Jump to content

שוב אמסטרדם

Mario

Recommended Posts

קניתי כרטיסים לamf יום שבת באמסטרדם ארנה מ1 בצהוריים עד 12 בלילה מופעים דיוויד גואטה, טיאסטו ועוד כמה נחמדים

אש אחי, אתה הולך להנות מחוויה של פעם בחיים...

כן תאמין לי שראיתי את הסרטון הזה אולי 100 פעמים...

0:43 חבר טוב שלי שנסע איתי לשם מופיע שם עם דגל ישראל חח

הוא היה בשגעון שהוא מופיע בסרטון כזה

• 2 weeks later...

אני טס לאמסטרדם בחורף בערך בכריסמס , מישהו שהיה שם בחורף איך שם ?

מקומות מומלצים מה לעשות שם ? קופישופ מומלץ ? מועדונים/ברים מומלצים? מסעדות ? אשמח להמלצות

אני גם טס בכריסמס.... כבר הייתי בחורף שנה שעברה ונורא קר.

הבעיה העיקרית בקור באמסטרדם שאתה יוצא החוצה קר פיצוצים אבל כל החנויות מחוממות למוות ככה שאתה נכנס עם מעיל לחנות ותוך דקה אתה מתחיל להזיע למוות.

בקשר למקומות מומלצים יש לך בדפים קודמים מלא המלצות

אני טס לאמסטרדם בחורף בערך בכריסמס , מישהו שהיה שם בחורף איך שם ?

מקומות מומלצים מה לעשות שם ? קופישופ מומלץ ? מועדונים/ברים מומלצים? מסעדות ? אשמח להמלצות

זאת בדיוק התקופה של פסטיבל האורות שם אז יהיה לך מגניב. יש פה מלא המלצות רק אוסיף אחת, אם אתה בקטע של עוגות תקנה רק בקופישופ Paradox, זאת הספייס קייק הכי טובה בעיר וגם היחידה ששמים בה גרם לחתיכה.

באיזה איזור דילן?

יש מלון יחסית חדש שנמצא ליד ה-amsterdam rai, טראם אחד ואתם במרכז, וגם מסביבו יש הרבה פארקים ומסעדות, אבל הוא לא במרכז. לילה שם עולה בסביבות ה60 יורו. קוראים לו motel one.

בעצם אני לא יודע עד כמה הוא יתאים לבני 18, אבל סתם שתדע על האופציה הזאת וגם ככה זה נהיה נושא מרכזי.

באיזה איזור דילן?

יש מלון יחסית חדש שנמצא ליד ה-amsterdam rai, טראם אחד ואתם במרכז, וגם מסביבו יש הרבה פארקים ומסעדות, אבל הוא לא במרכז. לילה שם עולה בסביבות ה60 יורו. קוראים לו motel one.

בעצם אני לא יודע עד כמה הוא יתאים לבני 18, אבל סתם שתדע על האופציה הזאת וגם ככה זה נהיה נושא מרכזי.

עדיף באיזור המרכז אבל אם זה ממש זול אז עדיף.

דירות אמור לעלןת יותר זול?

עדיף באיזור המרכז אבל אם זה ממש זול אז עדיף.

דירות אמור לעלןת יותר זול?

אני טס ביום ראשון, הפעם אנחנו טסים שישה חברים כל אחד משלם 900 שקל על הדירה למשך חמישה לילות.. פעם שעברה נסענו שלושה ושילמנו אלפייה כל אחד גם לחמישה לילות.

הדירות ברמה גבוהה מאוד (לפחות הראשונה, השניה עושה רושם כזה אבל לא נדע עד שנגיע)

בכל מקרה ממליץ על BOOKING, יש המון דירות מדהימות במחירים נוחים, המטרה זה לקלוע כמה שיותר קרוב לדאם.

אתה יכול לנסות AIRBNB אבל אני אישית חוויתי איתם רק נפילות.

אני טס ביום ראשון, הפעם אנחנו טסים שישה חברים כל אחד משלם 900 שקל על הדירה למשך חמישה לילות.. פעם שעברה נסענו שלושה ושילמנו אלפייה כל אחד גם לחמישה לילות.

הדירות ברמה גבוהה מאוד (לפחות הראשונה, השניה עושה רושם כזה אבל לא נדע עד שנגיע)

בכל מקרה ממליץ על BOOKING, יש המון דירות מדהימות במחירים נוחים, המטרה זה לקלוע כמה שיותר קרוב לדאם.

אתה יכול לנסות AIRBNB אבל אני אישית חוויתי איתם רק נפילות.

זה בדיוק המחיר שאנחנו מחפשים אבל לא מצאתי משהו נורמלי בפחות מ1500 שקל.

זכור לך איפה הייתם שעלה לכם מחיר כזה? וכמה הקרבה לכיכר דאם חשובה?

זה בדיוק המחיר שאנחנו מחפשים אבל לא מצאתי משהו נורמלי בפחות מ1500 שקל.

