Jump to content

הודעת הארגון למחר!

העטלף

Recommended Posts

עכשיו צריך שמכבי גם יעשו צעד בונה אמון...יאללה לאשר ולעזור ולצאת לדרך חדשה.

לא רוצה להרוס שמחות אבל...

מה זה "שמכבי גם יעשו צעד"?

מי עשה פה צעד בונה אמון? הארגון?

הארגון בהחלטה מעולה וחכמה החליט לעודד למרות שלפי מיטב הבנתי ההנהלה החליטה לא לאשר הכנסת ציוד.

צעד בונה אמון מצד הארגון יהיו לא להדליק אבוקות או לגרום לקנסות ורדיוסים בזמן הקרוב...

אחרי צעד כזה אפשר לצפות לצעדים מההנהלה.

צעד פופוליסטי של המועדון שפוגע בעיקר... בקבוצה.

לא זכור לי אי פעם שמועדון הוא זה שלא מאפשר הכנסת ציוד ואישית לא יודע אם הייתי מגלה גדלות נפש כמו הארגון. שאפו.

מאמין שאם המועדון ימשיך בגישה הזו העידוד מהארגון לא ימשך זמן רב.

לפי וואן תיאסר הכנסת ציוד עידוד למעט תופים, ואני שואל, מתי היה אביזרי עידוד למעט תופים?

יש תופים, יש מה שצריך. מעבר לזה החלטת הארגון טובה, אחריה צריכה לבוא החלטה שמתיישרים לאלתר עם דרישות ההנהלה (מבחינת העידוד) ומכאן ממשיכים חזקים יותר

לא רוצה להרוס שמחות אבל...

מה זה "שמכבי גם יעשו צעד"?

מי עשה פה צעד בונה אמון? הארגון?

הארגון בהחלטה מעולה וחכמה החליט לעודד למרות שלפי מיטב הבנתי ההנהלה החליטה לא לאשר הכנסת ציוד.

צעד בונה אמון מצד הארגון יהיו לא להדליק אבוקות או לגרום לקנסות ורדיוסים בזמן הקרוב...

אחרי צעד כזה אפשר לצפות לצעדים מההנהלה.

מכבי גם צריכים לעשות צעד ולרדת מהעץ.

שחררו אותנו מהדיון הזה שלא יגיע לשום מקום.

לא מתאים לתבוע אוהד במאה אלף שקל, זה צעד לא נכון שיכול לגרום לאנטיגוניזם בקהל.

בכל אופן, יש שני צדדים למטבע..הארגון בלע את הרוק והחליט להמשיך מחר כרגיל, למרות הצעד היוצא דופן של מכבי...במכבי לא יושבים ילדים בני 3 ובטח שבמכבי של מיץ - משחקי אגו מחוץ לתחום.

אם הארגון במקרה הזה יודע לשים את האגו בצד, מצופה גם מההנהלה לבוא בראש נקי ונטו לעזור לאוהדים.

זה ויכוח אחר לגמרי ולא נכנס לשם, אף אחד לא צדיק בסדום אבל מכבי יכולים להשתדל יותר ולהבין יותר את הקהל שלה, בסה"כ אנחנו כאן למען מטרה משותפת, אי אפשר לצפות לשיתופי פעולה כשזה קשור לחלוצות וקנייתם שנה אחרי שנה במחירים מופרזים וכשזה נוגע לעזרה באביזרי עידוד או בהכנסת תוף לטרנר או לבלומפילד פריסה - לא שומעים את קולה של הנהלת מכבי.

עושים לנו עונש קולקטיבי? גם כל אלו כאן שמלכלים על הארגון - מעודדים (לפחות אומרים שמועדדים) אז זה אומר לי בעצם שמכבי פוגעת עכשיו בכלל הקהל ולא רק בארגון בכך שהם אוסרים על הכנסת ציוד או לא מרימים אצבע לעזור להכניס ציוד.

קשה מאוד לצפות מאיתנו לנסוע לכל חור בארץ כמו סכנין, או משחקי בית בנתניה או כל שבת שנייה ריב עם לאן עד שיוצאת הנשמה והפיקדון וכשצריך עזרה בציוד..אז מתנערים מאחריות.

