Jump to content

השיר המטונף

מאור ט

Recommended Posts

בואי תהיי דרמטית עוד קצת.

זה כולה שיר אוהדים!! שחררו כבר מהיפות נפש שלא מרשימה אף אחד

״איבדתם את האנושיות״? את איבדת את ההבנה שאת באה למשחק כדורגל ומה לעשות ששירים של מוצארט את לא תשמעי פה.

לא מתאים לך השיר? אל תשירי.

אבל את הדמגוגיה הזולה של ״ איבוד עקרונות וזעזוע עד בושה״ תשאירי בבית.

...

אני אישית לא שר "חולה **** " אבל לא שורק בוז , מי שרוצה שישיר מי שלא שלא ישיר .

אבל מכאן לאיבוד עקרונות וזעזוע עד בושה ? כולה כדורגל ,כולה עוד שיר שיחלוף בעוד כמה מחזורים אם לא ישרקו בוז .

לאנוס זה לא בסדר אבל הומו , לרגום ,שואה ,**** וכו זה בסדר

יפיי נפש

...

אני אישית לא שר "חולה **** " אבל לא שורק בוז , מי שרוצה שישיר מי שלא שלא ישיר .

אבל מכאן לאיבוד עקרונות וזעזוע עד בושה ? כולה כדורגל ,כולה עוד שיר שיחלוף בעוד כמה מחזורים אם לא ישרקו בוז .

לאנוס זה לא בסדר אבל הומו , לרגום ,שואה ,**** וכו זה בסדר

יפיי נפש

גם אבוקסיס חולה **** צורם וגם שואה צורם

אל תשווה הומו, זונה ובני זונות ואפילו כל אדום צריך לרגום או לכל אוהד מכבי יש בת..) לתיאור המפורט והמגעיל שיש בשיר

דיי יש גבול מסוים שהמובן מסויים מרגיש איבוד של צלם אנוש

מה השלב הבא לצחוק על אוטיסטים/ מפגרים?

השירי נעצה כלפי קבוצות אחרות הם לגיטימיים וחלק בלתי נפרד מכדורגל אבל חייב להיות לנו גבול

איך אפשר להנות ממשחק אחרי שיר כזה? מתחילתו של השיר, קצת לפני שקיבלנו גול, הייתי עם הראש בין הידיים מהבושה והזעזוע. לא חזרתי לראות את המשחק בכלל.

מי שאומר להתעלם, תבררו מתי איבדתם את העקרונות שלכם ואת האנושיות שלכם, אני לא איבדתי ולא מוכנה לוותר עליהם.

לא נוהג להגיב בנושאים כאלה, בעיקר כי אני לא מתעסק איתם.. וזה בעצם ה״טיפ״ שיש לי לתת לך בעניין.

אני מניח שאת מגיעה למגרשים מספיק שנים כדי להבין שפרט לעובדה שכולנו אוהדים קבוצה תל אביבית שמשחקת בצהוב, לא קיים מכנה משותף ברור מדי

בין כל חלקי הקהל של מכבי. יהיה לך קל יותר אם תפנימי את המציאות הזו עד הסוף.

אולי יהיה לך קשה לעשות את הניתוק הזה (בין הקהל לקבוצה) בהתחלה, אבל זה לגמרי אפשרי, ודי משחרר...

לי אישית כבר ממש לא אכפת מה הקהל שלנו שר (כל עוד זה לא פוגע באפשרות שלי להגיע למשחקים מן הסתם).

שיר בושה כל מי ששר את השיר הזה צריך להתבייש.

אתם צריכים להסתכל על הבנות ביציע שלנו ששומעות את השיר הזה מה זה גורם להן.

ובכלל למה צריך לשיר שיר שמפלג בין הקהל וילדים מפגרים ששרים דווקא יותר חזק.

תתבגרו ילדים קטנים

המילים של השיר מזעזעות, אין מחלוקת. לכך גם התכוון המשורר.

אך אונס אינו מוצג באור חיובי, אלא כאמצעי ענישה ברברי. אפילו אם אנחנו נותנים לערכים ומוסכמות להתערבב לנו באמנות (אני נגד, גם מאזין לואגנר), אין כאן באמת פגיעה בערכים - כאמור, גם בשיר המדובר, אונס נתפס כאקט שלילי (כפי שראוי).

גם אבוקסיס חולה **** צורם וגם שואה צורם

אל תשווה הומו, זונה ובני זונות ואפילו כל אדום צריך לרגום או לכל אוהד מכבי יש בת..) לתיאור המפורט והמגעיל שיש בשיר

דיי יש גבול מסוים שהמובן מסויים מרגיש איבוד של צלם אנוש

מה השלב הבא לצחוק על אוטיסטים/ מפגרים?

השירי נעצה כלפי קבוצות אחרות הם לגיטימיים וחלק בלתי נפרד מכדורגל אבל חייב להיות לנו גבול

אתה אחראי על עצמך, אתה יודע איפה הגבול שלך

יש אנשים שהגבול שלהם קצת יותר רחוק משלך

הם רואים את זה לגיטימי ואתה לא , זה כל הסיפור

פעם חשבתי שיש מין גלגל חיים לאוהד. ילד קטן שבא עם אבא, גדל, עובר יציע, מצטרף לארגון עד שמביא את הילד שלו.

