Jump to content

נושא ריבים רשמי

Sawyerdroid

Recommended Posts

העובדה שאין אווירה טובה בין הצדדים מוכרת וידועה.

מה אתה היית מציע לעשות בשביל למגר את הפירו שדופק את הקבוצה? לא שואל בהתרסה.

לא הייתי מגיע לנקודה הזו.

הייתי מפסיק את השת"פ עם גורמי האכיפה שמצד אחד פועלים כנגד המועדון ומצד שני פועלים כנגד אוהדי הקבוצה.

מגביר את האמצעים הטכנולוגים והאנושיים כנגד הברחת אמל"ח ואמצעים אסורים(לא קשה, הבעיה שהמועדון מפעיל אהבלים ואת משטרת ישראל, שהם בלשון המעטה אהמ אהמ).

ואם הגענו לנקודה הזו, אחרי כל ניסיונות ההדברות, הפשרה, העבודה בשת"פ והכנסת גורמים "מקררים" למאבק-אז כן, פועל ככה.

הבעיה שהמועדון לא עשה דבר וחצי דבר כדי לא להגיע לנקודה הזו.

אגב, אחד מהם כבר הורחק בשנה שעברה על ... נכון, פירו. אז מה שוות כל ההרחקות האלה? רק תביעות כספיות, חד וחלק

לא בישביל משהו ההרחקות לא באמת עוזרות הם עדיין באים למגרש ..

לא זוכר מתי פעם האחרונה היה תפאורה במשחקים של מכבי בשנתיים האחרונות חוץ מרימוני עשן אין באמת שום דבר לא מבין את ההנהלה הזאת המחאה של הפאנטיקס במידה ותהיה צריכה להיות לא להגיע למגרשים בכלל

לא מפתיע.

מה אגיד לך, אני איש של תשומת לב חיובית.

לא מאמין בשיחה עם אלו שלא רוצים בה, אני מעדיף לדבר עם הכלב\קיר\השכן ממול שמתעקש לקחת את הכלב שלו פעם אחר פעם לחרבן לי בכניסה.

מה אגיד לך, אני איש של תשומת לב חיובית.

לא מאמין בשיחה עם אלו שלא רוצים בה, אני מעדיף לדבר עם הכלב\קיר\השכן ממול שמתעקש לקחת את הכלב לחרבן לי בכניסה.

מעניין. לא אני זה שסרב להגיב מטעמי חוסר אינטליגנציה, בלי לפרט, או להודיע על חוסר הכבוד שלי לפרטנר לשיחה. אבל אני הוא הצד שלא רוצה לדבר.

מבין את הארגון בכל החלטה מחר .

הלוואי שכל האנשים שרוצים לסגור את הארגון קנו כרטיסים למחר... יתבאסו כמו נגד פורטו

אז אתה גם רוצה שמכבי יפסידו מחר? או שלשם עדיין לא הגעת?

זו בדיוק הגישה של מי שחושב שאין לו מחליף, שהוא הכי חשוב ולצערי זו בדיוק הגישה של הפאנטיקס. אנחנו מכבי ובלעדינו אין מכבי.

אלה צעדים, במידה וימצו אותם, בטווח הארוך, לא רק לא יפגעו במכבי, אלא ייטיבו עמה עד מאוד.

ודעתך החיובית אמנם חשובה לי עד מאוד, אך נדמה לי שאצליח להסתדר בלעדיה.

מצד אחד אני מבין את ההנהלה, כי כל פעם מקבלת קנסות ורדיוסים, אבל מצד שני אני מבין את הארגון אוהדים.

ההנהלה צריכה לשבת עם הארגון אוהדים בתאפורה, עזרה בהכנסה ציוד עידוד וכו' ולחייב את הארגון להתנהג יפה ובהתאם לחוק..

מודה שיהיה קשה לי בלי אבוקות אבל זה לא חוקי לצערי כרגע..

