Jump to content

שוב אמסטרדם

Mario

Recommended Posts

הקופישופ הכי איכותי שם זה הGrey area, דברים טעימים האיכותיים. ממליץ להתארגן רק שם, ובכל הקופישופ אחר שאתה יושב לבוא מוכן מבחינה הזו ולהזמין רק אוכל או שתיה, רוב המקומות זה גימיק והירק בינוני.

לא רחוק משם יש את מסעדת קפה דה קלוס, ארוחה מדהימה עם מגוון סטייקים רחב במחיר מצחיק (ראשונה+תוספת עיקרית שתייה וקינוח יצא משהו כמו 40€ לראש). לא הפסקתי לדבר עליה חודש אחרי שביקרתי שם

תהנה אח

קפה דה קלוס חוויה... אבל קח בחשבון שתמיד יש שם תור... אז תזמין מקום לך תעשה סיבוב ותחזור

אם אתה נוסע בתקופה הקרובה ממליץ בחום לקחת חצי יום ולנסוע לWALIBI שזה לונה פארק מטורף... אבל רק אם לא יורד גשם הוא נפתח.

לגבי הקופישופס - מבקר שם בתקווה בעוד חודש-חודשיים. אשמח להמלצות על כאלה עם אופציה לשבת בשולחנות בחוץ בניחותא. בשני הביקורים האחרונים שלי באמסטרדם פשוט לא סבלתי את האווירה בתוך כל הקופישופים. אולי זה רק אני, אבל כ"כ לא מתחבר ל-vibe הכבד שבתוך רוב הקופישופס, מעדיף להדליק אחת באוויר הפתוח.

לגבי הקופישופס - מבקר שם בתקווה בעוד חודש-חודשיים. אשמח להמלצות על כאלה עם אופציה לשבת בשולחנות בחוץ בניחותא. בשני הביקורים האחרונים שלי באמסטרדם פשוט לא סבלתי את האווירה בתוך כל הקופישופים. אולי זה רק אני, אבל כ"כ לא מתחבר ל-vibe הכבד שבתוך רוב הקופישופס, מעדיף להדליק אחת באוויר הפתוח.

אז תקנה ולך תשב באיזה פארק בתאכלס

לא זכור לי קופישופ אחד שאפשר לעשן בו בחוץ.... והייתי לא מעט פעמים באמסטרדם

בבולדוג המקורי הראשון יש מתחם קטן בחוץ

אין הרבה קופישופס שזה אפשרי.

זה מה שעשיתי פעמיים קודמות, שזה סבבה, אבל מן הסתם יותר נחמד ונוח למצוא מקום שגם אפשר לשבת ולהזמין איזה שתייה/אוכל בצד. זכור לי מלפני שנתיים שישבתי באיזה קופישופ בחוץ והיה ממש מצוין, לא זוכר את השם של המקום לצערי, אבל מניח שעדיין אפשר למצוא כאלה.

תודה למי שענה.

אני טס בתחילת חודש הבא.. איך המזג אוויר?

אשמח בכללי לעוד המלצות, הפורום אחד ממקורות המידע האמינים והשימושיים שיש

תודה למי שענה.

התחיל להיות חורפי אמא שלי חזרה משם לפני שבוע.

יש שמש ופתאום גשם אז תביא גם וגם.

עוד חודש זה כבר חורף 18 מעלות ביום עם גשם.

תודה למי שענה.

אשמח בכללי לעוד המלצות, הפורום אחד ממקורות המידע האמינים והשימו

תודה למי שענה.

אני הייתי לפני שנתיים ב23-30 לאוגוסט - היו ימים עם שמש, היו ימים עם גשם זלעפות. גשם זה הכי באסה שיש, עדיף שלג וקור מאשר גשם.

אבל אם זה תחילת ספטמבר אתה כבר יכול להסתכל בתחזית

יש משהו כמו 4 בולדוג ובכולם יש אופציה לשבת בחוץ עד כמה שאני זוכר נכון.

הבולדוג הראשי הוא באיזור שנקרא "לייטספליין", בגדול יש שני אזורים מרכזיים (הלייטספליין והדאם).

"אברקסס" קופישופ מלחיץ, יש להם חומר מפגר.

כנ"ל ה"באבא", "אמנזיה", "גרין האוס" וה"דולפין".

במידה ואתה לא מוצא את עצמך בקופי שופ תמיד אפשר להניע ב"וונדלפארק" עם איזה בירה ככה בסבבה על הדשא.

אם זה טיול ראשון שם אני גם ממליץ לקפוץ למפעל של הייניקן, מוזיאון הסקס, לאיצטדיון של אייאקס (מצריך מטרו), לעשות אפילו שייט בתעלות, מוזיאון המריחואנה וכמובן לחלונות אדומים.

בגדול כל האטרקציות האלה (מלבד החלונות כמובן) הם לאנשים שמגיעים לאמסטרדם בפעם הראשונה ולא מגיעים תאכלס לטיול של "חקר החומר" (היינו 4 פעמים החברה ומהטיול השני ככה הגדרנו אותם, "נוסעים לחקור את החומר"), שתטוס כבר בפעם השניה והשלישית מבטיח שהטיול יהיה שונה בהרבה יותר.

*פיצה נויורק- מ ד ה י מ ה.

