגברים על כל דבר וכל מי שישבור את החרם הזה מי יתן ויחזור למכונית עם 4 גלגלים מפונצרים

באטמן אכלת ת'ראש אני לא מאמין על הסבלנות שיש לאנשים פה בנסיונות להסביר לך דבר כל כך פשוט, צודק וחכם.

אם אתה עושה דווקא- שאפו.

חרם על הראש של ג'קי. אחד הגנבים הגדולים שהיו במדינה הזו.

אני לא מאמין שישבתי עכשיו חצי שעה לקרוא את ההתכתבות הזאת. זמן שאף אחד לא יחזיר לי

חחח תכפיל ב500 אנשים... עטלף עלה הרבה למשק הישראלי

לא יאומן איך נותנים פה לגיטימציה שאין מחאה למחיר כזה בגביע הטוטו.

כמו שאמרו פה ממש הקטנת ראש להגיד שהיה מלא גם ככה ולא שווה לנסות. תסלחו לי אבל זו חארטה. מילא בליגה אולי זה נכון אבל לא בגביע הטוטו (110 שקל על משחק אימון!! תכניסו את זה לראש רגע).

יש תחושה שבגלל שמדובר בג׳קי עושים מחאה בלי למצמץ (לא בא להגן עליו).

שלא יתפרש לא נכון, חושב שזה ביזיון שכל המשחקים האלה ב-50 והוא לוקח 80.

כבירי גם שבר את הנורמות והעקרונות, מתי בארץ לקחו סכום כזה לגביע הטוטו?

חושב שזו צביעות לא לנסות לפחות מחאה במחיר כזה בגביע הטוטו בטענה של זה גם ככה יהיה מלא אבל משחק ליגה על הרבה פחות מחרימים בקלות.

סוג של ״דתי לפי דעתי״ או ״הרב נוח״ - גירסת הכרטיסים והמחאות. תקראו לזה איך שאתם רוצים.

העטלף - מצטער שאני נופל עליך, בטח לא כאן בפורום אוהדים שלנו.

אבל אתה טיפש, תמשיך ככה יופי עוד כמה שנים תשלם גם כרטיס ב 120 למשחק מחורבן נגד אשקלון.

פשוט חוסר הבנה בסיסי אתה מראה כאן, " 80 למשחק בליגה זה הרבה - לא נשלם " אבל לתת לכבירי 115 שקל ולהתלהב כאן אתה יודע לעשות טוב מאוד ? לך תנוח קצת עד המשחק היום לא יקרה לך כלום.

גם שמנסים להסביר לך אתה לא מבין ? כל הכבוד לאלה שהסבירו לך יש להם הרבה סבלנות אבל ככה צריך האמת.

כל הקטע של מחיר יקר ואין כסף לחיות זה שטויות במיץ בשורה התחתונה

המחאה על הכרטיסים עובדת בגלל כוח השוק של הקהל שלנו

כי אם יש מחאה לא ימכרו כרטיסים ואם אין יבואו כמה אלפים

אף אחד לא יוריד לך מחיר כי אתה גר בדרום או בגלל העיניים היפות שלך

בדיוק בגלל זה אי אפשר להחרים דרבי טוטו שמוכרים אליו 200 כרטיסים בלחץ... אין לך שום מנוף.

אני לא מבין למה אנשי העמותה מתווכחים לגוף העניין?

אנשים עושים דברים בהתנדבות ואחרים שלא עושים בהתנדבות מתלוננים שאלה שעושים בהתנדבות לא עושים מספיק עבורם.

זה כל כך דפוק, שאני לא מבין מה הטעם בויכוח

איך 1150 הגיע ל-200?

עזוב כמה הוגרלו. היציע שלנו ממש לא היה 200.

אם היתה קריאה חד משמעית להחרמה גם המקורבים שיכולים לקבל כרטיס בלי הגרלה לא היו קונים (כמובן שלא מאה אחוז).

הקטע שלא היה נסיון למחאה אפילו. לבקש מההנהלה שלא תמשוך כרטיסים, משהו לעשות לפחות.

ואני בכלל לא מדבר על זה ש-5 שנים רצוף הם מארחים שזו סיבה בפני עצמה להחרים.

אבל דרבי זה דרבי.

ולדרבי חוקים משלו.

אדון 41874790b.gifהיקר, אף אחד בקריית אליעזר לא מחרים משחקים לא תפסיד שום דבר

אם יש לך משהו נגדי אתה מוזמן לפתוח את זה, זה שאתה וותיק לא אומר שאתה יכול להחליט מי אוהד מכבי ומי לא, אני חזרתי לפורום פה רק בגלל שיחסית אין ריבים ביציע, כמו שאתה סבלת אז בתקופה של הריבים ולא עשית מנוי בגלל זה, אני החלטתי כן לעשות אבל התרחקתי מהדברים הרעים שהיו ביציע, חבל שאתה שחכת אותי, היה לנו שיחה קצרה אי שם ב-2009 בפרטית בפורום, אני גם הייתי בתקופות הקשות של מכבי, קצת מאכזב לשמוע אותך מרמז לכך שאני לא אוהד מכבי, נכון שלא הגבתי הרבה בפורום וכמו שאמרתי זה בגלל שהעדפתי להתרחק מכל הרעל הזה.

