Jump to content

טל בן חיים - ושוב...

Recommended Posts

אתם לא מכירים את הבן אדם. הוא איש של עקרונות וערכים. הוא שומר אמונים לנוקיה עדיין. לא עבר לסמארטפון.

יש לו את BinyamiN85 BinyamiN95 וכמובן הBinyamiN-Gage.

רק במשחק נגד כפס מסר עוד שני כדורים בטוחים לגול, זה כבר שני משחקים ברציפות ככה שנהרסה לך הסטטיסטיקה. רק שישמור על יציבות.

זאת בדיוק הטענה שלי,הוא לא שחקן יציב בשיט.

לטבח יש איכויות מסויימות שאין לאף שחקן ישראלי אחר.

לא חושב שיש עוררין על זה שהוא אחד השחקנים הכי לא יציבים בכדורגל שלנו ולכן יש לא מעט אנשים שלא מתלהבים משני משחקים טובים רצופים שהוא עושה.

הייתה לו תקופה נהדרת בעונת פאקו (איפשהו באמצע העונה זכור לי רצף טוב שכלל צמד נגד הלוזונים לדעתי)

בעצם בערך כל עונה מאז שהגיע יש לו חודש מצויין ואז הוא נעלם.

מאחל לו שימשיך אותו הדבר אבל קצת פסימי שזה יקרה.

זה נכון שיש לו דברים שאין להרבה שחקנים בארץ,אבל הוא פשוט לא יודע לנצל אותם נכון.

בגלל זה אני לא מתלהב משום דבר כמעט שהוא עושה.

אתם לא מכירים את הבן אדם. הוא איש של עקרונות וערכים. הוא שומר אמונים לנוקיה עדיין. לא עבר לסמארטפון.

יש לו את BinyamiN85 BinyamiN95 וכמובן הBinyamiN-Gage.

ואו, N95. לא זכרתי שהיה קיים פלאפון כזה בכלל.

אחד הטובים.

עם כל הטענות שנאספות פה לגבי טב"ח אתם גם חייבים להיות פיירים ולראות שהוא בסה"כ במגמת עלייה מתמדת עונה אחר עונה, רואים את זה במספרים ומרגישים את זה על המגרש. לדעתי עדיין לא הגיע ל100% שלו ויכול להיות שבסוף העונה הזאת הוא כבר יהיה שחקן הרבה יותר שלם, סופרסטאר של ממש.

תנסו להיזכר שרק לפני שנה הוא עוד היה במעמד של סופר-סאב ואנשים היו מתלוננים שנגמר לו האוויר אחרי 60 דקות ואיפה הוא היום.

אני מאוד אופטימי לגביו ואני מודה שהוא השחקן האהוב עליי במכבי ואני קצת משוחד לגביו.