פעם חשבתי שתמיד אחשוב אותו דבר, כשאהיה מבוגר אסתכל בקנאה/הערצה על 11, בדיוק כמו המבט שיש לגבר בן 40 על כל חייל שהוא היה בדיוק כמוהו.

פעם חשבתי שיבוא יום ואראה משחקים מהכורסה, אתבאס שאני לא מזהה את כל השירים, לא מריח את הדשא, לא נושם את האווירה. אבל מה לעשות, זה הגלגל.

פעם חשבתי שאין כמו הקהל בסרביה, התשוקה שלהם, ההערצה החולנית.

פעם חשבתי שאני יכול להיות בן אדם מסוים מחוץ למגרש, וברגע שאכנס אאבד הכל. כי זה "כולה כדורגל"/"זר לא יבין"/"אני לא יפה נפש" ושאר סיסמאות.

טעיתי.

אני לא רואה משחק מהכורסה ומקנא, אני רואה ולא רוצה להיות חלק כבר. לא מקנא בסרבים, מקנא באנגלים (של אחרי תקופת החוליגניזם). לא חושב שאני מחוץ למגרש ואני בתוכו זה אדם אחר.

איפה עובר הגבול? בין הסלידה מהסרבים לסלידה ממכבי-סל? בין "לאנוס" לבין "כל אדום צריך לרגום"? תכלס, לא יודע. לא מרגיש אותו דבר. זה צורם, וזה לא. ויודעים מה, הלוואי שגם זה יצרום. ויודעים מה, הלוואי שנהיה כמו מכבי-סל רק עם תוספת של אהבה ומחויבות לקבוצה, ושזה לא יבוא ביחד עם הרחקת ילדים, הורים ונשים, גזענות, טמטום, פוליטיקה, ניסיון לחקות ושאר חרא.

תנו לנו את מכבי חזרה

הבוז יותר מביך מהשיר, אתם לא רוצים אל תשירו אף אחד לא הכריח אותכם

וואלה חשבתי על זה אתמול סתם ככה. אני חושב שהבוז היה פחות צורם אלמלא הרימון עשן והרדיוס שנאכל בגלל דרבי הטוטו. אולי אנשים יגידו שזה לא קשור אבל הבוז הזה הוא לא רק נטו נגד השיר. הבוז הוא על הקנסות, הרדיוסים, הראדי, ועל כל החרא שהקהל הרחב ומכבי אוכלים בגלל התנהגות שתמיד מגיעה לרוב מאותם אנשים. לא מפליא אותי בכלל.

וואלה חשבתי על זה אתמול סתם ככה. אני חושב שהבוז היה פחות צורם אלמלא הרימון עשן והרדיוס שנאכל בגלל דרבי הטוטו. אולי אנשים יגידו שזה לא קשור אבל הבוז הזה הוא לא רק נטו נגד השיר. הבוז הוא על הקנסות, הרדיוסים, הראדי, ועל כל החרא שהקהל הרחב ומכבי אוכלים בגלל התנהגות שתמיד מגיעה לרוב מאותם אנשים. לא מפליא אותי בכלל.

בדיוק

לשיר אבוקסיס חולה **** זה להקניט אותו על הקרחת. זה לא שהוא באמת בסכנת חיים מסרטן...

לשיר "כל אדום צריך לרגום" זה גם להקניט. אוהדי כדורגל לא באמת רוצחים אחד את השני, לפחות לא בארץ.

לשיר "נאנוס לכם את הבנות" זה אצלי הגבול. נשים נאנסות כל יום. הן נאנסות ברחוב הן נאנסות בפאבים ואני בטוח שהן גם נאנסו במגרשי כדורגל. זו תופעה הרבה יותר רחבה ולצערי גם יותר "מקובלת" מרצח, וזו תופעה שצריך לגנות ולהיפטר ממנה כמה שיותר מהר, שלא נדבר על התחושה הקשה שבטח בחורות שכן עברו משהו מרגישות כשהן שומעות את השיר הזה. ומצידי שנחטוף גם 10 גולים על כל דקה של בוז, זה לא שיר שיש לו מקום אצלנו.

אונס זה דבר נורא, גם לשחוט ולשרוף אנשים זה קטע לא סבבה, אפילו המחשבה לתת לאנשים למות במדבר אלא אם יש להם חשיש נהדר זה מבאס, מילא גראס

10 שנים מדברים על אונס של זומבים, מה איתם?

מצחיק אותי גם שאנשים חושבים שהבוז יגרום לזה להיפסק ,כאשר בפועל זה גורם לזה להתגבר .

ואיך החולי **** מרגישים? וההומאים ? על כל שיר אפשר לשרוק בוז

אני רוצה להאמין שהארגון לא מחפש בכוח ריבים עם שאר הקהל, אבל יש תחושה שהוא קצת איבד את השליטה.

לשיר בלופים שיר שלכולם ברור שהוא עבר את גבול הטעם הטוב ( ויש גבול כזה לכל המתקשים פה ) נראה קצת לחפש בכוח לריב.

הלוואי שיבוא שינוי והארגון יבין שהוא צריך ללכת ביחד עם הקהל מסביב, ולא נגד.

יש פה אנשים שחייבים לצאת קצת מהבית ולהתחיל לזיין הם יכולים גם לבוא לפעמים למשחקים זה דווקא מאוד מענין ניראה לי שתהנו

רק מין בהסכמההההה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.