Jump to content

נושא רשמי של מתי הגעתי הביתה - מחזור ראשון

idan12

Recommended Posts

תל אביב

נכון שאתה גר בצפון תל אביב?

אוהד מכבי שלא גר בצפון תל אביב אלא בחלקו הדרומי ןכמובן באיזור בת ים חולון ראשלצ

ודרומה יעדיפו את טדי ב100%

אתמול יצאתי מהבית ב7:20 והגעתי לטדי ב8:10

לנתניה נסעתי השנה לכל המשחקים ולא קרה שהגעתי פחות משעתיים

עם הלשון בחוץ וכל כולי עצבים ומהחנייה ברגל לאיצטדיון אני מקלל את כל העולם

ושלא נדבר על החזור שרק להגיע ליציאה לתל אביב לוקח איזה 30 דקות

אתמול לקח לי שעה מתל אביב .( יצאתי ב-17:15)

עד עכשיו העונה לא היה משחק שלקח לי פחות משעה וחצי להגיע לנתניה המקולל. ( ואם אני רוצה לבוא למשחק כמו בנאדם אחרי שאני מתארגן בבית, אני צריך לצאת ב-15:30 מקסימום מהעבודה )

אז לך נתניה עדיף, אבל אתה לא יכול לכתוב שזה שטויות, תעבור על הנושאים מאתמול ותראה איזה הבדלים בתגובות פה בין הנסיעות לנתניה.

לגבי הילדים, אם מכבי באמת הייתה רוצה אפשר לסדר תחבורה ציבורית עד שעה מאוחרת ( ביתר עושים את זה ) אבל כנראה שטדי לא הייתה אופציה בכלל.

היה בלאגן בגמר גביע תודות למשטרת ישראל, לפני שנתיים בעונה של פאקו לגמר גביע הטוטו לקח לי כמעט שעתיים להגיע למגרש !

מה זה משנה התגובות פה? עובדתית הגיעו אתמול פחות אוהדים למשחק בית של הקבוצה מאשר במשחקים הקודמים בנתניה באירופה

אני לא יודע איזה משחק יותר חשוב בשביל האוהדים שגורם להם לא לפספס את המשחק, משחק ליגה ראשון או משחק באירופה, אבל כשאתה לוקח בחשבון גם שאתמול המשחק היה כלול במנוי ועדיין אלפים ויתרו עליו, זה אומר הכל.

נתניה > טדי. רק את הדרבי/חיפה/ב"ש הייתי מעביר לטדי, כי יש פוטנציאל להביא יותר אוהדים + אפשרות לתקוע את היריבה בדרומי.

מה זה משנה התגובות פה? עובדתית הגיעו אתמול פחות אוהדים למשחק בית של הקבוצה מאשר במשחקים הקודמים בנתניה באירופה

אני לא יודע איזה משחק יותר חשוב בשביל האוהדים שגורם להם לא לפספס את המשחק, משחק ליגה ראשון או משחק באירופה, אבל כשאתה לוקח בחשבון גם שאתמול המשחק היה כלול במנוי ועדיין אלפים ויתרו עליו, זה אומר הכל.

נתניה > טדי. רק את הדרבי/חיפה/ב"ש הייתי מעביר לטדי, כי יש פוטנציאל להביא יותר אוהדים + אפשרות לתקוע את היריבה בדרומי.

הלוואי נקבל רדיוס על שטויות כל משחק ונעבור לטדי, ושיגיעו רק מי שבאו אתמול.

בטח שהגיעו פחות אוהדים, מכבי לא דאגה לרכבות והסעות אחרי המשחק, רק מי שגר בצפון תל אביב צפונה ( כל אזור השרון והצפון ) הרוויח מהמעבר לנתניה.

מה זה להעביר משחקים באמצע העונה ? במקום לתת הצגות במשחקים גדולים ולתקוע את היריבות בדרומי, ניתן להם לשבת מעל אוהדים של מכבי, ללא ספק חשיבה גאונית.

נתניה עדיף על טדי ? למי שלא סובל בנסיעות האלה בטח שזה עדיף, אני מנחש שאתה לא צריך לנסוע שעתיים וחצי להגיע למגרש בנתניה שכולך בעצבים.

