Jump to content

השיר המטונף

מאור ט

Recommended Posts

מה שהכי מצחיק זה שהשיר מתחיל ב: ”אתם משחקים אותה קיצוניים, שרים שירים על השואה, אתם חושבים שזה מגניב ואנחנו מתביישים בכם.“ ואני לא מצליח להבין את האירוניה.

השיר מחריד. צריך להוריד אותו נקודה, מבלי להיכנס לכל מיני שטויות. אנחנו לא הפועל ולא חיפה.

מקווה שהארגון יקבל קצת שכל ולא יבוא כקונטרה\פרינציפ\וואטאבר

אני לא מבין את ההשוואות לאוהדי הפועל וכו' זה שהם שרים על השואה זה בעיה שלהם לא שלי, אבל שפה שרים על פאקינג אונס של נשים זה מביך ועושה חשק להקיא

בחיי, אתם מאבדים את זה ואפילו לא מצליחים להצדיק את עצמכם

'כולה שיר' 'שתחררו, שנאה ספורטיבית' 'גם הם שרים דברים נוראיים'

כאילו חיפשו לקחת נושא שהוא טאבו, שהוא מספיק בעייתי ומנסים להראות בכוח קיצוניים. מספיק שיש(והסטטיסטיקה אומרת שבטוח יש, ולא אחת) בחורה אחת ביציע שעברה משהו כזה וזה יגרום לה לרצות לברוח מהיציע כדי שתפסיקו עם זה.

אני אפילו לא מדבר על הגועל נפש של לשמוע את זה בכל בפעם. במשחק נגד היידוק אפילו החבר'ה על הגדר צחקו במחצית על איך לוקחים את זה קשה. וואלק, אונס, צחוקים. איפה עובר הגבול שלכם, בחייאת, איפה?

חתיכת פליצה ששרים לך חיפה ובאר שבע שלכל אוהד מכבי יש בת זונה זה בסדר? ושממול הכביש יש אנשים ששרים לך שאתה והמשפחה שלך תכנסו ל.. אני חא רוצה להמשיך זה בסדר?

די כבר זה עולם האולטראס היום לא צריך להתייחס לכל מילה בשיר כזה או אחר..

לנעולל

תגיד לי שניה

יש מדינות ותרבויות במזרח התיכון שבהם זורקים מהגג או עורפים ראש על הומוסקסואליות או רוצחים בחורה שנאנסה כי היא כבר לא בתולה.

אז אתם בעד שנתחיל לעשות את זה גם בישראל בגלל שהשכנים עושים את זה?

אנשים שמשתמשים בשירי השואה כלגיטימציה לשיר כזה דבר דוחה- אתם באמת עד כדי כך מטומטמים?

לנוחיותכם צירפתי תרגום להודעה:

הו הו הו הו הו הו הו

נכון שזה 'שיר אוהדים' אבל לטעמי לא צריך לרדת לרמה הנמוכה הזו.

ואם הם שרים שירי שואה יימח שמם - אז אנחנו גם צריכים?

לא מתאים ל"רוח המכבית" .. ואם אוהדי קבוצות שרים לנו ככה ואף גרוע יותר - זה מקנאה יותר מאשר משנאה. אנחנו מכבי !

זה אוכל אותם בלב אם דווקא לא נתייחס אליהם ונתמקד רק במכבי האחת והיחידה, מכבי שלנו. שיזדיינו עם עצמם.

+ היה בסוף עוד שיר (בלחן של מי המציא את המילה) - שהכיל המון פעמים את השם-עצם "הפועל"..

אם אני בתור שחקן זר על המגרש, לא מבין למה הקהל שלי מזכיר את המוצצים האלו כל שניה.

(בוודאי ש'אשער' שזה שיר הקנטה, אבל רבאק, אנחנו רק מכניסים אותם לתודעה במקום למחוק אותם סופית, שזה למעשה לא להזכיר את הטמאים האלו על לשוננו).

די כבר עם זה, נו באמת!!!!!!

רוצים לשיר? תשירו! לא רוצים לשיר? אל תשירו!

כל עוד לא מקבלים על זה עונש אל תשרקו בוז, שרקתם בוז וקיבלנו גול

אגב, אני לא שר את השורה הזאת, אבל את רוב השיר כן!

ואגב, ככל שתשרקו יותר בוז ככה הארגון יעשה בכוונה, ראינו את זה היום.

אני מעריץ את אלה שעוד מנסים להכניס ל"קומץ" שכל...

בזבוז זמן.

די כבר עם זה, נו באמת!!!!!!

רוצים לשיר? תשירו! לא רוצים לשיר? אל תשירו!

כל עוד לא מקבלים על זה עונש אל תשרקו בוז, שרקתם בוז וקיבלנו גול

לא בגלל זה קיבלנו גול...

שיר מיותר מזכיר מאוד שירים מהצד השני של הכביש. חבל, זאת לא הרמה שלנו.

בכללי גם לא שיר כזה סוחף. נדמה שהומצא בשביל להגיד "אנחנו קיצונים, הינה שיר קיצוני".

בדיוק כמו ה"מכבי לאנוס" שבא אחריו.

אין בעיה עם השיר בכלל יש לי בעיה אחרת...שרו אותו 3 פעמים ולא שרקו בוז כמו שצריך עבר חלק

ואז המשיכו בכל מיני גרסאות של שירים אחרים עם המילים האלה ופה לא הבנתי בשביל מה?

