Jump to content

נושא ריבים רשמי

Sawyerdroid

Recommended Posts

שוב ההנהלה נופלת למלכודת,

היא מזיינת את האוהדים בפומבי בשביל לזכות בנקודות בבית הדין, ובסוף היא מפסידה פעמיים. גם אין עידוד וגם בית הדין יזיין.

לא מבין למה אי אפשר להתנהל כמו בש ולסגור את הדברים מול הארגון בשקט

וגם הארגון...רבאק..דיי כבר !!!

חחחח מה? ב״ש זו לא הזאת שיצאה בתמונות המבוקשים על פירו?

עריכה: לא על פירו, במקרה אז היה על זריקת מצית

אני מעולם לא הייתי בשום ארגון ואף אחד לא חשוב יותר מהקבוצה לא הארגון ולא ההנהלה.

אבל אני אוהד מכבי בכדורגל !! אם הייתי בקטע של קונצרטים הייתי הולך לכדורסל , מציע לך לנסות בטח תהנה בנוקיה מבטחים.

בגלל זה לא הולך ליד אליהו, לא סובל את מה שהולך שם, חצי אולם לא אוהדי מכבי בכלל, אבל מכאן ועד ארגון שכל הזמן עושה דווקא, המרחק גדול. אל תטעה אחי, אני אומנם יושב בשער 13 (לשעבר) אבל אין יותר מעודד ממני שם ביציע, באחריות.

מצד אחד אני מבין את ההנהלה, כי כל פעם מקבלת קנסות ורדיוסים, אבל מצד שני אני מבין את הארגון אוהדים.

ההנהלה צריכה לשבת עם הארגון אוהדים בתאפורה, עזרה בהכנסה ציוד עידוד וכו' ולחייב את הארגון להתנהג יפה ובהתאם לחוק..

מודה שיהיה קשה לי בלי אבוקות אבל זה לא חוקי לצערי כרגע..

אם יהיה ריב גלוי ומחאה של הארגון מול ההנהלה זה רק יפגע במכבי ותשכחו מאליפות.

לכל האלה שאומרים שיש תחליף לארגון, בבקשה תנסו... תקימו אתם, תשקיעו מזמנכם בפרטי, אני חושב שלאחר שתבינו במה זה כרוך ובכמה זמן צריך לבזבז לפני כל משחק, אתם תקחו צד אחורה. תנו להם את הכבוד לפחות, יש דברים רעים אבל יש גם דברים טובים והרבה..

אתה יודע מה הבעיה? שהם רוצים כל כך הרבה כבוד שהם רודפים אותו, תאמין לי שאני מכבד אותם וכבר כתבתי אתמול, שזה מאוד נוח לכולם שהם קיימים, כי יש מי שיוביל את העידוד, ברור שיש להם לוגיסטיקה והרבה עבודה מעבר, לא מתכחש לזה. אבל כשאתה עושה דברים שפוגעים בקבוצה, שעה אחרי שהקבוצה ביקשה לא להדליק, אז מה המסקנה? מה זה משדר? שאתה הכי חשוב בעולם, אתה עם הכבוד ואתה קובע, ממש כמו בגנון.

מכאן יש שתי אפשרויות ,או שמכבי הפציצו בכוונה ואחרי משחק אחד של שביתה תגיעה הידברות וכולם ירגעו, או שהארגון הזה יסיים את תפקידו בהיסטוריה של מכבי תל אביב, בכל מקרה זה ניצחון לקבוצה.

אלה צעדים, במידה וימצו אותם, בטווח הארוך, לא רק לא יפגעו במכבי, אלא ייטיבו עמה עד מאוד.

ודעתך החיובית אמנם חשובה לי עד מאוד, אך נדמה לי שאצליח להסתדר בלעדיה.

עכשיו אחרי שסיימתי לטמטם לך בשכל(מעריך את הסבלנות, בשיא הרצינות) אני אענה עבורך-

מכבי כמועדון נמצאת במקום לא טוב מול האוהדים שלה. אם נצרף לכך את היחס אל מול האוהד הממוצע, הבעיות הרבות בחידוש המנויים, הריחוק הגיאוגרפי, מניעת תעדוף לאוכלוסיות מוחלשות במנויים ובכרטיסים, עליית מחירים בחנויות הרשמיות, הקטנת כמות הימים והאימונים הפתוחים וכן הלאה והלאה. מכבי לא פועלת מול האוהד כאוהד, אלא כלקוח. אבל כל זה הוא נושא משני.

