Jump to content

שוב אמסטרדם

Mario

Recommended Posts

אני וחברים רוצים לטוס ב18 בדצמבר, מצאנו טיסה טובה, אבל המלונות יקרים יחסית, מישהו מכיר משהו זול או אפשרות של דירה?

כמה כסף עלתה הטיסה?

אני רוצה גם לטוס סביב התאריך הזה

כמה כסף עלתה הטיסה?

אני רוצה גם לטוס סביב התאריך הזה

הכל נע סביבות ה250-400 יורו, הבעיה שלנו זה שאנחנו חייבים להגיע לאמסטרדם מוקדם יחסית כי המשחק ברבע ל5 שעון הולנד, ככה שרוב האופציות עם קונקשנים ירדו.

לא מוצאים מלון/דירה מספיק טובים מבחינת קרבה למרכז ותקציב.. דיי נתקענו

הכל נע סביבות ה250-400 יורו, הבעיה שלנו זה שאנחנו חייבים להגיע לאמסטרדם מוקדם יחסית כי המשחק ברבע ל5 שעון הולנד, ככה שרוב האופציות עם קונקשנים ירדו.

לא מוצאים מלון/דירה מספיק טובים מבחינת קרבה למרכז ותקציב.. דיי נתקענו

כן בדקתי עכשיו, איזה זין..יש טיסות ב700 שקל אבל קונקשן של 21 שעות, מוגזם.

בדקתי לפני חודש וחצי היו טיסות ב60 דולר חבל לא הזמנתי

דילן באיזה תקציב אתם מחפשים תן כיוון שיהיה אפשר לעזור.

קודם כל תודה.

אני יודע שזה יישמע אולי קצת הזוי שאנחנו רוצים לתכנן טיול בתקציב כזה אבל חבר'ה ממכינות קדם צבאיות שלא עובדים ורוצים לטייל קצת לפני הצבא, זה מה יש..

בעיקרון אמרנו שטיסה+מלון גג עד 2500. אנחנו חייבים להגיע מוקדם לאמסטרדם בגלל המשחק, וסופ"ש לא בא בחשבון (מצאנו דיל כולל כרטיסים למשחק בזול יחסית) כי חלק שומרים שבת. אין לנו בעיה לישון על קרשים העיקר להיות קרובים להכל, וגם עם קונקשנים נזרום העיקר שנגיע בזמן (נגיד לצאת במוצ"ש אפילו אם זה עוזר).

בקושי הצלחנו לרדת מ3000 אפילו יותר, וגם במחיר הזה לא הכל מושלם מבחינת מה שאנחנו מחפשים..

הטיול עם מכבי היה ביקור ראשון באמסטרדם. ששה ימים עם האישה ושילוב של מכבי באמצע. ממליץ לחפש דירות באייר בי אנד בי. יצא לנו זול יותר מכל מלון סביר שראינו. ישנו 3 דקות הליכה מהתחנה המרכזית ו- 6-7 דקות הליכה מהדאם (פשוט ברחוב של הקניות, לכיוון התחנה).

ממליץ ללכת לגן החיות. פשוט נהדר.

מחיפוש זריז מצאתי את הדירה הזאת

https://www.airbnb.com/rooms/10181630?checkin=12%2F18%2F2016&checkout=12%2F22%2F2016&guests=4&adults=4&children=0&infants=0&s=K9nsXxhV

יש שם מקום לחמישה, לדעתי אם הדירה תתאים לכם אז אולי שווה ליצור קשר עם בעלת הדירה אולי היא תתארגן על איזה מיטה מתקפלת או מזרן תמורת תוספת תשלום.

זה אולי נראה רחוק אבל טראם אחד ואתם בדאם.

גרתי רחוב אחד משם ויכול להגיד לך שזה אחלה איזור, זה איזור יהודי, יש הרבה מסעדות ופאבים במרחק של 10 דקות הליכה. אפילו יש בחור יהודי שמדבר עברית שיש לו שם חנות סנדוויצ'ים כשרה.

