Jump to content

נושא ריבים רשמי

Sawyerdroid

Recommended Posts

החתול, קסטור וכל השאר

שוב, אין לי עניין בפתרונות והצדקות? אתם שמחים שילדים (כן ילדים, אני בן 22 ואני מנסה לחשוב מה היה קורה לי אם היה נופל עליי קנס של 100 אלף שקל) קיבלו כזה צינור, אז אני אשמח כפליים אם תיעצרו ותשבו שנה בכלא על זה שעשיתם פייסל/עשיתם ערב פוקר עם חברים/שתיתם במקום ציבורי. אין לי דרך יותר בוטה להגיד את זה.

לא, הם לא ילדים. וגם אתה לא ילד. אתה בן אדם בוגר. ואם היית יודע והיו מזהירים אותך לא לעשות משהו שגורם לנזק מסוים לקבוצה, לבעלים של הקבוצה ולאוהדים אחרים, והיו אומרים לך שיפעלו נגדך, ועדיין היית עושה את זה? ת'פדל - תישא באחריות.

לגביי השמחה שלך אם אשב שנה בכלא? לבריאות.

הכל טוב ויפה

גם אני בגיל 20 נלחמתי בצוק איתן

זה עדיין לא אומר שאדם בגילי יכול להתמודד עם מכה של 100 אלף שקל

ועוד לשמוח על זה? כי עמדת בפקק וקבעת ביביסיטר? זה האמא של הקווים האדומים מבחינתי ואם אתם לא רואים את זה אין לי מה לדבר על זה יותר מידיי

צודק, אני בן 35 וזו באמת בעיה להתמודד עם מכה של 100 אלף שקל. קבל רעיון רגע, אם בן אדם לא יכול להתמודד עם הענישה - אולי פשוט שלא יפתח רימון. מה דעתך ?

הכל טוב ויפה

ועוד לשמוח על זה? כי עמדת בפקק וקבעת ביביסיטר? זה האמא של הקווים האדומים מבחינתי ואם אתם לא רואים את זה אין לי מה לדבר על זה יותר מידיי

צודק. אז בוא נתן לאוהדים הללו להמשיך לשים זין ענק על כולם ולדפוק את כולם על הדרך בשביל הפירו שלהם, כי הם ילדים שלא ברי ענישה. מאיזה גיל אגב מותר להעניש לדעתך? 25? 30?

החתול, קסטור וכל השאר

שוב, אין לי עניין בפתרונות והצדקות? אתם שמחים שילדים (כן ילדים, אני בן 22 ואני מנסה לחשוב מה היה קורה לי אם היה נופל עליי קנס של 100 אלף שקל) קיבלו כזה צינור, אז אני אשמח כפליים אם תיעצרו ותשבו שנה בכלא על זה שעשיתם פייסל/עשיתם ערב פוקר עם חברים/שתיתם במקום ציבורי. אין לי דרך יותר בוטה להגיד את זה.

אתה תמים אחי..

אם ילד בן 18 יכנס לבנק וינסה לשדוד אותו, אתה תרצה שנרחם עליו שהוא יכנס לכלא?!

עכשיו כאן יש מקרה חמור פחות, של עבירה על החוק וגרימת נזק כלכלי לקבוצה.

לא רואה שום סיבה שאותו אוהד שעשה עבירה בידיעה שזה אסור ושזה פוגע בקבוצה (+אזהרה באותו היום ממכבי) לא יקבל עונש.

לפחות יקבל שיעור לחיים, יש לפחות אוהד בית"ר אחד שזה ביגר אותו ועשה אותו בן אדם נורמלי..

מי שטיפה מעניין אותו למה בליגות הטובות באירופה (אנגליה ספרד גרמניה וכו) אין עונשי רדיוס ואין כמעט התפרעויות (בזמן המשחק) מוזמן לקרוא קצת על איך אנגליה התמודדה עם החוליגנים.

באמת חבל לי אם מכבי תפסו אנשים שלא עשו כלום, ואני לא מתכוון להאשים אף אחד באופן אישי עד שיוכח שהוא אשם, אבל המהלכים שמכבי עושה מאווווד מבורכים, ולמען האמת אני גאה שזה המועדון שאני אוהד. שיש לו ביצים לעמוד מול מתפרעים ומי שגורם לו נזק.

אני אישית בעצבים מאז שגיליתי שמכבי צריכה לארח את פאקינג כפר סבא בטדי, ושאני צריך לנסוע לירושלים אחרי יום עבודה בגלל חבורה של ילדים ערסים שלא מעניין אותם כלום מלבד עצמם. זה מתסכל.

תפסיקו להאשים את ההתאחדות וההנהלה של מכבי בכל דבר. זאת גישה מאוד ילדותית, תתחילו לקחת אחריות, או יותר נכון מי שעושה משהו שהוא אסור שיידע שיש עונש וצריך לקחת אחריות.

