Jump to content

נושא רשמי של מתי הגעתי הביתה - מחזור ראשון

idan12

Recommended Posts

טוב זה עובד ככה,

מי שמתאים לו יותר טדי יגיד- הכי כדאי לשחק בטדי, יותר נוח, היו באים יותר אוהדים.

מי שמתאים לו נתניה יגיד את ההפך, שעדיף נתניה, וזה יותר נוח לרוב האוהדים...

בקיצור חשיבה סלקטיבית...

נתניה או טדי? לחלק יהיה עדיף את זה ולחלק את ההו, לפי איזו המגורים. לא יודע לגבי חתך רוב אוהדי מכבי..

מה שכן, לא משנה מה, טדי או נתניה, ההנהלה היתה צריכה לדאוג לדרכי הגעה סבירים יותר.

אם היו מסכמים עם רכבת ישראל על קווי רכבת מיוחדים במשחקי בית + שאטלים נורמלים במחיר שנתי מסובסד,

כזה שתשלם עוד X למנוי ותקבל שאטלים (המחיר צריך להיות סביר והגיוני) - זה היה מוריד הרבה מההתמרמרות

ומהקושי. ההלוך חזור לנתניה דרך כל הפקקים זה קטסטרופה.

אני חושב ששני האצטדיונים הם סיוט לקהל מבחינת ההגעה (שבתאכלס רוב אוהדי מכבי גרים במרובע של ר"ג ת"א ראשון עד רחובות) ולכן ההגעה לטדי כנראה אפילו יותר קלה פיסית, למרות שפסיכולוגית מרגיש אחרת.

אבל לטדי יש את היתרון, שבכמה משחקים הגדולים שכל הקהל כן יגיע, ממש תהיה שם אווירה אדירה.

נתניה גם דופק אותך במשחקים הקטנים וגם בגדולים.

בגדול: למי שאין רכב יעדיף נתניה

למי שיש רכב יעדיף טדי

אתה טועה בענק, כשאתה אומר רכב אתה מתייחס רק לקופסאות עם ה 4 גלגלים.

למי שיש רכב נורמלי בלי יותר מידי גלגלים נתניה יותר נוח כי זה הרבה יותר קרוב ונוח ובטוח יותר לעקוף את הקופסאות מרובות הגלגלים אשר בשוליים הצרים והמפותלים של כביש 1.

"הצבר"

אתה טועה בענק, כשאתה אומר רכב אתה מתייחס רק לקופסאות עם ה 4 גלגלים.

למי שיש רכב נורמלי בלי יותר מידי גלגלים נתניה יותר נוח כי זה הרבה יותר קרוב ונוח ובטוח יותר לעקוף את הקופסאות מרובות הגלגלים אשר בשוליים הצרים והמפותלים של כביש 1.

"הצבר"

בעיקרון אתה צודק, רק למה לוקח לי שעתיים פלוס כבר פעם שלישית או רביעית שאני מגיע לשם העונה ? ( בחמישי האחרון לקח לי שעתיים וחצי מבת ים !!! )

איזה עונש זה יאללה.

יצאתי דפוק :happy:

אני מיואש מהנסיעה הזאת.

לא מבין את האמירה הזאת שאם היינו מארחים בטדי היו פחות מנויים, אם היינו מארחים שם היה לפחות 20 אלף ואני בטוח בזה

ממש לא. מרחק ופוטנציאל ענק להשיג כרטיסים למשחקים גדולים.

אתה כותב כאילו טדי נמצא בתל אביב בבלומפילד החדש אחרי שנחזור עייפים ושבורים מכל הנסיעות בהחלט יש סיכוי טוב ל-20 אלף מנויים אבל בטדי היו אולי 7-8 אלף מנויים

מי שגר באיזור השפלה, לא מבין למה אתם לא נוסעים מכביש 6 לפחות בהלוך... למה לכם לעמוד שעתיים פלוס את איילון /כביש 4 וכביש החוף.

אני נוסע מאיזור נתב"ג בערך שעה ו 10 דקות כולל חניה.

אני חושב שגם איזור חולון בכיף יכולים לזרום לכביש 6 למרות הסיבוב, זה עדיף על נסיעה של שעתיים פלוס לפי איך שאני מבין ממכם.

מי שגר באיזור השפלה, לא מבין למה אתם לא נוסעים מכביש 6 לפחות בהלוך... למה לכם לעמוד שעתיים פלוס את איילון /כביש 4 וכביש החוף.

אני נוסע מאיזור נתב"ג בערך שעה ו 10 דקות כולל חניה.

אני חושב שגם איזור חולון בכיף יכולים לזרום לכביש 6 למרות הסיבוב, זה עדיף על נסיעה של שעתיים פלוס לפי איך שאני מבין ממכם.

$$$

מה שכן, צריך לנסות לארגן אוטובוסים משותפים שיצאו בקביעות מנקודה מסויימת. יכול לחסוך המון כאב ראש, כסף ובעיות חנייה.

וכמובן, גם מפחית את הפקקים. אם יהיו עוד עשרה אוטובוסים זה כבר יוריד את הלחץ ביציאה.