כתבתי לך את זה פה בהודעה קודמת וחבל שאתה לא באמת מקשיב לי, אתה עושה כרגע מה שההם עשו בתקופה הזאת לכל מי שחשב אחרת מהם, כל הכבוד, אתה לא שונה מהם.

תאמין לי.

לכל האלה שנגדי פה, תעשו מה שבאלכם, תבואו, אל תבואו, רדו ממני, יאללה בזה נגמר הדיון.

איך 1150 הגיע ל-200?

עזוב כמה הוגרלו. היציע שלנו ממש לא היה 200.

אם היתה קריאה חד משמעית להחרמה גם המקורבים שיכולים לקבל כרטיס בלי הגרלה לא היו קונים (כמובן שלא מאה אחוז).

הקטע שלא היה נסיון למחאה אפילו. לבקש מההנהלה שלא תמשוך כרטיסים, משהו לעשות לפחות.

ואני בכלל לא מדבר על זה ש-5 שנים רצוף הם מארחים שזו סיבה בפני עצמה להחרים.

אבל דרבי זה דרבי.

ולדרבי חוקים משלו.

עזוב שמהבחינה הזאת 1000 לא שונה בהרבה מ-200

אני זוכר שדיברו על סדר גודל 800

בכל מקרה זאת לא היתה כמות משמעותית להפועל

והם לא היו משנים את המחיר בשקל גם אם אוהדי מכבי היו קונים 0 כרטיסים

לכן אין שום משמעות ללהחרים שם..

זה ההסבר שלי.. לא חבר בשום עמותה ולא בטיח

חייב להבין את ההיגיון של "היו ריבים ביציע אז עזבתי את הפורום"

כי הייתי מדבר פה עם אנשים, פעיל פה קצת ואוטומטית אתה נכנס לריבים עצמם, לכל התחושה הזאת.

אגב, הפורום פה מעיד על כך שאני אוהד מכבי? אם אני לא מגיב פה זה אומר שאני אוהד חיפה כמו שאדון צבר חושב?

אם יש לי דעה שונה מאנשים פה זה אומר שאני לא אוהד מכבי?

חבל שאנשים עושים בדיוק את מה שאחרים פה עשו לפני כמה שנים ביציע, עשו את זה עליהם והם עכשיו עושים את זה לאחרים, אחלה!

אני מבזבז זמן פה ומגיב ודן עם אנשים על דברים שבאמת מפריעים לי ואני לא אוהד?

בנתיים יש פה כאלה שלא באים לטוטו אז תעשו חשבונות נפש עם עצמכם, הפורום הוא לא מדד לכולם!

אם יש לך משהו נגדי אתה מוזמן לפתוח את זה, זה שאתה וותיק לא אומר שאתה יכול להחליט מי אוהד מכבי ומי לא, אני חזרתי לפורום פה רק בגלל שיחסית אין ריבים ביציע, כמו שאתה סבלת אז בתקופה של הריבים ולא עשית מנוי בגלל זה, אני החלטתי כן לעשות אבל התרחקתי מהדברים הרעים שהיו ביציע, חבל שאתה שחכת אותי, היה לנו שיחה קצרה אי שם ב-2009 בפרטית בפורום, אני גם הייתי בתקופות הקשות של מכבי, קצת מאכזב לשמוע אותך מרמז לכך שאני לא אוהד מכבי, נכון שלא הגבתי הרבה בפורום וכמו שאמרתי זה בגלל שהעדפתי להתרחק מכל הרעל הזה.

כתבתי לך את זה פה בהודעה קודמת וחבל שאתה לא באמת מקשיב לי, אתה עושה כרגע מה שההם עשו בתקופה הזאת לכל מי שחשב אחרת מהם, כל הכבוד, אתה לא שונה מהם.

תאמין לי.

לכל האלה שנגדי פה, תעשו מה שבאלכם, תבואו, אל תבואו, רדו ממני, יאללה בזה נגמר הדיון.

לפי חוק גודווין, הויכוח הסתיים והפסדת בו.

עכשיו אתה מוכן בבקשה להפסיק להגיב?

לא יאומן איך נותנים פה לגיטימציה שאין מחאה למחיר כזה בגביע הטוטו.

כמו שאמרו פה ממש הקטנת ראש להגיד שהיה מלא גם ככה ולא שווה לנסות. תסלחו לי אבל זו חארטה. מילא בליגה אולי זה נכון אבל לא בגביע הטוטו (110 שקל על משחק אימון!! תכניסו את זה לראש רגע).

יש תחושה שבגלל שמדובר בג׳קי עושים מחאה בלי למצמץ (לא בא להגן עליו).

שלא יתפרש לא נכון, חושב שזה ביזיון שכל המשחקים האלה ב-50 והוא לוקח 80.

כבירי גם שבר את הנורמות והעקרונות, מתי בארץ לקחו סכום כזה לגביע הטוטו?

חושב שזו צביעות לא לנסות לפחות מחאה במחיר כזה בגביע הטוטו בטענה של זה גם ככה יהיה מלא אבל משחק ליגה על הרבה פחות מחרימים בקלות.

סוג של ״דתי לפי דעתי״ או ״הרב נוח״ - גירסת הכרטיסים והמחאות. תקראו לזה איך שאתם רוצים.

מסכים עם כל מילה.

חבל שכבירי לא לקח 300 שקל למשחק.