אם יהיה ריב גלוי ומחאה של הארגון מול ההנהלה זה רק יפגע במכבי ותשכחו מאליפות.

לכל האלה שאומרים שיש תחליף לארגון, בבקשה תנסו... תקימו אתם, תשקיעו מזמנכם בפרטי, אני חושב שלאחר שתבינו במה זה כרוך ובכמה זמן צריך לבזבז לפני כל משחק, אתם תקחו צד אחורה. תנו להם את הכבוד לפחות, יש דברים רעים אבל יש גם דברים טובים והרבה..

זו בדיוק הגישה של מי שחושב שאין לו מחליף, שהוא הכי חשוב ולצערי זו בדיוק הגישה של הפאנטיקס. אנחנו מכבי ובלעדינו אין מכבי.

אלה צעדים, במידה וימצו אותם, בטווח הארוך, לא רק לא יפגעו במכבי, אלא ייטיבו עמה עד מאוד.

ודעתך החיובית אמנם חשובה לי עד מאוד, אך נדמה לי שאצליח להסתדר בלעדיה.

וואו. זה כמו לדבר עם ילדים.

שוב ההנהלה נופלת למלכודת,

היא מזיינת את האוהדים בפומבי בשביל לזכות בנקודות בבית הדין, ובסוף היא מפסידה פעמיים. גם אין עידוד וגם בית הדין יזיין.

לא מבין למה אי אפשר להתנהל כמו בש ולסגור את הדברים מול הארגון בשקט

וגם הארגון...רבאק..דיי כבר !!!

הארגון בב״ש רק תופס כוח. הבעיות שקיימות במכבי קיימות גם בבית״ר וגם בהפועל וחיפה, אם כי בעצימות נמוכה עותר. עוד שנה שנתיים זה יגיע גם לב״ש

אני מעולם לא הייתי בשום ארגון ואף אחד לא חשוב יותר מהקבוצה לא הארגון ולא ההנהלה.

אבל אני אוהד מכבי בכדורגל !! אם הייתי בקטע של קונצרטים הייתי הולך לכדורסל , מציע לך לנסות בטח תהנה בנוקיה מבטחים.

וואו. זה כמו לדבר עם ילדים.

בהתחשב בזה שאדם אנושי נמצא בשיא ההתפתחות הרגשית שלו בגילאי 6-8, אני מרגיש בנוח.

אמנם אני מתמחה בליצור אנטוגוניזם, אבל אני לא חושב שגרמתי לתגובות האלה.

הארגון פעל רע, המועדון פעל רע. הארגון ימשיך לפעול רע, ההנהלה תמשיך לפעול רע. אוהדים יאבדו כסף ואהבה, המועדון יאבד אהבה ואהדה.

תענוג.

בהתחשב בזה שאדם אנושי נמצא בשיא ההתפתחות הרגשית שלו בגילאי 6-8, אני מרגיש בנוח.

אמנם אני מתמחה בליצור אנטוגוניזם, אבל אני לא חושב שגרמתי לתגובות האלה.

הארגון פעל רע, המועדון פעל רע. הארגון ימשיך לפעול רע, ההנהלה תמשיך לפעול רע. אוהדים יאבדו כסף ואהבה, המועדון יאבד אהבה ואהדה.

תענוג.

וואלה אתה חד היום

טימטום.

למה להדליק למה?

הרי זה ידוע שנקבל עונש,ידוע שבסוף ההנהלה תיפול יום אחד על אוהד או כמה וינקנקו אותם למען יראו וייראו.

רק מפסידים יש פה.

למה אתם מתפלאים שמכבי תובעים את האוהדים האלה ? גם התביעות של הקבוצה שלנו הכי יקרות בליגה, לא רק המנוי,הכרטיסים,וכמובן הבלוף של תויי החניה לעמידים באצטדיון הפקקים בנתניה.

כל מה שקשור למכבי יקר , גם התביעות של המועדון כמובן :mushy:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.