זה ממש לחפש את הבוז בכוח ובמשחק כזה מהנה עם עידוד נהדר לפעמים הדווקא כשבאמת היה הכל טוב לא מובן

אני סומך על האנשי גדר שלנו שהם מספיק אינטליגנטים להבין שאין צורך להתסיס תאווירה בינינו לבין עצמנו

שרים תשיר זה בסדר אבל למה עוד גרסאות ועוד המשכיות בסוף היה ברור שהבוז יבוא וחבל חבל חבל

אין בעיה עם השיר בכלל יש לי בעיה אחרת...שרו אותו 3 פעמים ולא שרקו בוז כמו שצריך עבר חלק

ואז המשיכו בכל מיני גרסאות של שירים אחרים עם המילים האלה ופה לא הבנתי בשביל מה?

זה ממש לחפש את הבוז בכוח ובמשחק כזה מהנה עם עידוד נהדר לפעמים הדווקא כשבאמת היה הכל טוב לא מובן

אני סומך על האנשי גדר שלנו שהם מספיק אינטליגנטים להבין שאין צורך להתסיס תאווירה בינינו לבין עצמנו

שרים תשיר זה בסדר אבל למה עוד גרסאות ועוד המשכיות בסוף היה ברור שהבוז יבוא וחבל חבל חבל

הם המשיכו בגרסאות אחרות כי היה בוז. בהתחלה אומנם לא היה אבל באמצע השיר כן.... כמו שאמרתי, צריך להתעלם, מי שרוצה לשיר שישיר, מי שלא, שלא ישיר.

אבל שלא ישרוק בוז, רוצים לשרוק בוז? אל תתלוננו שעושים דווקא

הם המשיכו בגרסאות אחרות כי היה בוז. בהתחלה אומנם לא היה אבל באמצע השיר כן.... כמו שאמרתי, צריך להתעלם, מי שרוצה לשיר שישיר, מי שלא, שלא ישיר.

זה הולך הפוך, רוצים לעשות דווקא, אל תתלוננו ששורקים בוז

לי ברור שצריך.להתעלם ושלא ישרקו אבל מה לעשות שיש רצוי ויש מצוי? בפועל יש בוז מה נעשה.

לא מבין עדיף להיות צודק מאשר חכם היום ?

אבל השיר הזה מגעיל אותי, אני מרגיש שהוא מעכיר את כל האווירה במגרש וגורם לי להתבייש ששיר כזה מושמע מהקהל של מכבי. למה אני לא יכול להביע את העמדה שלי?

אבל השיר הזה מגעיל אותי, אני מרגיש שהוא מעכיר את כל האווירה במגרש וגורם לי להתבייש ששיר כזה מושמע מהקהל של מכבי. למה אני לא יכול להביע את העמדה שלי?

אני מבין אותך, אני גם לא שר את השורה של האונס, השיר עצמו בכללי הוא לא נופל מכל אדום צריך לרגום וכל השירים נגד הפועל.

אבל לפי מה שהלך היום וראו את זה, ככל שהיה בוז יותר הם עשו דווקא...

איך אפשר להנות ממשחק אחרי שיר כזה? מתחילתו של השיר, קצת לפני שקיבלנו גול, הייתי עם הראש בין הידיים מהבושה והזעזוע. לא חזרתי לראות את המשחק בכלל.

מי שאומר להתעלם, תבררו מתי איבדתם את העקרונות שלכם ואת האנושיות שלכם, אני לא איבדתי ולא מוכנה לוותר עליהם.

אני מבין אותך, אני גם לא שר את השורה של האונס, השיר עצמו בכללי הוא לא נופל מכל אדום צריך לרגום וכל השירים נגד הפועל.

אבל לפי מה שהלך היום וראו את זה, ככל שהיה בוז יותר הם עשו דווקא...

לא יודע אותי כל השיר הגעיל. וזה לא שאני כזה מתלהב לשיר הוא הא אבוקסיס חולה ****..

וכנראה שהבוז ימשיך וכך גם השירה. אבל זה לא אומר שאם הקהל מתנגד למשהו אסור לו להביע את עמדתו.

מה המילים של השיר עוד לא הבנתי אי אפשר להבין כלום כשצד אחד שר וצד שני שורק בוז

לא יודע אותי כל השיר הגעיל. וזה לא שאני כזה מתלהב לשיר הוא הא אבוקסיס חולה ****..

וכנראה שהבוז ימשיך וכך גם השירה. אבל זה לא אומר שאם הקהל מתנגד למשהו אסור לו להביע את עמדתו.

אז אחי, בדרבי תשרוק 70 דקות בוז.......

איך אפשר להנות ממשחק אחרי שיר כזה? מתחילתו של השיר, קצת לפני שקיבלנו גול, הייתי עם הראש בין הידיים מהבושה והזעזוע. לא חזרתי לראות את המשחק בכלל.

מי שאומר להתעלם, תבררו מתי איבדתם את העקרונות שלכם ואת האנושיות שלכם, אני לא איבדתי ולא מוכנה לוותר עליהם.

בואי תהיי דרמטית עוד קצת.

זה כולה שיר אוהדים!! שחררו כבר מהיפות נפש שלא מרשימה אף אחד

״איבדתם את האנושיות״? את איבדת את ההבנה שאת באה למשחק כדורגל ומה לעשות ששירים של מוצארט את לא תשמעי פה.

לא מתאים לך השיר? אל תשירי.

אבל את הדמגוגיה הזולה של ״ איבוד עקרונות וזעזוע עד בושה״ תשאירי בבית.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.