תסתכל בנושא אחורה חלק מה המלצות שרשמתי ממש קרובות לשם.

המינוס היחידי שאני רואה זה שאתם בני 18 והאוכלוסייה שם תהיה באיזור ה25+

תבדוק דרך hotwire.com

זה נותן לך הצעות מחיר על מלונות אבל אתה לא יודע את השם שלהם, אם קצת תחפור באינטרנט תוכל להבין איזה מלון כנראה קיבלת הצעת מחיר עליו.

בלי קשר, ממליץ על KAYAK ולחפש גם דרך הנייד באפלקציית KAYAK כי אתה מקבל לפעמים מחירים זולים שרק למובייל.

המלצה נוספת, תשנה IP , תמחק קוקיס ותגלוש גלישה פרטית. ככה לפעמים המחיר לא יעלה ואולי אפילו ירד. עשיתי ככה עם טיסת פנים בארה"ב של אמריקן איירליינס והוזלתי איזה 70 דולר.

כן, יש כמה דברים במחיר טוב אבל אני לא מתמצא באתר ולא מבין את המיקום של הדירה..

תקשיב תעזר במישהו ותסגור או ב AIRBNB (מנסיון במספר ערים באירופה) או אופצייה שנייה זה שתכנס לקבוצת פייסבוק שנקראת "אמסטרדם שלנו" יש שם בחור בשם יוסי שמסדר דירות לישראלים באמסטרדם (מכיר מספר אנשים שסגרו דרכו והיו מאוד מרוצים).

היחס למה שאתה מקבל בדירה לעומת מלון באותו סכום הוא די גדול ותוודא שאפשר לעשן (תדע שבמלון אם תופסים אותך מעשן אתה מקבל וואחד קנס)

וואלה ממש מומלץ לדבר עם יוסי אנחנו סגרנו דרכו יצא לנו דירה 250 מטר מהדאם אני חושב סביבות ה1000 לבנאדם 4 אנשים.

וואלה ממש מומלץ לדבר עם יוסי אנחנו סגרנו דרכו יצא לנו דירה 250 מטר מהדאם אני חושב סביבות ה1000 לבנאדם 4 אנשים.

חחח בעקבות ההמלצה שלי?

וואלה אני גם סגרתי דרכו, אחלה גבר ודאג לנו להכל במחירים סבירים

איך אני מגיע ליוסי הזה?

אופצייה שנייה זה שתכנס לקבוצת פייסבוק שנקראת "אמסטרדם שלנו" יש שם בחור בשם יוסי שמסדר דירות לישראלים באמסטרדם

חחח בעקבות ההמלצה שלי?

וואלה אני גם סגרתי דרכו, אחלה גבר ודאג לנו להכל במחירים סבירים

האמת שחששתי בהתחלה שה"תיווך" הזה יזיין אותנו בכסף ואז חבר הביא אותו מאח שלו והבנתי שיצאתי חומוס.

מצא לנו דירה מפחידה בדיוק בוויב שרצינו ובמקום מושלם. אחר כך קבוצה אחרת של חברים נתקעו בלי דירה בגלל העברת תאריכים והוא מצא להם דירה בחלונות 5 דק' מהדאם ממש מתאימה למה שהם רצו ובמחיר סבבה לאלה כמו שלנו.

בן אדם גבר, יש גם קבוצה בוואטספ שהוא עוזר ומייעץ, מומלץ!