הכל טוב ויפה

לא דובר על המכה של ה 100 אלף אלא על התרופה שציכה להיות קודמת למכה, לא להגיע למצב כזה בכלל.

אדם בן 20+ צריך להיות עם מספיק שכל בקודקוד כדי להבין את ההשלכות של מעשיו.

בסוף האוהד יתנצל ההנהלה תתקפל והקנס לא יופעל. כולם מכערים את הסיפור מראש.

גם אם הקנס לא יופעל, הוא צריך להזרק מהיציע לאיזו שנה שנתיים. אולי זה יישר אותו קצת.

הכל טוב ויפה

אגב, בעיקר בן אדם בגילך יכול להתמודד עם קנס כזה, שתגדל תבין...

גם אם הקנס לא יופעל, הוא צריך להזרק מהיציע לאיזו שנה שנתיים. אולי זה יישר אותו קצת.

אמנם אני נתפס כאן כמעין סנגור, אבל הרחקה מהמגרשים כ"כ לא עובדת בפועל(גם עם "התייצבות בתחנת המשטרה").

לפחות מנסים.

אגב, זה לא קנס. למכבי אין סמכות לקנוס. זה איום בתביעה שספק אם ימומש בכלל או שימומש מקסימום פעם אחת למען יראו ויראו.

גם אם ימומש וגם אם יוחלט כך במשפט, ספק אם יהיה 100 אלף.

קיצור, אתם שלמים עם עצמכם שאתם מבסוטים עם זה? תיסלם

אני גם שלם עם עצמי שאני מאחל לכם רע ושזה יקרה גם לכם

לא מבין על מה יש לדבר אנחנו מסכימים על הכל...

אמנם אני נתפס כאן כמעין סנגור, אבל הרחקה מהמגרשים כ"כ לא עובדת בפועל(גם עם "התייצבות בתחנת המשטרה").

לפחות מנסים.

האמת שלאכוף הרחקה ממשחקי הקבוצה זה לא מסובך, הכל עניין של רצון.

נו, מעולה.

אגב, מתי לדעתך אנשים מפסיקים להיות ילדים?

החתול, קסטור וכל השאר

יש רק הבדל אחד - כל העבירות שציינת אני יודע שהם לא גורמות נזק כספי לאף אחד ולכן כלכלית אף צד לא יתבע אותי. יש את הקנסות שבחוק והענישה שבחוק וגמרנו. פה משליך הרימון יודע כבר שנים בדיוק לאיזה נזק כספי הוא גורם למועדון. הוא יודע מראש שהוא מזיין פה 10,000 איש בנוסף למועדון עצמו, אבל זה הל הזין שלו. הוא גם יודע שכבר ניסו לתבוע אוהדים בקבוצות בעבר. אבל זה חזק ממנו, הוא חייב את הריגוש, הוא חייב את הטירוף והוא חייב לא להיכנע לתכתיבי מכבי והמשטרה והמחוקקים, כי הוא צודק והוא אולטראס. אז עכשיו שיתחילו (שוב, הם יתקפלו לצערי וזה לא יקרה) להטיל כנסות כבדים על הנזקים שנגרמים לכולנו נראה, זה בדרך כלל מוריד את העבריינים לקרקע. זה ככה גם בנהיגה בשכרות, רמזור אדום קו לבן וגם עבירות רכוש. ככה זה עובד. רק ככה.

לפחות מנסים.

זה אפילו פחות יעיל ממה שאתה מתאר, כי למכבי אין סמכות לדרוש התייצבות וגם "ההרחקה" של מכבי מאוד גבולית בסמכות שלה ( אין שם סנקציה פלילית כמו הרחקה של בימ"ש/משטרה) הסנקציה היחידה של מכבי זה שאם מכבי יתפסו את המורחק הם יתלוננו עליו..... מאוד מפחיד :-)

החתול, קסטור וכל השאר

אני קצת מתקשה להגיד שגבר בן 22 הוא ילד.

לפי הלוגיקה שלך אי אפשר להאשים אנשים במדינת ישראל, אין חוק, עזוב אותך כמה חרא תרגיש אם תקבל קנס של 100 אלף ש"ח, תחשוב כמה חרא תרגיש אם תקבל מאסר עולם.

אני לא חושב שהחוק הוא מתת האל, ממש לא, אבל לפי החוק בגיל 22 לאדם כבר מזמן צריכה להתפתח היכולת להבדיל בין טוב ורע ולהבין את ההשלכות של מעשיו.

אם בגיל 22 לאדם עדין לא ברורות ההשלכות של עבירה על החוק, אנחנו בבעיה קשה.

אגב, אשמח להכיר את האדם שעישן פייסל ויושב על זה שנה בכלא \ שתה במקום ציבורי \ עשה ערב פוקר עם חברים.

ורק בגלל שאני מניח שזה מה שאתה הולך להגיד - כן, יש הבדל משמעותי בין להדליק אבוקה שיש לזה השלכות על עשרות אלפי אנשים באופן ישיר, במקום ציבורי ומתועד במצלמות לבין לעשן פיסל עם חברה ש'ך בבית.