מהכרות אישית(לצערי) מול אחראי האבטחה במכבי(עמוס)-מכבי מנהלת מלחמת חורמה כנגד ארגון האוהדים שמבחינתה מייצג את כל מה ששלילי בקהל. תחילה היא הסירה את ציוד הארגון מתחומי קריית שלום, העבירה בצורה וולנטרית למשטרת ישראל שמות של אנשי ארגון בטוענות שונות ובעיקר ע"מ לפגוע ביכולת ההגעה שלהם למגרשים, מנעה כניסת תפאורה, הגבירה את כמות הבבונים ואנשי האבטחה האלימים ביציע 11, מנעה לעיתים תיאום מול משטרת ישראל לכניסה מוקדמת ולבסוף הפעילה באופן מוחלט את אנשי המועדון כנגד אנשי הארגון.

הארגון לא פעל בצורה טובה מזו של המועדון, אני לא רואה בכך ספק גדול.

אין כאן ולא היה גורם ממתן, לא היה ניסיון לפשרה והרגעה, אלא הגדלת אמצעי האש והקצנה בין הצדדים.

אם נלך ע"פ גישתה של מכבי-עסק שתובע את לקוחותיו הנאמנים ביותר ורודף אחריהם עד חורמה יגלה לבסוף שלא יוותרו לו כאלה, מעבר לתסבוכת המשפטית והבירוקרטיה הרבה, היד המקלה של התביעה המשטרתית ומערכת המשפט.

הגענו למצב אין-חזור, בו המועדון פועל באופן גלוי כנגד אוהדיו(ולאו דווקא הסוררים, כי המועדון פעל תחילה כנגד אנשים בולטים ללא פעילות אמיתית כנגד המועדון ודימויו). חייב להיכנס כאן גורם מרגיע, מאזן, שינסה להחזיר את הסכסוך כמה צעדים אחורה או לפחות להכניס למצב של הקפאה.

נהנתם מהעשן כמו ילדים מפגרים ? יופי.

תהנו מהמחאה מחר. תהנו מהרדיוסים. ותהנו מהבומבה שמכבי נתנה לכם. כל הכבוד למכבי.

כל הכבוד למכבי שזיינה את האוהדים האלה עד העצם.

בגלל זה לא הולך ליד אליהו, לא סובל את מה שהולך שם, חצי אולם לא אוהדי מכבי בכלל, אבל מכאן ועד ארגון שכל הזמן עושה דווקא, המרחק גדול. אל תטעה אחי, אני אומנם יושב בשער 13 (לשעבר) אבל אין יותר מעודד ממני שם ביציע, באחריות.

אתה יודע מה הבעיה? שהם רוצים כל כך הרבה כבוד שהם רודפים אותו, תאמין לי שאני מכבד אותם וכבר כתבתי אתמול, שזה מאוד נוח לכולם שהם קיימים, כי יש מי שיוביל את העידוד, ברור שיש להם לוגיסטיקה והרבה עבודה מעבר, לא מתכחש לזה. אבל כשאתה עושה דברים שפוגעים בקבוצה, שעה אחרי שהקבוצה ביקשה לא להדליק, אז מה המסקנה? מה זה משדר? שאתה הכי חשוב בעולם, אתה עם הכבוד ואתה קובע, ממש כמו בגנון.

מכאן יש שתי אפשרויות ,או שמכבי הפציצו בכוונה ואחרי משחק אחד של שביתה תגיעה הידברות וכולם ירגעו, או שהארגון הזה יסיים את תפקידו בהיסטוריה של מכבי תל אביב, בכל מקרה זה ניצחון לקבוצה.

דווקא אני חושב שההנהלה תסיים את התקשורת עם הארגון .. ואז נהפוך להיות מכבי כדורסל

לכל מדליקי האבוקות זורקי רימוני העשן והקוראים קריאות גזעניות תתחילו לחפש עורך דין טוב שגם יעלה לכם הרבה כסף מי שלא מבין דרך המוח יבין דרך הכיס

אפשר לחנך בדרכים אחרות בלי להרוס לבחורים בני 20 את החיים.