הנהלת מכבי לא המציאה את הכדורגל או את הקהלים באירופה..ובסופו של יום מי שרוצה לאכול פופוקרן יכול ללכת לקולנוע ויש אחד כזה מטר מהאיצטדיון.

ההחלטה לא להכניס ציוד זאת החלטה של מכבי. לא משטרת נתניה ולא אף אחד אחר.

משום מה במכבי חושבים שאי הכנסת ציוד = פגיעה בארגון, הארגון נפגע הכי מעט בכל הסיפור, מעבר לזה ששוב האנשים שלנו עבדו לשווא והכינו תפאורה שלא תעלה במפעם המי יודע כמה ב3 שנים האחרונות...

למעשה מכבי פוגעת בעצמה, בשחקנים שלה ובקהל האוהדים שלה. כל אלה נפגעים פי כמה.

אנחנו לא מכינים תפאורות בשביל עצמנו ולא מעודדים בשביל עצמנו.

אז גם היום יש תפאורה מוכנה שלא תעלה ולא יהיה שום ציוד עידוד אחר. גם לא תופים.
תכינו את הגרון.

הארגון במתכונת הזאת אולי בעונה החמישית שלו ביציע,

אבל האנשים כבר פעילים למעלה מ10-15 שנים.

ארגון ואנשים שפעילים תקופת זמן שכזאת כבר מזמן לא מחפשים דעת קהל או ניפוח אגו, אלא מחפשים לתת מעצמם לקבוצה שלהם ובכיף שלהם.

אם זה היה אחרת,הדברים ביציע היו נראים שונה לגמרי (לרעה כמובן)

ההנהלה יצאה במהלך קיצוני מול 3 אוהדים (נחייה ונראה מה יהיה עם זה), מונעת כניסת ציוד עידוד ותפאורה למשחק סופר חשוב והארגון בתגובה מחליט לעודד בכל מחיר.

היום יותר מתמיד מכבי צריכה את הגרונות של כולנו,ללא הבדלי דת מין גיל צבע שיער ושייכות ארגונית או לא ארגונית.

הדבר הכי חשוב כרגע הוא 100% אוירה של בית גם בתנאים הכי שחורים שיש.

תבואו לעבודה.

הנהלה זבל, למה אתם לא מציפים אותם בפייסבוק ״קהל רחב״?

כנראה כי רוב ה-"קהל הרחב" מסכים עם הצעדים האלה.

אגב, מי אלה בדיוק האנשים מאחורי אותה "הנהלה" מסתורית?

אם אתם מסכימים עם ההנהלה שלא יכנס שום ציוד עידוד במשחק כזה חשוב אני מצפה מכל הטרחנים כאן לא להעביר מילת ביקורת על הארגון.

אם אתם מסכימים עם ההנהלה שלא יכנס שום ציוד עידוד במשחק כזה חשוב אני מצפה מכל הטרחנים כאן לא להעביר מילת ביקורת על הארגון.

למה בדיוק?!

הארגון הביא את זה על עצמו...

במצב הדברים הנוכחי, אין לי בעיה עם כמעט שום צעד חוקי שהמועדון יעשה נגד הארגון, וזה לגמרי באשמתו של הארגון.

חחחחח אתם כאלה עלובים, אחכ אתם לא מבינים איך מנפנפים את הדעה שלכם בלי לחשוב פעמיים.

באמת שלא כל כך מעניין מה תעשה עם הדעות האלה.

שאלת שאלה לגבי הקהל הרחב, קיבלת תשובה.

אני לא זה שיעשה, אני לא חלק מהארגון.

על פניו גם אני קהל רחב, אבל אתם חבורה של סמרטוטים, ברגיל.

בכל פעם שקצת קשה, יורדים לפסים אישיים. גם זו דרך להתמודד עם החיים, אני מניח.

יש לי המון ביקורת כלפי הארגון אבל ההנהלה הולכת רחוק מידי והפעם לא פוגעת רק בארגון אלא גם פוגעת בקהל הרחב שרוצה לעודד, בשחקנים, ובמעדון עצמו.

יש לי המון ביקורת כלפי הארגון אבל ההנהלה הולכת רחוק מידי והפעם לא פוגעת רק בארגון אלא גם פוגעת בקהל הרחב שרוצה לעודד, בשחקנים, ובמעדון עצמו.

איך בדיוק?