טדי יותר טוב מבחינת הכל, טעות ענקית של מכבי.

בהכל חוץ מכמה אוהדים מגיעים למשחק, שזה מה שהכי חשוב בסופו של דבר.

תפסיק להתווכח עם עובדות ומספרים.

בהכל חוץ מכמה אוהדים מגיעים למשחק, שזה מה שהכי חשוב בסופו של דבר.

תפסיק להתווכח עם עובדות ומספרים.

תמשיך להתעלם ממה שבא לך ולהמשיך לכתוב את זה... (ויפה שהסקת את זה ממשחק אחד, מכבי שמה זין על הקהל שלה ולא דואגת לו שזה מה שהכי חשוב בסופו של דבר, זה שלא דאגו לרכבות ואוטובוסים זה בושה, אבל התרגלנו שמזיינים אותנו, הכי חשוב שיש עובדות ומספרים... )

ועוד פעם, מה זאת השטות הזאת להעביר משחקים גדולים לטדי ? לא אמרת שנתניה עדיף ? ( מסכן יהיה מי שישב מתחת לאולטראס הפועל והקופים במערבי, אני מכיר מישהו שעוד מנסה להחליף מקום )

אני בטוח שלהגיע למגרש בנתניה נוח לך מאוד, זכית, אבל תמשיך להביא לפה סיבות למה נתניה עדיף. ( לך זה עדיף ללא ספק, להרבה אוהדים זה בלתי נסבל )

בתקווה להרבה " רדיוסים " בטדי בעונה הקרובה, היה כיף עם 6000 אוהדים אתמול.

אתה זה שמתעלם מהמספרים שמספרים את כל הסיפור

משחק בית ראשון בליגה שכבר שילמת עליו כסף במנוי, והגיעו פחות אוהדים ממה שמגיעים לנתניה במשחקים שצריך לשלם עליהם על הכרטיס

לגבי להעביר משחקים לטדי זה בחצי צחוק, שנקבל רדיוסים על המשחקים האלה.

וכן, להגיע לנתניה יותר נוח לי מטדי, אבל זה לא רק אני. אם תקח את כל הקהל של מכבי בכל הארץ, עובדתית, לרוב האוהדים נתניה יהיה נוח יותר מטדי.

משחק בית ראשון בליגה שכבר שילמת עליו כסף במנוי, והגיעו פחות אוהדים ממה שמגיעים לנתניה במשחקים שצריך לשלם עליהם על הכרטיס

" המספרים שמספרים את כל הסיפור " משפט שמתאים לכיוון שמכבי הולכת אליו, שילמתם כבר על המנוי אז על הזין שלנו איך תגיעו ותחזרו הביתה, מה הבעיה לארגן רכבת שתעצור בכמה תחנות ?!

טוב אתה צודק, אני מתעלם ואתה חזק מאוד במספרים, תהנה בנתניה זה בטח קל"ב בשבילך, אני וחברים שלי נצא ב-3 וחצי מהעבודה וניתקע שעתיים בפקקים ( במקרה הטוב ) כדי להגיע לשביל המסריח בדרך למגרש המגעיל הזה.

יאללה פנאטיקס אבוקות...

לגבי להעביר משחקים לטדי זה בחצי צחוק, שנקבל רדיוסים על המשחקים האלה.

וכן, להגיע לנתניה יותר נוח לי מטדי, אבל זה לא רק אני. אם תקח את כל הקהל של מכבי בכל הארץ, עובדתית, לרוב האוהדים נתניה יהיה נוח יותר מטדי.

מאיפה הבאת את זה ?

בפעם האלף, מכך שהגיעו אתמול הרבה פחות אוהדים לטדי מאשר הכמות שמגיעה לנתניה

ברור, בוא נשווה בין משחק ביום חמישי בערב ( שרוב האנשים לא עובדים בשישי ) לבין יום ראשון ב-21:00 שצריך לקום לעבודה מוקדם בבוקר ביום שני. ( והבאנו 8100 למשחק מכריע נגד הקזחים, זה נראה לך מספיק ? כמה באו נגד הקרואטים ? )

ובפעם הרביעית, ההתנהלות של מכבי מגעילה בנושא הקהל שלה.