שתגדל תבין...

גם שאני הייתי צעיר הייתי מתלהב מללכת מכות עם אוהדים יריבים/לשיר לטועמה/פירוטכניקה/וכל העלק פאנטיות... אל תדאג, קוראים לתהליך הזה התבגרות..

וגם אתה תרגיש אותו בקרוב

האמת שלאכוף הרחקה ממשחקי הקבוצה זה לא מסובך, הכל עניין של רצון.

נו, מעולה.

אגב, מתי לדעתך אנשים מפסיקים להיות ילדים?

גם למנוע הכנסת אמצעי פירוטכניקה, אמצעים פוגעניים ולמנוע כניסת אוהדי יריבה.

העיקר מנסים.

אני מאמין שגבר הופך להיות "גבר" ברגע שחווה אובדן משמעותי ראשון, מתי שבוכה בפעם הראשונה, מתי שנמצא במצב של חוסר אונים מוחלט ראשון וצריך לגרד את תחתית הבאר עם הציפורניים בשביל לטפס חזרה.

מתי לדעתך מועדון כדורגל מתחיל לראות את האוהדים שלו כלקוחות?

השאלה לא הופנתה אליך קמחי, ואם כבר שאלת אותי- עם כל הביקורת שיש על מכבי והיא לגיטימית לגמריי, היא בטלה בשישים בעיניי ברגע שכמה אוהדים שמים זין באופן מוצהר וגלוי כמו אלו שפותחים אבוקות.

הם נזרקים לכמה חודשים, אבל באים למשחקי חוץ. אין אכיפה. וגם אם כן זה לא מרתיע כי תמיד יש אחרים שיעשו את זה. לצערי אחרי כל כך הרבה שנים ונסיונות רק קנס כספי והחלת כל הנזקים הכספיים שנגרמים למועדון ולקהל על זה שגרם לכך זה המוצא האחרון. כל עוד לא מאשרים באופן מסודר פירוטכניקה כמובן.

זה אפילו פחות יעיל ממה שאתה מתאר, כי למכבי אין סמכות לדרוש התייצבות וגם "ההרחקה" של מכבי מאוד גבולית בסמכות שלה ( אין שם סנקציה פלילית כמו הרחקה של בימ"ש/משטרה) הסנקציה היחידה של מכבי זה שאם מכבי יתפסו את המורחק הם יתלוננו עליו..... מאוד מפחיד :-)

אני יודע שאפילו צו של נשיאת מחוז חסר תועלת כאשר מדובר בהיכל ציבורי\מבנה ממשלתי.

איך כבר אמרתי? העיקר מנסים.

השאלה לא הופנתה אליך קמחי, ואם כבר שאלת אותי- עם כל הביקורת שיש על מכבי והיא לגיטימית לגמריי, היא בטלה בשישים בעיניי ברגע שכמה אוהדים שמים זין באופן מוצהר וגלוי כמו אלו שפותחים אבוקות.

לא נורא, אני עדיין אשמח אם תענה לי מתי מועדון כדורגל מתחיל להסתכל על קהל האוהדים שלו כלקוחות ותו לא.

הם נזרקים לכמה חודשים, אבל באים למשחקי חוץ. אין אכיפה. וגם אם כן זה לא מרתיע כי תמיד יש אחרים שיעשו את זה. לצערי אחרי כל כך הרבה שנים ונסיונות רק קנס כספי והחלת כל הנזקים הכספיים שנגרמים למועדון ולקהל על זה שגרם לכך זה המוצא האחרון. כל עוד לא מאשרים באופן מסודר פירוטכניקה כמובן.

בסופו של דבר הדרך היחידה להרחיק אוהד ממשחק של קבוצתו היא חיוב התייצבותו בתחנת משטרה בזמן שקבוצתו משחקת בין אם בבית ובין אם בחוץ. את זה כמובן מכבי ת"א לא יכולה לקבוע, זה יכול לקבוע שופט.

אני כן מסכים איתך שפגיעה בכיס , במציאות הנוכחית, אפקטיבית יותר בשביל להפסיק את העסק הזה.

בסופו של דבר הדרך היחידה להרחיק אוהד ממשחק של קבוצתו היא חיוב התייצבותו בתחנת משטרה בזמן שקבוצתו משחקת בין אם בבית ובין אם בחוץ. את זה כמובן מכבי ת"א לא יכולה לקבוע, זה יכול לקבוע שופט.

אני כן מסכים איתך שפגיעה בכיס , במציאות הנוכחית, אפקטיבית יותר בשביל להפסיק את העסק הזה.

משטרת ישראל נכשלת בלמצוא דרושי חקירה בעבירות חמורות, אני מבטיח לך שזה לא נאכף כי לא רוצים, לא יכולים ואין כוח אדם כדי להתחיל להתמודד עם זה.

אולי קצין מבחן חרוץ מסוגל, משטרת ישראל רחוקה מכך.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.