מכבי בהחלט חצתה קו אדום,

יכול מאוד להיות שהם עשו טעות אבל מפה ועד העונש שהם קיבלו המרחק גדול וכדאי שמכבי תקח צעד אחרוה מההחלטה הבזיונית הזאת.

מכבי בהחלט חצתה קו אדום,

יכול מאוד להיות שהם עשו טעות אבל מפה ועד העונש שהם קיבלו המרחק גדול וכדאי שמכבי תקח צעד אחרוה מההחלטה הבזיונית הזאת.

תן לי רעיון מה ההנהלה של מכבי יכולה לעשות ?

איזה ברירה יש להם הם חוטפים 30 40 אלף כל פעם בדיון בבית משפט ..

דווקא אני חושב שההנהלה תסיים את התקשורת עם הארגון .. ואז נהפוך להיות מכבי כדורסל

אבל גם בכדורסל יש ארגון אוהדים די טוב, הבעיה שהוא קטן מדי וכל שאר באי ההיכל באים לקונצרט, זה עדיין לא המצב בכדורגל. תמיד גם אפשר לרענן את המנויים ולהכניס דם חדש.

עכשיו אחרי שסיימתי לטמטם לך בשכל(מעריך את הסבלנות, בשיא הרצינות) אני אענה עבורך-

מכבי כמועדון נמצאת במקום לא טוב מול האוהדים שלה. אם נצרף לכך את היחס אל מול האוהד הממוצע, הבעיות הרבות בחידוש המנויים, הריחוק הגיאוגרפי, מניעת תעדוף לאוכלוסיות מוחלשות במנויים ובכרטיסים, עליית מחירים בחנויות הרשמיות, הקטנת כמות הימים והאימונים הפתוחים וכן הלאה והלאה. מכבי לא פועלת מול האוהד כאוהד, אלא כלקוח. אבל כל זה הוא נושא משני.

מהכרות אישית(לצערי) מול אחראי האבטחה במכבי(עמוס)-מכבי מנהלת מלחמת חורמה כנגד ארגון האוהדים שמבחינתה מייצג את כל מה ששלילי בקהל. תחילה היא הסירה את ציוד הארגון מתחומי קריית שלום, העבירה בצורה וולנטרית למשטרת ישראל שמות של אנשי ארגון בטוענות שונות ובעיקר ע"מ לפגוע ביכולת ההגעה שלהם למגרשים, מנעה כניסת תפאורה, הגבירה את כמות הבבונים ואנשי האבטחה האלימים ביציע 11, מנעה לעיתים תיאום מול משטרת ישראל לכניסה מוקדמת ולבסוף הפעילה באופן מוחלט את אנשי המועדון כנגד אנשי הארגון.

הארגון לא פעל בצורה טובה מזו של המועדון, אני לא רואה בכך ספק גדול.

אין כאן ולא היה גורם ממתן, לא היה ניסיון לפשרה והרגעה, אלא הגדלת אמצעי האש והקצנה בין הצדדים.

אם נלך ע"פ גישתה של מכבי-עסק שתובע את לקוחותיו הנאמנים ביותר ורודף אחריהם עד חורמה יגלה לבסוף שלא יוותרו לו כאלה, מעבר לתסבוכת המשפטית והבירוקרטיה הרבה, היד המקלה של התביעה המשטרתית ומערכת המשפט.

הגענו למצב אין-חזור, בו המועדון פועל באופן גלוי כנגד אוהדיו(ולאו דווקא הסוררים, כי המועדון פעל תחילה כנגד אנשים בולטים ללא פעילות אמיתית כנגד המועדון ודימויו). חייב להיכנס כאן גורם מרגיע, מאזן, שינסה להחזיר את הסכסוך כמה צעדים אחורה או לפחות להכניס למצב של הקפאה.

תפריד בין התנהלות גרועה מול הקהל הרחב לבין יד נוקשה נגד קומץ מתפרעים ששמים פס על כולם. גולדהאר פה 7 שנים. הי סופר סבלני. היו שיתופי פעולה, היו הדברויות, היו ניסיונות. הארגון מקבל עד היום כרטיסים לכל משחק. מדרבי לדרבי אחוז הכרטיסים שהולך לארגון רק גודל.