עזוב זה לא מתקדם, מי שהרוויח מהמעבר הזה זכה, אנחנו נמשיך לסבול ולחכות למשחקי חוץ יותר ממשחקי בית.

הגעתי בשבע וחצי לטדי אחרי שעה נסיעה מפתח תקווה. החזור לקח טיפה יותר בגלל העבודות בכביש 1.

בנתניה הגעתי השנה לכל המשחקים ותמיד לקח לי בין שעה לשעה ורבע בהלוך והחזור די מהיר בסך הכל חצי שעה. מבחינת זמני נסיעה מבחינתי נתניה עדיף

ערן, אל תהיה דמגוג. יש כל כך הרבה פרמטרים שאתה מתעלם מהם שזה קצת מגוחך. חשיבות המשחק, יום המשחק ותחבורה ציבורית בסיום המשחק הם דברים שהשפיעו על אלפי אנשים.

אתה מצחיק, אתה משווה משחק במוקדמות הליגה האירופית עם רכבות בחזור ביום חמישי, למשחק ביום ראשון בערב מול הפועל כפ"ס בלי תחבורה ציבורית חזרה למרכז בסוף.

תאמין לי שאם המשחק בחמישי היה בטדי היו מגיעים הרבה יותר ממה שהגיעו לנתניה.

יצאתי בחמישי האחרון לנתניה בשעה 18:00 מראשון, נכנסתי בשריקה אחרי שרצתי מהחניה, ואני לא רוצה לדבר בכלל על היציאה מהחניה בחזור.

נתניה זו בחירה גרועה ולפי מה שראיתי מהתגובות פה בפורום הרוב מעדיפים את טדי.

מאחל שיהיו עוד רדיוסים.

הגעתי בשבע וחצי לטדי אחרי שעה נסיעה מפתח תקווה. החזור לקח טיפה יותר בגלל העבודות בכביש 1.

בנתניה הגעתי השנה לכל המשחקים ותמיד לקח לי בין שעה לשעה ורבע בהלוך והחזור די מהיר בסך הכל חצי שעה. מבחינת זמני נסיעה מבחינתי נתניה עדיף

אם אני ההייתי גר בפתח תקווה גם אני הייתי מעדיף נתניה

אבל עובדתית רוב המנויים מגיעים מראשלצ חולון בת ים ודרומה משם

ולהגיע מהאיזורים האלו טדי עדיף בהרבה!!!

אתה קולט שלקח לך להגיע מפתח תקווה לנתניה שעה ורבע?!?

אחי אם אתה חושב שלנתניה אתמול היו מגיעים יותר

אז או שאתה חי בסרט או שאתה משקר לעצמך

אם אני ההייתי גר בפתח תקווה גם אני הייתי מעדיף נתניה

אבל עובדתית רוב המנויים מגיעים מראשלצ חולון בת ים ודרומה משם

ולהגיע מהאיזורים האלו טדי עדיף בהרבה!!!

אתה קולט שלקח לך להגיע מפתח תקווה לנתניה שעה ורבע?!?

לקח לי גם שעה ברוב המקרים, בדיוק כמו ההלוך לטדי. רק שמבחינת ההלוך זה לא משנה אבל החזור היה מאוד משמעותי, חצי שעה אל מול שעה ורבע-עשרים דק'. נתניה יותר קרובה לתל אביב מירושלים אין מה לעשות.

ומסכים שמבחינת תחבורה נטו להגיע מראשון לציון/חולון/בת ים/רמלה יותר קל להגיע לטדי מאשר לנתניה

כל אלה שעובדים עד שעה 7+ בדרום תל אביב ודרומה יכולים להגיד שלום לחצי מהניקובים שלהם

תתרגלו לשמוע את ה"יששש" בפניה ימינה ברמזור הארור באיילון שנמצא ליד האיצטדיון

זה הולך להיות הרגל לרוץ לרכב בסוף המשמרת כמו אחרי שוד בנק ולתמרן בדרכי עפר עם הווייז

עד דצמבר כולנו נכיר כל כיכר בעיר נתניה, כל סיבוב החלפת צמיגים!