זה כבר לא יוסי אבל סיפור שקרה לנו עם ההולנדי שהשכיר לנו את הדירה, כשהגענו הוא שלח מישהו שממש הסביר לנו על מלא דברים (בשלב מסוים התחיל לחפור חחח היה מצחיק ממש) והייתה לנו תקלה עם הוויפי שהוא לא הצליח לתקן, אמר לנו שיגיע מישהו לתקן יותר מאוחר וכשחזרנו לדירה חיכתה לנו מעטפה עם הקוד לוויפי ושקית של שני גרם מוריסון (אחד היחידים שהוא לא המליץ לנו עליו והחומר שאני אישית הכי אהבתי)

האמת שחששתי בהתחלה שה"תיווך" הזה יזיין אותנו בכסף ואז חבר הביא אותו מאח שלו והבנתי שיצאתי חומוס.

מצא לנו דירה מפחידה בדיוק בוויב שרצינו ובמקום מושלם. אחר כך קבוצה אחרת של חברים נתקעו בלי דירה בגלל העברת תאריכים והוא מצא להם דירה בחלונות 5 דק' מהדאם ממש מתאימה למה שהם רצו ובמחיר סבבה לאלה כמו שלנו.

בן אדם גבר, יש גם קבוצה בוואטספ שהוא עוזר ומייעץ, מומלץ!

זה כבר לא יוסי אבל סיפור שקרה לנו עם ההולנדי שהשכיר לנו את הדירה, כשהגענו הוא שלח מישהו שממש הסביר לנו על מלא דברים (בשלב מסוים התחיל לחפור חחח היה מצחיק ממש) והייתה לנו תקלה עם הוויפי שהוא לא הצליח לתקן, אמר לנו שיגיע מישהו לתקן יותר מאוחר וכשחזרנו לדירה חיכתה לנו מעטפה עם הקוד לוויפי ושקית של שני גרם מוריסון (אחד היחידים שהוא לא המליץ לנו עליו והחומר שאני אישית הכי אהבתי)

וואלה אצלנו יוסי סידר דירה בבניין ליד שוק הפרחים במיקום מפחיד עם נוף מפחיד.

על הבניין היו אחראים איזה 2 נפאלים הזויים שגם לנו חיכו עם כמה גרמים. שפתחו את הארון מתחת לכיור גילינו מבחר גדול של באנגים גם חח

והם דאגו לנו למוניות בהכי זול שיש ולכל מה שהיינו צריכים. בקיצור אחלה גבר היוסי הזה ואפשר לסמוך עליו.

יש לו גם אתר אינטרנט עם כל הדירות

amsterdam-in-holland.com

טוב בסוף סגרנו 14-19 לדצמבר, המחיר יקר(290 דולר) אבל השעות קטלניות(יציאה ב1 בלילה שבין שלישי לרביעי, הגעה ב8 ורבע ככה עם קונקשן של שעתיים ברומא ככה שהרווחנו יום, וטיסה חזרה ב11 בלילה) והקונקשניים לא רוצחים, וזה מה שהכריע את ההחלטה.

מלונות אתם ממליצים להזמין עכשיו או לחכות עם זה? אני מחפש משו קרוב למרכז(מרחק הליכה/תחבורה קצרה כל הלילה) וזול, זה הכי חשוב גם על חשבון האיכות.

דיברו פה כל הנושאים על קופי שופס וזה, אני יודע שזה לא גולת הכותרת של אמסטרדם אבל יש המלצות למועדוני לילה/ברים מטורפים?

ועוד דבר, כשגרתי בבלגיה נסענו תמיד לאיזה לונה פארק בהולנד בוביאלנד/וויאלנד משו כזה, מישהו יודע על מה אני מדבר? יש דרך קלה להגיע לשם מאמסטרדם?

שמתי לב עכשיו שזה נופל על המשחק של אייאקס - פ.ס.וו באמסטרדם. טירוף.

וואליבי?

הוא נסגר לתקופת החורף (סוף אוקטובר)

כן, כנראה..חבל.

יש עוד מקומות בסגנון שפועלים בחורף?

הזמנו עכשיו בקונטיננטל סנטר הוטל ב1500 ל5 לילות ממוקם ב Damrak 40 - 41

Amsterdam City Centre

Amsterdam, 1012 LG

איך המיקום?