ומה הוא מקבל מנגד? עושים לו דווקא. החל מהמשחק נגד בני יהודה במחזור האחרון בעונה של אוסקר, ובעיקר בעונה הקודמת.

יום שני היה סוג של שיא. ביקשו במיוחד לא לעשות כלום, אז עשו דווקא. מה אמרו לעצמם? אנחנו נראה למי יש יותר גדול? אז הנה - קיבלו את מהשרצו. בוא נראה למי יש יותר גדול.

דווקא בכדורסל אני חושב שהמצב כרגע לא רע בין ההנהלה לארגונים.

מכבי בהחלט חצתה קו אדום,

האוהדים הללו ידעו שהם על הכוונת מהבחינה הזו וידעו שמכבי מתחילה לפעול נגד אוהדים שעושים בלגאן שפוגע בקבוצה. בגיל 20 אתה בגיר, לא ילד.

מכבי בהחלט חצתה קו אדום,

שמע, אתה צודק, אבל זה כבר תקופה ארוכה שמכבי חוטפת קנסות ורדיוסים בגלל אוהדים שחושבים שהם זה ההצגה. הכתובת הייתה על הקיר, ברור שלגולדהאר נמאס והוא הראה אפס סובלנות ובצדק, אז מכבי נכנסה באוהדים האלה בכל הכוח. ההחלטה הזו היא למען יראו וייראו - ואתה יודע מה ? אולי טוב שכך. אז הורסים לבני 20 את החיים אבל עכשיו כל אחד יודע מה ההשלכות של המעשים שלו ביציע.

תפריד בין התנהלות גרועה מול הקהל הרחב לבין יד נוקשה נגד קומץ מתפרעים ששמים פס על כולם. גולדהאר פה 7 שנים. הי סופר סבלני. היו שיתופי פעולה, היו הדברויות, היו ניסיונות. הארגון מקבל עד היום כרטיסים לכל משחק. מדרבי לדרבי אחוז הכרטיסים שהולך לארגון רק גודל.

ומה הוא מקבל מנגד? עושים לו דווקא. החל מהמשחק נגד בני יהודה במחזור האחרון בעונה של אוסקר, ובעיקר בעונה הקודמת.

יום שני היה סוג של שיא. ביקשו במיוחד לא לעשות כלום, אז עשו דווקא. מה אמרו לעצמם? אנחנו נראה למי יש יותר גדול? אז הנה - קיבלו את מהשרצו. בוא נראה למי יש יותר גדול.

לא יודע אם הארגון מקבל נתח הולך וגדל, אולי הגורמים שהעלימו מאיתנו כרטיסים בתור אחראים ממשיכים עם "עבודת הקודש" שעשו מאז ומעולם.

אני מסכים שהגענו לתחרות חרבות(לא נהרוס את הסרט "מסיבת נקניקיות") ושיהיה בהצלחה והכל, אבל טוב זה לא יעשה לאף אחד מהצדדים.

מכבי בהחלט חצתה קו אדום,

בחור בן עשרים הוא כבר אדם בוגר, שהולך לצבא, ויודע להבדיל בן טוב לרע. מה גם שביקשו מהם חצי יום קודם לא להדליק והזהירו שאם ידליקו תהיה תגובה קשה. הם בחרו להדליק, אז מה הם ציפו שיקרה?

יום שני היה סוג של שיא. ביקשו במיוחד לא לעשות כלום, אז עשו דווקא. מה אמרו לעצמם? אנחנו נראה למי יש יותר גדול? אז הנה - קיבלו את מה שרצו. בוא נראה למי יש יותר גדול.

מסכים איתך בכל מילה.

שמע, אתה צודק, אבל זה כבר תקופה ארוכה שמכבי חוטפת קנסות ורדיוסים בגלל אוהדים שחושבים שהם זה ההצגה. הכתובת הייתה על הקיר, ברור שלגולדהאר נמאס והוא הראה אפס סובלנות ובצדק, אז מכבי נכנסה באוהדים האלה בכל הכוח. ההחלטה הזו היא למען יראו וייראו - ואתה יודע מה ? אולי טוב שכך. אז הורסים לבני 20 את החיים אבל עכשיו כל אחד יודע מה ההשלכות של המעשים שלו ביציע.