תהנה ואל תתן לזונות בחלונות יותר מ50 יורו, שלא יעשו לך קטע כמו שהן תמיד עושות ל"חדשים" באמסטרדם ?

יש משהו כמו 4 בולדוג ובכולם יש אופציה לשבת בחוץ עד כמה שאני זוכר נכון.

הבולדוג הראשי הוא באיזור שנקרא "לייטספליין", בגדול יש שני אזורים מרכזיים (הלייטספליין והדאם).

"אברקסס" קופישופ מלחיץ, יש להם חומר מפגר.

כנ"ל ה"באבא", "אמנזיה", "גרין האוס" וה"דולפין".

במידה ואתה לא מוצא את עצמך בקופי שופ תמיד אפשר להניע ב"וונדלפארק" עם איזה בירה ככה בסבבה על הדשא.

אם זה טיול ראשון שם אני גם ממליץ לקפוץ למפעל של הייניקן, מוזיאון הסקס, לאיצטדיון של אייאקס (מצריך מטרו), לעשות אפילו שייט בתעלות, מוזיאון המריחואנה וכמובן לחלונות אדומים.

בגדול כל האטרקציות האלה (מלבד החלונות כמובן) הם לאנשים שמגיעים לאמסטרדם בפעם הראשונה ולא מגיעים תאכלס לטיול של "חקר החומר" (היינו 4 פעמים החברה ומהטיול השני ככה הגדרנו אותם, "נוסעים לחקור את החומר"), שתטוס כבר בפעם השניה והשלישית מבטיח שהטיול יהיה שונה בהרבה יותר.

*פיצה נויורק- מ ד ה י מ ה.

תהנה ואל תתן לזונות בחלונות יותר מ50 יורו, שלא יעשו לך קטע כמו שהן תמיד עושות ל"חדשים" באמסטרדם

הולכים למשחק של אייאקס ובטח נעשה עוד כמה אטרקציות כאלה, השאלה אם באמת שווה כל הההיניקן אקספרס ומוזאון סקס ומריחואנה כי זה בסוף גם כסף וגם זמן שיכולתי להשקיע בדבר אחר.

שאלה נוספת, התוקף של הדרכון שלי פג 3 וחצי חודשים מיום הטיסה חזרה לארץ? עלולה להיות בעיה עם כל השטות של החצי שנה וזה או שבהולנד (כמו בגרמניה עד כמה שהבנתי) אפשר פשוט להכנס עם 3 חודשים תוקף?

שאלה נוספת, התוקף של הדרכון שלי פג 3 וחצי חודשים מיום הטיסה חזרה לארץ? עלולה להיות בעיה עם כל השטות של החצי שנה וזה או שבהולנד (כמו בגרמניה עד כמה שהבנתי) אפשר פשוט להכנס עם 3 חודשים תוקף?

אתה צריך לצאת מפה עם דרכון בתוקף לפחות לעוד חצי שנה, אחרת יש מצב לבעיות.

חדש דרכון, אפשר לעשות את זה באינטרנט וזה תהליך יחסית מהיר.

עזוב להיכנס להולנד, לא ייתנו לך לצאת בכלל מהארץ.

הולכים למשחק של אייאקס ובטח נעשה עוד כמה אטרקציות כאלה, השאלה אם באמת שווה כל הההיניקן אקספרס ומוזאון סקס ומריחואנה כי זה בסוף גם כסף וגם זמן שיכולתי להשקיע בדבר אחר.

וואלה אחי....בינינו, אין יותר מידי מה לעשות באמסטרדם (עיר מטורפת באמת שאין לי מילים, הייתי בכל אירופה מלבד אירלנד (אוטוטו עם מכבי) והיא היעד המועדף עליי, אבל "להשקיע בדבר אחר" וואלה לא חושב שיהיה לך במה, אלא אם כן מעניין אותך לנסוע לראות את כפר הדייגים או את שוק הפרחים, בגלל זה ציינתי למעלה שיש הבדל בין טיול ראשון שם (כל האטרקציות) לבין טיול שני שלישי ורביעי שם (סטלות עולם מקופי שופ לקופי שופ לחלונות לדירה לקופי שופ לדירה לחלונות לקופי שופ).

בגדול התפיסה שלי שאם אתה מגיע פעם ראשונה למקום חדש, אז תעשה הכל ותמצה את הזמן שלך ותבקר בכ-ל האטרקציות כי לא נראה לי שאתה טס כל יום לחו"ל, חבל פשוט לפספס. כמו שכתבתי למעלה זה טיול ראשון שלך שם ככה שאני באמת ממליץ להיכנס לכל האטרקציות גם אם יעלה לך קצת כסף.

ממש קרוב לדאם, רחוב nes 102 אם זה אומר לך משהו

אתם תהיו במקום ממש ממש מרכזי וממש קרוב למקום הלינה של מי שרשמתי לו את ההודעה הארוכה ההיא ככה שמה שרשמתי לו תופס גם אליך. מה שכן, אתם תהיו ממש קרוב לקלברסטראאט אז הייתי משלב אותו יותר לסוף היום שלא תתעייפו שם ואז ילך היום. ליד האיצטדיון של אייאקס יש גם media markt שזה אלקטרוניקה וגם decathlon, שזאת חנות ביגוד וספורט שיש בה הכל, ממש הכל, ציוד לאופניים, סקי, שחייה, סנפלינג, אפילו לטיפוס הרים שבקושי יש גבעה בהולנד.