זכור לך איפה הייתם שעלה לכם מחיר כזה? וכמה הקרבה לכיכר דאם חשובה?

http://www.booking.com/hotel/nl/city-suits-apartments.he.html?aid=1136575;sid=a2b70edc516bae12aa7cba12210006dd;checkin=2016-11-13;checkout=2016-11-18;dest_id=-2140479;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;hpos=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;soldout=0%2C0;srfid=d7ab8b742062f4b54a99305baa7f0f34df565c85X1;type=total;ucfs=1&

היינו כאן, זה בניין של שתי קומות, בדירה למעלה יש נוף מהמרפסת לנהר, ובדירה למטה (מה שאנחנו לקחנו) יש חצר נחמדה כזאת.

יש מיטה זוגית ועוד שתי מיטות יחיד, מקלחת מדהימה, בקיצור הכל טיפ טופ, גם הבעלים נחמד ואיך שהגענו ישר הכווין אותנו לקופי שופס הכי קרובים אלינו.

הדירה ממוקמת מרחק הליכה 20 דקות מהדאם בתוך שכונה מדהימה מלאת גשרים (בשלושת הימים הראשונים עשינו עיקוף שלקח לנו 45 דקות עד שמצאנו קיצור, למרות שהדרך הארוכה כיפית יותר)

דקה מרחוב Haarlemmerstraat שהוא רחוב אדיר בפני עצמו עם כמה קופי שופס טובים ואחלה מסעדות.

ו3 דקות הליכה מתחנת אוטובוס\טראם שתיקח אותך לכל מקום.

קיצר רצינו לחזור לשם אבל התאריכים שלו כבר נתפסו.

ממליץ בחום

הדירות שקרובות לדאם מן הסתם יקרות יותר, השאלה עד כמה כדאי לכם להרחיק כדי לחסוך. התחבורה הציבורית באמסטרדם מעולה, וגם בלילה יש אוטובוס לילה. לדעתי מרחק של חצי שעה הליכה או 20 דקות בטראם אחד בלי החלפות הוא מרחק סביר מהדאם אם הטיול שלכם מתבסס על להיות שם הרבה.

לא יודע אם הדירות זולות יותר, אבל בדירה אתה תקבל הרבה יותר, במיוחד לצעירים. אתה בא לדירה מרוהטת ומאובזרת, לא לחדר במלון עם מיטה ואמבטיה.

ממליץ לבדוק גם באתרים כמו הוטלס קומביינד שמשווים מספר אתרים, אתם תתפלאו לראות איזה הבדלים יש בין האתרים השונים על אותו חדר.

אני סגרתי 4 לילות ב- hotel roode leeuw amsterdam (נמצא ממש על הדאם) וכשבדקתי בבוקינג זה עלה בסביבות 3 אלף שקל לזוג.

אח"כ בדקתי דרך הוטלס קומביינד ומצאתי את אותו החדר ב-1600 שקל דרך אתר אחר, לא האמנתי שיכול להיות כזה הבדל אז התקשרתי למלון כדי לוודא שהכל תקין ואמרו לי שההזמנה מאושרת והכל טוב.

מגנטו תעזור לי עם המבורגרים טובים.

• מנהלים ראשיים

ממליץ לבדוק גם באתרים כמו הוטלס קומביינד שמשווים מספר אתרים, אתם תתפלאו לראות איזה הבדלים יש בין האתרים השונים על אותו חדר.

אני סגרתי 4 לילות ב- hotel roode leeuw amsterdam (נמצא ממש על הדאם) וכשבדקתי בבוקינג זה עלה בסביבות 3 אלף שקל לזוג.

אח"כ בדקתי דרך הוטלס קומביינד ומצאתי את אותו החדר ב-1600 שקל דרך אתר אחר, לא האמנתי שיכול להיות כזה הבדל אז התקשרתי למלון כדי לוודא שהכל תקין ואמרו לי שההזמנה מאושרת והכל טוב.

מגנטו תעזור לי עם המבורגרים טובים.

זה משהו טוב:

http://www.burger-bar.nl/

https://www.google.co.il/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=Burger+Bar+Warmoesstraat

אם כבר אמסטרדם, אנחנו חבר'ה אחרי צבא מתכוונים לנסוע באזור אמצע ינואר, קר מדי ?

נסעתי בראשון לפברואר וירד לנו כל יום גשם לפרקים קצרים, באחד הימים ירד גם שלג לשעה אבל סך הכל הקור לא נורא כל כך, גטקס ומעיל טוב יעשו את העבודה.

אם כבר אמסטרדם, אנחנו חבר'ה אחרי צבא מתכוונים לנסוע באזור אמצע ינואר, קר מדי ?

הייתי גם באזור הזה, קור של מעיל וסווצרט טבל אתה לא מת, גם ככה רוב הדברים לעשות שם הם במקומות סגורים.