מעניין אם המועדון "נכנסה בכל הכוח" בגורם לא פחות בעייתי-בית הדין. אם בלחץ תקשורתי, אם בהדלפת נתונים, אם בהמשך מלחמה דרך בתי משפט אזרחיים, אם במלחמה מלוכלכת בתוך בית הדין, אם בעשייה משותפת עם "קבוצות בעיתיות" אחרות(הפועל, בית"ר) כנגד בית הדין וקברניטיו.

אממממ... לא.

דרך אגב, בהמשך למה שרשמתי קודם, אחד הבחורים בני עשרים האלו כבר נתפס שנה שעברה, הורחק, ועדיין בחר לחזור על המעשה.

אז כל מי שבעד טיפול אחר בבעייה, בואו תסבירו לי איך בן אדם כזה יילמד אם לא ייכנסו לו לכיס

מעניין אם המועדון "נכנסה בכל הכוח" בגורם לא פחות בעייתי-בית הדין. אם בלחץ תקשורתי, אם בהדלפת נתונים, אם בהמשך מלחמה דרך בתי משפט אזרחיים, אם במלחמה מלוכלכת בתוך בית הדין, אם בעשייה משותפת עם "קבוצות בעיתיות" אחרות(הפועל, בית"ר) כנגד בית הדין וקברניטיו.

אממממ... לא.

אתה רציני אחי? הסיבה שמזיינים אותנו בבית הדין זה שרק מכבי נלחמים בהתאחדות ובבתי הדין, מה אתה חושב שאוהבים שם מה שאנחנ עושים להם עם הכספים? שאוהבים שם את הטריק של רייקוביץ? יש גבול לאיך שאתה יכול להילחם בבית הדין? מה האופציה שלך? לא להופיע למשחק? אתה תרד ליגה ואתתה יןדע את זה

אממממ... לא.

מקווה שראיקו היה הסנונית הראשונה למלחמה בבית הדין. לא זוכר שעד המקרה הזה מכבי יצאו ככה כנגד בית הדין של ההתאחדות

אתה רציני אחי? הסיבה שמזיינים אותנו בבית הדין זה שרק מכבי נלחמים בהתאחדות ובבתי הדין, מה אתה חושב שאוהבים שם מה שאנחנ עושים להם עם הכספים? שאוהבים שם את הטריק של רייקוביץ? יש גבול לאיך שאתה יכול להילחם בבית הדין? מה האופציה שלך? לא להופיע למשחק? אתה תרד ליגה ואתתה יןדע את זה

האופציות שלי? מה שפירטתי בהודעה.

ועוד משהו-אני מתנצל בפני "חומץ בלסמי" על ההודעות שלי כנגדו, לא הבנתי את הדברים בקונטקסט הנכון והגבתי כמו מניאק.

חחחח מה? ב״ש זו לא הזאת שיצאה בתמונות המבוקשים על פירו?

עריכה: לא על פירו, במקרה אז היה על זריקת מצית

ומה קרה בסוף ?

משחקים את המשחק..

אנשים פה שכחו את ה״קוף״ שהנהלת באר שבע הרחיקה מהמגרשים אחרי האבוקות נגדנו בטרנר. לא עשו להם כלום. צריך להילחם יחד עם הקהל במערכת המושחתת שנקראת בית הדין ולא לתבוע מאוהדים 100 אלף שקל! על אבוקה.

בסכנין כל משחק כמעט אוהדים שלהם מחזיקים את האבוקות בידיים.

אתה באמת חושב/מאמין שזה עד כדי כך שחור ולבן ?

למה לפני שנתיים במשך 2 עונות לא היו אבוקות?

והזכרת את היחס לקהל הרחב כמשהו נפרד, אני יותר מאמין שהמציאות עובדת בשיטת האינדוקציה\דידוקציה מאשר כאוסף אלמנטים סותרים..

כלומר, תראה איך מכבי מתייחסת לרוב הקהל ותסיק ממנו על היחס אל החלקים היותר קטנים\ בעייתים שבו.

אני חשב שיש קשר ישיר.

מכבי מתנהל בצורה שערורייתית ומזלזלת למשאב הכי חשוב שלה, ואני כבר התפכחתי מלחשוב שזה נעצר בחניות/שאטלים..

כנראה שיש פה בעיה יותר עמוקה שצפה יותר חזק מול החלקים היותר מאתגרים של הקהל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.