פףףףףףףףף

דאו, אני מרמת גן וזמן נסיעה באמצע השבוע הוא די דומה. רק שבטדי יש גישה נורמאלית ואין פקקים או חניה קיבינימט מהמגרש. וטדי זה אחלה איצטדיון. מרבית הקהל שלנו הוא מהמרכז אני מניח ת"א רמת גן גבעתיים וגם חולון ובת עם שלהם בטח עדיף טדי. גם אני מניח כבר שאני מעדיף טדי.

לגביי טיעון המספרים, אני באמת מאמין שאם זה היה בנתניה אתמול אז היתה את אותה כמות אוהדים, אולי 500-1000 יותר. קח שובע יחסי (בכל זאת 3 אליפויות) וזה שמשחק באירופה יותר נחשב מאשר כפר סבא, תוסיף את זה שגם ככה זה נסיעה ביום ראשון וחזרה בלילה ותקבל איזה 30% שלא יבואו. אם זה היה בנתניה ולא בטדי גם לא בטוח שהייתי הולך.

המשחקים הבאים הם לא מדד כמובן (בית"ר, דרבי, חיפה) אבל שנארח את רעננה ואשקלון וכאלו (באמצע השבוע כמובן) אתה תראה את אותם מספרים, גם בנתניה.

אחי אם אתה חושב שלנתניה אתמול היו מגיעים יותר

אז או שאתה חי בסרט או שאתה משקר לעצמך

כמה פעמים אירחנו משחקי ליגה בנתניה בגלל רדיוסים? אף פעם לא היו כל כך מעט אוהדים כמו נגד כפ"ס בטדי

ועוד מדובר במשחק ליגה ראשון של העונה. אתם סתם מתווכחים עם עובדות כי ספציפית לכם טדי נוח יותר, אבל מתעלמים מכך שלרוב הקהל יותר נוח נתניה, ולא מוכנים לקבל את זה שאתם לא הרוב.

כמה פעמים אירחנו משחקי ליגה בנתניה בגלל רדיוסים? אף פעם לא היו כל כך מעט אוהדים כמו נגד כפ"ס בטדי

ועוד מדובר במשחק ליגה ראשון של העונה. אתם סתם מתווכחים עם עובדות כי ספציפית לכם טדי נוח יותר, אבל מתעלמים מכך שלרוב הקהל יותר נוח נתניה, ולא מוכנים לקבל את זה שאתם לא הרוב.

אתה זורק פה עובדות בלי שום ביסוס. שהיה רדיוס בנתניה זה משהו אחר, היית יודע שאתה עושה את הנסיעה הזאת באופן חד פעמי, עכשיו שזה נהיה באופן קבוע לאנשים נמאס לנסוע פעמיים בשבוע לשם ולבזבז 6 שעות על משחק.

מאיפה החלטת שלרוב נתניה עדיף? רק אל תגיד לי בגלל המשחק מול כפר סבא, כי כבר חצי פורום הסביר לך למה לא הרבה הגיעו.

נראה לי שאתה די ראש בקיר בעניין הזה.

אתה זורק פה עובדות בלי שום ביסוס. שהיה רדיוס בנתניה זה משהו אחר, היית יודע שאתה עושה את הנסיעה הזאת באופן חד פעמי, עכשיו שזה נהיה באופן קבוע לאנשים נמאס לנסוע פעמיים בשבוע לשם ולבזבז 6 שעות על משחק.

מאיפה החלטת שלרוב נתניה עדיף? רק אל תגיד לי בגלל המשחק מול כפר סבא, כי כבר חצי פורום הסביר לך למה לא הרבה הגיעו.

נראה לי שאתה די ראש בקיר בעניין הזה.

אז למה לטדי לא הגיעו יותר אוהדים אם זאת גם נסיעה חד פעמית?

בקיצור כל אחד מצדיק את מה שנוח לו וכבר טחנו מים בדיון הזה

אז למה לטדי לא הגיעו יותר אוהדים אם זאת גם נסיעה חד פעמית?

בקיצור כל אחד מצדיק את מה שנוח לו וכבר טחנו מים בדיון הזה

כי לא הייתה תחבורה ציבורית בסיום המשחק, וכי אנשים נסעו לנתניה כבר מספר פעמים העונה ( רצוף) ונמאס להם מהנסיעות